Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) piadex2


piadex2
senior tag

Hello!

Jelenlegi rendszeremen SP2-es verziójú XP van fent. Az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan patch, ami gyorsítja az XP-t?
Előre is köszi a válaszokat!

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#8152) Nkboy válasza bobalazs (#8150) üzenetére


Nkboy
senior tag

Elvileg a társitásokban kell lennie meghajtó fájltipusnak. Ott hozzá tudod adni az explore.exe-t. Ha nincs akkor hozz létre egyet, új>>>speciális, ott ki tudod választani, Meghajtótársítás: NINCS
Elvilrg igy jó lesz :) .

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#8153) Kernel válasza Sk8erPeter (#8138) üzenetére


Kernel
nagyúr

TCP/IP kell, de ebben a felállásban az ADSL kapcsolat egy szoftveres trükkel megkerüli a LAN csatlakozást. Attól függetlenül, hogy fizikailag oda van bedugva. Ezután az ADSL mint betárcsázós kapcsolat jelenik meg, ahol a saját beállításainál külön szerepel a TCP/IP. A LAN kapcsolat ugyanakkor "szoftveresen" nincs használatban, beállítása közömbös, persze lehetőleg a DHCP szerver válaszára se várjon.

A PPPoE rövidítés mindent megmagyaráz: Point to Point Protocol over Ethernet.

Persze alapvetően kár ezzel szenvedni, kirakni a gép portjait közvetlenül a netre, szabad prédának.

A normális megoldás, hogy az ADSL modem és a gép közé be kell iktatni egy routert, ami intézi a PPPoE csatlakozást is, egyúttal védi a gépet a külső támadások ellen. Ebben az esetben viszont rendes LAN csatlakozás van a routerhez, kell a TCP/IP is.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#8154) Kernel válasza bobalazs (#8148) üzenetére


Kernel
nagyúr

HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\shell

alatta:

(Alapértelmezett) REG_SZ

érték: none

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#8155) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

Srácok.valamiért nem rakja fel az SP3 az ikszpé :( valamilyen nylvről beszél angolul :S javaslat? :R

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#8156) pschio válasza piadex2 (#8151) üzenetére


pschio
őstag

igen. ugy hivjak hardware upgrade :DDD

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#8157) pschio válasza ::Trunks:: (#8155) üzenetére


pschio
őstag

az sp3 egyenlore csak angol xp-re megy fel tudtommal.

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#8158) cimbi186 válasza Kernel (#8127) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Köszönöm a segítséget,Kernel!

Tehát ne tegyek ilyet a gépemmel!
(azért,mégiscsak elárulhatnád mennyi az a RAM amire a szerkesztők gondoltak:))))

(#8159) cimbi186 válasza Sk8erPeter (#8121) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Köszönöm a segítséget,Sk8erPeter!

No,nekem ilyenek nincsenek, ez a "Google meg a barátom" ez olyan kézenfekvő,h eszembe se jutott hirtelen :W ,de mostantól memorizálom:)

(#8160) ::Trunks:: válasza pschio (#8157) üzenetére


::Trunks::
senior tag

jah akkor az a baja.pff :((( :U

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#8161) metre1


metre1
tag

asus P4V8X-MX-re lett cserélve az alaplap. Ez olyan alaplap ami 4 ide és 2 sata eszközt lehet csatolni.

A következő érdekes dolgok történnek XP telepítő cd berakása után.
Nagyon lassan bootol, nem mutatja monitoron hogy nyomj meg billentyűt xp telepítés indításához, sem azt az 5 pontot amit szokott ilyenkor kirakni. Hanem erre vár 5-10 percet (bal oldal fenti sarokban villog egy kurzor, mást nem látni), utána csak annyi látszik, hogy hardver keresése folyamatban..., magától elindult az xp telepítés. Az hogy partíció menüig eljut az is majdnem 10 percig tartott neki. Megformázom egyik partíciót (20 gb-os) és elkezdi telepíteni. Telepítés utáni első újraindítás után két variáció történik: újra bejön az xp telepítés elölről ha dvd-ről megy irányítatlanul és fekete képernyővel kezdve; ha bootban csak winyó marad kiválasztható, akkor ezt írja ki: Reboot and Select proper Boot Device or Insert Boot Media in Selected Boot device and press a key

Mindent átnyálaztam a BIOS-ban, sata vezérlést kikapcsolom, és egy csomó mindent átállítok többször: semmi. Master-Slave variálások, egyik ide másik ide bemenet, majd közös kábelre: semmi.

Lassan jön be boot, és nem tudok dos parancsorba eljutni win98-al. Az is telepíteni akart, az telepítés során lehalt gondolom 250 gb-s winyó miatt.

Van egy philips dvd-író és egy samsung 250gb-os nem SATA-s winyó.

Kérem a segítségeteket!

Samsung Syncmaster 740N, Gigabyte EP-35-DS3, Q9505, GSKILL 2*2GB DDR2 1000MHz, Galaxy GF9800GT, WD 320GB Caviar, Razer Diamondback egér és alátét

(#8162) lúzer válasza metre1 (#8161) üzenetére


lúzer
veterán

Bootsorrend alaplapnál?
1. cdrom
2. hdd
nincs kikapcsolva a második?

samsung pata vinyónál van gond?
sata vinyó nélkül

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8163) metre1 válasza lúzer (#8162) üzenetére


metre1
tag

Mindenféle sorrendben volt. Legtöbbször DVD-író, utána jön a Samsung HDD.
Nincs SATA eszköz. Kerestem is kézikönyvében hogy van e jumper SATA kikapcsolására de nincs. XP első újraindítása után mindig a cd-ről bootol be automatikusan ha winyó van előbb akkor is. És ezt végig fekete háttérrel teszi.

Samsung Syncmaster 740N, Gigabyte EP-35-DS3, Q9505, GSKILL 2*2GB DDR2 1000MHz, Galaxy GF9800GT, WD 320GB Caviar, Razer Diamondback egér és alátét

(#8164) Kernel válasza metre1 (#8163) üzenetére


Kernel
nagyúr

A CD telepítő olyankor szokott kéretlenül, illetve közvetlenül indulni, amikor nincs a gépben másik boot-eszköz, tehát mintegy nincs más választási lehetőség, csak az optikai meghajtó.

A boot HDD-n kell lenni egy aktív partíciónak is természetesen, bár ennek hiányától még nem kellene így megnyilvánulni. A lassú felismerés valószínűleg azért van, mert a nem megfelelő BIOS beállítások (vagy más okból hibásan működő alaplap) ellenére a telepítő valami módon, ha nehezen is, de megtalálja a vinyót, meg ami kell neki ilyenkor.

Célszerű kivenni minden nélkülözhető kártyát az alaplapból. Előfordul, hogy így jobban működésre bírható, más kérdés, hogy ez nem megoldás, csak próbalehetőség.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#8165) Kernel válasza cimbi186 (#8158) üzenetére


Kernel
nagyúr

Memória és lapozófájl kérdésekben mindenki önmagának tud igazságot tenni. Adott egyrészt a rendelkezésre álló fizikai memória és van az illető által használt programok memóriaigénye.

Ha ideiglenesen (vagy végleg) letiltom a lapozófájlt, elég hamar kiderül, hogy visszadumál a oprendszer (kevés a virtuális memória, növelje meg, vagy egyszerűen csak nem lehet több programot, ablakot indítani stb.) vagy pedig csendben marad.

Ebből könnyen meg lehet állapítani a memóriagényt, valamint hogy kell-e még hozzá valamennyi lapozófájlt is beállítani. Amellett persze előfordul olyan program is, ami lapozófájl nélkül nem is hajlandó működni.

Ha mindezek után valaki úgy gondolja, hogy van elegendő RAM tartalék, alkalmazhatja vagy kipróbálhatja a szóbanforgó beállítást is.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#8166) metre1 válasza Kernel (#8164) üzenetére


metre1
tag

BIOS-ban látja a winchestert, bootoláskor listán rajta van a dvd-író és a winyó is. De mégsem hajlandó wincsinél folytatni a munkát. Könnyebb lenne a dolgom, ha más hibát írna ki de nem.
Ezzel mit kezdjek, ha nincs benne az XP telepítő cd? (ezt írja ki a winchesterre)
Reboot and Select proper Boot Device or Insert Boot Media in Selected Boot device and press a key

Samsung Syncmaster 740N, Gigabyte EP-35-DS3, Q9505, GSKILL 2*2GB DDR2 1000MHz, Galaxy GF9800GT, WD 320GB Caviar, Razer Diamondback egér és alátét

(#8167) lúzer válasza metre1 (#8166) üzenetére


lúzer
veterán

Banális, de 80 eres a vinyó kábel?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8168) Jarod1 válasza lúzer (#8167) üzenetére


Jarod1
addikt

igen

(#8169) Jazz válasza Sk8erPeter (#8135) üzenetére


Jazz
veterán

Ahogy egy nagyon jó barátom mondta: Megvette a csúcs karit, kérdeztem: "És, milyen? mesélj?" ő: "Semmi döbbenet. Ugyan az szar játék, csak 25+ fps-el :K :D

Szakami:

Van a Temp mappámban 4 file amit se törölni se F3-al megnyitni nem lehet,
- Perflib_Perfdata_2c0.dat
- ~DFF08E.tmp
- ~DFF027.tmp
- ~DF39FB.tmp
- ~DF39E7.tmp

Perflib_Perfdata_2c0.dat-ot meg Googleztam: Google
Mi ez? (spy ware, spy bot, kerio, nod, hy-jack ♠semmi)

free your mind

(#8170) metre1 válasza lúzer (#8167) üzenetére


metre1
tag

Igen, 80 eres a winyókábel.

Samsung Syncmaster 740N, Gigabyte EP-35-DS3, Q9505, GSKILL 2*2GB DDR2 1000MHz, Galaxy GF9800GT, WD 320GB Caviar, Razer Diamondback egér és alátét

(#8171) Kernel válasza metre1 (#8166) üzenetére


Kernel
nagyúr

Másik gépben elő lehetne készíteni a vinyót, aktív partícióval, DOS format c: /s

Ez lehet egy kisebb méretű próba-partíció, csak arra a célra, hogy legyen egy garantáltan boot-képes HDD.

Utána egy normális alaplapon, CMOS clear után, vagyis alapbeállításokkal minden további nélkül indulnia kellene, ebben az esetben a DOS prompt-tal.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#8172) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Régebben halottam ilyenről hogy winyóról lehet telepíteni az xp-t. Hogyan lehet ezt megcsinálni?

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#8173) Kernel válasza Pocak89 (#8172) üzenetére


Kernel
nagyúr

Vinyóra fel lehet másolni a telepítőkészletet egy FAT vagy FAT32 meghajtóra, utána DOS-ban (ami floppy-n, CD lemezen, de magán a vinyón is lehet) futtatható az i386\winnt.exe.

Winnt.exe egy DOS-ban működő telepítőprogram. De előtte ajánlott egy smartdrv.exe (DOS lemezgyorsító driver) indítása, mert anélkül igen lassú lehet a másolási folyamat. Újraindulás után már a szokott módon működik az XP telepítő, NTFS-re konvertálás is választható.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#8174) zsoi válasza Jazz (#8169) üzenetére


zsoi
senior tag

ez segít?

A PC olyan mint a nő: nem lehet kiszámitani hogy reagál 5 perc múlva... :)

(#8175) bobalazs válasza Kernel (#8154) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Hiába a társítás, nem marad meg. A c meghajtót továbbra sem lehet megnyitni.
hogy lehetne a c meghajtót ugy társitani explorer.exe hez hogy emlékezzen is rá.
A regisztrációs kulcsot megváltoztattam, de nem változott semmi, ugyanaz a helyzet.

(#8176) khalox


khalox
őstag

Kínlódom a feladatütemezővel:

Rendszergazda user futtatna minden bejelentkezéskor egy olyan task-ot, ami a C:\windows mappában csücsül és a C:\windows\system32-ben cserélne le egy fájlt minden user bejelentkezésekor.

A beállítások során meg kell adni ugye a rendszergizda usert meg a jelszót (megtörtént).
Amikor a rendszergazda user jelentkezik be, akkor lefut a task rendesen, a fájl cseréje megtörténik. Viszont amikor korlátolt user jelentkezik be, AKKOR IS lefut a task, csak éppen 1-es hibakóddal nem csinál semmit.
(Pedig én ostoba azt gondolnám, hogy a task a rendszergazda jogosultságaival fut...)

A support oldalról nem sikerült kihámoznom semmi értelmeset a kódból. (Azt sikerült, hogy nem fut le, de hogy konkrétan miért?...)

HELP!!

Op.r.: WinXp Home SP2
A dolog egy konkrét állomány hálózati frissítésére szolgálna...

[ Szerkesztve ]

(#8177) lúzer válasza Jazz (#8169) üzenetére


lúzer
veterán

Ne agyalj rajta, lépj be csökkentett módban és töröld le.

Ha nem megy, rendszer---környezeti változók, és adjál meg más tmp,temp mappát ideiglenesen.
Utána szerintem elveszti a fonalat.

3ik variáció: unlocker progi

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8178) metre1 válasza Kernel (#8171) üzenetére


metre1
tag

Dos formattal mekkora is lehet a partíció? 20gb az túl sok?

Amúgy tényleg működni kell ha így van leformázva.

[ Szerkesztve ]

Samsung Syncmaster 740N, Gigabyte EP-35-DS3, Q9505, GSKILL 2*2GB DDR2 1000MHz, Galaxy GF9800GT, WD 320GB Caviar, Razer Diamondback egér és alátét

(#8179) lúzer válasza khalox (#8176) üzenetére


lúzer
veterán

Töröltem, így csináltad

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8180) lúzer válasza metre1 (#8178) üzenetére


lúzer
veterán

2 giga

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8181) Kernel válasza bobalazs (#8175) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ez elvileg kijavítja, esetleg egy újraindítás sem árt:

http://windowsxp.mvps.org/reg/XP_drive_fix.reg

Ha biztosra akarsz menni, célszerű elmenteni a jelenlegi kulcsot:

HKEY_CLASSES_ROOT\Drive

Egyéb info:

http://windowsxp.mvps.org/searchwindow.htm

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#8182) Kernel válasza lúzer (#8179) üzenetére


Kernel
nagyúr

Partícióméret nem gond, de ekkora méretnél 32 k clusterméretre formáz, valamint a fájlok mérete van korlátozva 2 gigára.

http://www.akg.hu/info/erettsegi/szobeli/12.html

...és annak továbbfejlesztett verziója a FAT32, amely a 2 GB-nál nagyobb (512 MB és 2 TB közötti nagyságú) merevlemez-meghajtókhoz...

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#8183) zsoi válasza lúzer (#8180) üzenetére


zsoi
senior tag

emlékeim szerint 2G az FAT16, 8G az FAT32
//part. létrehozásakor akár azt is lehet választani hogy "maximális terület lefoglalása" -vagy vlmi hasonló- akkor valóban a maxot foglalja le

[ Szerkesztve ]

A PC olyan mint a nő: nem lehet kiszámitani hogy reagál 5 perc múlva... :)

(#8184) Kernel válasza bobalazs (#8175) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nem kizárt, hogy ez is rendbehozza:

http://windowsxp.mvps.org/searchwindow.htm

Quick fix

Click Start, Run and type this command:

regsvr32 /i shell32.dll

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#8185) metre1


metre1
tag

Van egy 20 gb-os és egy 230 gb-os partíció. Utóbbin van az adat azt nem bántanám.
20gb-ost hogy oszthatom ketté 2 db 10-10 gb-os részre partícionálásnál?

Samsung Syncmaster 740N, Gigabyte EP-35-DS3, Q9505, GSKILL 2*2GB DDR2 1000MHz, Galaxy GF9800GT, WD 320GB Caviar, Razer Diamondback egér és alátét

(#8186) lúzer válasza zsoi (#8183) üzenetére


lúzer
veterán

Igen 2 giga.
A dos meg nem ismeri a fat32-őt.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8187) lúzer válasza metre1 (#8185) üzenetére


lúzer
veterán

Pl. pqmagic

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8188) Kernel válasza lúzer (#8186) üzenetére


Kernel
nagyúr

Attól függ, melyik DOS. [link]

Számítógép barkácsolások céljára a Win98 bootlemez a legkézreállóbb, annál nem gond a FAT32.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#8189) lúzer válasza Kernel (#8188) üzenetére


lúzer
veterán

Oké nyertél :R én a 6.22-nél fejeztem be a dost.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8190) zsoi válasza lúzer (#8186) üzenetére


zsoi
senior tag

a win98 boot floppy dosra gondoltam

A PC olyan mint a nő: nem lehet kiszámitani hogy reagál 5 perc múlva... :)

(#8191) bsh


bsh
őstag

üdv! nem kimondottan xp kérdés, hanem ntfs, de xp-n csinálja...
egy könyvtárban összegyűjtve volt vagy 15000 apró fájlom (hangminták), amitől atomra lelassult az egész gép, és ennek a könyvtárnak csak a megnyitása olyan 1 perc volt...! mikor ki akartam írni dvd-re, hogy eltűnjön ez a sok kis sz.. a fájlrendszerből, állandó buffer underrunok voltk. miután csináltam inkább egy image fájlt, kiderült, hogy azért, mert a fájlokat olyan 100kb/s sebességgel tudta olvasni (mindezt egy raid0 köteten ami olyan 100+mb/s-t tud átlagban)
na és persze a metadata fájl is hatalmasra nőtt és ezermillió fragmentre tört (ettől is lassult be a gép). persze miután mindent kiírtam, töröltem, és defragoztam mindent, akkor ismét helyreállt a régi rend és sebesség.
de mivel ez nálam időről időre visszatérő probléma, kéne rá valami megoldás, de nem nagyon találtam...
elméletileg az ntfs szemrebbenés nélkül visz több százezer fájlt is egy könyvtárban, viszont nálam a 15000-nél már igencsak megrebbent a szeme...! lehet valami finomhangolás kéne neki? de ilyenről nem találtam infót. valaki esetleg?
a másik, hogy a metadatát nem lehet valahogy rögzített méretűre beállítani, hogy ne töredezzen annyira?

(#8192) lúzer válasza bsh (#8191) üzenetére


lúzer
veterán

4096 bájtnál kisebbek a fájlok?
esetleg újra formázni ekkora foglalási egységgel.

Vagy tömörített mappaként használni, hátha? ez csak gondolkodás

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8193) jasonka


jasonka
aktív tag

Üdv mindenkinek !

Két rövid kérdés XP-ről :

1. /Az XP Felügyeleti eszközök/Eseménynapló-jában sorozatosan előfordul ez a bejegyzések :
"Invalid CRT type"

Ez a monitor immár négy éves múlt ( LG F700B - így is van/volt telepítve mindíg) a videoktya és a monitor kb. másfél éve "ismerkedtek össze" - nem értem a dolgot.
1024x768-on 85 Hz-n megy - az igaz, hogy esetenként kik-kilép egyes nagy erőforrást igénylő játékokból, de ekkor sem fagy le.
Mi lehet ez ?
Lehet, hogy döglődik valamelyik résztvevő ? Rossz a driver ?

2./ Esetenként - sima filekeresés/nézés közben - egy időre lebénul az XP - majd kb. fél perc múlva eltűnnek az Asztal-ról az ikonok, "megembereli magát" és visszateszi azokat, majd ismét működik.
Ilyenkor a feladatkezelőben ott "szaglászik" a Dr.Watson. Ha ott "lelövöm", akkor rögtön megjavul a rendszer.
Mi lehet ez és mitől ?
( Az XP Prof-ot kb. másfél hete telepítettem újra...)

Hja kérem ! A Belváros !...

(#8194) cimbi186 válasza Kernel (#8165) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Köszi!

Majd kipróbálom :)

(#8195) Steelmanus válasza jasonka (#8193) üzenetére


Steelmanus
addikt

"Invalid CRT type"
Ne ijedj meg, nem a monitorod rossz, hanem az ATI nem tud jo drivert kesziteni, XP-re.
Hibaleiras:
Mivel nem szeretem a felesleges hibajelzeseket, nameg csak ATI 9800 Pro-m van,
nem is probalok ki mar 7.6-tol magasabb verziszamu drivert, mert ez ugy nez ki hogy mar
nem fog valtozni, hiszen mar a 8.1-nel tartanak, es ugyanugy benne van a mai napig.

(#8196) jasonka válasza Steelmanus (#8195) üzenetére


jasonka
aktív tag

Kösz a választ - tehát a driver a bűnös...

És a dr. Watson ?

Hja kérem ! A Belváros !...

(#8197) Steelmanus válasza jasonka (#8196) üzenetére


Steelmanus
addikt

"És a dr. Watson ?"
Hat annak sok oka lehet, legjobb volna ha keszitettnel bele egy naplofajlt.
Hibas fajlszerkezet, lassu fajkezeles mert a vinyo is lassu es tobb particiobol all,
hibas memoriakezeles, stb.
A HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AeDebug kulcs felel a
dr.Watson inditasaert, probabol kikapcsolnam hogy mikent viselkedik nelkule az
op.rendszer, magyaran fagy-e.

(#8198) jasonka válasza Steelmanus (#8197) üzenetére


jasonka
aktív tag

Nagyon kösz - kipróbálom ! :)

Hja kérem ! A Belváros !...

(#8199) Jazz válasza zsoi (#8174) üzenetére


Jazz
veterán

Remek oldal köszi, micsoda kincsek vannak itt:)
De sajna itt nem megy, ugyan is még olvasni sem engedi magát! (hozzáférés letiltva)
Üzenet, feltöltés megpóbálása után:
"0 bytes size received / Se ha recibido un archivo vacio"

lúzer:
-Megpróbáltam, csökkentett módban, letudtam törölni, de most újra megjelent, ilyen néven:
Perflib_Perfdata_500.dat
-Megadtam más temp,tmp mappát, semmi
-Mi az az unlocker progi?

Bárki aki még tud help: #8169
thx :R

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#8200) busman


busman
addikt

Kérdés:minden indításnál eltűnik a gyorsindítás a tálcáról...?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.