Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#94751) Goblin12 válasza eami (#94750) üzenetére


Goblin12
őstag

Tökéletes, mert ugye németországban egyes játékok nem elérhetőek a steamen ami MO-n igen, de ha nem kell átállítsam akkor már minden jó. :R

(#94752) fzsolte


fzsolte
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Logitech kontrollerem van több is. Meg van az ismerősnek is. A steamen ezeket regisztráltuk, így hozzákötődtek a profilunkhoz. Amikor a játékvezérlő beállításnál regisztráció törlésére megyek, akkor olyat ír ki, hogy a regisztrációval ha máshova viszem a kontrollert, akkor az felismeri és viszem magammal a profilt. Nos, ez mintha nem így működne. Ahogy bedugom a "vendég" kontrollerét, megkérdezi, hogy saját-e vagy sem. Ha rámegyek, hogy nem, akkor kiírja, hogy vendég kontroller. De nem azonosítja. Mit csinálok rosszul? Előre is köszi a válaszokat.

(#94753) bul07


bul07
nagyúr

Ti mit csináltatok a halom nem eladható kártyával?

Tudom drágakővé lehet alakítani, de ha halovány esély is van hogy visszakerül egy egy játék akkor nem kövezném el, főleg hogy egy kártya 2-3kő

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#94754) bepken válasza bul07 (#94753) üzenetére


bepken
veterán

másik lehetőség a trade és kitűző gyártás. én ilyen visszakerülésben nem bíznék :D talán egy-egy értelmesebb játék esetében még volna értelme ilyenre gondolni, de egy olyan fejlesztőt, aki kizárólag nulla értékű szemetet gyártott és pakolt fel az áruházba, szerintem míg világ a világ nem engednek vissza.... :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94755) bul07 válasza bepken (#94754) üzenetére


bul07
nagyúr

És esetleg a későbbi csereértéke se mehet feljebb?

Elvakult gyűjtők pár év múlva ki akarják rakni a kitűzőt, és értékesebb kártyát is adnának érte

Most nyitogatom a bónuszcsomagokat és szembesültem vele hogy van vagy 20-30bónuszcsomag ami ilyen eladhatatlan kártyákat ad

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#94756) sagem válasza bepken (#94754) üzenetére


sagem
addikt

Illetve ahhoz hogy visszakerüljön egy nagyobb tartalmi updatet kellene csinálnia, hogy valami "értéke" legyen az alkotásának..na ez az amit nem fognak megcsinálni, akik csak a kártyapénzre mentek eddig is :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#94757) eami válasza bul07 (#94755) üzenetére


eami
Topikgazda

félreteszed aztán pár év múlva ránézel. problem?

(#94758) bepken válasza bul07 (#94755) üzenetére


bepken
veterán

hát nézd, én nem vagyok gyűjtő. azt viszont erősen kétlem, hogy 10 év múlva bárki is nyálát csorgatva pitizne egy évek óta "nem értékesíthető" státuszban lévő kártyapakkért :D láttam én is olyan pakkot, amire Te gondolsz, mindegyik kártyából ezresével van a piacon, de van egy olyan, amiből csak 10 darab van és ezeknek ilyenkor nyilván felmegy az értéke. na de egy olyan kártyapakk, ami eleve értéktelen, nem válik az évek alatt sem értékessé.

szerintem :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94759) Goblin12


Goblin12
őstag

Sziasztok.

Akadt még 1 kérdésem, hogy tudok a Steam-el úgy kapcsolatba lépni, hogy valaki válaszoljon is rá, ne csak ilyen robottal beszélgessek? :F

Szitu röviden összefoglalva:

Megvettem még régebben a COD BO-t és egy Steam akkomra regisztráltam, amit ezer+1 éve nem használtam és se az E-Mailem se PW-m nem tudom ahhoz az akkhoz.

A gamet dobozosan vettem meg, itt van előttem a CD kulcs is benne van, az a blokk, hogy boltban vettem meg már rég nincs meg, csak a doboz a cd és a cd kulcs.

Mit tudok tenni, hogy a játékot abból a rég elhagyott akkból áttetessem velük a jelenlegi akkomra? :F

Köszönöm a segítséget. :R

(#94760) KubanitoS válasza Goblin12 (#94759) üzenetére


KubanitoS
veterán

Fel kell venni a kapcsolatot a Steam Supporttal, ők fognak tudni neked segíteni, nem pedig mi. Eltarthat egy ideig mire válaszolnak, de nem leszel elfelejtve.

Átrakatni nem fogod tudni a játékod, hanem (feltehetőleg) a CD kulcs + doboz ellenében vissza fogják neked adni a régi Steam fiókodat.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#94761) Goblin12 válasza KubanitoS (#94760) üzenetére


Goblin12
őstag

Ezt rögtön gondoltam, hogy a steammel kell kapcsolatot felvennem és nem itt. . .

De hol a bánatban veszek fel velük kapcsolatot? Ha azt nyomom, hogy elfelejtettem a jelszómat, de se az emailt se semmit nem tudok a fiókomról csak a cd kulcs van meg. És sehol egy e-mail cím vagy valami ha minden szakad ide írj mailt vagy valami. . :(

(#94762) horvathd válasza Goblin12 (#94761) üzenetére


horvathd
aktív tag

Itt valószínűleg mindent megtalálsz, ami a fiókod újra használatba vételéhez szükséges: [link]

"The Kid just rages for a while."

(#94763) DrTechnoid válasza bul07 (#94755) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nekem 26 oldalnyi cucc van az inventorymban ami már nem eladható marketon.Viszont tradelhető így opskins.com -on eladható.Ezzel próbálkozhatsz, és még valós lóvét is ki tudsz utalni, ha kell pár dodó. A már steam piacról ki nem rakható hiányos badge állományomat így egészítettem ki.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#94764) Goblin12 válasza horvathd (#94762) üzenetére


Goblin12
őstag

Akkor még 1 dolgot válaszolj meg nekem kérlek, mert lassan lehet, hogy én vagyok vak.

Itt ez az opció: "Retail CD Keys"

If a game was registered to the account using a physical retail CD key, please provide the following with your Support Ticket:

Please write your Support Ticket Number on the quick reference card or CD Key sticker below the code in permanent ink
Attach a digital photo or scan of the CD Key registered to the account
Please create or update your existing Steam Support ticket with this information.

Ez mind szép és jó, de ha rányomok a "Steam Support ticketre" máris ugyan ott vagyok ahol csak a kérdéseikre tudok nyomkodni és a végeredmény ugyan az, hogy nincs egy menüpont se ahol letudom írni a gondomat nekik, és az alapján jön majd válasz.

Az egyetlen hely ahol üzenetet lehet nekik küldeni, az a Steam Guard, de az megint egy teljesen más dolog, de úgy néz ki ne mmarad más mint itt írni és majd reagállnak, vagy nem. . .

[ Szerkesztve ]

(#94765) [Prolixus] válasza Goblin12 (#94764) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Eleve nyitni kellene egy support ticket--et.
[link]

Ki kell választgatni lépésről lépésre hogy mi a kínod, utána fog nyílni a ticket. Ahhoz kellene majd csatolni a játék kódját a ticket számával, ahogy írják.

Megjegyzem egyébként szerintem kár a gőzért. Szvsz a legtöbb amit itt el fogsz tudni érni, hogy megint lesz hozzáférésed ahhoz az account-hoz, amihez elfelejtetted az adatokat. Játékot egyik account-ról a másikra nem fognak neked átpakolni, csak mert az egyik acc-odon összesen egy játék van és amúgy nem használod semmire.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#94766) bepken válasza Goblin12 (#94764) üzenetére


bepken
veterán

Steam Támogatás >> Elfelejtettem a Steam fióknevemet vagy jelszavamat >> "Add meg a fiókneved, e-mail-címed vagy telefonszámod."

itt szerintem add meg a jelenlegi email címedet és arra rögzíts egy ticketet. másképp ez nem fog menni. valamihez kötniük kell Téged. de sajnos úgy gondolom KIZÁRÓLAG a kulcs bemutatásával nem fognak tudni segíteni a visszaállításban.

szerk.: [Prolixus] megelőztél :) ha jól értem a problémát, se fióknév, se email cím nincs. csak egy kulcs. így még a bejelentkezésben sem fognak segíteni (de ne legyen igazam)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94767) [Prolixus] válasza bepken (#94766) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Account nevet csak tudja, azt nem írta, hogy még azt sem tudná. :) PW és az account kreáláshoz használt e-mail hiányzik (ha jól értem).

Egy pucér kóddal biztos nem fogják beengedni semmilyen fiókba, de gondoltam ez teljesen triviális. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#94768) Goblin12 válasza [Prolixus] (#94767) üzenetére


Goblin12
őstag

Pedig pontosan ez a szitu csak a kód van meg, mind1 próbát megér max nem adják vissza. :R

(#94769) [Prolixus] válasza Goblin12 (#94768) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Jah... :Y

Hát, sok sikert azért.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#94770) ogi88


ogi88
tag

Helló!
Steam pénztárcáról vissza lehet e utalni a pénzt a bankszámlámra?

(#94771) sagem válasza ogi88 (#94770) üzenetére


sagem
addikt

Nem.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#94772) bepken válasza ogi88 (#94770) üzenetére


bepken
veterán

mivel az nem valós pénz, így nincs rá lehetőség. kizárólag a steamen fogod tudni elkölteni. vagy skineket veszel és árulod az erre szánt oldalakon (pl.: opskins) vagy aprón adsz fel hirdetést és némi buktával giftek formájában szeded ki a pénzt (én utóbbi módszert alkalmaztam)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94773) ollie válasza Goblin12 (#94768) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azzal nem érsz semmit, ha nem tudod igazolni a vásárlást.

***

(#94774) bepken válasza ollie (#94773) üzenetére


bepken
veterán

ahogy olvastam, csak egy blokk van róla (aminek egyébként még kishazánkban sem volna bizonyító ereje) - úgyhogy ez sajnos tényleg bukó

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94775) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Nálatok megy a Dota és a CS:GO? Nem akar a szerverekhez csatlakozni meg a felhőszinkronizálás nem sikerült, azt dobja a Dota.

(#94776) Hódító Hód válasza -secret- (#94775) üzenetére


Hódító Hód
csendes tag

Nálam most szuper lassú a letöltés.

(#94777) DrTechnoid válasza Hódító Hód (#94776) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nálam is az volt este, le se szedett semmit. Bármelyik országét választottam ki.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#94778) BigBlue69 válasza DrTechnoid (#94777) üzenetére


BigBlue69
őstag

Kinát ajánlom .Hasít! :DDD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#94779) Beni97


Beni97
őstag

Sziasztok.
Ha előrendeltem a Shadow of Wart dobozos verzióban akkor van olyan opció hogy ne kelljen letöltenem? Sajnos az 1mb/sec-es letöltéssel elég sokáig tartana a letöltés.
Működne úgy hogy a kulcsot steamen aktiválom és lemezről meg a steam mappájába telepítem a játékot ahova szokta? Szóval nem olyan lenne mint egy kalóz verzió hanem mintha teljes verziós lenne?
Nincs kedvem 60-70 gigát letölteni ilyen net mellett.

(#94780) S1M0N válasza Beni97 (#94779) üzenetére


S1M0N
senior tag

Pedig kénytelen leszel, mert nem lesz lemez a dobozban, csak kód.

"Fontos tudni: Kizárólag letöltési kódot tartalmaz, lemezt nem."

(#94781) Beni97 válasza S1M0N (#94780) üzenetére


Beni97
őstag

Ohh, hát ahonnan én rendeltem nem igazán látom feltüntetve.
De gondolom nem is lesz lemez, szóval szívtam.

Köszönöm a választ. :R

(#94782) Amantius válasza Beni97 (#94781) üzenetére


Amantius
senior tag

Egy barátodnál is letöltheted, csak a szállításról kell gondoskodni.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#94783) brd


brd
nagyúr

Sziasztok!

Az itt található szöveget (jobbra a piros téglalapban):
'Region-locked game -This Product will only activate in the following regions:
Hungary.'
szó szerint kell érteni, azaz HUN IP-ről kell aktiválni, aztán már bárhol a világon használhatom, vagy valami jogi majom félreírta és elindítani is csak HUN földrajzi területen szabad(na)?

The only real valuable thing is intuition.

(#94784) KubanitoS válasza brd (#94783) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem itt csak az aktiválásról van szó (magyar IP), utána tudod használni bárhol. Amúgy meg véleményem szerint eléggé túlárazott ez a pack.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#94785) PöCöKuk@c válasza KubanitoS (#94784) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Életemben nem gondoltam volna, hogy még erre is van ilyen régiókorlát! :(((

(#94786) Goblin12 válasza ollie (#94773) üzenetére


Goblin12
őstag

Ja kb, ugyan azokat a monoton kerdeseket adtak fel oszt a vegen nem lett semmi, mind1 probat megert, ennyi. :R

(#94787) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

Ha vannak olyan megvasarolt jatekaim, amik csak digitalis formaban vannak meg, van ra lehetoseg, hogy kervenyezzem a dobozos verziot? Vagy nevetsegesen nagy osszegert lehet ilyet?
Csak az enyhe OCD-m miatt gondoltam, hogy nehany jatekbol szeretnem magamenak tudni a dobozos verziot is, pl Age of Empires III, Modern Warfare 3.

(#94788) SP4C3 válasza geckowize (#94787) üzenetére


SP4C3
veterán

Steamen csak licence-elve vannak a játékok, nem megvéve. Épp a minap olvastam, tehát ha steam becsukna akkor oda a library. :D
GoG-nál talán másként van.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#94789) #82146048 válasza geckowize (#94787) üzenetére


#82146048
törölt tag

Ilyenre nincs lehetőséged, legalábbis ebben a formában nincs. A GOG Connect időnként lehetőséget ad pár játék ingyenes megszerzésére a fiókok összekapcsolásával, illetve az ott vásárolt összes játék DRM-mentes, nem csak bérled.

De a Steamen lévő játékokon sincs mindig védelem. Itt egy méretes lista azokról a játékokról, amik futtathatók a Steam nélkül is valamilyen úton-módon, ezeket többnyire ki is írhatod lemezre, ha gondolod.

(#94790) lappa86 válasza geckowize (#94787) üzenetére


lappa86
tag

Illetve ha csak a doboz kell, akkor hardveraprón, vaterán, jófogáson stb. előbb-utóbb csak találsz valakit, aki odaadná/eladná neked a dobozt játék nélkül. :)

[ Szerkesztve ]

Always with the negative waves.

(#94791) Sirpi


Sirpi
senior tag

Nekem is meglett: 5K+

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#94792) eami válasza Sirpi (#94791) üzenetére


eami
Topikgazda

huh, bele kell húzni :) grat :)

(#94793) -secret- válasza Sirpi (#94791) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:C

(#94794) ako001


ako001
aktív tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni,hogy elloptàk a citro-mail fiokomat,a steam jelszavát elfelejtettem,de telefonszám meg lett adva.Van esélyem vissza szerezni,a fiokomat?
Kb 1 éve nem léptem be,de van rajta pàr jàték amit sajnàlnék.

[ Szerkesztve ]

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#94795) bepken válasza ako001 (#94794) üzenetére


bepken
veterán

ha adtál meg telefonszámot, akkor a következőt kell tenned:

Steam Támogatás >> Elfelejtettem a Steam fióknevemet vagy jelszavamat >> Már nem férek hozzá ehhez az e-mail-címhez >> itt pedig nyiss egy ticketet: adj meg minél több adatot!

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94796) ako001 válasza bepken (#94795) üzenetére


ako001
aktív tag

Köszönöm,kipróbálom.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#94797) Samus válasza ako001 (#94796) üzenetére


Samus
addikt

Ha akad dobozos játék, aminek a doboza és kódja is megvan, akkor fogj egy cetlit, írd rá a felhasználóneved, a dátumot és a support ticket számát (kézzel), fényképezd le, hogy látszódjon a cetli és a játék kódja, doboza, és csatlod a panaszhoz. Ezt kapásból el szokták fogadni igazolásként.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#94798) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Azt hogy lehet megoldani, hogy ha veszek valamit, akkor a wallet-en lévő pénzt békén hagyja, ne használja fel?

(#94799) genndy válasza Hauptmann (#94798) üzenetére


genndy
addikt

Vásárlásnál amikor a számlázási részhez ér a címmel, stb., átállítod a fizetési módot.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#94800) Hauptmann válasza genndy (#94799) üzenetére


Hauptmann
addikt

Köszi, a legközelebb figyelmesebb leszek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.