Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#94351) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintetek ez mi lehet?

Destiny 1

0,01 Eurós tételből vettem egyet kíváncsiságból. Engedélyezte is a rendszer, csak nem írja ki, hogy pontosan mi ez. Szóval valami valós cucc lehet, nem csak teszt nem? :D

szerk: Nem a Destiny 2-höz tartozik, az Battle.net-en jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#94352) sagem válasza oriic (#94351) üzenetére


sagem
addikt

Érdekes, talán anno tervben volt egy steames PC-s első rész, aztán ütközetben eltűnt, ez meg itt maradt :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#94353) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Van a steam-nek valami szabályzata, hogy ha egy játékot levesznek a megvásárolható listából, akkor az a kód birtokában meddig letölthető?

Van egy játék, ami már nincs a listában és haveromnak megkeresném szülinapjára a neten, hátha van eladó kulcs. Viszont nem tudom, hogy foigja-e tudni aktiválni.

Kössz!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#94354) Csapoati válasza Bici (#94353) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nincs lejárati határidő elvileg.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#94355) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Hi, mostanság nem követem annyira a topikot, de a mai nap indítanám a sztímet és a kliens nagyon durván be van ragadva. Le van fagyva, vagy fene sem tudja.

Esetleg más is tapasztalt ilyesmit?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#94356) FollowTheORI válasza eeXaa (#94350) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Clean install?

Szerintem valami hozzáférési jog zavarhat be... UAC-ot kilőném, meg viruskergetőket.
(És/vagy futtatás rendszergazdaként a telepítőt és a Steam-et is utána.)

Másik lehetőség hogy valami hiányzik még a windowsból... vagy Visual C++ library... vagy .NET... vagy ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94357) croli válasza oriic (#94351) üzenetére


croli
aktív tag

Én is megvettem szintén kíváncsiságból. Pénzt levonta majd sehol semmi :P
Se raktár, se könyvtár, ez csak egy lopott 1 centes a Steam részéről, nincs még nekik elég :D

(#94358) Bici válasza Csapoati (#94354) üzenetére


Bici
félisten

Kössz!

Még egy kérdés, ha már itt vagyok. :)

Linuxos kliensben tudok aktiválni windows-os játékot?

Kössz

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#94359) SityiSXT válasza Bici (#94358) üzenetére


SityiSXT
őstag

Elvileg a kód aktiválása platformfüggetlen.

[ Szerkesztve ]

(#94360) -Prometheus- válasza Bici (#94358) üzenetére


-Prometheus-
tag

Természetesen. Én is sokszor vettem már Steam kulcsot Linux alatt, amit helyben be is aktiváltam.

(#94361) Bici


Bici
félisten

Kösz mindenkinek! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#94362) batman91 válasza batman91 (#94349) üzenetére


batman91
őstag

Na megoldódott a bajom. Tegnap délután írtam supportnak, estére már meg is kaptam a resetelős linket. Meglepődtem, hogy milyen gyorsan megoldották a problémámat. :Y

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#94363) eeXaa válasza FollowTheORI (#94356) üzenetére


eeXaa
addikt

Meglett már, de azért köszi.. a bitdefender volt... külön videó van róla a yt-n

(#94364) Corleone33 válasza bepken (#94339) üzenetére


Corleone33
aktív tag

imho hacsak nincsen internetes vásárlásra alkalmas bankkártyád/prepaid visa kártyád, sok értelme nincsen steam gift kártyát venni wallet egyenleg feltöltéséhez, mert ugyanezt bankkártyáról/paypal/stb is meg tudod tenni, és akkor nem is fizetsz többletet mint gift kártyák esetében

Ami az árrést illeti: abba már bele van számolva a profit margin is

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#94365) Corleone33 válasza croli (#94316) üzenetére


Corleone33
aktív tag

ha jól emlékszem ezeknél egy bizonyos idő után nem is tudod használni, echte így is akarták megelőzni, hogy a kulcsokat a végtelenségig forgathassák szürkepiacon a keyfarmerek

Lényegtelen hogy miképp írod be őket, ezek a mondhatni promó cd kulcsok mind időzítve vannak úgy, hogy a megadott határidő után már totál használhatatlanok lesznek.

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#94366) sagem válasza oriic (#94351) üzenetére


sagem
addikt

Nekem refundolták a vásárlást, jött egy email, hogy visszatérítik, magyarázat sajnos nem volt, csak visszakaptam az egy centet, lol :D

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#94367) eami válasza sagem (#94366) üzenetére


eami
Topikgazda

szintén :DDD

(#94368) oriic válasza sagem (#94366) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem is megjott. Viszont ami erdekes, hogy a mailben upcoming games-rol irnak

Live-Die-Respawn

(#94369) vaakuum


vaakuum
addikt

help pls!

Steam fiókom inventoryjából adnék el cuccokat, de berakott egy 15 napos hold állapotba. Közben mobil authenticatort is letöltöttem, de ugyan ott maradtak a cuccaim, augusztus 29-ig nem fogja kirakni a piacra.
Vagy ezer éves az accountom, nem értem, miért szívatnak. Hol tudnám konkrétan megnézni, hogy miért blokkolják a tranzakcióimat?
:R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#94370) bepken válasza vaakuum (#94369) üzenetére


bepken
veterán

ez nem szívatás, hanem védelem szvsz. most 15 napot kell kívárnod, de utána azonnal fel tudsz majd pakolni bármit a hitelesítő segítségével. ez ilyen :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94371) vaakuum válasza bepken (#94370) üzenetére


vaakuum
addikt

akkor ha közben fentebb mentek az árak, és én leveszem a cuccot, hogy nagyobb áron tegyem ki, akkor újra fogja indítani a 15 napot? Mert az nagy szívás lenne...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#94372) eeXaa válasza vaakuum (#94371) üzenetére


eeXaa
addikt

Miértnem kontaktolsz a support-al? Lehet tudnak segíteni.

(#94373) Redneck válasza vaakuum (#94371) üzenetére


Redneck
veterán

Amég trade késleltetés van, addig nem tudsz azonnal eladni. Célszerű levenni a tárgyakat és ha lejár a tiltás, felrakni újra, aktuális áron.

eeaa:
Ebben sajnos nem tudnak segíteni. Telefon cserénél sem tudták levenni a tiltásom, hiába csak készülék csere történt, a szám és a kártya ugyanaz volt. A hitelesítők és egyéb védelmi mechanizmusok erdejében elkeveredtem és kaptam egy szép tiltást. Pedig csak követtem a logikus lépéseket. :N Az egyik az volt hogy kapcsoljam ki a hitelesítőt, majd újra kapcsoljam be.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#94374) Spet válasza vaakuum (#94371) üzenetére


Spet
addikt

Nem fogja újra indítani ne aggódj. Első alkalommal van csak a 15 nap.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94375) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok
Steamen megvettem a Brothers in Arms :Hells highwayt. Ez annó magyar szinkronnal jelent meg itthon, de persze ebben nem volt benne... Külön patch formájában megtalálható ez? Rohadt dühítő, hogy megvettem eredetiben, és még a kalóz verzióban is előbb talalnek magyarosítást. Előre is köszönöm a segítséget

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#94376) bepken válasza vaakuum (#94371) üzenetére


bepken
veterán

hidd el, hogy ez sokkal kisebb kellemetlenség, mint ha védelem híján fél perc alatt kipucolnák az invertory-t :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94377) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Sziasztok In-Home Streaming-el van e valakinek tapasztalata és esetleg ötlete a problémámra.
Otthon jelenleg van egy steam link, meg egy kis lenovo tab ami látja gépem meg a laptopom amikre fel vannak rakva játékok DE a laptop és a gép nem látják egymást. A tabra csak már kínomba raktam klienst mert a laptopon szerettem volna játszani a gépre telepített játékot de egyszerűen nem látja egymást a kettő.Ugyan azon a hálózaton van minden és már azt is megnéztem, hogy a Steam Linket össze dugtam a 2 utp végponton is és oda vissza is látta a másik gépet és a laptopról is próbáltam wifin át is összehozni a kapcsolatot amikor láttam, hogy a tab működik de semmi a laptop meg a gép nem látják egymást (De csak a steam kliensek smb megosztás stb megy).

[ Szerkesztve ]

(#94378) ollie válasza gyugyo79 (#94377) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A steam link lényege az, hogy a tv-n tudj játszani a pc-n levő játékkal. Nem ezt szeretnéd? Nekem lát a link minden gépet a hálón, amin épp fut steam kliens.

***

(#94379) gyugyo79 válasza ollie (#94378) üzenetére


gyugyo79
addikt

Igen a steam link az bent van a TV mögött alapból. De az egész működik úgy is, hogy 2 gépet kötsz össze bejelentkezel ugyan azzal a fiókkal mind a 2 gépen és amin nincs felrakva a játék arról elindítod mint a steam linkel az adott játékot annyi, hogy nem játék hanem továbbítás / telepítés van a játék indítási lehetőségeinél. (A linket csak azért kevertem ide mert az látja mind a 2 gépet bárhova van dugva ,rakva és ugyan azon az elven működik)

Nálam a lényeg : teraszon játszani és a laptopra nem felrakni a játékot meg a mentést átmásolni hozzá, persze ha már felraktam a játékot elég a mentést másolgatni de kb ha működne elsőre ez egyszerűbb is lenne mert egy Europa Universalishoz tök elég a továbbítás.

Persze most, hogy nem megy a játék helyett sz@pok mert bosszant a miértje.

Amúgy most ott tartok, hogyha a laptopon letiltom a kábeles hálózati portot és wifin át kapcsolódok a hálózatra akkor kapcsolódnak és rá is hagyom egy kicsit amíg el nem kezd megint bosszantani a megoldás ...

[ Szerkesztve ]

(#94380) kemotox válasza gyugyo79 (#94379) üzenetére


kemotox
addikt

A Steam link nem arra való amit te akarsz. Az megy anélkül is. Nem tudom pontosan hogy, de rémlik, hogy régebben laptopon játszottam a gépen telepített játékkal.

(#94381) gyugyo79 válasza kemotox (#94380) üzenetére


gyugyo79
addikt

Pont ugyan azt csinálja amikor a továbbítás elindul annyi a különbség (Ha van lehetőség próbáld ki), hogy csak kliens míg a gép az szerver és kliens is ha van felrakva játék ha nincs akkor csak kliens az is és kb szerintem ott van, valami hiba, hogy mivel van a laptopra telepítve is játék a szerver rész miatt hozzá köti valamelyik hálózati kártyához és ebbe hülyül be.

Amikor működik akkor szépen össze is rakja melyik gépre mi van telepítve és ha van átfedés akkor alap a játék indítása és utána választható, hogy továbítás: xyz ...
Annyi, hogy a szerver gépen csak miután elindítottad a továbbítást irányítod a klienssel a szerveren futó játékot és a játékból való kilépésnél bonja is ezt a kapcsolatot míg a linknél amíg a linkel kapcsolódsz megvan az irányítás/ képátvitel végig nem csak amíg játszol (mivel ugye el kell tudni valahogy indítani a játékot stb.).

Talán ha ezt megnézitek jobban érthető

Szóval ÉN a steam link-el csak teszteltem mert pont ugyan azt csinálja mint amit én szerettem volna elérni (amúgy a vicc hogy ráadásul pont arra való amire a laptopot használtam volna és amire fogom is csak kell mellé egy monitor/tv + beviteli eszköz amit nem cuccolok a lakásba 1-2 óra játékért)
9. Mint ahogy a steam link is kiváltható egy PC -vel laptoppal stb. ...

[ Szerkesztve ]

(#94382) kekesi132


kekesi132
tag

Sziasztok!

Hogyan tudom kiküszöbölni a Steam mobil hitelesítőjét? Sajnos a telefonom elromlott, így nem érem el az account-om, a visszaállító kód megvan, de hiába ütöm be oda ahova a Steam Guard kód kéne nem fogadja el.

(#94383) kekesi132 válasza kekesi132 (#94382) üzenetére


kekesi132
tag

Közben megoldottam. :) Tehát már nem aktuális.

(#94384) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Sziasztok!

Van egy régi, dvd tokos splinter cell double agentem, a kérdés, hogy valahogyan be lehet e aktiválni a benne lévő kódot steamre vagy uplayre? Ha csak simán beírom nem fogadja el egyik rendszer sem :(

(#94385) kemotox válasza basaharc502 (#94384) üzenetére


kemotox
addikt

Nem

(#94386) basaharc502 válasza kemotox (#94385) üzenetére


basaharc502
aktív tag

:O

(#94387) #54715584 válasza kemotox (#94385) üzenetére


#54715584
törölt tag

Miért nem? Nekem Originen működött a Dead Space 2 így üfsz-es hívás után.

(#94388) FollowTheORI válasza basaharc502 (#94384) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha uplay nem eszi meg akkor sehogy... meg kell venned újra. Amúgy nem nagy összeg általában az akciókkor be lehet húzni olcsón. Ha mindenképp akarod digitális formában. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94389) croli válasza #54715584 (#94387) üzenetére


croli
aktív tag

Az Origin az más... Én is beszéltem az ügyfélszolgálatossal és az összes meglévő EA általi (de csakis EA kiadós) játékomat ami akkor kapható volt az Originen szépen beaktiválták miután elküldtem nekik e-mailben a képet a kódról, a dobozról, meg a fizikai hordozóról (DVD, CD) majd 1-2 nap után jött az e-mail hogy ott a fiókomon. Ez alól kivétel a MoHAA, hiába van fent store-ban azt nem aktiválják be, legalábbis akkor mikor próbáltam akkor nem csinálták meg és azt hogy miért nem tudták megmondani, de így is elégedett vagyok velük nagyon. Szerencsére ingyenes volt valamikor így már az is megvan :)

(#94390) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Üdv!

Tegnap megváltoztattam a Steam Guard Mobile Authenticator készülékemet. Azóta ha a marketra felrakok valamit, két napos "on hold" opcióba rakja. Ezt hogyan tudom eltüntetni? Azt írja, h ha elakarom tüntetni, akkor használjak Mobile Authenticator-t, de hát használok...

(#94391) De4d


De4d
őstag

Van ez a steam item cserélgető oldal, [link]
valaki tudja hogy lehet beállítani a fix keresést?
(ne csak a dupla és azonos játékból származó kártyákat, tárgyakat találja meg) hanem az eltérőket is?

Minden jó, ha a vége jó!

(#94392) FollowTheORI válasza KisTücsök (#94390) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A support oldalon meg tudod nézni miért és milyen korlátozás van.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94393) croli válasza De4d (#94391) üzenetére


croli
aktív tag

Egyáltalán lehet ezen az oldalon olyat?
Ez az oldal pont arra megy rá hogy 1:1 legyen a csere aránya...
Nem számít hogy az adott játékon belül mennyi az áruk, de azonos legyen a játék.

(#94394) De4d válasza croli (#94393) üzenetére


De4d
őstag

Nem tudom, azért kérdezem, annyira nem ismerem. Nincs is olyan ahol, tetszés szerint választhatok?

Minden jó, ha a vége jó!

(#94395) croli válasza De4d (#94394) üzenetére


croli
aktív tag

Én még nem találkoztam vele. Nem régóta használom ezt az oldalt, de sok aktív tagja van akik cserélnek is azonos játék kártyáit. Mivel a Steam oldalán van a csere így ott tudsz változtatni hogy mit akarsz, de hogy maga az oldal adjon más játékot egyenlőre nincs lehetőség. Lehet a fejlesztőknek küldeni e-mailt hogy vizsgálják meg ezt a lehetőséget is. Mert ugye ott rögtön más az árrés még azonos játék kártyáinak nagyjából (szinte) azonos az áruk.
Én mindig csak rámegyek hogy scan görgetek és ha találok nekem tetszőt akkor elküldöm az ajánlatot.
Habár robotokkal jobb cserélni mert azok azonnaliak nem kell várni odaírni hogy miért, honnan stb.
Amúgy ez a lehetőség is megvan hogy az oldalon beállítod a profilod 1:1 robottá. Ezt nem próbáltam még, de nem is akarom :)

(#94396) De4d válasza croli (#94395) üzenetére


De4d
őstag

Ilyen azonos játékoknál lévő 1:1-es cserékre már rég használom. De azt automatikusan talál, részletesebben sose használtam az oldalt, azt gondoltam lehet.

Minden jó, ha a vége jó!

(#94397) KisTücsök válasza FollowTheORI (#94392) üzenetére


KisTücsök
addikt

Azt hol találom pontosan?

(#94398) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Sziasztok. Valaki megtudná nekem mondani, hogy a steam-es piacon a 4PM magyar idő szerint mikor van? Illetve a 3 AM? :R

We are only Stardust...

(#94399) bepken válasza Jinxb1rd (#94398) üzenetére


bepken
veterán

több helyen is GMT-8 zóna szerepel (10 órával előttünk)

ez alapján tehát az ottani délután 16:00 nálunk másnap hajnal 02:00 - illetve az ottani hajnal 03:00 pedig nálunk 13:00

de ha kiderül, hogy rossz időzónát néztem, akkor ezen az oldalon tudod ellenőrizni :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94400) woryz


woryz
senior tag

Sziasztok!

Van más lehetőségem, ha nem akarom, hogy a játék letöltse a frissítést azon kívül, hogy kihúzom a hálókábelt? :)

Köszi,

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.