Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#95701) SityiSXT válasza Piftuka (#95696) üzenetére


SityiSXT
őstag

Talán mert a GOG tesz neked egy hatalmas szívességet, hogy a máshol vásárolt szajrét náluk is regisztrálhatod úgy, hogy ezt ők bulizzák ki a kiadótól / fejlesztőtől?* Pont ezért nem lesz ez soha állandóan elérhető, mert ennyi erővel megveszed Steamen, majd teríted a világhálón DRM-mentesen a GOG verziót (azt, amelyik nem a Galaxy kliens telepítőjével jön). A warez csapatok meg mehetnek másra specializálódni...

* Hogy ebben a GOG-nak mi az üzlet, azon még erősen gondolkodom. Azt kétlem, hogy puszira csinálnák.

(#95702) eami válasza lm83 (#95699) üzenetére


eami
Topikgazda

lásd előző comment, illetve a HDMI kábel métere > utp kábel métere ;) ha csak szobán belül kell megoldani akkor pedig inkább HDMI kábel.

(#95703) lm83 válasza Piftuka (#95700) üzenetére


lm83
őstag

És amúgy a képernyő tükrözésen kívül képes másra is?

(#95704) Redneck


Redneck
veterán

Haver kérte hogy rendeljek neki Steam Linket és Controllert. Csak annyit fogok fizetni amit a Steam ír vagy lesz utólag valami szállítási díj?

Nem látok az árnál időpontot hogy meddig tart az akció, holnap délelőtt rendelném.

lm83:
Szabad kérdeznem hogy hova? Pest vagy Fejér megyébe kérném a szállítást.

Engem is érdekelne de van két wireless X360 controllerem, és egy mini vezeték nélküli billentyűzetem a TV elé. :DD

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#95705) lm83 válasza Redneck (#95704) üzenetére


lm83
őstag

Én ahogy kosárba raktam a linket, egyből hozzá írta 15-16 euró szállítási költséget

(#95706) eami válasza lm83 (#95703) üzenetére


eami
Topikgazda

képernyő, hang és input (controller, egér, bill) amit tavolabbra lehet vinni vele.

(#95707) Redneck


Redneck
veterán

Holnap megnézem mennyi a szállítás, és eldönti kell e. Nálam marad a HDMI és a wireless cuccok, igaz csak pár méter a gép és a TV közötti távolság.

A Steam Linknél vajon mekkora a plusz késés vezetékkel és nélküle? :U Remélem kell neki mert akkor kipróbálom mi a különbség, jövőre lehet hogy nekem is szükségem lesz rá. Plusz a Steam controller is nagyon érdekel. :)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#95708) lm83 válasza eami (#95706) üzenetére


lm83
őstag

És azt amúgy közben úgy streameli a tévére, hogy a játék megy a gép monitorján is? :F

(#95709) eami válasza lm83 (#95708) üzenetére


eami
Topikgazda

igen :K

(#95710) etejedu


etejedu
őstag

Csókolom!
Hogy a búbánatba lehet úgy belépni steam hitelesítővel ha a mobilon sincs belépve az ember és mégis mobilhitelesítő kódot kér? A büdös életbe nem állítottam be ilyen funkciót! Eddig csak emailen keresztül kellett ezt intézni!
Vagy ha trade volt akkor kellett konkrétan a telómon leigazolni!
Szóval mi a tosz van?

Megoldottam! De ez akkor is gáz, hogy igazoló email helyett, mobilhitelesítőt kért! Ezért el kellett távolítanom a mobilhitelesítőt! Most megint állíthatom be: tradeek így megint várakozni fognak! Hát köszönöm szépen! :W

[ Szerkesztve ]

(#95711) KubanitoS válasza etejedu (#95710) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mi az, hogy mobilon sincs belépve az ember? Ha aktiváltad a steam hitelesítőt (a trade utáni telefonos igazolás erre utal), akkor az ott van aztán ennyi.

Ha új helyről akarnak belépni a steam fiókoddal, akkor azt is engedélyeztetni kell a hitelesítővel. Ha az otthoni gépeden van ez, akkor lehet túl régóta nem léptél már be és ezért kéri a kódot.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#95712) Lackki válasza KubanitoS (#95711) üzenetére


Lackki
senior tag

nekem is volt már ilyen :D
ott van alul a belépéshez a generált kód, de be kell jelentkeznem...

Privátot hamarabb észreveszem

(#95713) etejedu válasza KubanitoS (#95711) üzenetére


etejedu
őstag

Ja régóta! Kábé egy hete vagy nem tudom, de azért nem hónapok... Meg másik gép is van, de ilyenkor mindig emailon küldte a kódot! A telefonosat se értem! Az mindig adott volt, most meg a steam appra kattintva teljes bejelentkezést kért! De ahogy látom nem csak velem történt ilyen!

(#95714) Redneck


Redneck
veterán

Tudom hülye kérdés, de Steam controller vásárlása esetén a vevőt adják hozzá? :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#95715) eami válasza Redneck (#95714) üzenetére


eami
Topikgazda

igen :K

(#95716) Golden9 válasza Redneck (#95714) üzenetére


Golden9
addikt

Mit jelent az, hogy"a vevőt adják hozzá"? :F Feltételezem, annyira nem szemetek a Steam-nél, hogy a kontrollert csak a vásárló fiókjával lehessen használni. :R

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#95717) wjbhbdux válasza Golden9 (#95716) üzenetére


wjbhbdux
veterán

erre gondol, jár hozzá alapból is.

/s

(#95718) Golden9 válasza wjbhbdux (#95717) üzenetére


Golden9
addikt

Jaaa, az a vevő? :DDD Azt hittem a vásárló a "vevő" akihez hozzáadják a kontrollert, mint a játékokat, és utána nem lehet eladni. Bár engem nem érint, én a billentyűzetet legfeljebb HTC Vive-re cserélném le.

Majd egyszer megpróbálom összekártyázni az árát. :)

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#95719) -Mike-


-Mike-
addikt

Sziasztok!

A napokban "feltörték" a steam fiókot, a jelszót nem fogadta el.
Sikerült bankkártya adatokkal visszaállítatni, olyannal amivel már vásároltam a fiókon belül. Ez rendben, gyorsan lezajlott.
Viszont belépés után ez a piros üzenet fogadott:

Profilon ez áll: Profilod kitiltásra került a Steam közösségből (2038-ig)

Járt már valaki így? Hogyan lehet ezt visszaállítani? Én nem találtam rá megoldást.

(#95720) -secret- válasza -Mike- (#95719) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Sehogy, tiltva van.

(#95721) BigBlue69 válasza -Mike- (#95719) üzenetére


BigBlue69
őstag

Valaki valahol nagyon anyázott vele.. Én egy próbát megeresztenék akár ugyanarra a ticketre.. Hátha leveszik.. mondván a csaló volt.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#95722) powerray


powerray
tag

Sziasztok!

Steam Link-el miért nem megy az 5.1 nekem?

Vettem egy steam linket és HDMI-vel össze van kötve az LG 4K smart TV-vel, majd optikai kábellel a TV össze van kötve a házimozi erősítővel. Van hang, de csak 2.1 PCM. Addig már eljutottam ,hogy a Steam Link csak a PCM-et támogatja, de a beállításokban is át van rakva 5.1-re (automatikusan felismeri). Szóval mennie kellene az 5.1-nek de mégse. Sony str-dh700 erősítőm van. Ha a TV-be bedugok egy pendrtivot és onnan filmezek tökéletesen megy az 5.1 (persze az már nem PCM, hanem Dolby, de így már biztos, hogy nem az összekötéssel van gond). Ja és a windowsban is át van állítva 5.1-re, de már a gépen futó steamre lépés előtti Steam Link menüben se megy az 5.1, hiába van arra állítva a beállításaiban. Hogy lehet akkor elérni, hogy PCM-el menjen az 5.1, mert a steam egyértelmüen támogatja. Beta kliensel is próbáltam.

(#95723) C. s.


C. s.
addikt

Sziasztok!

Az Indiegalán szokott lenni árverés, de nem enged licitálni. Ez miért van? Kell hozzá valami szint? Nem találtam meg a "gyíkjukat", de egy tömör magyar nyelvű választ sokra értékelnék. :)

(#95724) Agyzuzo válasza powerray (#95722) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Miért nem egyből az erősítőre kötöd a Steam Link-et HDMI-n és utána az erősítőt a TV-re? Nálam így van és megy az 5.1.
A TV-ből még átküldeni az optikait erősítőbe eléggé komoly minőségvesztéssel jár, én kihagynám a TV-t ilyen szempontból, elég ótvar a minősége a legtöbbnek. Nálam minden eszköz erősítőn csücsül és csak egy HDMI-vel van összekötve a TV-vel és váltogatom a forrást használattól függően (kikapcsolt állapotban is átmegy a jel mert van passtrough az erősítőn).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#95725) korpas15


korpas15
tag

Sziasztok!
Szeretnék érdeklődni, hogy ha én felrakom a kártyákat eladásra, akkor ha a vevő megveszi akkor a kártya automatikusan hozzákerül? Nem kell tradeléssel foglalkoznom? Bocsi a hülye kérdésért, de eddig még nem foglalkoztam kártyák eladásával.

(#95726) powerray válasza Agyzuzo (#95724) üzenetére


powerray
tag

Próbáltam úgy is, de ugyanúgy csak PCM-et ír és csak 2.1 megy, a hátsók ugyanúgy nem szólnak.

(#95727) wjbhbdux válasza korpas15 (#95725) üzenetére


wjbhbdux
veterán

a market automatikus, tőled elveszi a kártyát amíg listázva van, ha megveszi megkapja azonnal, te pedig a pénzt a walletre + emailt róla.

/s

(#95728) bepken válasza korpas15 (#95725) üzenetére


bepken
veterán

onnantól, hogy megerősítetted a piacra dobást, nem kell többet foglalkoznod vele. ha valaki megveszi, az azonnal a raktárába kerül.

a cserénél fordulhat elő olyan, hogy az ajánlatodat nem fogadja el az illető, hanem módosítja, amit Neked ismét el kell fogadnod vagy persze elutasítanod.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#95729) Agyzuzo válasza powerray (#95726) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Akkor konvertáltasd át az erősítőddel (szokott lenni benne Dolby PLII mód több is, a Game nálam elég jól működik a Yamaha erősítőn). Meg a játékon is múlik, nem mind támogatja a natív 5.1-et, akkor muszáj az erősítőre bízni a felkonvertálást.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#95730) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Ezeket rendeltem meg az előbb steam store-ból, és mindössze 5-8 napot írnak.Ez valós lehet? Elég kevésnek tűnik, vagy valahol itt Európában lehet raktáron?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#95731) Skilly


Skilly
aktív tag

Sziasztok!

Meg mindig az Idle Masterrel erdemes a kartyakat kifarmolni?

Valaszokat elore is koszonom! :R

HyperX

(#95732) -secret- válasza Skilly (#95731) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Vagy SAM.

(#95733) FollowTheORI válasza Skilly (#95731) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem.

ASF a legjobb: [link]

Csak kicsit többet kell dolgozni a telepítéssel, de utána megy magától minden. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95734) Out válasza FollowTheORI (#95733) üzenetére


Out
addikt

Miért nem? Feltelepíted az Idle Mastert, nem kell mókólni semmit és magától megy minden ;]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#95735) Spet


Spet
addikt

Rosszul csinaljatok. Oda kell adni a fiokot valakinek es utana magatol megy minden. ;]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#95736) powerray válasza Agyzuzo (#95729) üzenetére


powerray
tag

Igen, csak hogy az nem igazi 5.1 (stereo szól akkor a hátsókon is). Hát próbáltam Alien: isolationnel, dying lightal, CS:GO-val. Neked a Steam link menüjében (mielőtt a gépre kapcsolódsz) is 5.1 szól? Vagyis hátul is megy a zene? Mert pl nekem nem. Olyan mintha magából a Linkből nem venné az 5.1-et.

(#95737) 1 among many


1 among many
tag

Üdv!

Kb. a szél kezdete óta alig tudtam elindítani a klienst. Jó pár próbálkozás után csatlakozott csak fel.
Állandóan ezt írja ki:

Could not connect to Steam network.
This could be due to a problem with your Internet connection, or with Steam network. Please visit www.steampowered.com for more info.

[OK]

Most akartam megint felmenni, de most már sokadszori próbálkozásra sem enged fel. Ami érthetetlen, hogy a netem természetesen jó, és böngészőből be tudok lépni a fiókomba, mondjuk trade offer-t küldeni stb., úgyhogy a Steam is elérhető. Akkor a kliensnek mi a bánat baja van már egy hete?

Szerk.:

Most meg már ezt írja ki:

There have been too many login failures from your network in a short time period. Please wait and try again later.

Zseniális... Hogy ennyi év alatt nem voltak képesek a saját nyomorult vásárukat normálisan lebonyolítani.

[ Szerkesztve ]

(#95738) EmptyParadox válasza 1 among many (#95737) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Ha letelik a login timeout, próbáld meg TCP protokollal indítani. Mintha ilyen problémákra ez megoldást jelentett volna.

[ Szerkesztve ]

(#95739) 1 among many válasza EmptyParadox (#95738) üzenetére


1 among many
tag

Üdv!

Nem írta, mennyi az annyi. Mennyit kell várni? Mi az a TCP és hogy kell vele indítani?

(#95740) EmptyParadox válasza 1 among many (#95739) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

(#95741) 1 among many válasza EmptyParadox (#95740) üzenetére


1 among many
tag

Köszönöm, kipróbálom!

(#95742) 1 among many


1 among many
tag

Kipróbáltam. Vártam egy bő órát, hogy egyáltalán engedjen megpróbálni belépni. A -tcp paranccsal most egy újfajta hibaüzenetet kapok, eddig ilyen még nem volt, eddig a fentebbit kaptam állandóan. Most ezt:

Steam - Warning

Steam is having trouble connecting to Steam servers.

Troobleshooting tips

[RETRY CONNECTION] [CANCEL]

Fantasztikus. Böngészőben továbbra is megy. Közben modemet is újraindítottam egyszer. Csak úgy, hátha.
Szerintem szarjanak sünt. Chiliset. Farosan. Jaj, nem, szegény süni! Inkább esernyőt. Nyitva. Nyéllel előre.

(#95743) gézu válasza 1 among many (#95742) üzenetére


gézu
őstag

User error, a steam megy rendesen. ipconfig /flushdns megvolt?
Ha nem segít, lehet a többit is próbálni:
ipconfig /release
ipconfig /all
ipconfig /renew

[ Szerkesztve ]

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#95744) KubanitoS válasza 1 among many (#95742) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én nem tapasztaltam ilyesmit az elmúlt napokban, hónapokban. Ma is ugyanúgy elsőre belépett, mint tegnap, vagy mint azelőtt... Inkább nálad nem kóser valami.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#95745) Archttila válasza KubanitoS (#95744) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Par napja nekem is bedobta (korabban nem volt ra pelda) de eg reboot gyorsan rendbetette...:)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#95746) eami válasza DrTechnoid (#95730) üzenetére


eami
Topikgazda

Luxemburgbol adják fel futarral. általában a csomag összekeszitese több időt vesz igénybe mint a szállítás (kb 2 nap),szóval reális.

(#95747) milestone


milestone
tag

Sziasztok,
Fiamnak vennék 1-2 játékot és lenne néhány kérdésem:
1. ha veszek magamnak (az én fiókomban) egy játékcsomagot (pl. Valve komplett), akkor átadhatok-e neki pl. 2 játékot, azaz átkerülhetnek-e az én fiókomból az ő fiókjához ezek a játékok?
2. lehet-e 2 gépre telepíteni egy adott játékot és (nyilván nem egyidőben) 2 gépen játszani ezzel? Ha igen, lehet onnan folytatni a 2. gépen, ahol az 1. abbahagyta?

(#95748) -secret- válasza milestone (#95747) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

1. Talán családi megosztással.
2. Attól függ. Ha felhő mentésű akkor menni fog, ha pc-re ment akkor meg a mentést vinned kell magaddal.

(#95749) milestone válasza -secret- (#95748) üzenetére


milestone
tag

Köszönöm.
Úgy tűnik, a megosztás nem lenne megfelelő számomra.
Tehát nincs lehetőség arra, hogy én lemondjak egy adott játékról az ő javára, azaz átadni?

(#95750) morfondőr válasza milestone (#95749) üzenetére


morfondőr
őstag

Csomagból nem tudsz átadni 1-1 játékot, csak az egész csomagot lehet egyben ajándékba venni, vagy külön-külön a játékokat.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.