Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#95201) eami válasza VGYke (#95197) üzenetére


eami
Topikgazda

de kiírja még fizetés előtt! de ezt már a múltkor is végigtárgyaltuk... beteszed a kosárba, beírod a címed, kiválasztod mivel szeretnél fizetni és utána kiírja:

(#95202) Arolotifar válasza VGYke (#95197) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nálam szállítással együtt 21.29 eurot ír a kosárban.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#95203) eami válasza ProEvoFan (#95193) üzenetére


eami
Topikgazda

ha foglalt a gép akkor nem tudsz TV-n játszani. A steam link gyakorlatilag tükrözi azt ami a monitoron van, szóval amikor használod, akkor a géped monitorán is ugyanazt látod mint a TV-n.

(#95204) maross válasza VGYke (#95198) üzenetére


maross
veterán

"Shipping costs are calculated once the address is put in for your order."

csak ismetelni tudom magam. ha nem irod be a cimed, nem ertem meirt varod hogy kiirja a szallitasi koltséget. ahelyett hogy ilyen sok betut leirnal, ketszer, ki kene probalni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#95205) elithun válasza VGYke (#95198) üzenetére


elithun
őstag

Már megint ez? :(
Mielőtt fizetnél a címed alapján megadja mennyi a szállítási költség.
De tessék, végignyomtam most, nem kellett fizetnem, és Szegedre ennyi lenne:
(Shipping & Handling sor)

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#95206) De4d


De4d
őstag

A steam account xp."rendszerét" meg lehet nézni valahol?
Gondolok itt több dologra.
Az egyik része, hogy, mely szinttől lehet pl, vitrint kirakni, annak "háttérszínét beállítani stb.
Hogyan vannak a szintek, mondjuk 10. 100xp onnantól 20-ig 200? Majd minden tizedik után 100-al nő?
Valamint az állandóan változó "kitűzők" szint emelkedését hol lehet megnézni?
pl 25 játék aztán jön az 50 aztán a 100 majd? 150 vagy 200?

Minden jó, ha a vége jó!

(#95207) -secret- válasza De4d (#95206) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#95208) genndy válasza De4d (#95206) üzenetére


genndy
addikt

Steam Játékkártyák - Gyakran ismételt kérdések
Steam Card Exchange

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#95209) csaba951 válasza De4d (#95206) üzenetére


csaba951
veterán

Steam Trading Cards FAQ
How do I add a showcase to my profile?
Once you reach Steam Level 10 you can pick and customize a showcase from the profile edit page. Each 10 Steam Levels earns you an extra showcase, i.e. two showcases at Level 20, three showcases at Level 30, etc.

Steam Level FAQ
Experience required for leveling:

100 XP for 1 - 10 (1.000 XP total for level 10)
200 XP for 11 - 20 (3.000 XP total for level 20)
300 XP for 21 - 30 (6.000 XP total for level 30)
400 XP for 31 - 40 (10.000 XP total for level 40)
500 XP for 41 - 50 (15.000 XP total for level 50)

>pl 25 játék aztán jön az 50 aztán a 100 majd? 150 vagy 200?
Itt meg tudod nézni a Game Collector részlegben.

(#95210) De4d


De4d
őstag

:R

Minden jó, ha a vége jó!

(#95211) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az androidos (mobilos) alkalmazásban nem lehet kulcsot aktiválni? Vagy csak én nem találom?

(#95212) -secret- Azt is telórol érem csak el most, szóval mind1. Bírok várni míg hazaérek. Ott csak kényelmesebb. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#95212) -secret- válasza .LnB (#95211) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Böngészőben lehet. Az nem jó?

(#95213) .LnB válasza eami (#95203) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor ez egy vicc. :D
Egy sz*ros hdmi kábellel megcsinálom azt, hogy én játszok a tv-n, menyasszonyom meg filmet néz a monitoron (vagy fordítva). Ennek a linknek semmi értelme akkor.

szerk.: Na jó, pontosabban 2db hdmi kábellel. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#95214) bepken válasza .LnB (#95213) üzenetére


bepken
veterán

szvsz nyilván akkor van értelme, ha a gép a szomszéd szobában van. 10-20 méteres HDMI kábel elég húzós lenne. UTP azért olcsóbban kijön :) ráadásul controller használat a nappaliban enélkül gyakorlatilag kilőve.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#95215) .LnB válasza bepken (#95214) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez mondjuk igaz. :)

De ez a (csomag) steam controllert nem tartalmazza. Xbox kontrollerrel is működik?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#95216) elithun válasza .LnB (#95215) üzenetére


elithun
őstag

Vezetékes meg vezeték nélküli Xbox controllert is viszi. Az elejében vannak USB portok. Oda mehetnek billentyűzetek, egerek, controllerek.
Ennyi előnye azért van a kütyünek. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#95217) .LnB válasza elithun (#95216) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaja, láttam milyen portok vannak rajta. Az mondjuk jó ha a Xbox controllerrel is működik. Mondjuk nekem akkor sem kellene. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#95218) eami válasza .LnB (#95213) üzenetére


eami
Topikgazda

pár helységgel arrébb elvinni a játékot nagyobb tévére jelenleg nincs jobb megoldás :)

(#95219) FollowTheORI válasza stfx (#95170) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nekem eddig ha jól emlékszem 98MB/s a max... :)

Ez a 80-90 körül általában simán hozza... ezt most lőttem csak neked tesztként. :D
Néha van hogy bedugul, főleg csúcsidőben és kisebb időre visszaesik ilyen 50-60 körülre.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95220) FollowTheORI válasza eami (#95218) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kíváncsi leszek mennyi lesz az új 4K HDR-es kütyü... nekem majd egy olyan kéne.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95221) Anonymus23 válasza FollowTheORI (#95219) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem Mbitben sincs ekkora sávszél, nem hogy MB-ban :C
Jó olvasni, hogy van akinek ilyen gondjai vannak, hogy akkor most 500 vagy 1000 Mbit :D

;) - The Power of the Light Side

(#95222) bepken válasza Anonymus23 (#95221) üzenetére


bepken
veterán

ja...úgy látom, másfél perc alatt lent volt. rosszabb napokon ugyanerre 3 percet is várni kell akkor? :DDD

(#95223) Anonymus23! basszus benéztem, igazad van. igen, akkor itt nagyjából az a kérdés, hogy 5 vagy 10 perc alatt van lent egy játék :D

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#95223) Anonymus23 válasza bepken (#95222) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az a hátralévő idő, ami 1,5 perc 9 GB, szóval a már letöltött 20 is lejöhetett kvázi 3,5-4 perc alatt :DDD

Én itthon úgy vagyok vele, hogy vacsora előtt kinézek egy sorozatot, és régebben abból a DIVX verzió lejött mire előkészítettem mindent, most már azért ott tartunk, hogy a 720P az simán, de az 1080p-re egy kicsit várni kell, vagy tovább kell kenni a kenyérre a vajat :DDD

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#95224) DrTechnoid válasza Anonymus23 (#95221) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Itt Győrben például nagyon sok helyen fillérekért elérhető a Digi 1gb-os csomagja, de gondolom sajnos van még pár hely az országban ahol a mindennapi sávszélünk nem adatik meg. És nem is biztos hogy csak kis falvakat érint ez.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#95225) Anonymus23 válasza DrTechnoid (#95224) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hát ja, nálunk is 100 Mbit a max Invitel (vagy mostmár lassan Digi?) koax kábelen. Sok helyen meg ettől sokkal rosszabb a helyzet, de nem ez az egyedli ilyen dolog a mai világban. De nem taglalom, mert nyakon leszünk vágva itt a Steam topikban ;]

;) - The Power of the Light Side

(#95226) energy4ever


energy4ever
addikt

Lenne arra lehetoseg, hogy tarsuljak valakikhez STEAM Link rendelesbe? Nekem is kellene egy, de a postakoltseg nagyon sok...

(#95227) dargelot válasza energy4ever (#95226) üzenetére


dargelot
senior tag

Nem tudsz összeállni, mert egy ember csak egyet vehet.

(#95228) energy4ever válasza dargelot (#95227) üzenetére


energy4ever
addikt

Nagyon jo... :(

Mindegy, akkor ha venne valaki Steam Kontrollert, en kifizetnem a Steam Linket, es addnek bele a szallitasba is!

(#95229) Golden9 válasza dargelot (#95227) üzenetére


Golden9
addikt

Ez miért van így? :F

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#95230) eami válasza Golden9 (#95229) üzenetére


eami
Topikgazda

többet is vehetsz, de külön külön. Gondolom nem variálták át a shopot csak ezért. játékoknál is adott címből csak egyet tudsz venni egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#95231) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Más is kapott egy rahedli mini update-et a játékokhoz? Ma 7 frissítés várt, pedig naprakészen vannak tartva a játékaim (kb 20 van feltéve, nem több). Ráadásul ezek 512 vagy 1024 BYTE-osak... Pl az Endless Legend, a Fallout 4 és a Firewatch is kapott ilyet nálam.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95232) Amantius


Amantius
senior tag

Családi megosztás másnál is köhög, vagy csak minket tisztelt meg a bajával a sale alatt.
Eddig hibátlanul működő és régóta megosztott könyvtárat akar megosztatni, mintha sosem lett volna, persze az újra megosztás sem használ.

(#95231) Csapoati

Igen, lehet, hogy a téli akciókhoz lesz köze, azt hiszem korábban is volt ilyen.

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#95233) De4d válasza Csapoati (#95231) üzenetére


De4d
őstag

Nekem alig jött 4-5-höz az elmúlt héten.
Pedig elég sok fent van 50 biztos.

Minden jó, ha a vége jó!

(#95234) Golden9 válasza eami (#95230) üzenetére


Golden9
addikt

Akkor egy perc alatt lehet rendelni többet is, csak nem egy csomagba teszik őket, és nem jár rá szállítási kedvezmény.

[ Szeretkezve ]

(#95235) eami válasza Golden9 (#95234) üzenetére


eami
Topikgazda

milyen kedvezmény? amúgy teljesen átlagos árakkal szállítanak szerintem.

amúgy én eredeti áron vettem anno és úgy is simán megérte nekem. most meg tized annyi áron meg lehet kapni és azon megy a szenvedés hogy tök átlagos EU-s szállítási díjat kérnek el a postázásért :F

[ Szerkesztve ]

(#95236) FollowTheORI válasza Csapoati (#95231) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen. Szerintem az integrált steam api valami dll frissülhetett.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95237) Golden9 válasza eami (#95235) üzenetére


Golden9
addikt

(#95226) energy4ever-nek a hozzászólása vezetett félre:

"Lenne arra lehetoseg, hogy tarsuljak valakikhez STEAM Link rendelesbe? Nekem is kellene egy, de a postakoltseg nagyon sok..."

Ez alapján gondoltam, hogy több darab rendelésével csökken az egy főre jutó postaköltség.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#95238) eami válasza Golden9 (#95237) üzenetére


eami
Topikgazda

bocsi, nem direkt neked írtam, hanem úgy általánosságban :))

(#95239) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Sziasztok!

Fent van a MAFIA 1 megint Steam-en! Gondoltam szólok. :C

Smoke some weed nigga!

(#95240) Maarki


Maarki
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok a steam keresnék olyan játékot mint pl a Transport Tycoon vagy valami hasonló gamet tudtok ebben segíteni ,hogy ha esetleg van akkor mi a game neve mert ha tetszik akkor meg is venném :D

(#95241) ssgk


ssgk
aktív tag

Magyarország miért nincs az olcsóbb lokációk alatt ? :U

Most lestem rá van ahol pl gtav kb.3e ft doom 1.5e ft, six siege 1e ft... stb
:N

[ Szerkesztve ]

(#95242) Golden9 válasza ssgk (#95241) üzenetére


Golden9
addikt

Nem azért mert az EU tagjai vagyunk? A Steam-nek kötelező nekünk is annyiért adni a dolgait amennyiért a tehetősebb EU tagoknak. Hol olvastad?

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#95243) Csapoati válasza Maarki (#95240) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Cities in Motion 2 is eléggé hasonlít rá és jó is, meg aztán van a Transport Fever is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95244) AtHoS válasza VGYke (#95191) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Steam Link 5k HUF + 500 szállítás [link]

read-only mode on the forum

(#95245) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Téli vásárban jellemzően jobb árak szoktak lenni, nem?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#95246) Csapoati válasza NandorHUN (#95245) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95247) -secret- válasza Csapoati (#95246) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Azért szokott lenni 1-2 jó ár de év közben jobb akciók szoktak lenni.

(#95248) Csapoati válasza -secret- (#95247) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tehát jellemzően nem jobbak az árak. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95249) NandorHUN válasza -secret- (#95247) üzenetére


NandorHUN
addikt

Magyarul érdemes most bevásárolni?

Azért kérdezem, mert vizsgák miatt nem lenne időm ~ január elejéig játékra. Szóval nekem kb. mindegy, hogy most veszem e meg amit kinéztem vagy december végén - de ha van lehetőség azért spórolnék.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#95250) Ryder62 válasza Csapoati (#95231) üzenetére


Ryder62
őstag

Fallout 4 nálam is befrissült tegnap este. Konkrétan leszedte a semmit, mert a letöltésnél az állt, hogy ; 0 byteból 0 byte letöltve, játékra kész.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.