Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#94901) Golden9 válasza Csapoati (#94899) üzenetére


Golden9
addikt

Bocsánatot kérek, azt nem olvastam. Ha leárazásról van szó, csőlátásom lesz és csak a %-ban megadott számokat látom. :D

[ Szeretkezve ]

(#94902) Philips103


Philips103
tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem..
Hol tudnám haverommal beállítani azt, hogy megjegyezze az én gépemet és így ne kérjen feleslegesen a steam guard kódot , amikor bejelentekezek az ő akkjára ?
Mostanában elégsokszor játszom az ő akkján, és nem szeretnénk ezt a családos megosztós akármit...
Valami ötlet vagy megoldás erre a problémára ?

(#94903) bepken válasza [Prolixus] (#94900) üzenetére


bepken
veterán

átgondolva van benne valami. akkor lehet, butaságot mondtam, bocsi :B

@Philips103! ilyet nem tudsz beállítani. a steamguard (azon belül is a mobil hitelesítés) lényege, hogy a belépéshez használt gépen kívül rendelkezned kell egy hitelesítő eszközzel is.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94904) flymi


flymi
addikt

Vásár'tam egy játékot csomagban ( ETS2 Vive la France dlc-t), kívánság listáról el is tűnt, bent van a könyvtárban, de nincs telepítve a státusza. Mikor lesz aktív? Belépve a játékba, nincs bent az újítás.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#94905) bepken válasza flymi (#94904) üzenetére


bepken
veterán

ahol ezt látod kiírva, ott rakj be egy pipát és letölti

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94906) DFlash


DFlash
tag

Sziasztok!
A steam átfedést hogyan tudnám működésre bírni?
Az FPS jelző se megy.
Hiába nyomom be külön a játék tulajdonságai között, nem jelenik meg semmi a Shift + Tab-ra.
Steam beállításokban is megnéztem ott is minden rendben, nem értem. :F

(#94907) -secret- válasza Golden9 (#94881) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Maszkos link még működik? Amióta bedobtad "Just a moment..." aztán 404.

(#94908) csaba951 válasza DFlash (#94906) üzenetére


csaba951
veterán

Wolfenstein II? Jelenleg sehogy. Ez a funkció instabill volt a megjelenéskor, ezért kivették belőle. Később egy patchel majd beleteszik. Legalábbis most ezt ígérték.

(#94909) DFlash válasza csaba951 (#94908) üzenetére


DFlash
tag

Motorsport Manager :)
Tegnap még ment, ma meg semmi.

(#94910) flymi válasza bepken (#94905) üzenetére


flymi
addikt

Be van pipálva.
Közben telepítette. :R

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#94911) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Adtam már vissza játékot téves vásárlás miatt, vissza is utalták az árát. Azt nem tudom, a vásárlás után mennyi ideig lehet ezt megtenni? Pl. 08.04-én vásárolt játék még mehet vissza?
Más: a Sniper Elite Nazi Zombie Army 2, vagy Zombie Army Trilogy játékok "egyjátékosak" is?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#94912) SP4C3 válasza VGYke (#94911) üzenetére


SP4C3
veterán

2hét

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#94913) KaiotEch válasza VGYke (#94911) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

2 hét és legfeljebb 2 óra játékidő.

(#94914) VGYke válasza KaiotEch (#94913) üzenetére


VGYke
addikt

SP4C3, KaiotEch köszönöm!
Nagy kérdés számomra: tegnap megvettem a Zombie Army Trilogy-t mert olcsó volt, Ezután észrevettem hogy 08.hóban már megvettem a Sniper Elite Nazi Zombie Army 2-t, amivel persze nem játszottam még. Ennyire azért nem szeretem a zombis játékokat.
Aki ismeri a játékot, visszaadná a Zombie Army Trilogy-t?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#94915) Golden9 válasza -secret- (#94907) üzenetére


Golden9
addikt

Nálam most betöltötte az oldalt.

[ Szeretkezve ]

(#94916) #54715584 válasza VGYke (#94914) üzenetére


#54715584
törölt tag

Tehetsz egy próbát, az egyik játékot én is visszadobtam már a 2 hét letelte után és azt hiszem 3 óra játékkal. Csak írjál rendes indoklást.

(#94917) Philips103 válasza bepken (#94903) üzenetére


Philips103
tag

De akkor hogyan oldjuk meg hogy ne kelljen allandoan a kod? Steamnek csak ez a kodos cucca van vagy mas is amivel nem kell a masik illetonek allandoan kodot kuldeni? Vagy valaki tudna mondani valami megoldast? Esetleg szedjuk le a kodos hitelesitest es tegyuk valami masra vagy mi?

(#94918) AtHoS válasza Philips103 (#94917) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Kezded már kapiskálni a dolgokat.

Mobil hitelesítőn túl is van élet, de azt nektek kell eldöntenetek, hogy a steam guard mellett szükségetek van-e egyéb védelemre is.

Minden esetre egyéni jelszó használata steam-hez, amit sehol máshol nem használtok mindenképpen ajánlott :K

read-only mode on the forum

(#94919) bepken válasza Philips103 (#94917) üzenetére


bepken
veterán

ha be van kapcsolva a steam guard, akkor mindenképpen kell a hitelesítő kód. ez a kétlépcsős hitelesítés lényege :) - kikapcsolást én spec nem ajánlom, de ez a Ti döntésetek.

a mobil hitelesítőn kívül egyébkén van még lehetőség emailben kérni a hitelesítő kódot.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94920) -secret- válasza Golden9 (#94915) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Meg is van. :R

(#94921) eami válasza Philips103 (#94917) üzenetére


eami
Topikgazda

family share, annál jobban nem tudjátok megoldani szerintem.

(#94922) EmptyParadox válasza Philips103 (#94917) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

(#94923) bepken válasza EmptyParadox (#94922) üzenetére


bepken
veterán

jó de itt az a problem, hogy ő nem fér hozzá a haver fiókjához. ha beállítják a desktop authenticatort az ő gépére, akkor meg a fiók tulajdonosa kuncsorogjon mindig a hitelesítő kód miatt... az milyen már? :U
(még akkor is, ha feltételezzük, hogy nem érdekli a piacolás)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94924) EmptyParadox válasza bepken (#94923) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Párhuzamosan használható SDA és telefon ugyanarra a fiókra, nálam is így működik. :)

(#94925) Philips103 válasza EmptyParadox (#94922) üzenetére


Philips103
tag

Mit tud ez a steam desktop authenticator?

(#94926) Philips103 válasza AtHoS (#94918) üzenetére


Philips103
tag

De akkor ha mondjuk nem azt allitjuk be hogy hitelesito kod legyen telon es nem is emailon , attol van még másik megoldas ?
Most azt gondoltuk letoltom telora a steamet es akkor bejelentkezek az o akkjaba es akkor en is megkapom a kodot , csak az a furcsa hogy az egyiknek haveromnak ugyan ugy van minden steam guard stb , de egy masik haverom tok siman betud jelentkezni es ezt nem kell a fiok tulajdonosnak igazolnia mar meg nem kell kodot adni hozza...

(#94927) Philips103 válasza bepken (#94919) üzenetére


Philips103
tag

De es ha nem is emailen a kod akkor valami mas?

(#94928) EmptyParadox válasza Philips103 (#94925) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

A desktop implementation of Steam's mobile authenticator app. :)
Linken teljes leírás.

(#94929) eami válasza Philips103 (#94927) üzenetére


eami
Topikgazda

miért kell ennyire túlbonyolítani? miért nem elég megosztani a játékokat :F

(#94930) ayo válasza eami (#94929) üzenetére


ayo
addikt

túl egyszerű lenne az a "családos megosztós akármi" :B

http://jateknaplo.blog.hu

(#94931) FollowTheORI válasza Philips103 (#94902) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nincs, nem lehet sehogy... felesleges próbálkozni is, erre nem találtok megoldást, főleg ami biztonságos.

Ahogy írták, ott a családi megosztás, használjátok azt.

Amugy egy közös email megoldás lehetne, ahova mindkét fiók küldi és mindketten hozzáfértek, de azt sem ajánlom, az sem elég biztonságos. És a mobil hitelesítésnél nincs jobb.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94932) De4d válasza csaba951 (#94817) üzenetére


De4d
őstag

Kissé kései, "válaszom" ami most is kérdésekből áll inkább :P
Akkor ilyen Kártyaesés csak nyáron meg télen van?
Azt lehet tudni, hogy most mennyi eshet majd naponta? Ha jól emlékszem, most nyáron volt, hogy 3 eshetett naponta, de előző években csak 2.
Köszi.

Minden jó, ha a vége jó!

(#94933) FollowTheORI válasza De4d (#94932) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem jól emlékszel... mindig 3 volt naponta... :)

És igen, csak a nyári és téli vásár alatt vannak ilyen plussz néphülyítő huncutságok... :D :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94934) [Prolixus] válasza De4d (#94932) üzenetére


[Prolixus]
addikt

1. Jellemzően igen.

2. A második kérdésed meg is válaszoltad: próféta legyen aki megmondja, idén télen hány kártya fog esni naponta.

szerk:

(#94933) FollowTheORI

Biztos? Mintha nekem is rémlene olyan, hogy csak kettőt dobált.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#94935) FollowTheORI válasza [Prolixus] (#94934) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Biztos... legalábbis amióta a "Steam eszemet tudom", az utóbbi 2-3 évben így volt... végigpörgetted 3x a queue-t, vagy esetleg még valamit csináltál és akkor kidobta.

Ismerve a valve "óriási" energiabefektetését ezekbe a dolgokba, most télen is eléggé valószínű ugyanez lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94936) De4d válasza FollowTheORI (#94935) üzenetére


De4d
őstag

Legyen igazad! :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#94937) csaba951 válasza De4d (#94932) üzenetére


csaba951
veterán

A 3-at kell nagyon megjegyezni! Az első napon egyébként a kiírás szerint 2 db kipörgetése után azt jelezte, hogy mára kész, gyere vissza holnap. Pedig ha megint végigpörgetted, akkor adott mégegyet. A többi napon már jól működött a számláló.

>Akkor ilyen Kártyaesés csak nyáron meg télen van?

Igen. Csak Summer/Holiday Sale esetén van. Az összes többinél nincs.

Más. Kb. december 14-15-tól lehet már számítani Mystic Card esésekre minden kirakott Badget (Kitüző) után. A két utolsó Sale árfolyam adatai alapján ezektől nem éri meg megszabadulni a Holiday Sale kezdete előtt. A Sale kezdő napján, 19-20 óra között kell őket feldobálni Marketre.

Summer Sale tapasztalat
Ilyenkor kb. 10-11 centért megy el darabja. Utána nagyon gyorsan leesik 9 centre. Majd naponta esik 1-1 centet, kb. 6 centig. Ott megáll, majd nagyon lassan emelkedni kezd. Holiday Sale-ben hagyományosan egy kicsit feljebb van a kártyák ára, de a trend teljesen ugyanez.

Egy kis wallet pénzt több fiókról történő kártyafarmolással és/vagy foil kártyák (megfelelő időben) vásárlásával/eladásával lehet keresni. Utóbbiról többet is olvashatsz a Summer Sale befejezése utáni egyik hozzászólásomban, ebben a fórumban. Keresd meg! :D

(#94938) DFlash válasza DFlash (#94906) üzenetére


DFlash
tag

Ma már működik az átfedés.

(#94939) De4d válasza csaba951 (#94937) üzenetére


De4d
őstag

De jó, hogy említed erre még pont rá akartam kérdezni-->
Idén nyáron észrevettem, hogy el se kezdődött a sale, mégis voltak már sale kártyák a piacon (nyilván a kirakott kitűzők után) de a kérdés az lett volna, vajon mikortól ad+1 sale kártyát, kitűzőnként? Mennyivel előtte? De akkor úgy hó közepén már valószínűleg ad.
:R

Minden jó, ha a vége jó!

(#94940) bepken válasza EmptyParadox (#94924) üzenetére


bepken
veterán

fuuh ez nekem is új és hasznos info! :) köszi :R

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94941) PöCöKuk@c válasza De4d (#94939) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Kitűző csináláskor évközben kapsz egy hátteret, egy hangulatjelet és egy kedvezményes kupont valamilyen játékra. A két téli és nyári vásár kezdése előtt egy héttel ezek a kedvezménykuponok átalakulnak Mystic kártyákká. A hét alatt lejárnak a már szétosztott egy hétig érvényes kedvezménykuponok. És ekkor hazavág a raktárba minden piacon levő Mystic kártyát, amik át is alakulnak eredeti megjelenésükre. És hurrá :DDD kezdősik is a szél......Eddig így volt, aztán ezután...ki tudja?

(#94942) cadgers


cadgers
aktív tag

Sziasztok!

Steam-en nem tudok telepíteni a rendszermeghajtója Windows 10 alatt, azt írja, hogy lemezírási hiba. Hely van bőven, próbáltam adminként is futtatni a steamet, de így sem engedi. Tudtok erre valami megoldást?

(#94943) KubanitoS válasza cadgers (#94942) üzenetére


KubanitoS
veterán

A lemezírási hiba nem sok jót jelent. Nem a winchestereddel lesz probléma?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#94944) cadgers válasza KubanitoS (#94943) üzenetére


cadgers
aktív tag

SSD-m van, és a C meghajtóra akartam telepíteni, miután a D-ről uninstalláltam. Megoldódott a problémám. Leírom, hogy miket próbáltam, és hogy mi volt a megoldás.

- Gép újrainditás
- Játék uninstall után a mappájának törlése
- Steam mappa létrehozása a Program Files-ban
- Steam futtatva rendszergazdaként
- Merevlemez (SSD) hibakeresés
- Felhasználói jogok beállítása (sz.gépnév/felhasználók), teljes írás-olvasás jog
- Steam gyorsítótár törlése
- Nyelv átállítás magyarról angolra

Semmi nem segitett

Végül letöröltem a program files mappából a steam mappát, és simán a C:\steam-et adtam meg neki, most telepít :)

[ Szerkesztve ]

(#94945) Lackki


Lackki
senior tag

arra tudtok vmi megoldást, hogy ha beírok vmit a keresőbe a kliensben, teszem azt "DISHONORED: DEATH OF THE OUTSIDER" egyszerűen ki se dobja mint találat. De még úgy sem ha a kiadó termékeit nézem és ez egy csak 1 játék a sok közül, amit nekem egyszerűen nem listáz ki.
Böngészőből nézve megy rendesen, amíg be nem jelentkezek

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#94946) bepken válasza Lackki (#94945) üzenetére


bepken
veterán

Fiók beállítás >> Testreszabás >> itt nézz körül, nincs e valamilyen szűrés, kizárás beállítva

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94947) Lackki válasza bepken (#94946) üzenetére


Lackki
senior tag

köszi :)

VIOLENT & SEXUAL CONTENT
Include products in my store that contain the following types of content

itt nem volt kipipálva a 2 lehetőség

Privátot hamarabb észreveszem

(#94948) STC Speed


STC Speed
őstag

Sziasztok!

Ma délelőtt refundoltam egy játékot,paypal küldött is levelet róla,hogy küldte a steam, de a paypal egyenlegem nulla, a bankártyámra nem jött pénz. Mikor teljesül az utalás?
A játékot paypallal vettem, a paypal huzta le a bankártyámról a pénzt.

(#94949) PöCöKuk@c


PöCöKuk@c
tag

Van egy érdekes tapasztalat, elöször aktiváltam kódot böngészőből és küldött értesítőt róla. Amit kliensből aktiváltam valamelyik nap arról továbbra sem küld. :U

(#94950) Samus válasza PöCöKuk@c (#94949) üzenetére


Samus
addikt

(Jó)pár játékot aktiváltam már kliensből (és régebben, API-n keresztül a redeem funkcióval, például HB-n anno), de soha egyről sem jött értesítés. A webesről viszont mindig. Szóval ez szerintem ilyen.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.