Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#95351) Golden9 válasza eami (#95349) üzenetére


Golden9
addikt

Van lista az ilyen eltűnős játékokról? :R

[ Szeretkezve ]

(#95352) Golden9 válasza FollowTheORI (#95350) üzenetére


Golden9
addikt

Teljes játék. Nem látni sem a kliensben, sem a böngészőben. :F

[ Szeretkezve ]

(#95353) eami válasza Golden9 (#95351) üzenetére


eami
Topikgazda

igen, itt van. de nem lenne példa nélküli hogy a bundleben még másként hívták mint amilyen néven steamen akitválod

(#95354) Golden9 válasza eami (#95353) üzenetére


Golden9
addikt

Köszönöm. :R Megnéztem mind az öt listát, de egyiken sincs rajt az
Incoming Forces.
Aktiválás után a szokásos felírat jelent meg:

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#95355) EmptyParadox válasza Golden9 (#95354) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

(#95356) eami válasza Golden9 (#95354) üzenetére


eami
Topikgazda

lehet vmi átmeneti probléma vagy valami filter aktív nálad? storeban kint van a játék és én látom saját libraryben is.

[ Szerkesztve ]

(#95357) Golden9 válasza EmptyParadox (#95355) üzenetére


Golden9
addikt

Köszönöm, ott sincs fent. :R
Nem nyomtattam ki a tranzakció nyugtáját. Azt utólag ki lehet menteni a gépre digitálisan?

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#95358) Golden9 válasza eami (#95356) üzenetére


Golden9
addikt

Az áruházi tartalombeállításoknál engedélyezve van az erőszakot és meztelenséget tartalmazó termékek mutatása :B . A fiókomban lévő játékokra vonatkozó szűrőt nem találtam, de biztos nincs bekapcsolva, mert más erőszakos játékok bent vannak. :F

[ Szeretkezve ]

(#95359) eami válasza Golden9 (#95358) üzenetére


eami
Topikgazda

weben belépve mit mutat nálad a játék profil oldala?

(#95360) Golden9 válasza eami (#95359) üzenetére


Golden9
addikt

Ott is hiányzik a "már a Steam könyvtáradban van." feliratos "zöld szalag".
:R Mindenkinek köszönöm a segítséget, de úgy látszik ebből levelezés lesz a support-al. :(((

[ Szeretkezve ]

(#95361) FollowTheORI válasza Golden9 (#95360) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Még azt tudnád csinálni hogy aktiválásnál kulcs után amikor irja hogy duplicate, lekérdezed milyen accon van aktiválva.

Bár akkor a support ugyis megnézi majd. Vicces lenne véletlen valahogy más accára ment volna.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95362) Golden9 válasza FollowTheORI (#95361) üzenetére


Golden9
addikt

:R Nem kaptam e-mailt. :(

[ Szeretkezve ]

(#95363) csaba951 válasza Golden9 (#95357) üzenetére


csaba951
veterán

https://store.steampowered.com/account/licenses/

Ha itt nincs, akkor nincs a profilodon, akármit is gondolsz róla. Lehet menni a supporthoz.

A termék web-es adatlapja nem mérvadó. Nekem több játék/dlc is van, minél nincs ott a zöld csík, de amúgy megvan.

(#95364) customer114


customer114
senior tag

Múlthéten megjött az 5 dolcsis steam linkem. :))

(#95365) Kal-El


Kal-El
senior tag

Sziasztok!
Olyan létezik, hogy Uplay-en megvan egy játék és ha Steam-en is megszerezzük, akkor azt már nem tudjuk aktiválni, mert azt szintén Uplay-en is kell aktiválni?

(#95366) eami válasza Kal-El (#95365) üzenetére


eami
Topikgazda

nem, olyankor is aktiválja a steam és uplayen két példányod lesz belőle :)

(#95367) Kal-El válasza eami (#95366) üzenetére


Kal-El
senior tag

Váó, ezen eléggé meglepődtem :D
Érdekesen oldották meg.
Origin-nél is hasonló a helyzet? Mert tudtommal ott is aktiválni kell a Steam-en vett játékokat.

(#95368) eami válasza Kal-El (#95367) üzenetére


eami
Topikgazda

nem rémlik hogy originnél kellene aktiválni a steames játékokat. ráadásul évek óta nem kapható EA játék steamen.

(#95369) Kal-El válasza eami (#95368) üzenetére


Kal-El
senior tag

Pár régebbi, mint Dead Space 1+2, Mirror's Edge, stb.
Bár nekem a Dead Space 2 nem jelent meg az Origin accon, akkor gondolom ott más lehet a rendszer, meg nem ütközhetnek ott sem.

(#95370) csaba951 válasza Kal-El (#95369) üzenetére


csaba951
veterán

>meg nem ütközhetnek ott sem.

Fenét nem! Annyiszor aktiválsz egy játékot, amennyi kulcsod van hozzá. Mind UPlay-en, mint Origin-en. Baromira nem érdekli őket, hogy ez neked már megvan.

Korábban úgy volt UPlay-en, hogy a Steam rendszerben vásárolt játékaid nem látszottak a UPlay kliensben. De ez ma már nem így van.

Más. UPlay-en megvettem The Division-t. DLC-ket csomagban vettem hozzá (4 dlc egyben). Na, annyira béna az áruházuk, hogy a csomagban lévő dlc-nél nem írja ki, hogy már megvannak. Ha figyelmetlen az ember, simán megveszi őket egyenként. :(((

(#95371) KaiotEch válasza customer114 (#95364) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

5$-os steam link? Hol hol? :Y

(#95372) ayo válasza KaiotEch (#95371) üzenetére


ayo
addikt

plusz szállítás ~16 euró

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#95373) KaiotEch válasza ayo (#95372) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ja, úgy nem buli :P

(#95374) eami válasza KaiotEch (#95373) üzenetére


eami
Topikgazda

végülis csak egy szimpla posta díj itt EU-n belül :)

(#95375) KaiotEch válasza eami (#95374) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Tudom, de én még belföldön sem fizetek ki egy DPD-s(1300huf) futárnál többet semmilyen fuvarköltségre. :D

(#95376) eami válasza KaiotEch (#95375) üzenetére


eami
Topikgazda

akkor így jártál xD

(#95377) FollowTheORI válasza csaba951 (#95370) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen sajnos nem valami jó és pontos a rendszerük... ráadásul néha a játék adatlapján sem látszik a DLC-k alatt... de azért én ott szoktam ezeket megnézni, mondjuk most már pont nincs olyan játékom amihez nincs meg valami. :D
De ott még van ahol szépen írja már megvan, nem kell megvenni.
Én azt javaslom mindig először itt nézd meg. :)

Pölö:


[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95378) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Üdv!

Lenne egy kis problémám, hátha akad ötletetek. :) Nemrég kijelentkeztem a Steam kliensből, most vissza akarnék jelentkezni, a felhasználónév és jelszó megadása után kéri a Steam Guard kódot, ami viszont nem érkezik meg az e-mail címemre. Próbálkoztam többször is, nagyjából egy órája szenvedek már vele, de nincs sehol, se inbox, se spam mappa. Próbálkoztam azzal a kóddal is, amit a mobilos app dob, de az se jó neki. :F

Semmi, nem árt, ha az ember helyesen emlékszik a felhasználónevére. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#95379) ollie válasza SH4D0W2011 (#95378) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Viszont annak az accountnak a tulaja, amelyikbe be próbáltál lépni, már tuti, hogy infarktust kapott.

***

(#95380) #75376384


#75376384
törölt tag

sziasztok.

nagyon lama kerdesem lenne, de nem igazan csinaltam meg ilyet. adott c es d meghajto. d meghajton le vannak toltve egy jatek fajljai (regi steam konyvtar egy resze). mit kellene csinalni, hogy c-re ne kelljen ujra letolteni?
az elofordulhat, hogy azota jott ki patch is a jatekhoz, de gondolom ez nem okoz gondot, mert a steam amint felismeri max annyit erzekel, hogy regen volt elinditva. vagy?

koszi elore is

(#95381) SH4D0W2011 válasza #75376384 (#95380) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hi!

Csak másold át C-re, ahová szeretnéd, majd a Steam könyvtárból távolítsd el a mostani telepített helyről. Nyomj újra a letöltésre, add meg elérési útnak, ahová másoltad, csak leellenőrzi, esetleg letölti a frissítéseket, és kész. Elvileg ennyi az egész.

(#95379) ollie Nemtom', nem kellett volna szólnia, hogy nem stimmel a user-pass páros? Elég kicsinek érzem a valószínűségét, hogy egy az enyémtől csak három karakterben különböző felhasználónévvel ugyanazt a jelszót használják. Ma nekem is kiabált, hogy nem jó valami, nem is engedett tovább.

[ Szerkesztve ]

(#95382) #75376384 válasza SH4D0W2011 (#95381) üzenetére


#75376384
törölt tag

nem tudtam megadni neki, mert mindenaron egy steam konyvtarat akart letrehozni (ami mar letezett alapbol azon a meghajton).
igy fogtam es mindent bemasoltam a steam konyvtarba, sajnos ez se tetszett neki.

ami viszont erdekes, hogy megadtam a D meghajton azt a mappat, ahol a mar korabban emlitett regi verziot megtalaltam es egybol felismerte. nem igazan ertem, ha sajat konyvtaraban van C-n akkor miert nem latja...

(#95383) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Érdeklődnék, hogy van-e esetleg valaki, aki a Black Friday környékén rendelt Steam Linket, controllert, hogy megérkezett-e már neki? Nálam az rendelés állapota: hamarosan szállítva, de külön e-mail-t még nem kaptam a szállításról.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#95384) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez csak nekem újdonság, hogy lehetett Bitcoinnal fizetni Steamen? o.O

Steam is no longer supporting Bitcoin

Live-Die-Respawn

(#95385) Franklin válasza oriic (#95384) üzenetére


Franklin
addikt

Tavaly óta: [link]

(#95386) KubanitoS válasza oriic (#95384) üzenetére


KubanitoS
veterán

És ez hogy ment? Fizettél 1 db bitcoinnal, aztán cserébe meg megkaptad a teljes sztím könyvtár felét? :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#95387) -secret- válasza KubanitoS (#95386) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha egy játék 10.000 ft és egy BTC 100.000 ft-ot ér (csak az egyszerűség kedvéért) akkor 0,1 BTC-t fizetsz érte.

Kápiss? :D

(Ha most vennél egy WWII-t akkor ~0,19692307 BTC-t fizetnél érte.)

[ Szerkesztve ]

(#95388) kwzatz válasza -secret- (#95387) üzenetére


kwzatz
őstag

K*rva drága WWII lenne az akkor. :D

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#95389) -secret- válasza kwzatz (#95388) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Rosszul számoltam!!! Bocsi. :B

0,001578 lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#95390) KubanitoS válasza -secret- (#95387) üzenetére


KubanitoS
veterán

You must be fun at parties. :DDD ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#95391) Syíf válasza Tigerclaw (#95383) üzenetére


Syíf
csendes tag

Szia Tigerclaw!

Én ugyanebben a cipőben járok. Nov. 25. -én rendeltem a Steam controllert és linket, a szállítás állapota: Hamarosan szállítva és én sem kaptam e-mailt. Csak arra tudok gondolni, hogy a Steam link durván alul volt árazva és rengeteg a megrendelő. Dolgoztam nagy raktárban, tudom milyen az amikor teljesíthetetlen megrendelésszám érkezik, és ezek feldolgozása sokáig eltart. Én csak reménykedem benne, hogy még idén ideér. Ha van valami fejlemény írok, de írj Te is légyszíves ha történik valami.

(#95392) Tigerclaw válasza Syíf (#95391) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A steam fórum egyik topikjában is ezt kérdezik. Ott azt írják, hogy állítólag már az első akciós nap után ki volt írva, hogy 3 hetes szállítási idő várható. Én nem az első napon rendeltem, hanem később, szóval ezek szerint "okkal" nem érkezett még meg. Remélem azért idén még megjön.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#95393) Arolotifar


Arolotifar
őstag

Homefront ingyen :) [link]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#95394) bul07


bul07
nagyúr

Lehet már tudni hogy mikkor kezdődik a vásár
Téli vásár kártyák miatt kérdezem, van vagy 20-30 kitűzőnyi kártyám és azokat akkor lőném ell ha megjelentek a téli kártyák

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#95395) Vesporigo válasza bul07 (#95394) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Eszerint december 21-én:

https://www.whenisthenextsteamsale.com

(#95396) bepken válasza bul07 (#95394) üzenetére


bepken
veterán

várhatóan egy hét múlva jelennek meg a kártyák. de egyébként még semmi hivatalos infó, csupán előző évek alapján történő következtetés.
ki tudja, lesznek e egyáltalán kártyák. - valószínűleg lesznek - meg ha olyan nyomott áron kezdenek egyébként a kártyák, mint nyáron, nincs is sok értelmük... mondjuk pár euró így is jó eséllyel összejönne, de már nem akkora biznisz.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#95397) bul07 válasza bepken (#95396) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszi akkor majd jövőhéten nézem

Egy fióknál igen
De 10+-nál már jön egy kicsi ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#95398) bepken válasza bul07 (#95397) üzenetére


bepken
veterán

pont 10+ fióknál nem mindegy már, hogy 8 vagy 9 centért megy el darabja :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#95399) bul07 válasza bepken (#95398) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem ép
15 fiók esetén kártya eladásnál 0.01€ változás az 0.45€ veszteség :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#95400) vaakuum


vaakuum
addikt

sziasztok!

Karácsonyra szeretném a fiamnak és a keresztfiamnak steamen megvenni a [Space_Run_Galaxy-t].
Az a kérdésem, hogy ha a fiam fiókjában csak egy ingyenes team fortress2 játék van, és ajándékként kapná ezt a mostani a játékot, akkor a fiókja ezzel olyan teljes értékűvé válik-e, mintha már vásároltak volna róla?

Vagy ahhoz mindenképpen direktben az ő fiókjára kellene megvenni úgy, hogy előtte a steam valletjét feltöltöm?
:R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.