Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#94551) eami válasza Nuada herceg (#94549) üzenetére


eami
Topikgazda

nem, csakis a max 2 órányi játékidőn belül. egyedül pre-purchase-nél van az hogy megjelenéstől ketyeg az óra.

(#94552) Nuada herceg válasza sagem (#94550) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Köszönöm szépen a kielégítő választ, mind a kettőtöknek! :R

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#94553) Jinxb1rd válasza Jinxb1rd (#94548) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Semmi, most látom, hogy az itemeim jó része 19-én 2:00 körül szabadul fel. :D

We are only Stardust...

(#94554) #65675776


#65675776
törölt tag

Skyrim-ből már nem is lehet beszerezni a sima verziót? Csak a SE? És ha nekem a kisebb gépigény szempont?

(#94555) mark! válasza #65675776 (#94554) üzenetére


mark!
őstag

g2a?

>

(#94556) #65675776 válasza mark! (#94555) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ismerősnek kellene, és nem igazán van hangulata kétes eredetű helyeken vásárolni.

(#94558) genndy válasza #65675776 (#94554) üzenetére


genndy
addikt

De, be lehet.
GMGről Legendaryt is.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#94580) ollie


ollie
MODERÁTOR

Elég volt a sok OFF-ból!

***

(#94581) lappa86 válasza ollie (#94580) üzenetére


lappa86
tag

Mondjuk fél nappal később törölni 20+ kommentet úgy, hogy az adott dologról szóló vita már véget is ért, és a topikgazda is járt már itt rendet tenni, az azért eléggé nevetséges. Kicsit olyan fürdővízzel a gyereket is.

[ Szerkesztve ]

Always with the negative waves.

(#94582) Out


Out
addikt

Egy általad aktivált Steam termékkód eltávolításra került a fiókodról.

márc. 8.
Death penalty: Beginning

Nem tudom hogy szereztem a játékot, de szerintem ingyen osztogatták valahol. Nem fogok sírni miatta :DDD

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#94583) Niczo válasza Out (#94582) üzenetére


Niczo
senior tag

szintén, én a simplo.gg-ről aktiváltam
hiányát valószínűleg túléljük ;]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#94584) croli válasza Out (#94582) üzenetére


croli
aktív tag

Pont írni akartam :)
A fejlesztő törölteti ki mindenkinek, azokkal kezdi akik lehúzták :D
Én nem ajánlottam senkinek töröltette is a fiókomról mint mindenki másnak :D
Ti értékeltétek vagy nem?

Az egyik legjobb téma
Van akinek volt másik kulcsa azt beaktiválta és törölték azt is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#94585) eami válasza croli (#94584) üzenetére


eami
Topikgazda

pár hónapja volt egy "dev" akinek szintén elgurult. annyi ticketet nyitottak steam supportnál a userek hogy a valve sűrű elnézés közepette visszarakta mindenkinek a játékot (ami amúgy akkor már hónapok óta nem is volt megvásárolható a storeban).

nekem még megvan amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#94586) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

azonnal érdemes megszabadulni az inventory helper chrome addontól, úgy fest most már visszaélnek a fejlesztők a népszerűségével. [link]

/s

(#94587) maross válasza wjbhbdux (#94586) üzenetére


maross
veterán

Pont az elobb kert tolem engedelyt, hogy frissitse magát :D. Szebb, gyorsabb, okosabb! :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#94588) eami válasza wjbhbdux (#94586) üzenetére


eami
Topikgazda

hát ez szuper :( :((

(#94589) bepken válasza wjbhbdux (#94586) üzenetére


bepken
veterán

most akkor tényleg reportoljam őket? :(
lassan 2 éve használom a plugint, csak ezért esik nehezemre megtenni... :(((

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94590) Out válasza bepken (#94589) üzenetére


Out
addikt

Hogy ne legyen lelkiismeret furdalásod, majd én jelentem őket. Ugyanis se Chrome-t nem használok, se ilyen kiegészítőt :DDD

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#94591) DrTechnoid válasza bepken (#94589) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ezután a Reddit post után már alig kéne, de azért én is megléptem.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#94592) croli válasza wjbhbdux (#94586) üzenetére


croli
aktív tag

Már egy éve csinálja ezt a plugin hogy trackeli a böngészési szokásaid. Habár igaz hogy akkor nem ekkora mennyiségben küldte az adatokat mint most.
Én ezért is nem használtam soha. Tény hogy sok mindenben segített volna, de köszi elég ha én tudom miket nézegetek meg a Fb, Google és társai :P

(#94593) bepken válasza croli (#94592) üzenetére


bepken
veterán

egyébként az adatokhoz akkor is hozzáfér/gyűjti, ha le van tiltva? mert nekem heti 1-2 használat tökéletesen elég volna. arra az 5-10 percre ha engedélyezem, vajon küld valamilyen infót?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94594) ZsZso válasza wjbhbdux (#94586) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Pár órán belül kerül fel belőle egy normális verzió. Nem is értem hogy gondolták + az a sok bullshit amit tol a srác. Úgy vélem ekkora felhasználóbázissal elég sok lóvét jelentettek volna azok az adatok.

Szerk: link javítva

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#94595) croli válasza bepken (#94593) üzenetére


croli
aktív tag

Ha tiltva van elvileg nem kéne mert akkor a szkript nem fut, de csak aki írta az tudja mert mint írták redditen is elég kusza a kódja. 5-10 perc alatt rengeteg adatot képes elküldeni.

(#94596) CactuS válasza Out (#94590) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem már mindegy nekik, hiába kérnek utólag elnézést, ezt már nem lehet a szőnyeg alá söpörni. Facebook is tele van vele. Egyébként sem értem, hogy miért pont most lépték meg ezt. Most, amikor kezdik mindenhol komolyan venni a felhasználók jogait és azok megsértését.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#94597) sagem válasza CactuS (#94596) üzenetére


sagem
addikt

Az is furcsa, hogy előtte meg sem próbáltak adományokat gyűjteni, vagy bevezetni prémium funkciókat. Ezek normális módjai lettek volna a pénzszerzésnek, az ilyen fű alatti dolgokra csak ráfaragni lehet.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#94598) Golden9


Golden9
addikt

Oddworld: Abe's Oddysee. Ingyenes Steamen. És GOG-on.

[ Szeretkezve ]

(#94599) Golden9


Golden9
addikt

Back to Bed ingyenes.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#94600) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Sziasztok !

Érdeklődnék , hogy olyat lehet e csinálni , hogy ha egy játékot regisztráltam a steam-en azt az adott fiókrol lveveszem és átrakom a másikra ?Az eredeti fiókom a gyerek használja ,de elkapott a láz , hogy játszak megint a Skyrim-el aminek a doboza itt figyel az én számítógép polcomon és ő soha nem játszott vele, vagy meg kel vennem megint ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.