Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#95551) ollie válasza alcsa (#95522) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy tudom, hogy a steames verziót lehet gog-on regisztrálni.

***

(#95552) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Sale hánykor indul?

(#95553) elithun válasza -secret- (#95552) üzenetére


elithun
őstag

Szerintem (Mo.-ig idő szerinti) este 7, mint minden Steam-es esemény kapcsán. :)

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#95554) -secret- válasza elithun (#95553) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:R

(#95555) vorosmarti válasza ollie (#95551) üzenetére


vorosmarti
senior tag

https://www.gog.com/witcher/backup

Az első 2 részt lehet itt bereg-elni. A 3. részre sztem nincs ilyen.

(#95556) genndy válasza ollie (#95551) üzenetére


genndy
addikt

Biztosan nem, mert Steamest csak a Steamen kapsz, és nem jár hozzá kulcs, amit meg lehetne etetni a GOG-gal. A dobozos DLC-knél lehetett eldönteni, hogy hol akarod felhasználni a kulcsot (GOG/Steam/Origin). Majd ha bekerül Connectbe, akkor megjelenik a GOGos accon is, mint az előző két rész.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#95557) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Ezek a bónusz kártyacsomagok mikor esnek? Ugye alapfeltétel, hogy legyen az adott játékhoz legalább egy level 1 kitűző. Párhoz van is, de soha nem kaptam még kártyacsomagot.

(#95558) csaba951 válasza Hauptmann (#95557) üzenetére


csaba951
veterán

923 db kitűzőnél hetente min. 1 db, de inkább 2 db esik.

(#95559) Urguru válasza Hauptmann (#95557) üzenetére


Urguru
tag

Szerintem nem kell lvl1 kitűző , csak legyenek kiszedve a játékból a kártyák.

(#95560) kwzatz válasza Urguru (#95559) üzenetére


kwzatz
őstag

Így van. A kitűzők menüponton belül meg lehet nézni a "Bónuszcsomag-jogosultság megnézése" gombra kattintva, hogy melyik játékhoz kaphat az ember.

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#95561) joe-ker válasza Hauptmann (#95557) üzenetére


joe-ker
senior tag

Én kaptam már úgy bonusz csomagot,hogy kiraktam egy kitűzőt és abban a pillanatban kaptam az adott játékhoz egy bónuszcsomagot.
Ennek nagyon kicsi volt az esélye,hogy nekem dobja.

(#95562) DrTechnoid válasza Urguru (#95559) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Az a lényeg hogy mennyiből szeded ki, csak azután kaphatsz. Nekem 228-as szinten is alig több a drop mint százX-es szinten volt, azaz havi 2db drop kb, és emellé még ennyi játék ami szóba jöhet : 1039 games eligible for booster packs
Szóval ebből nem nagyon kell meggazdagodni. :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#95563) Hódító Hód


Hódító Hód
csendes tag

Elkezdődött!!!!

(#95564) PöCöKuk@c válasza Hódító Hód (#95563) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Ja, a raktáram nem érhető el. :K

(#95565) -secret- válasza PöCöKuk@c (#95564) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én el is adtam az első kártyát.

[ Szerkesztve ]

(#95566) PöCöKuk@c válasza -secret- (#95565) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Ügyes. :K

(#95567) Hódító Hód válasza PöCöKuk@c (#95564) üzenetére


Hódító Hód
csendes tag

Nálam is elég lassan cuncorog a store, meg a market, meg úgy minden.

(#95568) Samus


Samus
addikt

Itt szerintem várhatóak még árváltozások, mert ez így azért elég gyenge. Gyorsan végignéztem a kívánságlistám, nagyobb címek, mint GTA V, NieR, FC Primal / 4 semmit nem kaptak. Az új South Park meg rögtön 50%. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#95569) Defy94 válasza Hódító Hód (#95567) üzenetére


Defy94
csendes tag

Csak a szokásos. Minden egyes sale alatt ez van.
Viszont megint berakták a jól bejáratott szavazós eventet. Igazán brillírozhatnának a Valve-nál, és berakhatnának valami mini-gamet mint 2015-ben, hogy ne csak az első nap fagyjon a rendszer, hanem egész sale alatt. ;]

(#95570) sixpak válasza Samus (#95568) üzenetére


sixpak
nagyúr

Rosszul írja....GTA5, 23.99, ha a kosárba rakod.
A főoldalon egy csomó játéknál a régi árat mutatja, de ha rákattintasz, akkor már az akciós ár jelenik meg.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#95571) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

The Sherlock Holmes Collection - 8.39euró.
Szerintem el van árazva, mert ha összeadom, akkor 27.94.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#95572) ProEvoFan válasza Samus (#95568) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem fognak itt változni az árak, szerintem ez 100%.
Lesznek a szokásos napi kiemelt játékok, de nem azért kiemeltek, mert olcsóbbak (mint régen) hanem csak "kirakatba" helyezik őket...
Ez van.

(#95573) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Ez valami katasztrofálisan gyenge... mint egy évvel ezelőtt...

Lehet azelőtt sem volt sokkal komolyabb, de akkor legalább oda tudtak rakni egy karácsonyi témát, vagy valami hóesést az oldalra, hogy meg legyen a fíling. Ja meg naponta volt kártyás minijáték napi szintű flash sale-kel egyetemben. Volt értelme minden nap este hétkor felnézni, esetleg izgulni egy keveset, hogy mi lesz jobban akciózva... Most meg semmi.

Ennyire kifogytak az ötletekből, vagy most ez már megint mi? :W

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#95574) Źşë' válasza KubanitoS (#95573) üzenetére


Źşë'
addikt

lassan kb fin*ani is lusta lesz már Gaben meg a bandája :D csak nehogy beduguljon mert akkor nem hóesés lesz, hanem körzeti orvos :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#95575) Csapoati válasza KubanitoS (#95573) üzenetére


Csapoati
nagyúr

2 éve ez megy, jó estét kívánok. :D Minek feszüljenek meg, ha a szinte semmivel is lehet kaszálni... sajnos.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95576) KubanitoS válasza Csapoati (#95575) üzenetére


KubanitoS
veterán

Azt még valahogy benyelném, hogy elengedték a körítést (bár nehezen - megviseli a kicsi kis szívem :DDD), de hogy a whishlistes játékok pontosan ugyanazt a mértékű kedvezményt kapták meg, mint amit kb fél évvel ezelőtt is a nyári szélen, na az azért egy kicsit gáz szerintem.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#95577) urbanjozsi


urbanjozsi
senior tag

Üdv Mindenkinek!
Érdeklődnék, hogy a Mandagon, és a Line of Sight játékoknak van mentés mappája, vagy a szerveren tárolja?
Köszönöm!

(#95578) Golden9 válasza KubanitoS (#95576) üzenetére


Golden9
addikt

"kicsit gáz szerintem"

Gáz a Steam? :D
[/

Szövegmagyarázat angolul nem tudóknak: Steam jelentése magyarul Gőz.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#95579) eami válasza Źşë' (#95574) üzenetére


eami
Topikgazda

lehet sokan vissza éltek a dolgokkal. lásd aki 15 fiókkal készül a salere.

(#95580) PöCöKuk@c


PöCöKuk@c
tag

Itt az utolsó értékelések neveit kell megcsipázni, apropó hogy kinek hány aktív fiokja van.... de hánnyal értékel? Az értelmes szöveg hasonló ismétlődése vonta fel a figyelmem. :Y :)) Zimba név alatt... :)

[ Szerkesztve ]

(#95581) Źşë' válasza eami (#95579) üzenetére


Źşë'
addikt

a kártyákkal az nekik csak jó ha van forgalom a piacon, mondjuk azt megértem ami volt még a kezdetek kezdetén, bedobták jó kis promónak, azóta megtöbbszöröződött (sztem 20-50x min) a felhasználótábor ill. mindenki arra vár ami egykor volt, a steam fénykorában az a bizonyos nyári télivásáron :d ahol még játékokat is lehetett nyerni :D már megvan ami kellett nekik, azóta gyarapodik cs:goval meg dotával, tf2 picit trágya lett azóta uh azon nem hiszem h nyerészkednének annyit mint előtte

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#95582) Amantius válasza PöCöKuk@c (#95580) üzenetére


Amantius
senior tag

De ez lényegében ugyan az a fiók. Mik ezek, klónok?

Nagy gáz, kis szerencse!

(#95583) PöCöKuk@c válasza Amantius (#95582) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Gyanítom, hogy sok van neki és ilyen neveket adott. Én sem értettem elöszőr, gondoltam meghekkelte.... :D

(#95584) Franklin válasza Źşë' (#95574) üzenetére


Franklin
addikt

Még mindig nem a Valve mondja meg, hogy mennyibe kerüljenek a játékok a Sale alatt, hanem a játékok kiadói.

(#95585) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Sziasztok!

Megvolt a Mortal Kombat X és most megvettem az XL-t hozzá, de belépek a játékba, kiírja, hogy Mortal Kombat XL, de pl. a Predator és Jason nem elérhető, meg kell vásárolni, pedig azt írja , hogy in library.
Ötlet? :F

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#95586) ayo válasza vzsryl (#95585) üzenetére


ayo
addikt

Szerintem az lesz neked, hogy két különböző bejegyzés az MKX és az XL. Library - Games és nézd meg, hogy van-e külön XL. Az XL tartalmazza a 2 DLC packet, amiben ezek vannak.

http://jateknaplo.blog.hu

(#95587) vzsryl válasza ayo (#95586) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nincs az XL a könyvtáramban a steam kliens szerint, pedig le is vonta az árát a walletemből.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#95588) Źşë' válasza Franklin (#95584) üzenetére


Źşë'
addikt

közel nem a játékok leárazására gondoltam, nem tudom te részt vettél e a 2011-13as vásárokon?! :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#95589) btf válasza vzsryl (#95585) üzenetére


btf
aktív tag

Jobb klikk --> tulajdonságok --> DLC fülnél be vannak pipálva Jason-ék? MKXL

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#95590) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

24 óránként lehet szavazni? Magyarul, ha eltelik az első szavazás óta 24 óra akkor enged?

(#95591) joe-ker válasza -secret- (#95590) üzenetére


joe-ker
senior tag

Ha jól tudom nem 24 óra,hanem este 7 után újra.
Tehát 1 perc múlva újra lehet szavazni: 18h:59min. :))

[ Szerkesztve ]

(#95592) bepken


bepken
veterán

apróság: ha valaki lusta végig kattintgatni a kívánság listát, az ASF tényleg pöpec mód megcsinálja helyette. tesztelve :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#95593) Airedhyal válasza bepken (#95592) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

A menetét mért nem írod akkor már le?
Vagy link a beállításokhoz, vagy valami?
Ilyen apróságokat miért nem lehet egy fórumra berakni, aminek pont ez lenne a célja?

(#95594) Out válasza bepken (#95592) üzenetére


Out
addikt

És honnan tudja az ASF, hogy téged melyik játék érdekel a felkínáltak közül? :F

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#95595) bepken válasza Airedhyal (#95593) üzenetére


bepken
veterán

abban az esetben, ha már van beállítva ASF nálad, akkor egyszerűen csak be kell írni a konfig fájl(ok)ba a következő sort:

"AutoDiscoveryQueue": true

abban az esetben, ha még nincs....hááát azt nem tudom, hogy szabad e ASF beállításokkal offoalni a topikot, szerintem csak pár embert érdekel az egész :D de akkor az elindulásban segítek picit :) - részletes leírással tényleg nem szeretném itt rontani a levegőt, de majd valamikor lehet írok akkor egy blog bejegyzést róla

1. először is: az ArchiSteamFarm legfrissebb verziója innen érhető el

2. a .zip fájl kicsomagolása után a program még használhatatlan, el kell készíteni a konfig fájlt (vagy fájlokat), amit többféle módon is megtehetünk. a legegyszerűbb, ha a hivatalos ASF Config Generator oldalt használjuk.

3. a különböző beállítási lehetőségekről ezen wiki bejegyzés alapján tudunk tájékozódni.

(#95594) Out! a feltett kérdésed alapján Te nem vagy lusta végig pörgetni a kívánságlistádat :DDD

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#95596) bepken


bepken
veterán

ha már itt vagyok... most kinéztem magamnak ezt a Metal Gear pakkot, csak nem tudom merjem e megvenni. tekintve, hogy még soha életemben nem játszottam MGS játékkal...ha jól sejtem, nehezen érteném a történéseket, ha rögtön a záró epizódot játszanám ki. vagy önállóan is értelmezhető/emészthető?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#95597) -secret- válasza bepken (#95596) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha nem jön be visszakéred az árát.

(#95598) kwzatz válasza -secret- (#95597) üzenetére


kwzatz
őstag

Szerintem a felvetett problémájára 2 óra alatt nem fog választ kapni. :D (egyébként gamesplaneten ennek az árnak már közel a feléért is meg lehetett korábban venni)

[ Szerkesztve ]

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#95599) Vesporigo válasza bepken (#95595) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Én is valami hasonlót kerestem ASF-ről. :D (IdleMastert használom jelenleg, de többen aggodalmukat fejezték ki ezzel kapcsolatban.)

Egy blogbejegyzés nem lenne hülyeség a témáról. ;)

(#95600) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ennél az itemnél tudok valahogy arra szűrni, hogy mint a 21 fejlesztési szintje fel legyen oldva? Elég uncsi már így a 30 oldal körül egyenként nézni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.