Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#62001) Kephamos válasza eami (#61995) üzenetére


Kephamos
addikt

Hagyjuk már ezt a dombornyomott mizériát. Semmi köze a dombornyomásnak az elektronikus fizetéshez.

(#62002) morvaigaben


morvaigaben
tag

1 órája még csak EU hagyott ki... DDoS?

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#62003) viktor82


viktor82
őstag

Steam csak nálam nem megy? :W

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#62004) ujlakany1993


ujlakany1993
aktív tag

Másnak se kapcsolódik a steamre?

(#62005) Stockbauer79 válasza ujlakany1993 (#62004) üzenetére


Stockbauer79
tag

issteamdown 500 Internal Server Error :C
Vannak bajok...

[ Szerkesztve ]

just leave me alone

(#62006) BigBlue69 válasza Agyzuzo (#62000) üzenetére


BigBlue69
őstag

Kitudod kapcsolni Kód nélkül is. Max ha nem találod holnap du. Tudok segíteni hol.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#62007) L_ajos


L_ajos
őstag

Persze! Pont amikor lenne egy órám puffogtatni! Blöeeeeeee

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#62008) djculture


djculture
félisten

Vásárolni se lehet ... SAJNOS A TERMÉKET NEM SIKERÜLT A KOSÁRBA HELYEZNI!

(#62009) Chalez


Chalez
őstag

Steam nuku :W

(#62010) Mate


Mate
nagyúr

Nem normális a steam... Egy amúgy is terhelt időszakban benyom egy rockstar akciót..... Ezeknek elmentek otthonról.

Bár most lehet ezen felül is van valami. CS verseny is áll emiatt.

(#62011) L_ajos


L_ajos
őstag

8tól karbantartás van. nyugi emberek! :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#62012) djculture válasza Mate (#62010) üzenetére


djculture
félisten

Nem hiszem hogy az ezer éves gta-k meg max payne-k miatt döglött volna be a steam. Kinek nincsenek már meg ezek a játékok

(#62013) Mate válasza djculture (#62012) üzenetére


Mate
nagyúr

Rengeteg embernek.

És nem azt írtam, hogy emiatt döglött be. Csak egy amúgy is erősen terhelt időszakban be tudja vinni az utolsó ütést.

(#62014) Ryder62


Ryder62
őstag

Köszönöm szépen. Haver most lett volna online, én is ráértem volna és még kedvem is lett volna egy kis coophoz.

ma este: Borderlands 2 coop

(#62015) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Izé, a sok rinya helyett lehet ám mást is csinálni. :) Én is használtam volna a Steamet most, de inkább megnéztem egy Elit alakulat részt újra.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#62016) ujlakany1993 válasza Csapoati (#62015) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Nem kötekedés képpen, de szerintem ne te oszd be más idejét. Más se ossza be a tied.

(#62017) DirrtyRay


DirrtyRay
csendes tag

mi lesz a következő? a kenyér?!

(#62018) cskamacska válasza ujlakany1993 (#62016) üzenetére


cskamacska
addikt

Mondjuk igazad van, lehet még 50 hozzászóláson keresztül szidni a Steamet, azzal is telik az idő. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#62019) L_ajos válasza ujlakany1993 (#62016) üzenetére


L_ajos
őstag

Ezt felírom, mivel ez 101%-an igaz :K

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#62020) ujlakany1993 válasza cskamacska (#62018) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Azt is lehet akár. De pont akkor gányol be mikor barátnőmnek kéne letölteni játékot...

(#62021) morvaigaben


morvaigaben
tag

Kezd beengedni. *kopp-kopp*

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#62022) Ryder62 válasza Csapoati (#62015) üzenetére


Ryder62
őstag

Igazad van megyek nézek por......oltót :DDD

morvaigaben És ha csengetsz? :D

[ Szerkesztve ]

(#62023) BomiBoogie válasza DirrtyRay (#62017) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ott a pont. :C

(#62024) Csapoati válasza ujlakany1993 (#62016) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Isten őrizz, hogy más időbeosztásába beleszóljak, csak ha már úgysem megy a Steam, akkor mondjuk a 20-30 hozzászóláson át tartó rinyaviharnál tudok jobb elfoglaltságot is. Erre szerettem volna rávilágítani. Amúgy játszani így is lehet a legtöbb játékkal (nyilván multit kevésbé).

#62022: :R :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#62025) Mate


Mate
nagyúr

(#62026) Assimilator válasza djculture (#62012) üzenetére


Assimilator
őstag

Hát elég sok embernek. Ezeket nem dobálják a bundle-k. S mivel "ezer évesek" ezért nem feltétlen ad értük az ember 10 eurókat darabonként, de most így 3-5 euróért részenként/packonként nagyon jó vételek.

(#62027) Mate


Mate
nagyúr

Steam is experiencing another outage right now, which means that users worldwide cannot connect to servers and all clients are provided with a “Connection Error” message every time.

Even though Valve has not yet provided an official reason for the downtime, it turns out that the company is already working on the issues, as reports coming from several users have confirmed that servers were back online for a few seconds before going down once again.

Basically, the error that users are getting when launching Steam on Windows says that the client “could not connect to the Steam network” and “it appears that you are not currently connected to the Internet, or that you Internet connection is not configured correctly for Steam.”

At this point, online services that are tracking Steam’s status are pointing to a global outage, with similar problems experienced in both the United States and Europe.

Of course, everybody is waiting for an official statement from Valve, so for the moment, we have no other option than to wait and hit the reconnect button every few minutes.

If you’re experiencing similar issues, make sure you let us and the other readers know about it by posting a message in the comment box after the jump.

Update 1: it seems that Valve is again working to fix the issues, as users are reporting that some servers are coming back online, but the outage continues for almost everyone.

Update 2: our users are telling us that Steam is back online in some countries, including France, Germany, Italy, and Ireland.

Update 3: steamstat.us claims that Steam is back online in the United States, but our users say that servers are still down. Access to Steam is however expected to be restored in the US very soon as well.

Update 4: users who managed to connect to Steam claim that downloads are terribly slow for the moment, so Valve is most likely still working to fix the issues.

(#62028) morvaigaben


morvaigaben
tag

Az meredek... CS:GO szed 2,7 giga update-et, és visszaállt a régi menü, és az inventoryban sincs semmi. Eltűnt.

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#62029) djculture válasza Assimilator (#62026) üzenetére


djculture
félisten

De a téli akcióban ennél is olcsóbban voltak... Én is néztem de másra kellett a lé akkor.

(#62030) Mate


Mate
nagyúr

Update 5: here are some of the countries where Steam is still down right now: Germany, the United Kingdom, India, Spain, Russia, the United States.

(#62031) Mate válasza morvaigaben (#62028) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem szabad letölteni, visszaállítja a 2012-es CS-t, majd frissíti 3,x Gb-al újra, naprakészre.

Elvileg akik most lépnek majd be, már nem találkoznak ezzel a hibával.

Update 6: a number of users in the United States are reporting that Steam is back online and everything appears to be working just fine.

[ Szerkesztve ]

(#62032) morvaigaben válasza Mate (#62031) üzenetére


morvaigaben
tag

Le is állítottam, fájl ellenőrzés után már csak 65 kb-et szedett.... Most jó

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#62033) Mate válasza morvaigaben (#62032) üzenetére


Mate
nagyúr

Akkor megúsztad a dolgot :)

Update 7: Steam is again working in some countries, but the store appears to be unavailable. Users are provided with the following error: "Unable to connect to server. Server may be offline or you may not be connected to the internet."

Ryder62: Kopogd le :D

[ Szerkesztve ]

(#62034) Ryder62


Ryder62
őstag

Életre kelt!

(#62035) morvaigaben válasza Ryder62 (#62034) üzenetére


morvaigaben
tag

Koppkopp, csingiling ;] :DDD

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#62036) Alien83 válasza Ryder62 (#62034) üzenetére


Alien83
senior tag

+1

(#62037) Ryder62


Ryder62
őstag

Na most a Youtube döglött meg.

Tökéletes nap. :C

(#62038) Mate válasza Ryder62 (#62037) üzenetére


Mate
nagyúr

Nálam tökéletesen megy :)

(#62040) -secret- válasza Hokunda (#62039) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kár, hogy a COH már volt egyszer humblebundleban. Így már annyira nem izgi. :D

Engem a Hell Yeah jobban érdekel. ;]

[ Szerkesztve ]

(#62041) Zarbi


Zarbi
tag

Üdv!
A Steam szokott szemetelni mikor letölt egy frissítést vagy telepít egy játékot? Értem ez alatt, hogy meghagy telepítő fájlokat, tömörített/kicsomagolt fájlokat, amire nincs szükség

(#62042) FollowTheORI válasza Zarbi (#62041) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szokott, de nem túl sokat azért, de apróbb fájlok, könyvtárak ilyesmi megmaradhat.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#62043) Cheesus válasza Zarbi (#62041) üzenetére


Cheesus
senior tag

Hát szerintem igen, eléggé teleszemeteli a meghajtót visual c++ fájlokkal, amit minden játéknál letölt...
Erre van egy kis hasznos program, a Steam Cleaner. Megadod neki a Steam mappa helyét, és ami tényleg felesleges azt le is törli neked, nem lesz belőle baj :)
(Pl pont most hogy elindítottam, 1GB-ot le is törölt)

https://www.twitch.tv/csehla

(#62044) Zarbi


Zarbi
tag

Köszönöm! :R

(#62045) Arkennys válasza Cheesus (#62043) üzenetére


Arkennys
addikt

Merről beszedhető ez a cucc? És magától kiszedi ami nem kell, és fölös? Lehet már nekem is megérné ránézetnem, de nem akarom hogy leszedjen valamit és probléma legyen a játékokkal amik fent vannak :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#62046) ayo válasza Arkennys (#62045) üzenetére


ayo
addikt

http://jateknaplo.blog.hu/2013/04/24/tikione-steam-cleaner

keres, töröl ennyi, ja, de lehet el kéne olvasnod :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#62047) Arkennys válasza ayo (#62046) üzenetére


Arkennys
addikt

ja erről van szó? Azt hittem valami másik cucc :) Erről olvastam már nálad.

Akkor csak kerestetek vele, és amiket kijelöl, törölhetőek, nem okoznak gondot? csak hogy egyértelmű legyen :D

szerk: köszöntem, akkor ránézetek vele :) :R
elolvastam, csak biztos akartam lenni, hogy nem kell semmihez nyúlni benne, bocs :P

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#62048) Csapoati válasza Arkennys (#62047) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem szed le semmi játékhoz tartozó fájlt, csak a dupla-tripla DirectX, Visual C++ meg .NET fájlokat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#62049) Arkennys válasza Csapoati (#62048) üzenetére


Arkennys
addikt

Lejött nagyjából 1GB, megért ennyit a dolog :) Köszi a segítséget, és Ayonak is.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#62050) ollie válasza Zarbi (#62041) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valójában nem a Steam hagyja, hanem a játékok telepítői. Bárhonnan töltenéd le a telepítőket (értsd nem Steam változat), ugyanazt a "szemetet" hagyná a játék telepítője maga után, hiszen kell DX, .NET, VC++, stb. a játékokhoz.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.