Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#94051) chungee


chungee
addikt

Értem. Köszönöm a felvilágosítást :R

(#94052) bepken válasza s7evcsenko (#94040) üzenetére


bepken
veterán

természetesen, ez volna az alap funkciója, hogy nem kell minden egyes játékot letölteni és futtatni hozzá. van egyébként (jobb) alternatíva: ASF - bár szoktam még én is használni néha az IM-t (pl ha 20-30 játékból kell kipörgetni a kártyát, akkor nagyon hasznos tud lenni :D )

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94053) kerti008 válasza kemotox (#94044) üzenetére


kerti008
aktív tag

Ha A Steam elad egy jatekot akkor mukodjon is lehetoleg ne kelljen mokolni. A Steam kozossegi oldalakon vannak a megoldasok, pl a Quake2 zenejere is. Szerencsere a steam kliens nem frissiti a megvaltozott, felulirt fajlokat. Mert azt kihagytak a Steam verziobol. Egyebkent a Carmageddon valamelyik korai reszenel lattam hogy bekonfiguralt DosBox-al indul. :DD Felidezi a regi szep idoket amikor 14"-os 4:3-as monitor elott gornyedtem.

[ Szerkesztve ]

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#94054) kemotox válasza kerti008 (#94053) üzenetére


kemotox
addikt

Miért is? A steam csak egy platform, amin keresztül elérhetőek más fejlesztők játékai. A steam csak elad, a többi már a fejlesztő dolga. Ugye nem gondolod komolyan, hogy a Valve felelőssége, hogy azt a ~16 ezer játékot folyamatosan karban tartsák? Meg különben is, hogy, hogy ha nem is ők csinálták, nincs forráskódjuk, stb?

De amúgy ja, illene megcsinálni. A fejlesztőknek. De némelyik úgy leszarja a pórnépet.. Bethesda pl a legjobb példa erre :D Fallout 4-ben gamebreaking bugok vannak jelen több, mint egy éve - no fix. Fallout 3-at mókolni kell, mert se a win7/8/10 nem tetszik neki, se az, hogy már rég nincs games for windows live - utóbbit a jobbak már rég kivették a játékaikból. Na de ez már nagyon off

[ Szerkesztve ]

(#94055) s7evcsenko válasza bepken (#94052) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Tegnap kezdtem neki a dolognak, kb 150 játékom van, így egy ideig futni fog az IM úgy érzem. :B
Tegnap kidobott kb 30 kártyát... ki is kapcsoltam, nehogy gyanús legyek a steam-nek, azt bannoljanak. ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#94056) Out válasza s7evcsenko (#94055) üzenetére


Out
addikt

Indíts el, futtasd 10 másodpercig, majd zárd be, indítsd újra, futtasd megint, zárd be, és így tovább amíg minden kártya ki nem esett. Időspórolás :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#94057) s7evcsenko válasza Out (#94056) üzenetére


s7evcsenko
addikt

10sec futás alatt kiszedi a kártyát? Az szép!
Köszi, délután kipróbálom, ha hazaértem. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#94058) szami777 válasza s7evcsenko (#94057) üzenetére


szami777
addikt

A végtelenségig nem tudod ezt csinálni, legalabbis a lépegetéssel nem adja ki nálam az összes kártyát, de jelentősen felgyorsítja.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#94059) s7evcsenko válasza Out (#94056) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ez nálam nem működik.
Nem ad egy darab kártyát sem így.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#94060) szami777 válasza s7evcsenko (#94059) üzenetére


szami777
addikt

Amikor először indítod az iddle mastert, és sok kártyád vár farmolásra, egyszerre futtatja az összes játékot, ha ez lemegy, akkor kell végiglépkedni.

(#94061) malware

Nem nálad van a baj, ezt nálam is csinálja már egy ideje.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#94061) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem. A következő a probléma: Több mint egy éve használom hibátlanul a STEAM klienst, amin keresztül több eredeti játékkal játszom. Pár napja azonban valami probléma van a klienssel ugyan is eddig úgy működött a dolog, hogy miután bekapcsoltam a gépet akkor 1 perc után automatikusan bejelentkezett a steam és beadta a szokásos ablakot a képernyő közepén hogy bejelentkezett a program és a kis hirdető ablakocska is be szokott jönni az éppen akciós játékokról stb...Viszont 4 napja azt csinálja a STEAM hogy miután bekapcsolom a gépet nem adja be a szokásos kis ablakot hogy bejelentkezett a fiókomba hanem nem történik konkrétan semmi, és ha az asztalon rákattintok a STEAM ikonjára akkor sem történik semmi.... A feladatkezelőben viszont fut a steam.exe és rá kell mennem a folyamat leállítására és ezután az asztalon az ikonra kattintva tud csak bejelentkezni... Mi lehet a hiba szerintetek? Kérlek mondjatok valami megoldást....Annyi rémlik hogy amikor a hiba múlt hét csütörtökön előjött akkor aznap volt egy 77 megabájtos steam update, és ettől a naptól fogva van ez a gond...Köszi előre is....

(#94062) s7evcsenko válasza szami777 (#94060) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ezt most nem biztos, hogy értem.
Az iddle mastert már többször indítottam el, több-kevesebb időre.
Összesen futott már vagy 6 órát.
Honnan tudhatom azt, hogy lement mind és már lépkedhetek?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#94063) szami777 válasza s7evcsenko (#94062) üzenetére


szami777
addikt

Amikor egyszerre futtatja az összeset, akkor nem egy játék képét mutatja az idle, hanem egy listát a játékokkal, ha már csak egy játékot mutat, akkor az szerintem már lement akkor, mindig azzal kezdi.
(legalábbbis nálam, én mindig megvároim ,amíg 4-5 kártyás játék összegyűlik, és akkor farmolom)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#94064) s7evcsenko válasza szami777 (#94063) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Eme kép szerint még 273 kártya van benne, és 1 képet mutat.
Mégse dob semmit. :(

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#94065) Franklin válasza s7evcsenko (#94064) üzenetére


Franklin
addikt

Ott van a jatek kepe felett jobb szelen a lepegeto gomb, azt nyomkodd.

(#94066) s7evcsenko válasza Franklin (#94065) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Épp most akartam írni, hogy ha azt nyomkodom, akkor adja. :B
Köszi. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#94067) eami válasza #85154688 (#94061) üzenetére


eami
Topikgazda

nekem is ezt csinálja. még lusta voltam, de érdemes azt csinálni hogy váltasz alap és beta kliens között. olyankor rendesen újratelepíti (aztán persze vissza amin volt).

(#94068) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Az működik, hogy HDD-re töltöttem le Steam-ről a játékokat, de a rendszer SSD-n van, és utóbbit újra akarom húzni, de a játékokat szeretném meghagyni, így csak az SSD-t gyalulom, új SSD-re lövöm fel a rendszert, majd telepítem a Steam-et, a beállításokban rávezetem a HDD-s SteamApps mappára, és minden megy úgy, mint annakelőtte?

:F :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#94069) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Valami jánlat az early access játékokból amit már most is érdemes játszani beszerezni?

(#94070) Hauptmann válasza pruzsi (#94069) üzenetére


Hauptmann
addikt

PUBG.

AxBattler,

Azt hiszem, működik ez a megoldás többé-kevésbé, régen csináltam így, de mintha volt, amit újra kellett telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#94071) cyberkind válasza Hauptmann (#94070) üzenetére


cyberkind
félisten

Vagy a Black Mesa, bár erősen különbözik ez a 2 játék. :D

Paranormal Cocktivity

(#94072) kwzatz válasza pruzsi (#94069) üzenetére


kwzatz
őstag

Vagy valami kész game, ahol nem azért fizetsz, hogy bétateszter vagy. ;]
Tényleg őszintén érdekel: Mikor ennyi játék van, miért keres valaki kifejezetten early access-t, ami legtöbbször bughalmaz?

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#94073) Hauptmann válasza kwzatz (#94072) üzenetére


Hauptmann
addikt

Inkább az a szopás az EA-nál, hogy ha elég pénzt szedtek ki belőle, elfelejtik fejleszteni, lásd DayZ.

(#94074) pruzsi válasza kwzatz (#94072) üzenetére


pruzsi
őstag

Amik megjelentek és érdekeltek végigvittem,a többi meg vagy nem tetszik vagy meguntam.
POE 3000+ óra,D3 2500+
Belekacsintottam a the forestbe 0,5 verzióba az tetszik bár az alap tábort se tudtam felépíteni mert nem volt egy alapanyag.

Kész játékot is lehet ajánlani hátha elkerülte a figyelmemet.

[ Szerkesztve ]

(#94075) kemotox válasza pruzsi (#94074) üzenetére


kemotox
addikt

Kezd el bongeszni a storet, ott a discover cucc, erre van. Igy nehez barmit is mondani, hogy meg stilust sem irtal, plusz nem tudhatjuk, mit jatszottal es mit nem.

(#94076) maross válasza pruzsi (#94074) üzenetére


maross
veterán

grim dawn (esetleg victor vran/van helsingek)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#94077) prtvlogan válasza #85154688 (#94061) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Nálam akkor fordul elő ilyen, ha nincs internet kapcsolatom, és úgy indul a gép. Ilyenkor net bekapcsol,--> steam.exe a feladatkezelőben bezár--> parancsikonnal indít,--> örül.

(#94078) Anonymus23 válasza AxBattler (#94068) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én tegnap húztam újra a rendszert, nekem egy 512-es SSD van 100/400-ban, a 400-as részen van a Steam mappa, abba volt telepítve is korábban a Steam.
Újraraktam a rendszert, újratelepítettem a Steamet, ugyanabba a mappába, és minden ment tovább, minden játék ami fel volt telepítve azt telepítettnek látta és működik.

;) - The Power of the Light Side

(#94079) Jimbo75


Jimbo75
tag

Sziasztok!

Ezt az üzenetet kapom, ha meg szeretnék erősíteni egy eladást a Piactéren:

Nem kaptunk megerősítő kódot. Ha az e-mailedben levő hivatkozást követted, akkor az e-mail-szolgáltatód vagy a gépeden levő szoftver megzavarta a hivatkozást. Próbáld újra kikapcsolt böngészőkiegészítőkkel vagy antivírus szoftverrel. Megpróbálhatod a megerősítést egy másik eszközről is.

Van vmi tippetek, hogy miért lehet ez? Korábban pont ugyanerről az e-mailről és ugyanerről a böngészőről, ugyanezzel az antivirussal simán tudtam eladni cuccokat....

(#94080) bepken válasza Jimbo75 (#94079) üzenetére


bepken
veterán

piacos tevékenységet csak és kizárólag mobil hitelesítővel tudsz megerősíteni

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94081) Jimbo75 válasza bepken (#94080) üzenetére


Jimbo75
tag

Ez most változott? Csak mert eddig anélkül is ment.

(#94082) bepken válasza Jimbo75 (#94081) üzenetére


bepken
veterán

ja bocsi, hülyeséget írok.. meg lehet erősíteni mailben is, 15 napos várakoztatással. csak reflex válasz volt :B

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94083) Jimbo75 válasza bepken (#94082) üzenetére


Jimbo75
tag

Na igen, pont ez a gondom, hogy amit leírtam azzal az üzenettel nem engedi a megerősítést.

(#94084) FollowTheORI válasza Jimbo75 (#94079) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nézd meg account alatt, hogy az emailcím verified e?
Illetve ír e bármi korlátozást... esetleg lent a help -> support oldara átmenve is nézd meg ír e valami korlátozást.
Guard státusz is rendben?

Email-t megkapod, csak a benne lévő link nem működik?
Másik böngészővel is próbáltad?
Vagy már a levél sem jön meg?

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94085) PöCöKuk@c válasza Jimbo75 (#94083) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Most teszteltem le a családtagom fiokján és nálam berakta a piacra két hét várakozással gond nélkül.

(#94086) Jimbo75 válasza FollowTheORI (#94084) üzenetére


Jimbo75
tag

Köszi a választ, de felraktam inkább mobilhitelesítőt :C

(#94087) AxBattler válasza Hauptmann (#94070) üzenetére


AxBattler
félisten

+ (#94078) Anonymus23
Köszi szépen, akkor nekem is így lesz! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#94088) FollowTheORI válasza Jimbo75 (#94086) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jól tetted. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94089) Pocok256 válasza #85154688 (#94061) üzenetére


Pocok256
veterán

Nálam ezt már 2 hete tolja kb minden második indításnál ... baromi idegesítő.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#94090) FollowTheORI válasza Pocok256 (#94089) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Érdemes akkor újratelepíteni.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94091) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok! én újratelepítettem a steam-ot úgy hogy a játékaim megmaradtak viszont a játékok parancsikonja az asztalon fehérré változott egy fehér üres ikon van a játékok parancsikonja helyett a játékok ezzel az üres parancsikonnal is indulnak de idegesít ez a dolog....Steamban rámentem hogy játék parancsikon létrehozása az asztalon, de akkor is egy fehér ikont hoz létre....Mit lehet tenni? Köszi előre is....

(#94092) kemotox válasza #85154688 (#94091) üzenetére


kemotox
addikt

Ikoncserével tallózd meg a steamapps/common/játék mappájában található ikonokat. Néha meghülyül és nem rak ikont, csak azt a fehéret :(

[ Szerkesztve ]

(#94093) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Akik a Linuxos Steam-kliensben járatosak, tőletek kérdezném, hogy 64-bites Linux alatt problémamentesen futnak a Steam-es Linuxos játékok, illetve mik a lehetséges hibák, amikkel találkoztatok?

(#94094) kemotox válasza Dhampir (#94093) üzenetére


kemotox
addikt

Termeszetesen mennek linuxon a linuxos jatekok. Half life, borderlands, csgo, asszem ezeket toltam, semmi problema nem volt veluk.

(#94095) Rimuru válasza Dhampir (#94093) üzenetére


Rimuru
veterán

Vannak nem nativ jatekok, azokkal lehet gond. Neha kicsit baj van a libekkel, ilyesmi hibak elofordulhatnak
csak par pelda: jotun - nalam nincs hang
spirits - eleg kenyes
saviors - szar a mono
amik mukodnek azokrol nem irok

Amugy hasznos lehet, Arch wiki, Gentoo wiki (az itt elofordulo dolgok nem is biztos hogy elojonnek)

Vigyázat, csalok!

(#94096) Dhampir


Dhampir
félisten

kemotox, colomb2

Köszönöm, hogy megírtátok ezeket! :R

(#94097) etejedu


etejedu
őstag

Üdv!
Van olyan beállítási lehetőség a nyelvnél, ahol csak és kizárólag olyan játékokat mutat ahol van magyar nyelv is?

[ Szerkesztve ]

(#94098) vorosmarti válasza etejedu (#94097) üzenetére


vorosmarti
senior tag

(#94099) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ha valakit érdekel:
Ingyen van a Shadow Warrior: Special Edition a Humble store-ban, steamre 48 óráig.
[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#94100) mark! válasza l.skywalker (#94099) üzenetére


mark!
őstag

köszi :)

>

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.