Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#95401) -secret- válasza vaakuum (#95400) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Direkt neki kell megvennie.

(#95402) bepken válasza -secret- (#95401) üzenetére


bepken
veterán

még úgy sem biztos. csak abban az esetben, ha 5 dollár felett költ adott fiókon (~4,3 €)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#95403) [Prolixus] válasza vaakuum (#95400) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem válik "teljes értékűvé", a konkrét fiókról kell vásárolni vagy pénzt feltölteni wallet-ra.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#95404) -secret- válasza [Prolixus] (#95403) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Na meg utána 30 nap várakozás.

(#95405) elithun válasza vaakuum (#95400) üzenetére


elithun
őstag

Az ajándék nem teszi teljes értékűvé a fiókját. Az ő fiókjáról kell mennie a vásárlásnak. A legegyszerűbb, ha a walletjét töltöd fel és abból veszed neki.

Szer.: na látom mindenki vágja hogy megy. :DDD

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#95406) MrTwister


MrTwister
őstag

Az őszi vásáron szavazgattunk kategóriánként, annak nem lesz eredménye vagy csak én maradtam le valamiről? :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#95407) elithun válasza MrTwister (#95406) üzenetére


elithun
őstag

Ha jól tudom ott csak a kategóriákba választottunk jelölteket. Aztán majd a téli vásáron a kategóriák jelöltjei közül szavazzuk meg a legjobb címeket.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#95408) MrTwister válasza elithun (#95407) üzenetére


MrTwister
őstag

Ja, hogy jaaaaaaa! :Y Leesett, hallottátok mekkorát koppant!? :DD

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#95409) elithun válasza MrTwister (#95408) üzenetére


elithun
őstag

Ha nem kérdezed nekem sem esik le amúgy, csak így, hogy utánaolvastam. :D

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#95410) MrTwister válasza elithun (#95409) üzenetére


MrTwister
őstag

Na most lebuktál pedig már azt hittem Gaben jobb keze vagy és innen a belsős infó! :DDD

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#95411) Syíf válasza Tigerclaw (#95392) üzenetére


Syíf
csendes tag

Pár perce néztem meg az e-maileket és megkaptam a megerősítő e-mailt a Steam controller és link kapcsán. Megkaptam a csomagkövetési számot is. Úgy néz ki, hogy a GLS fogja szállítani, a kérdés csak az hogy mikorra. Steamen belül a szállítási állapot már: szállítva.

(#95412) Misi_D


Misi_D
tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy van néhány játék, amit korábban megvettem - sőt, olyan is akad, amit megvettem, majd később csomagban is volt, és a csomagot is megvettem, mert kellett a többi játék belőle -, de a Steam azóta is folyamatosan ajánlgatja nekem.
A library-ben ott vannak, látom, tudom telepíteni őket, ill. a játékok saját oldalán látom sárgával, h in library, nem ezzel van a gond. Az a probléma, hogy a Store-ban (adott játék saját oldalán kívül) nem érzékeli, hogy nekem ezek már megvannak. Pl. ilyen nálam az Arma II. Ha rákeresek, hogy "Arma", kidobja az összes arma játékot, de nem halványítja el az Arma II-t, ill. nem teszi rá kékkel, h in library - pedig megvan. Ill. ha épp Arma akció van, akkor továbbra is ajánlgatja nekem. Pedig telepítve van...
Tudom, first world problem... :) De ettől még zavaró, és szeretném, ha csak releváns játékokat ajánlgatna nekem a Steam, ne kelljen már mindig minden oldalt egyenként csekkolni...

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#95413) eami válasza Misi_D (#95412) üzenetére


eami
Topikgazda

nézd meg hogy nem ragadt e be wishlistre, ha igen akkor töröld onnan.

(#95414) Misi_D


Misi_D
tag

Köszi, jó hogy mondod, ez kimaradt: biztosan nincsenek wishlist-en.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#95415) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Nem igazán nézegetem a raktáramat, de most a DOTA 2 fülön van egy 2. szintű ajándék. Ott azt irja , hogy : "Kattints jobb gombbal és válaszd az „Ajándék kibontása” lehetőséget a kinyitáshoz."
De hol kattintsak? Ha ott kattintok a doboz képén akkor semmi ilyesmi opció nem jön fel!
köszi.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#95416) EmptyParadox válasza cikasz (#95415) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

In-game.

(#95417) Tigerclaw válasza Syíf (#95411) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ma nekem is megjött ez az e-mail.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#95418) FollowTheORI válasza Syíf (#95411) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

3-4 munkanap kb... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95419) trialboj


trialboj
őstag

Üdv,

Esetleg aki ismeri a szuper olcsó oldalakat (mert a múltkor már tisztáztuk hogy a steam nem az:)) ) Meg tudná nézni, nekem hogy ez a mudrunner [link] nincs jóárasítva valahol?

Köszönöm

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#95420) -secret- válasza trialboj (#95419) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

7300-ért látom a legolcsóbbat. Eléggé új játék.

(#95421) vorosmarti válasza trialboj (#95419) üzenetére


vorosmarti
senior tag

(#95422) Golden9


Golden9
addikt

(#95423) eami válasza Golden9 (#95422) üzenetére


eami
Topikgazda

nálam 32 adott hozzá :))

(#95424) Urguru


Urguru
tag

Pinball FX3 - Carnivals and Legends ingyen

[ Szerkesztve ]

(#95425) MrTwister válasza Urguru (#95424) üzenetére


MrTwister
őstag

:R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#95426) Tacsika


Tacsika
aktív tag

Sziasztok!

Hogy is van ez a bankkártya váltás? Mármint milyen időközönként lehet más kártyával (máséval) vásárolni?
(Mivel nincs bankszámlám, offline :) barátaim szoktak vásárolni a nekem a gépemen, nyilván különböző kártyákkal)

[ Szerkesztve ]

(#95427) bepken


bepken
veterán

sziasztok,

másnál is beszart a steam kliens? CSGO indításánál fagyott ki nálam, majd restart után a játék már nem volt a telepített játékok között (helyi fájlok pedig nem törlődtek) - próbaképpen egy másik játékot megpróbáltam törölni, ekkor szintén kifagyott a kliens. újabb restart, ezúttal egy harmadik játék telepítésével próbálkoztam, de ez sem jött össze...

lehet, ott követtem el a hibát, hogy letöltöttem a tegnapi windows frissítést? .... :U

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#95428) Segal válasza bepken (#95427) üzenetére


Segal
veterán

Nekem olyan volt cs:go-nal par hete hogy inditasnal nalam is szetfagyas majd gepujrainditas es ha asztali ikonrol inditottam akkor se kep se hang vegul kiderult hogy valami letorlodott cs:go-bol es ha steambol inditottam akkor frissiteskent letoltott hozza meg parszaz megat es utana jo volt csak kellemetlen volt ts-en egyfolytaba es kis idot kerni mig kinyomozom a problemat...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#95429) bepken válasza Segal (#95428) üzenetére


bepken
veterán

steam oldalról "vaklárma" ...lapos oldaláról úgy néz ki, vinyó haláltusa...

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#95430) Mika1227


Mika1227
őstag

Mikor lesz az év végi akció?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#95431) gézu válasza Mika1227 (#95430) üzenetére


gézu
őstag

12.21-től, amúgy meg régen mindenjobbvót... ;]

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#95432) BomiBoogie válasza gézu (#95431) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ja, szerintem sincs semmi jó deal idén.... :DDD ;]
Bezzeg régen, mindeningyenvót, meg a kenyér is csak 3,60! :D

[ Szerkesztve ]

(#95433) De4d


De4d
őstag

Nem nagyon jönnek a mystery kártyák?! :F

Minden jó, ha a vége jó!

(#95434) bepken válasza De4d (#95433) üzenetére


bepken
veterán

majd este 7kor :)

amúgy nem tudom, akarok e kitűzőzni.... a raktáramban lévő kártyák olyan 8-9 eurót érnek jelenleg, olyan 50 db kitűző lesz belőlük, ami hát...messze nem ugyanaz az érték, akárhogy is számoljuk a centeket :D csak a francnak sincs kedve 350+ kártyát feltolni a marketre, meg figyelni az árváltozásokat....

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#95435) SaGa59 válasza bepken (#95427) üzenetére


SaGa59
őstag

bocs, ha vinyó gond, akkor tárgytalan, amit írtam.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#95436) Golden9


Golden9
addikt

Company of Heroes 2

[ Szeretkezve ]

(#95437) Vesporigo válasza De4d (#95433) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Miféle mystery kártyákról van szó?

(#95438) Vesporigo válasza Golden9 (#95436) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Ez most hogy jön ide?

(#95439) csaba951 válasza Golden9 (#95436) üzenetére


csaba951
veterán

Nálam pénzes, nem ingyenes.

(#95440) Vesporigo válasza csaba951 (#95439) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Nálam is.

(#95441) Vesporigo válasza Golden9 (#95436) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Most már ingyenesnek mutatja, be is húztam... Köszi! ;)
(Először nem tudtam, miért linkelsz egy 20 eurós játékot... :D )

(#95442) DFlash válasza Golden9 (#95436) üzenetére


DFlash
tag

Köszönöm :R

(#95443) De4d


De4d
őstag

Elég olcsóak ezek a sale mystery cardok. Lesznek ezek drágábbak? Vagy nem érdemes várni? Vacak játék kitűzők amik megvannak eladva is 10-12 centet összehoznak. Ezek a mystery meg 8 cent abból nekünk 6 ha jut...

Minden jó, ha a vége jó!

(#95444) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

(#95445) s7evcsenko válasza -secret- (#95444) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#95446) joe-ker


joe-ker
senior tag

Egy kis infó: A nem értékesíthető kártyákból kirakott kitűző után kapott Mysterious Card eladható lesz.

(#95447) bepken válasza joe-ker (#95446) üzenetére


bepken
veterán

grátisz: a kukábavaló háttérképekből meg emojikból pedig szépséges "drágakő" :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#95448) bul07


bul07
nagyúr

39 kitűzőt csináltam, de egy fóliás kártyát se kaptam
Szép

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#95449) phenomHUN válasza bul07 (#95448) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Ha már kártya, benne van a pakliban. ;]

(#95450) Syíf válasza bul07 (#95448) üzenetére


Syíf
csendes tag

Nekem 57 kitűzőből adott 1 db fóliás kártyát. Remélem jó ára lesz a sale alatt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.