Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#95251) Arolotifar válasza AtHoS (#95244) üzenetére


Arolotifar
őstag

Köszönöm :R Bár az a 3 nap jótállás kicsit elriaszt :)

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#95252) Out válasza NandorHUN (#95249) üzenetére


Out
addikt

Ha jól megy az angol, akkor úgy is vásárolhatsz. Úgyis csak a pénz számít. ;]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#95253) Csapoati válasza NandorHUN (#95249) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem ráérsz december végén vásárolni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95254) eami válasza Arolotifar (#95251) üzenetére


eami
Topikgazda

szerintem nem ér meg 1300 forint spórolást hogy ne legyen rá rendes jótállás :U

(#95255) Eversmann válasza NandorHUN (#95249) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Ha láttál valamit jó áron, akkor vedd. Max később játszol vele. Szerintem az év végin már lényegesen nagyobb akciók nem szoktak lenni.

Life is better with a Titan

(#95256) Arolotifar válasza eami (#95254) üzenetére


Arolotifar
őstag

Jogos, töröltem is a rendelést :R

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#95257) NandorHUN válasza Eversmann (#95255) üzenetére


NandorHUN
addikt

OK. :R

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#95258) mefistofeles

Üdv a topiclakóknak!
Teljesen új nekem a steam és rögtön egy problémába ütköztem. Próbából letöltöttem egy régi kedvenc játékomat a Mount and Blade Warban-et. Ez ugye fut linuxon (linux mint prendszerem van) és van hozzá magyar nyelv. A játék el is indul probléma nélkül de a menü és a felülete nem magyar. Hogy tudom ezt átállítani ha lehet egyáltalán?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#95259) Out válasza mefistofeles (#95258) üzenetére


Out
addikt

Játékon a listában jobb gomb és Tulajdonságok, ha ott van Nyelv, akkor át tudod állítani.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#95260) mefistofeles válasza Out (#95259) üzenetére

Köszi a segítséget. A probléma csak az, hogy meg van amit mondtál de ott a magyar nyelv van beállítva, a játék mégis angolul fut.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#95261) VGYke válasza elithun (#95205) üzenetére


VGYke
addikt

Csapoati, bepken, eami, Arolotifar, maross, elithun, nagyon köszönöm hogy foglalkoztatok a problémámmal :R
Nem az volt a baj, hogy cím nincs beírva, hanem hogy a vásárlást nem volt merszem végig vinni, tehát kosárba teszem, magamnak vásárolom, elfogadom és látom mi mennyi!
Nem mertem a vásárlásnál tovább menni, ne hogy véletlenül kifizessem, amikor még nem tudom mi mennyi!
Most már begyakoroltam a procedúrát, tudom hogyan lehet látni a teljes árat és tudom hogyan kell visszamenekülni, ha nem kell valami!

Mégegyszer köszönök mindenkinek minden segítséget!

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#95262) mefistofeles

Srácok ez a nyelvi probléma valami bug lenne? Természetesen játszható a dolog angolul is de sokkal jobban tetszik az anyanyelvemen. Ja és ez mennyire gyakori jelenség a steamen?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#95263) EmptyParadox válasza mefistofeles (#95262) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

(#95264) mefistofeles

Az a gáz, hogy ez a menü steames indításnál nincs is. Mikor régen win alatt játszottam (nem steames) ott valóban volt egy ilyen bejelentkező képernyő de itt rögtön a játék menüjébe dob, ott pedig már nincs ilyen opció.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#95265) mefistofeles

Na srácok megoldottam. :C A régi windowsos beidegződés működött. Mivel angolul jött be a játék a nyelvi fájlok nevét felcseréltem (hu-eng) és máris magyar lett a game! Egyébként valamire rányomhattam és mikor játszani kezdek a jobb felső sarokban ott van fixen egy üzenet miszerint:
"Eza steames játék az alábi speciális termékkulcsot igényli
XXXX-XXXX-XXXX-XXXX
Az üzenet bezárásához nyomd meg a S....."
és a többi nem látszik. Szóval milyen billentyűkombináció kell az üzi bezárásához?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#95266) genndy válasza mefistofeles (#95265) üzenetére


genndy
addikt

Shift+Tab

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#95267) mefistofeles válasza genndy (#95266) üzenetére

:R

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#95268) eeXaa


eeXaa
addikt

a CS go szokott e jelenleginél is olcsóbb lenni?

(#95269) -secret- válasza eeXaa (#95268) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Volt már rá példa azt hiszem.

(#95270) csaba951 válasza eeXaa (#95268) üzenetére


csaba951
veterán

Árgrafikon alapján ne nagyon számíts rá, hogy ennél olcsóbb lesz! Az utóbbi 1 évben soha nem akciózták ennél jobban.

(#95271) eeXaa


eeXaa
addikt

köszi :R

(#95272) De4d


De4d
őstag

Böngészőben lehet játékot aktiválni külön steames bővítmény nélkül?
A steam enhanced bővítmény hozzá adja ezt a funkciót azt tudom.
Ha nem, tud valaki hasonló bővítményt explorerhez? Ahogy láttam minden szinte Chromehoz van, illetve Firefoxhoz.

Minden jó, ha a vége jó!

(#95273) EmptyParadox válasza De4d (#95272) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Persze, itt aktiválhatsz kulcsot:

Activate a Product on Steam

(#95274) Gerzsi


Gerzsi
tag

megvettem a Firewatch-ot. Piszok jó :)

(#95275) De4d válasza EmptyParadox (#95273) üzenetére


De4d
őstag

Igen, de ezt hol találom, ha nincs fent a steam Enhanced? Explorerhez nincs.
Chrome-hoz ha hozzá van adva akkor a "név" fület lenyitom(avatar kép mellett) --> ahol van a kijelentkezés, fiók részletei stb. ott megjelenik ez az aktiválás. De ha nincs fent az Enhanced akkor mi az elérési útvonal?

Minden jó, ha a vége jó!

(#95276) EmptyParadox válasza De4d (#95275) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Tudtommal sehol. Elmented könyvjelzőként. A link működik kiegészítő nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#95277) De4d válasza EmptyParadox (#95276) üzenetére


De4d
őstag

Az hogy lehet? Van ilyen lehetőség, de elérési útvonala nincs? :D

Minden jó, ha a vége jó!

(#95278) Zolás válasza De4d (#95275) üzenetére


Zolás
addikt

Chromera van már Steam activate kieg, ha kijelölsz egy kódot jobbklikkre megjelenik a sorban az activate on Steam, és már fel is ugrik az ablak.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#95279) zovifapp111


zovifapp111
aktív tag

Sziasztok.
Egyik ismerősöm megvette a dirt-öt ami 5 lemezt tartalmaz. A lemezek tartalmazzák a teljes játékot vagy mindenképp a steam-ről tölti le a szükséges fájlokat?
Köszönöm.

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#95280) Golden9 válasza zovifapp111 (#95279) üzenetére


Golden9
addikt

Rajt van a teljes játék, ha lassú a net akkor érdemesebb lemezről telepíteni.
A GTA5, öt lemezről egy óra alatt megy fel, netről valakinek fél nap kellett.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#95281) Golden9 válasza Golden9 (#95280) üzenetére


Golden9
addikt

Bocsánat, a GTA5 hét lemezes. És még mindig milyen finom az illata. :)

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#95282) De4d válasza Zolás (#95278) üzenetére


De4d
őstag

Chromenál felesleges számomra, amúgy is használom a Enhacedet azzal is van, és Firefoxban is.
De Explorerhez nincs, Operahoz pedig még egy 2014-es van, amibe ez a funkció nem került még bele.

Minden jó, ha a vége jó!

(#95283) Dhampir válasza Gerzsi (#95274) üzenetére


Dhampir
félisten

Sikerült honosítani, vagy angolul nyomod?

(#95284) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Sziasztok!

Évek óta nem használom az accountomat és ma jött több mail is, hogy megpróbáltak belépni és a Steam Guard küldi a kódot. Hogyan tudták megszerezni a jelszavamat?

(#95285) Csapoati válasza SzlobiG (#95284) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igazából mindegy, ha a Steam Guard védi. Azért változtasd meg a jelszót.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95286) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali!
Ha egy játékot a steam-en veszek meg, de igényli a külső fiókot (uplay), akkor azt hogy tudom lebonyolítani?
Még így nem vásároltam!

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#95287) Samus válasza Winnie The P (#95286) üzenetére


Samus
addikt

Megveszed Steamen. Steamen töltöd le, onnan megy a frissítés is. Amikor indítod, felugrik az Uplay (ha nincs fent, akkor segít felrakni), bejelentkezel (ha nincs fiók, létre kell hozni), és indul a játék. A két dolog különbözik (nem kell ugyanaz a név Uplayen, sem mailcím, csak egy fiók), a játék meglesz Uplayen is, mindkettőből indítható lesz. Arra figyelj, ha fordítva csinálod, tehát Uplay kulcsot veszel, az nem lesz meg Steamen, azt teljesen az Uplay kliens menedzseli. Illetve érdemes egy fokot használni később is, tehát ha három Ubi címet veszel Steamen, az ne három különböző Uplay fiókon legyen, mert nem lehet ott sem mozgatni a címeket. Ha egyszer ezt megcsináltad, onnantól a játék indításakor minden automata lesz, Steam indítja, Uplay indul (ha nem fut), bejelentkezik, játszol.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#95288) Winnie The P válasza Samus (#95287) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#95289) SzlobiG válasza Csapoati (#95285) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jönnek folyamat a mailok úgyhogy változtatok mert idegesít, de hogy honnét tudták meg a jelszavam ezt nem tudom.

(#95290) maross válasza SzlobiG (#95289) üzenetére


maross
veterán

masik oldalt tortek fel, ahol ugyanez a nev/jelszo kombo, es most vegigprobaljak szepen az osszes email es jatek szolgaltatot. mindenhol passwordot valtoztatnék, ahol ugyanez a nev/jelszo kombinacio van.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#95291) Golden9 válasza maross (#95290) üzenetére


Golden9
addikt

:K DLH

[ Szeretkezve ]

(#95292) SzlobiG válasza maross (#95290) üzenetére


SzlobiG
félisten

Már megváltoztatva, nem is jönnek a mailok. :) Mondjuk már vagy 3 éve nem használom a fiókom.

(#95293) csaba951 válasza SzlobiG (#95284) üzenetére


csaba951
veterán

Itt tudja mindenki ellenőrizni, hogy kiszivárogtak-e már az adatai?!:
';--have i been pwned?

(#95294) smilix


smilix
csendes tag

Aki már rendelt steamtől hardware-t, annak mennyi idő alatt érkezett meg kb?

(#95295) Gerzsi válasza smilix (#95294) üzenetére


Gerzsi
tag

és mennyi a posta budapestre?

(#95296) gaara01


gaara01
tag

Sziasztok. Elértem a 10-es szintet STEAM-en 5 év után :P , így betudok állítani a profilomra ilyen fő cuccot, hogy mi legyen elől. Pl. egy gif, vagy a raktárból kiválasztott elemek.
Láttam profilokat, ahol kint van egyszerre az előbb felsoroltak. Ezt hogy tudom beállítani? Esetleg kevés oda már a 10-es szint?

(#95297) -secret- válasza gaara01 (#95296) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen. Oda több szint kell. :)

(#95298) gaara01 válasza -secret- (#95297) üzenetére


gaara01
tag

Köszönöm szépen! :R :R

(#95299) De4d válasza -secret- (#95297) üzenetére


De4d
őstag

A "színezéshez" mennyi kell? 8? Magyarul valahogy úgy van, hogy egyéni stílus, de ezzel igazából csak színt ad az avatarodat befoglaló téglalapnak.

Minden jó, ha a vége jó!

(#95300) [Prolixus] válasza De4d (#95299) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Steam-en szerintem nincsen semmilyen avatart színező keret. Azon túl legalábbis, hogy online (kék), vagy játékban (zöld).

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.