Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#95151) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

RIP steam gift készlethalmozók :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#95152) cyberkind válasza DrTechnoid (#95151) üzenetére


cyberkind
félisten

Ideje volt! :K

Paranormal Cocktivity

(#95153) Edorn válasza DrTechnoid (#95151) üzenetére


Edorn
aktív tag

Ki kellett szedniük belőle valamit, vagy mindenben egyezik a régi változattal?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#95154) Segal válasza DrTechnoid (#95151) üzenetére


Segal
veterán

Valahogy nem jon egy csepp konny sem a szemembol miattuk:))
Ebbe akkor most benne vannak a regi zenek is vagy ez a kiherelt verzio?

Kar:(

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#95155) cyberkind válasza Segal (#95154) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem a herevere lesz mivel a zenék miatt került le anno.

Viszont szerintem a régi verziót herélték ki mert látok egy-két ismerőstől értékelést akik akkor vették meg amikor még a régi fent volt.

De nekem nembaj, végre megvan! :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#95156) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Én is megvettem, ha van benne zene ha nincs, 5 évet kellett rá várni csupán :D

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#95157) cyberkind válasza DrTechnoid (#95156) üzenetére


cyberkind
félisten

Én megvettem GOG-ra is, biztos ami biztos alapon. :D

Paranormal Cocktivity

(#95158) Segal válasza DrTechnoid (#95156) üzenetére


Segal
veterán

Mondjuk belerakhato utolag is:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#95159) warcat válasza DrTechnoid (#95156) üzenetére


warcat
veterán

Na de mi lesz akkor, ha a vásár alatt -75%-ot kap, terheled azt a szegény 3 fős filippínó Valve supportot? ;]

EA: It's in the crate!

(#95160) DrTechnoid válasza warcat (#95159) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ez a 3000HUF azért annyira nem fájt most, de lehet hogy ennek csinálok egy külön accot és akkor megveszem oda sale idején. Egyébként szerintem már nem fogják többé levenni steamről, így hogy kiszedték belőle az akadékot.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#95161) bepken


bepken
veterán

ezek szerint lesz most is szavazás (ha jól tudom, ma indul az "őszi szél")

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#95162) Spet válasza bepken (#95161) üzenetére


Spet
addikt

Yeah, lehet majd indítani a Pinkie pie pew-pew die kategóriát ;]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#95163) Agyzuzo válasza Edorn (#95153) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Aki most veszi meg heréltet kap, akik régen vették meg azoknak DLC formájában ott lesz a régi változat. Jobb katt "Play Mafia (2002)". Érdekes megoldás, de legalább meghagyták... :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#95164) cyberkind válasza Agyzuzo (#95163) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom de nekem abszolút nem hiányoznak a zenék. :D

Ha nem a drága EA-nél volna a The Godfather játékszéria akkor még lenne arra is esély.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#95165) -secret- válasza bepken (#95161) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Játékértékelést lehet törölni?

(#95166) vorosmarti válasza -secret- (#95165) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Szerkeszteni is tudod, és törölni is...

(#95167) kwzatz válasza DrTechnoid (#95151) üzenetére


kwzatz
őstag

Ők már szerintem így is bőven profitáltak belőle. Inkább azokat a retardáltakat lehet sajnálni, akik nagy összegekért vették meg ezektől a készlethalmozóktól az elmúlt néhány évben.

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#95168) cyberkind válasza kwzatz (#95167) üzenetére


cyberkind
félisten

Én is halmoznék mindent ha tudnám, hogy leveteti valamelyik rohadék kiadó, de sajnos ezt nem tudjuk előre mint ők.

Paranormal Cocktivity

(#95169) -secret- válasza vorosmarti (#95166) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:R

(#95170) stfx


stfx
aktív tag

Gigabites nettel rendelkezoket kerdezem hogy steamen a letoltes mennyivel jon SSD-re? 500Mb v 1000Mb-es net valtason gondolkozom, de ha nem jon 63MB/s-nel gyorsabban egy nagyobb jatek letoltese, akkor eleg az 500-as nekem.

(#95171) eami válasza stfx (#95170) üzenetére


eami
Topikgazda

FTTH? Digi most emelte meg mindenkinek 1000-re.

(#95172) stfx válasza eami (#95171) üzenetére


stfx
aktív tag

FTTB, es be kell mennem valtani csomagot, de ha nem tudom steammel kihasznalni az 1000-est akkor eleg az 500-as.

(#95173) SH4D0W2011 válasza DrTechnoid (#95151) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Valamikor szeptemberben nyitottam SteamTrades-en egy Mafia keresés témát, jelentkezett is egy tag, 300 CS:GO kulcsért ide is adta volna a gift-jét. Most már kitörölheti vele... :DDD

(#95174) ssgk válasza SH4D0W2011 (#95173) üzenetére


ssgk
aktív tag

300 kulcs nem sok egy kicsit :'D ?

(#95175) cyberkind válasza ssgk (#95174) üzenetére


cyberkind
félisten

Az egyik user 800 helyett most már "csak" 250Eu-ért adja a giftet, ki is röhögtem. :DD

Paranormal Cocktivity

(#95176) dargelot


dargelot
senior tag

Sziasztok!

Most látom, hogy a Steam Link+Controller egy csomagban most csak 38,10 euro. No most ha jól értelmezem akkor a steam link annyit csinál, hogy a TV-hez kötve érzékeli a helyi hálozaton futó gépet amin van steam és telepített játékok és tudok így "big screen" módban játszani a TV-n. A kérdésem, megéri ezt az árat? Tudok nem steam-es játékkal is játszani? Milyen kábellel csatlakozik a link a TV-hez? Igazából kb annyit ér az egész mintha összekötném a gépet a TV-vel, semmi extra?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#95177) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Lenne még köztetek olyasvalaki akinek kell steam link? Én vennék most 6 € de 15 € nem szívesen fizetnék postáért. Ha még jönnétek 3-an akkor viszont jó áron lenne már! :)

Valaki társulna?

mobal,

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#95178) customer114 válasza mobal (#95177) üzenetére


customer114
senior tag

+1

(topikot ritkán olvasom, ha végleges a dolog priviben megtalálsz)

[ Szerkesztve ]

(#95179) s7evcsenko válasza mobal (#95177) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ez mondjuk engem is érdekelne, de pécsi csoportosulással. :K

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#95180) eami válasza stfx (#95172) üzenetére


eami
Topikgazda

mondjuk csak steam miatt szerintem felesleges. előbb ránéztem épp 50MB/secel jött le a játék. De azt tegyük hozzá hogy csúcsidőben. Ha holnap napközben mutatok neked egy 70MB/seces scrshotot akkor váltasz?

(#95181) mobal válasza customer114 (#95178) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Sztornó, de azért köszi. Nem lehet csak 1 darabot vásárolni. Dejó...

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#95182) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Mi a manó... Várólista-nézegetős ingyenkártya most nincs?

(#95183) Amantius válasza SityiSXT (#95182) üzenetére


Amantius
senior tag

Majd a télin.Talán.

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#95184) NyMRooD válasza mobal (#95177) üzenetére


NyMRooD
őstag

Privát akart lenni

szerk: De látom már felesleges :(

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#95185) Franklin válasza SityiSXT (#95182) üzenetére


Franklin
addikt

Van viszont badge, 100 XP-t ad:

(#95186) SityiSXT válasza Franklin (#95185) üzenetére


SityiSXT
őstag

Tudom, azt megcsináltam. Csak aztán kerestem a várólistát.

(#95187) De4d


De4d
őstag

Csak érdekességképpen.

Ugye most hiába fedezi fel valaki a "várólistát" nem dob kártyát.Haverom észrevette hogy ha, ha végigmentek rajta akkor kiírja hogy még 3 eshet mégis :D

Minden jó, ha a vége jó!

(#95188) De4d


De4d
őstag

Közbe fel is merült egy kérdésem.
Ha játékot véglegesen törölni akarok és törlök, akkor az csak a listáról, adatlapról törli le? Pl mert zavar az üresen hagyott kitűzője, valami centes játéknak. Vagy tényleg törli? Így ha van abból a centes játékból egy másik érvényes kulcs, akkor újra be is kell aktiválni?
(Ez esetben gondolom már nem fog megint kártyákat dobni)

Minden jó, ha a vége jó!

(#95189) dargelot válasza De4d (#95187) üzenetére


dargelot
senior tag

Akárhányszor megyek végig akkor is ezt írja ki, tehát a kártyaesés vagy bugos még, vagy nem is tervesztek.
Íme

(#95176) dargelot
Amúgy erre valaki?

(#95190) De4d válasza dargelot (#95189) üzenetére


De4d
őstag

Gondolom nem lett kitalálva semmi ilyenkorra, mikor nem "aktuális" a kártya esés, és az alap szöveg marad bent, nem találtak ki semmit ilyen helyzetben mikor nem is aktív a kártya esés, hogy, jelenleg nem él ez a lehetőség.

Csak a felirat hibás, mert ilyen kártya esés csak télen meg nyáron van.

Minden jó, ha a vége jó!

(#95191) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Korábban problémáztam a hardver vásárlással, hogy mi mennyi. Azóta megérkezett a cucc, nálam rendesen működik WiFin is (már amennyit teszteltem, ott jó volt)...
Mivel a Stem Link bejött, most szeretnék rendelni még egyet, Controller nélkül, aminek ára: 90% = 5,49 Euro.
Na de mi lehet a szállítási költség?
Ezt megint csak úgy tudhatnám meg, ha kosárba teszem és kifizetem.
Mert a szállítási költségekről ennyi információ érhető el:
Ló*f*sz. Rendeljem meg, fizessem ki és kiderül. Kb. ennyi a lényeg. Korábban is ezzel problémáztam bepálinkázva.
Na most ha megrendelném a ezt, szerintetek összességében mit kellene fizetnem?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#95192) maross válasza VGYke (#95191) üzenetére


maross
veterán

tedd be a kosarba, next, tolts ki a cimed, nextx, es voila, ott is van hogy mennyi. utana pedig van egy szep nagy zold purcahse gomb, es mar veheted is ha tetszik amit latsz.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#95193) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Van valakinek Steam Linkje?Mi a véleménye róla?Faszán lehet játszani TVn a steames játékokat?Nem tudom elképzelni milyen lehet TVn a kép ezzel az "átalakítóval".
Most csak 6 euró, ami fing pénz ha tényleg stabilan működik.A gamepaddal játszható játékokat jobb lenne TVn játszani, mint a monitor előtt görnyedni, meg ha foglalt a gép, akkor is lehet TVn tolni a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#95194) smilix válasza s7evcsenko (#95179) üzenetére


smilix
csendes tag

Én is rendelnék steam link+controller kombót, szintén pécsről..

(#95195) stfx válasza eami (#95180) üzenetére


stfx
aktív tag

Ez pont eleg info nekem. Ha napkozben 50MB/s-vel jott akkor meg az 500Mb-et se birta kimaxolni, szoval eleg lesz. Az 1000-es net csak akkor erdekelt volna ha 100MB/s felett jonne.

(#95196) dargelot válasza VGYke (#95191) üzenetére


dargelot
senior tag

Kb 6 hsz feletted írták hogy 15 euro a posta, s mint ahogy írták ha végig mész a vásárláson a végén összesiti mennyi az annyi postával együtt. Szétdobni meg nem lehet, mert csak egyet lehet venni. Így postával lehet már vannak jobb alternativák, pl 20m hdmi kábel.

(#95197) VGYke válasza maross (#95192) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm, de nem segítettél!
Mint írtam, linkeltem, már vettem hardvert a Steam-en, akkor is meglepi volt a szállítási költség összege.
Most is beletettem a kosárba, kifizetés nélkül nem fogja írni mi a szállítási költség :W
Na szóval, még egyszer: Ki tudhatja, milyen szállítási költségre számíthatok?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#95198) VGYke válasza dargelot (#95196) üzenetére


VGYke
addikt

Sokkal többet mentem vissza mint 6! A15 eurot nem tőlem olvastad :F
Olyan írjon már, aki vásárolt hardvert, vagy tudja hogy működik!
Én már vásároltam hardvert át is vettem de nem tudom kideríteni mennyi a szállítási költség, adott tétel esetén!
A Steam ezt írja:
"How much will shipping cost?

Shipping costs are calculated once the address is put in for your order. The amount depends on the shipping location, which hardware was ordered, and how many total devices were in the order.
If you are ordering more than one Steam Hardware device in your cart purchase, then those items will be shipped together with a reduced bundled shipping cost.
"

Nos akkor 6 eurós cuccra, mennyi a szállítási költség?

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#95199) Csapoati válasza VGYke (#95197) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miért lett volna meglepi? Ott van a linkelt képeden is, hogy 15,04 EUR áfa nélkül. Tehát 15,04x1,27 EUR. Gondolom valami összeget most is kiír a kosárnál, nem?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95200) bepken válasza Csapoati (#95199) üzenetére


bepken
veterán

ja, én a múltkor sem vágtam már ezt a problémázást....nyilvánvaló, hogy csak azután fogja kiírni a szállítási költséget, hogy megadta a címet. nem igazán esik le, mi olyan meglepő ezen :)

@VGYke! egyébként 15 euró + áfa szokott lenni. plusz a végösszeget is látni fogod fizetés előtt.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.