Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#94601) [Prolixus] válasza jozefgucci1 (#94600) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Játékot nem lehet átpakolászni egyik fiókról a másikra. Max family sharing-et tudsz használni, vagy megveszed a másik fiókra is.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#94602) Golden9 válasza jozefgucci1 (#94600) üzenetére


Golden9
addikt

Így tudod használni:Steam Családi Megosztás. Vagy meg kell venni a másik fiókra is. :(((

Hoppá. Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#94603) jozefgucci1 válasza Golden9 (#94602) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ez nagyon jó köszönöm szépen a segítséget. :R Tehát ha jól értelmeztem ha fiam játszik egy másik játékkal ,tehát ő online akkor én melette tudok pl a skyrim-el játszani ,de csak amíg ő online azaz él az ő steam-e ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#94604) ZsZso válasza jozefgucci1 (#94603) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Online kell lennie annak aki a megosztott játékkal akar játszani + egyszerre nem férhettek hozzá a megosztott könyvtárhoz. Ez utóbbi gyakorlatban úgy játszható ki, hogy miután online elindítottad offlinera tolod magad és kész (legalábbis régebben így ment, hosszú ideje nem próbáltam, max. majd mások kijavítanak ha már megváltozott :) ).

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#94605) SenorGrande válasza jozefgucci1 (#94603) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Egyszerűbb, ha beléptek a játékkal rendelkező accounttal, letöltitek a játékot, és utána offline-ba teszed a klienst.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#94606) Golden9 válasza SenorGrande (#94605) üzenetére


Golden9
addikt

Steam:
"Online kell lennem, hogy egy megosztott játékkal játszhassak?
Igen. Online kell lenned ahhoz, hogy hozzáférhess és játszhass a veled megosztott játékokkal."

[ Szeretkezve ]

(#94607) EmptyParadox válasza Golden9 (#94606) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Arra céloz, hogy Family Share helyett szimplán belép a Skyrim-os accounttal, letölti, majd offline mode-ban akkor játszik vele amikor akar. A gyermeke pedig online mode-ban azzal játszik amivel szeretne, nem fognak összeakadni.

(#94609) alratar válasza jozefgucci1 (#94600) üzenetére


alratar
addikt

Sajnos vagy nem sajnos, nem.
Ha egy játékot aktiválsz, az a fiókhoz van kötve.
De szerintem a te esetedben a Family Share tökéletes megoldás. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#94610) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Sziasztok! Ma reggel akartam hitelesíteni az E-mail címemet mert, belépésnél ezt kérte a Steam, de még most sem sikerült.. Vajon mi lehet a gond? Ez csak nálam van így?

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#94611) ZsZso válasza ZsZso (#94594) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

ÉÉééés törölte ezt a hozzászólást Steamről és Redditről is és feltette a "nem is csinálok semmi különöset" verziót. Gondolom rollback se lesz. Cookiekhoz és a Google -höz hasonlítja magát ... szerintem meggyőző az érvelése (NEM).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#94612) Bluerainbow válasza ZsZso (#94611) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Egyszerű , nem használjuk tovább.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#94613) bepken válasza Bluerainbow (#94612) üzenetére


bepken
veterán

csak az a kérdés, hogy akkor mit használunk majd helyette :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94614) Out válasza bepken (#94613) üzenetére


Out
addikt

Kipróbálhatnátok az agyatokat :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#94615) alcsa válasza Out (#94614) üzenetére


alcsa
senior tag

ba dum tss :DDD

(#94616) bepken válasza Out (#94614) üzenetére


bepken
veterán

ezzel csak az a gond, hogy bármennyire is próbálom, az agyammal nem tudom százasával fel-le pakolni a cuccokat a közösségi piacon :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94617) [Prolixus] válasza bepken (#94616) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Úgy gondolta, hogy megtanulsz programozni (ha eddig nem tudtál), és írsz egy saját kiegészítőt rá. :DDD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#94618) Vertigo18 válasza [Prolixus] (#94617) üzenetére


Vertigo18
addikt

És ossza is meg mindjárt velünk, mert többen használnánk a SIH alternatívájaként! :K

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#94619) CactuS válasza ZsZso (#94611) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

És most már nem is vállalja a nevét, hanem csak annyi van ott, hogy SIH Team. Mindegy, amíg volt, addig jó volt, az értékelés és a report ment a chrome store-ban.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#94620) [Prolixus] válasza CactuS (#94619) üzenetére


[Prolixus]
addikt

De most tényleg, mit használunk helyette? Egyesével pakolgassam fel a kártyákat, egyesével állítsam be az árakat? No way...
Ötletek esetleg? :O

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#94621) Out válasza [Prolixus] (#94620) üzenetére


Out
addikt

Nálam bevált ez a módszer :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#94622) bepken válasza Out (#94621) üzenetére


bepken
veterán

roppant türelmes ember lehetsz :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94623) Csapoati válasza bepken (#94622) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem mindenki tolja felfelé 100-as nagyságrendben a szirszarokat. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#94624) CactuS válasza Out (#94621) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nálam is, egészen addig, amíg nem jött a gyerkőc, utána hanyagoltam a dolgot, most elővettem pár hete az idlemastert és ~ 1000 kártyát pörgetett ki steamből. Azt kézzel tuti be nem raktam volna. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#94625) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Inventory Helper - egyszerű, Chrome-ban ki lehet kapcsolni a plugint. Csak arra a 2 percre kapcsolod be amíg felteszed a kártyákat. :)

Gyerek mellett is működik, letesztelve. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#94626) tomsolo válasza maross (#94587) üzenetére


tomsolo
őstag

annyira jó a steam kliens, hogy multkor azon kaptam magam, hogy azért nézegetem a g2a recent tételeit mert jobban tudok válogatni a játékok között :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94627) EmptyParadox válasza [Prolixus] (#94620) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Steam Economy Enhancer
Hátha ez jó lesz.

(#94626) tomsolo: Milyen funkcióra gondolsz? Mit tudna Steam fejleszteni, hogy egyszerűbb legyen a válogatás a játékaid között?

(#94628) tomsolo válasza EmptyParadox (#94627) üzenetére


tomsolo
őstag

például több újdonságot, akciót látnék alapból az valamennyire jó lenne

most összesen 10 új játékot mutat vhol a közepe fele, listában, a tetején van egy elcseszett ajánló tele ezeréve megjelent ingyenes játékokkal, utána van az elqurt akció sáv - pont a lényeg nem látszik ott se

Utána van még egy semmire se jó ajánló, ahol látom a gyűjtők gáláról kukázott förmedvényeit, sose kattintok rá

szóval tök jó a csak nem működik nem használható és kényelmetlen

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94629) Spet válasza bepken (#94616) üzenetére


Spet
addikt

Lumiád van, kijelölhetsz akárhány dolgot piacra küldés esetében (régebbi kép, most nem fogom feldobni cs:go inventoryt :DDD ):

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94630) s7evcsenko válasza Spet (#94629) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ez csak a megerősítés, feltenni egyesével kell.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#94631) [Prolixus] válasza EmptyParadox (#94627) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Na ez ígéretesnek tűnik, köszi. :R

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#94632) Niczo


Niczo
senior tag

kaptam a mai napon egy Death penalty: Beginning tiszteletpéldányt :D
gondolom mindenki kapott akinek nemrég törölték

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#94633) PöCöKuk@c válasza Niczo (#94632) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

:DDD most, hogy mondod tényleg.

(#94634) bepken válasza EmptyParadox (#94627) üzenetére


bepken
veterán

"Greasemonkey or Tampermonkey is required to install." - ami igazából ugyanazokat a jogosultságokat kéri, mint a SIH.... :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94635) EmptyParadox válasza bepken (#94634) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

A scriptek kezelése miatt. Greasemonkey megbízható. (Tampermonkey google analytics-ot használ, legutolsó információim alapján, ezért nem ajánlom.) Az már a user felelőssége, hogy milyen scripteket használ, de ugye a kódjaikat bármikor át lehet nézni.
Bár én Violentmonkey-t használok, a Firefoxos WebExt átállás miatt.

(#94636) croli válasza EmptyParadox (#94635) üzenetére


croli
aktív tag

Az a probléma hogy a Greasemonkey Firefox-hoz van írva, míg a Tampermonkey meg Chrome-hoz. Legalábbis amit én találtam Greasemonkey-t egy része működött Chrome-mal, de csak működött... régen. Az újabbakat már nem támogatja.
Így aki a Greasemonkey-t szeretné használni az kénytelen Firefox-ot használni.
Amúgy jól tudod a Tampermonkey is mindenről szeretne tudni. Én ezért is tiltom és csak mikor szükséges akkor engedélyezem.

(#94637) EmptyParadox válasza croli (#94636) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Pont ezt írtam, hogy Tampermonkey nem ajánlott. Violentmonkey viszont WebExtension, szóval Chrome-mal is működik. Mondjuk Chrome alapból nem túl erős privacy területen. :D

[ Szerkesztve ]

(#94638) alcsa


alcsa
senior tag

Ha valaki nem látta volna, ingyenes a Humble-n az Outlast Deluxe Edition.

(#94639) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Sziasztok! Ma reggel akartam hitelesíteni az E-mail címemet mert, belépésnél ezt kérte a Steam, de még most sem sikerült.. Vajon mi lehet a gond? Ez csak nálam van így?

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#94640) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Úgy néz ki, működik a SteamTradfe Matcher.

(#94641) bepken válasza Psychopeti (#94639) üzenetére


bepken
veterán

változtasd meg az email címedet, mert valószínűleg valami gebasz van vele. - Elérhetőség >> E-mail-címem megváltoztatása

ha meg mondjuk nem férsz hozzá az email fiókhoz, akkor írj a supportnak

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94642) Psychopeti válasza bepken (#94641) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Akkor lehet inkább megváltoztatom ha semmi kép nem akar ezzel működni :U

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#94643) croli válasza Hauptmann (#94640) üzenetére


croli
aktív tag

Miért? Volt valami baja? Tegnap este 10 trade offert küldtem és azóta vagy 30 trade offert kaptam.

(#94644) eeXaa


eeXaa
addikt

Hali!
Return to Castle wolfenstein-nél változtattam a felbontáson erre ezt kapom egyfolytában

tudja vki hogy hogyan tudom visszcsinálni a dolgot? próbáltam az ujrainstallt is az sem segített :(

(#94645) elithun válasza eeXaa (#94644) üzenetére


elithun
őstag

Úgy olvastam meg tudja oldani, ha korábbi Windows verziókkal kompatibilis módban próbálod indítani. Van aki XP-t ajánl, valakinek Windows 8-as ment.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#94646) bepken válasza croli (#94643) üzenetére


bepken
veterán

igen, pár hétig probléma volt több hasonló oldallal is. konkrétan privátnak látta a raktárakat, így használhatatlan volt. most egy jó hete javították - valószínűleg az API-val volt valami probléma egyébként.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94647) eeXaa válasza elithun (#94645) üzenetére


eeXaa
addikt

ok.. szal win7 alatt imdul, 10 alatt továbbra sem... akkor ez kimondottan 10 es probléma úgy látszik... látok vmi patch-os megoldást yt-n az megpróbálom... aztán hàtha...

(#94648) Agyzuzo válasza eeXaa (#94644) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ezt próbáltad már?
Return to Castle Wolfenstein Single-player v1.42d Unofficial Patch

Nekem amúgy az eredeti is megy Win10 alatt, de ezzel a patch-el UHD felbontásban is. :)

Másik megoldás:

Right click Return to Castle wolfenstein in steam: Local Folder Tab : Browse Local Folder.
Now you're in rtcw folder: Open wolfconfig.cfg: Press alt F: Enter Full screen: Click Find: Then behind the Full Screen command line you see this GL_LINEAR_MIPMAP_NEAREST"
seta r_finish "0"
seta r_dlightBacks "1"
seta r_dynamiclight "0"
seta r_drawSun "1"
seta r_fastsky "0"
seta r_ignoreGLErrors "1"
seta r_flares "1"
seta r_lodbias "0"
seta r_lodCurveError "250"
seta r_ignoreFastPath "1"
seta r_smp "0"
seta r_subdivisions "4"
seta r_vertexLight "0"
seta r_simpleMipMaps "1"
seta r_customaspect "1"
seta r_customheight "1024"
seta r_customwidth "1600"
seta r_fullscreen "1"
seta r_mode "10"
seta r_ignorehwgamma "1"
seta r_overBrightBits "1"
seta r_depthbits "24"
seta r_stencilbits "0"
seta r_stereo "0"
seta r_colorbits "32"
seta r_texturebits "32"
seta r_detailtextures "1"
seta r_rmse "0.0"
seta r_roundImagesDown "1"
seta r_picmip "1"
seta r_ext_texture_env_add "1"
seta r_nv_fogdist_mode "GL_EYE_RADIAL_NV"
seta r_ext_NV_fog_dist "0"
seta r_ext_textu

Change seta r_customheight "1024" to "768"
Change seta r_customwidth "1600" to "1024"
Change seta r_mode "10" to "4"

then save wolfconfig.cfg

Start game

Do the same for wolfconfig_mp.cfg

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#94649) eeXaa válasza Agyzuzo (#94648) üzenetére


eeXaa
addikt

...jahh.. nekem is ment, csak meg akartam próbálni másik felbontásban is... nna akkor kresselt... azóta bármit próbáltam, semmi... az amúgy hogy paccsolgatom, nem szúr szemet a steam-nek?

(#94650) eeXaa


eeXaa
addikt

probléma megoldva a Knightmare 1.42D patch-al
...köszi a tanácsokat mindenesetre. :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.