Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#94851) kwzatz válasza trialboj (#94844) üzenetére


kwzatz
őstag

Mi az, ami érdekelne? Máshol nem akciós esetleg?

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#94852) s7evcsenko válasza kwzatz (#94851) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Remélem a Syberia 3 deluxe-ra dobnak egy brutál akciót. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#94853) trialboj válasza kwzatz (#94851) üzenetére


trialboj
őstag

Inside, little nightmare, és Rime.

Nem használok mást steamen kívül, nem is igazán tudok mondani egy hasonló oldalt sem :))

Amúgy ha nemsoká akcióznak akkor nem is regisztrálnék máshova elégedett vagyok ezzel, főleg hogy már 2x gond nélkül visszaadták a pénzt is mikor olyan játékot vettem ami nagyon nem tetszett.

Mellesleg köszönöm a SteamworldDig ajánlását, tényleg egész szórakoztató és kikapcsoló játék. A 2. rész már annyira nem kötött le, de kicsit elütni az időt pihenésképp tökéletes az is.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#94854) [Prolixus] válasza trialboj (#94853) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Úgy értette, hogy steam kulcsot venni máshol. Általában mindenhol olcsóbbak a játékok, mint steam-en gyakorlatilag...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#94855) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

A Steam kliensek mikor frissítik magukat automatikusan ?
Vagy esetleg a központi szervereket indítják újra ?

Azért kérdezem mert többször is előfordult, hogy hajnali 1 óra után megszakadt a kapcsolat címszóval kidobott a versenyből a Project Cars....vissza a menübe.
Ezután nézem az online versenyeket de teljesen üres a lista.
Amúgy net volt minden esetben....tehát a hiba biztosan nem nálam volt.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#94856) kwzatz válasza trialboj (#94853) üzenetére


kwzatz
őstag

Az Inside Greenmangamingen most a Halloween sale-es 15%-os voucherrel (VIP szekcióban) 6,375 GBP, durván 2.200 Ft. Tény, hogy ha nem tetszik, akkor nem tudsz refundolni, mint steames vásárlás esetén, de talán egy ennyire dicsért játéknál nem olyan nagy a kockázat. (persze ma kezdődik a Steam Halloween Sale, addig már érdemes lehet várni, hátha...)
Egyébként ugyanitt Metro Redux pack 4.25 GBP ezzel a kuponnal, ha valakit érdekel, meg vannak egyéb dolgok is.

[ Szerkesztve ]

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#94857) Ryder62 válasza Borisz76 (#94855) üzenetére


Ryder62
őstag

Karbantartás szokott lenni, ekkor leáll a Steam. Ha jól emlékszem általában éjfél környékén.

(#94858) Borisz76 válasza Ryder62 (#94857) üzenetére


Borisz76
veterán

Köszönöm a megnyugtató választ....
Akkor jól sejtettem.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#94859) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Most van az első év talán jóideje, hogy baromira nem várom a sale-t, lehet veszek majd valamit, de totál nem izgat... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94860) SP4C3 válasza FollowTheORI (#94859) üzenetére


SP4C3
veterán

Minek köszönhetô? :)

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#94861) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Kérdésem lenne,hogy családi megosztásnál nem csak úgy van,h azzal nem játszhatsz,amivel épp a megosztó játszik?
Mert ismerős nem játszik PUBG-vel,megosztotta,de megosztott nem tud játszani vele,ha használja valamelyik más játékot.

Nálam meg nem is látja ezt a játékot,az akivel megosztottam mappám.
Ezt se értem.

Avatar

(#94862) -Prometheus- válasza GAbre (#94861) üzenetére


-Prometheus-
tag

Nem. Amint elkezd játszani a megosztó bármilyen játékkal, más nem használhat egyetlen játékot sem a könyvtárából.

Rémlik valami olyasmi, hogy a fejlesztők eldönthetik, hogy a játékaikat meg lehessen-e osztani. Valaki meg tudja erősíteni/cáfolni? :)

[ Szerkesztve ]

(#94863) elithun válasza -Prometheus- (#94862) üzenetére


elithun
őstag

Arról nem tudok, hogy erről a fejlesztő dönthet-e, de alapból az elvárt működés az, hogy, ha a megosztó elkezd valamivel játszani, akkor akikkel meg lett osztva játék azoknak nem fog tovább működni.
Erre megoldás tud lenni, hogy, ha a megosztó offline módban játszik.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#94864) -Prometheus- válasza elithun (#94863) üzenetére


-Prometheus-
tag

Közben találtam egy ilyet. Bár már elég régi, de gondolom azóta se kapcsolták vissza a megosztási lehetőséget.

(#94865) GAbre válasza -Prometheus- (#94864) üzenetére


GAbre
veterán

Köszi,és az,hogy ismerős tud játszani más megosztott játékával,de én ismerősöm meg nem,és nem is látja.
manuálisan hozzáadva se működik?

Avatar

(#94866) De4d


De4d
őstag

Nem tudom hol tehetném fel máshol ezt a kérdést.
Van egy játék ami eltűnt a listámról (nem tudom mikor, ma vettem csak észre) semmilyen erre vonatkozóan nem kaptam üzenetet a steamtől. Tudom hogy megvolt, itt kaptam valakitől a ninjás topikon keresztül.
Az Inquistor (rpg) az. A mellett az a fura, hogy látom kártyás lett, de mint ha ez korábban nem lett volna az.
Nagyon sok helyen ingyen is osztották, folyamatosan bundleba is van. Harmadszor mindössze 2 "barát" listáján látom steamen is, biztos, hogy jóval több ismerősömnek megvolt.
Létezik, hogy teljesen visszahívták az összeset, majd újra ki lett adva?

Minden jó, ha a vége jó!

(#94867) Hódító Hód


Hódító Hód
csendes tag

Fúj a sale! :Y

(#94868) sixpak válasza Hódító Hód (#94867) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ez csak egy gyenge szellőcske.... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#94869) prtvlogan válasza Hódító Hód (#94867) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

"régen jobb vót!" ;]

(#94870) bepken válasza Hódító Hód (#94867) üzenetére


bepken
veterán

a lustáknak link - szokás szerint az árak még összevissza :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94871) FollowTheORI válasza SP4C3 (#94860) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nincs sok izgalmas cím, és időm sincs kitolni amit vennék. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94872) trialboj


trialboj
őstag

Két említésre méltó játék: Goner Inside

Fura hogy nem kaptam mailt hogy a wishlistben lévő címek le vannak árazva...

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#94873) SP4C3 válasza trialboj (#94872) üzenetére


SP4C3
veterán

talán GoNNER-re gondoltál és talán ez a helyes link.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#94874) Out


Out
addikt

Azért csak jó ez a Halloween-i kiárusítás, mert két kívánságlistás játékot is megtudtam venni 85% és 90%-os leárazással :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#94875) #54715584 válasza Out (#94874) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nálam is a 40-es listából van 15 megfontolandó, de legalább 5 tuti vétel. :K

(#94876) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Gyerekek ez a Quern-t nem vette meg valaki Gift-ben? 11 euro-ért szerettem volna, 27-ig írták, hogy annyi gondoltam tegnap megveszem, hát már normál áras. Szóval nem maradt valakinek egy példány, amit átvehetnék? Köszi!

(#94877) [Prolixus] válasza KaiotEch (#94876) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem lesz ilyen senki. Raktárba már nem lehet gift-et venni, azonnal el kell küldeni valakinek ha veszed.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#94878) croli válasza [Prolixus] (#94877) üzenetére


croli
aktív tag

Akkor is ha 4 pack-et veszek? Mind a 3-mat el kell küldeni?

[ Szerkesztve ]

(#94879) [Prolixus] válasza croli (#94878) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Passz, nem olvastam erről + a gift kiherélés óta nem vettem ilyet.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#94880) KaiotEch válasza [Prolixus] (#94877) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Szomorú vagyok :(

(#94881) Golden9


Golden9
addikt

Payday 2 Simon Mask + Steam-en egy napig kipróbálható a Payday 2.

[ Szeretkezve ]

(#94882) flymi


flymi
addikt

Most hétvégén van akció? Vagy mikor lesz? Tavaly is volt karácsony környékén, nem? :F

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#94883) Spet válasza flymi (#94882) üzenetére


Spet
addikt

Már karácsony van!? :Y

Bassza+ még nem vettem senkinek semmit, kösz, hogy szóltál :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94884) flymi válasza Spet (#94883) üzenetére


flymi
addikt

Nem úgy értettem. Már megnéztem, láttam, hogy nov. 1-ig van Halloween akció. De emlékeim szerint tavaly decemberben, karácsonykor is volt nagy leárazás, akkor vettem 1-2 játékot, erre pontosan emlékszem, ezért kérdeztem. Lesz vajon idén is?

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#94885) [Prolixus] válasza flymi (#94884) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Minden évben van.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#94886) Golden9 válasza [Prolixus] (#94885) üzenetére


Golden9
addikt

A sok muszlim migránst zavarja a karácsony, úgyhogy többet nem lesz. :N Viszont most huszonkilenc játék importálható GOG-ra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))

[ Szeretkezve ]

(#94887) flymi válasza [Prolixus] (#94885) üzenetére


flymi
addikt

Nincs olyan régóta fiókom, csak három éve. Tavalyi nagy év végi akcióra emlékszem, mert vettem 1-2 tételt.
Kösz, akkor várok még pár hetet, hátha lesz még pár % mínusz.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#94888) bepken válasza flymi (#94887) üzenetére


bepken
veterán

nem tudom, mit néztél ki pontosan, de nagyjából biztonsággal kijelenthető, hogy hasonló árak szoktak lenni minden sale idején. max a nagyon új címek kaphatnak legközelebb pár százalékkal többet.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94889) flymi válasza bepken (#94888) üzenetére


flymi
addikt

Ahogy összehasonlítottam most, egy kollégánál még olcsóbbak is az árak, mint a steamen most akciósak.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#94890) bepken válasza flymi (#94889) üzenetére


bepken
veterán

ez általában így van :) steam áruházból akkor érdemes vásárolni, ha a fejlesztőt szeretnéd támogatni. illetve nyilván akkor, ha van elég wallet pénzed és abból vásárolsz. vannak egyébként jó áron dolgok, de sokkal ritkábban, pláne ha valaki a bundle oldalakat is figyelgeti.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94891) ogi88


ogi88
tag

Sziasztok!Ajándékba szeretnék vásárolni ismerősömnek születésnapja alkalmából egy játékot.Még nem csináltam ilyet és ha ő nincs bejelentkezve a steam fiókjába attól megkapja az ajándékomat vagy ő is online kell,hogy legyen? :F

(#94892) BigBlue69 válasza ogi88 (#94891) üzenetére


BigBlue69
őstag

Természetesen. Email Címre is küldheted vagy akár ha barátlistán van akkor steamen belül is. Amikor bejelentkezik megkapja.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#94893) trialboj válasza bepken (#94890) üzenetére


trialboj
őstag

Én azt hittem a steam sale a legolcsóbb dolog a világon :))

Hol máshol érdemes széjjelnézni ha a steam nem hajlandó leárazni a játékot amire már régóta fáj a fogam?

SPINTIRES ről van szó.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#94894) eami válasza ogi88 (#94891) üzenetére


eami
Topikgazda

megkapja :K

(#94895) Spet válasza trialboj (#94893) üzenetére


Spet
addikt

GreenManGaming, HumbleStore

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94896) Golden9 válasza trialboj (#94893) üzenetére


Golden9
addikt

Régen én is azt hittem. :D SPINTIRES 2-Pack
+
Mindenkinek: Black Clover első része ingyen nézhető Steam-en.

[ Szeretkezve ]

(#94897) Golden9 válasza trialboj (#94893) üzenetére


Golden9
addikt

Ha olcsóbb lenne, akkor most Mr. Newell nem lehetne az USA 97. leggazdagabb embere.

[ Szeretkezve ]

(#94898) GAbre válasza Golden9 (#94896) üzenetére


GAbre
veterán

Indavideón is ingyen nézhető,és ott legalább van magyar felirat :)
De amúgy érdekességnek nem rossz :)

Avatar

(#94899) Csapoati válasza Golden9 (#94896) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jelenleg nem elérhető ez a kettes Spintires-csomag.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#94900) [Prolixus] válasza bepken (#94890) üzenetére


[Prolixus]
addikt

"steam áruházból akkor érdemes vásárolni, ha a fejlesztőt szeretnéd támogatni."

Wut? Nem éppen fordítva, hogy a Steam kéri el a legnagyobb részesedést az eladások után? Külső, hivatalos disztribútoroknál nem véletlenül olcsóbbak a játékok sokszor, és nem a Humble Store vagy éppen a GreenManGaming szabja meg sem a játékok árait, sem az adott discount-okat....ergo pusztán ebből is arra lehetne következtetni, hogy a steam sarc a legnagyobb.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.