Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#94201) croli


croli
aktív tag

Tud valaki hasonló bővítményt Chrome-hoz mint az Enhanced Steam?

(#94202) eami válasza croli (#94201) üzenetére


eami
Topikgazda

Enhanced Steam nem jó?

(#94203) croli válasza eami (#94202) üzenetére


croli
aktív tag

Nem mert marketon állandóan döglődik. Újrarakás után is.

(#94204) csaba951 válasza croli (#94203) üzenetére


csaba951
veterán

Enhanced Steam -> Options -> Community -> Show transaction summary on Market
Innen vedd ki a pipát és próbáld ki, hogy jó-e?!

Én naponta használom ezt az extension-t, és semmi bajom vele.

(#94205) DrTechnoid válasza Źşë' (#94200) üzenetére


DrTechnoid
őstag

A gyerek a Qatar-i royal family tagja , az adófizetők (?? kell ott adózni??) pénzét költi. Az az érdekes a levelup folyamatàban , hogy a kártyák vásárlását is script végzi, meg a szintlépést is. Stryker fenn van a baràtlistámon , tőle kérdeztem és ő mondta hogy ő is így csinálja , manuálisan képtelenség ennyit klikkelgetni.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#94206) wjbhbdux válasza DrTechnoid (#94205) üzenetére


wjbhbdux
veterán

azért ha jól számolom kb. 70 ezer dollár nem a világ vége ha vki gazdagabb, lesznek még egyedi badgek a későbbi saleken is ha már így jutalmaz a Valve rá fognak cuppanni :K .

/s

(#94207) PöCöKuk@c válasza DrTechnoid (#94205) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Csak most néztem meg, hogy az avatarképe. Helyében valószínü én is rácuppannék a lehetőségre, hogy a spéci számomra készített plecsnit megszerezzem. Kérdés vajon rendelkezik még valaki ezzel a tényleg egyedi kitűzővel? :)

(#94208) Źşë' válasza PöCöKuk@c (#94207) üzenetére


Źşë'
addikt

de biztos megérte, neki lett a legnagyobb e-pénisze :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#94209) Dhampir válasza Źşë' (#94208) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem akarom kötni az E-bet a karóhoz, de az E-go falánk jószág és folyton E-leséget tömn-E magába. :)

(#94210) Assimilator válasza warcat (#93689) üzenetére


Assimilator
őstag

Pedig nem kamu. Tenyleg igy volt.
Pl. az egyik fiokomon 177 napja nem leptem be, de van egy booster pack az inventoryban, ami egy honapja nem volt ott.

Egyebkent aki szereti achikat vadaszni. Ezt most talaltam 22.000+ achievement

(#94211) Mart10000 válasza Assimilator (#94210) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Esetemben jelenleg már egy játéknál is hatalmas eredménynek számítana a teljesítményeket kimaxolni. :DDD

(#94212) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Steam review-t csak akkor lehet írni, ha már legalább 2 órát játszottál valamivel, ugye? :F

(#94213) ayo válasza BomiBoogie (#94212) üzenetére


ayo
addikt

az a kártya esés. Szerencsére nem kell 2 órát szenvedni, ha valami szar.

http://jateknaplo.blog.hu

(#94214) Źşë' válasza ayo (#94213) üzenetére


Źşë'
addikt

igen és csak akkor veszi figyelembe, mármint az oldalon található "mostanában" ill. "összesítve" kategóriákban ha magától steam bácsitól vetted - bár ez nem oszt szoroz, max annak aki onnan dönti el hogy megvegye vagy sem - és igaz ami igaz, ez megtévesztő is ilyenkor

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#94215) De4d


De4d
őstag

Sale kártyák nem nagyon emelkednek, így a lejárathoz közeledve, söt ugyanolyan alacsonyan vannak mint amennyire leesett :\
Nem nagyon érte meg megtartani.

Minden jó, ha a vége jó!

(#94216) safranyek


safranyek
tag

Én is feltettem őket 10 centért. De közben kaptam 30 nap tréd bant, mivel a Valve nem képes előre jelezni /vagy csak én nem találtam beállítást/ hogy vásároljak valamit, mert egy éve nem vettél semmit. És mivel nincs mobilhitelesítőm fel sem tudom újra rakni a piacra a kártyákat. Már csak gyémántba tudom átkonvertálni. Ez így nagy bukta lett. :W

[ Szerkesztve ]

(#94217) De4d válasza safranyek (#94216) üzenetére


De4d
őstag

Majd én eladom ;]
Viccet félre téve, a tradeban az nem csak cserére vonatkozik? Eladni se lehet?

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#94218) safranyek válasza De4d (#94217) üzenetére


safranyek
tag

Sajnos eladásra is.

(#94219) syIex


syIex
veterán

Azt lehet tudni, hogy milyen leárazások lesznek a jövőben? :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#94220) bepken válasza De4d (#94215) üzenetére


bepken
veterán

azt hittem én is, hogy legalább 10 centért el fognak menni, de sajnos még 8 centre is csak 1-2 napja megy fel nagy nehezen. szerencsére már vagy két hete nem nyúltam hozzá, úgyhogy lassan tőlem is tűnnek elfele (már csak 20-30 db van :) )

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94221) csaba951 válasza De4d (#94215) üzenetére


csaba951
veterán

Az utolsó órában azért lesz némi mozgás. De sokra persze ne számíts!

Eleve 1-2 centes emelkedési potenciál volt benne ezekben a kártyákban. Ezzel nem lehet pénzt keresni, mert a nyereséget elviszi a jutalék.

Én még a vásár ideje alatt vettem 408 db foil kártyát, ügyelve arra, hogy az 1 hetes eladási zár a vásár utolsó előtti, illetve utolsó napján járjon le. 16-17 centes árfolyamon vettem. 27-32 centes tartományban sikerült túladni rajtuk az utolsó előtti és az utolsó napon. Na, ebből viszont lehetett kaszálni! :D

Karácsonykor ugyanezt meg lehet majd játszani. Akkor persze már más árakkal. A nyári árfolyamok rendre egy kicsit gyengébbek, az év végiek meg egy kicsit magasabbak.

[ Szerkesztve ]

(#94222) csaba951 válasza syIex (#94219) üzenetére


csaba951
veterán

Rém gyengék! :DDD
Egyébként augusztusban hagyományosan Bethesda, illetve Quake (08.24.-08.27.) akciós napok szoktak lenni.

(#94223) Stylerr


Stylerr
addikt

Refound elfogadása után mikor jelenik meg ismét a kártyámon a pénz?

[ Szerkesztve ]

(#94224) syIex válasza csaba951 (#94222) üzenetére


syIex
veterán

Hát ez szomorú! :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#94225) Spet válasza syIex (#94224) üzenetére


Spet
addikt

Ilyen ez a popszakma, már régóta nem tudnak semmi újat mutatni/adni.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94226) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Valaki(k)nek nem dobott fel a Steam kliens fent zöld csíkban, hogy erősítse meg az email címét? Gondolom mivel kliensen belül van ezért biztonságos. Csak azért kérdeztem meg nehogy valami susmus legyen benne! :)

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#94227) vorosmarti válasza horvathpeter (#94226) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Időként szoktak ilyet kérni. Ha a saját e-mail-címedre megy, akkor nem tudnának visszaélni vele.

(#94228) FollowTheORI válasza horvathpeter (#94226) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen. Párévente újra meg kell erősíteni... küldenek egy levelet, abban egy link amire katt szokásos módon és kész is. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94229) Stylerr válasza Stylerr (#94223) üzenetére


Stylerr
addikt

Erre tud valaki választ adni légyszíves?

(#94230) FollowTheORI válasza Stylerr (#94229) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kb 1 hét a jóváhagyási értesítés után... 2 hét max.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94231) Stylerr válasza FollowTheORI (#94230) üzenetére


Stylerr
addikt

Köszönöm szépen! Megvettem egy játékot, refoundoltam, de úgy döntöttem, hogy mégiscsak szeretnék vele játszani. :)

(#94232) DrTechnoid válasza syIex (#94219) üzenetére


DrTechnoid
őstag

A Black friday / cyber monday kombóig nem valószínű hogy elárasztanak minket.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#94233) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Sticker Showcase Expires in 3 days

:O azt hittem örökre csinosítja a profilt

/s

(#94234) mark! válasza wjbhbdux (#94233) üzenetére


mark!
őstag

egyszer minden jó véget ér :(

>

(#94235) Źşë' válasza wjbhbdux (#94233) üzenetére


Źşë'
addikt

megmondom őszintén, eszem ágában nem volt kirakni profilomra ezt az óvodás cuccot :DDD és eléggé meg is lepődtem hogy akkor ez extrának számított a sale alatt? jaj nee már gaben!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#94236) Redneck


Redneck
veterán

Ha van olyan tárgy amire nincs szükségem, és soha a büdös életben nem menne el a piacon, tudom törölni valahogy a raktárból?

Szerk:
Illetve egy ingyenes játék, ingyenes tárgyait el tudom tüntetni valahogy? A játék már nincs fent és soha nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#94237) sagem válasza Redneck (#94236) üzenetére


sagem
addikt

Egyikre sincs lehetőség elvileg

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#94238) Redneck válasza sagem (#94237) üzenetére


Redneck
veterán

Vajon a Supportnak esetleg érdemes írni ezügyben? Pár dolgot szívesen töröltetnék, zavar hogy ott vannak, semmi értelme.

Bár kliensen belül csak fix lehetőségeket találtam a Support felületen és ez nyilvánvalóan nincs közöttük. Lehet nem véletlenül. :(((

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#94239) eami válasza Redneck (#94236) üzenetére


eami
Topikgazda

GEM-é lehet alakítani őket.

(#94240) bepken válasza Redneck (#94238) üzenetére


bepken
veterán

amit nem tudsz eladni, csak fogja a helyet, azt át tudod küldeni egy alt accountra - én anno csináltam egy saját kuka fiókot csak ezért :D (sajnos most "üzemen kívül")

de van egyébként olyan profil, ami mindezt nagyüzembe műveli...pl.: [link] - ide is el tudod küldeni a felesleget (bár saját fiók valószínűleg jobb megoldás, sosem lehet tudni)

ami meg nem cserélhető, valamint játékon belül sem tudod őket törölni (pl.: CSGO) azt valószínűleg support felé kell jelezni. ezzel még nem kerestem őket, de nem látom okát annak, hogy ne tudnák ezt megcsinálni :)

@eami! én PUGB-t refundoltam valamelyik nap és az alapfelszerelés megmaradt nekem is az inventoryban. se cserélni, sem eladni, sem gemmé alakítani nem lehet sajnos (de ugyanez TF2 esetén)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94241) vorosmarti válasza wjbhbdux (#94233) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Én véletlen kitettem a sticker showcase-t a profilra, és fejvesztve rögtön töröltem is. Nem is értem h mi volt ezzel a céljuk. :D

[ Szerkesztve ]

(#94242) Redneck válasza bepken (#94240) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem a TF2, SNOW, és a Portal 2 tárgyai nem kellenek. Nem cserélhetők, nem értékesíthetők. Semmi szükség hogy ott legyenek a raktárban, vagy hogy tradenél ott legyenek a felsorolt lehetőségek között.

vorosmarti: Én sem értem mi volt a céljuk, vagy miért nem szűnt meg korábban, viszont mostmár megszoktam a hülye kis képet és tetszik is! :D

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#94243) De4d válasza bepken (#94240) üzenetére


De4d
őstag

Én még a Sale alatt kaptam 2 Killing Floor vendég belépőt(korlátozott időre szól). Semmit nem lehet vele csinálni, hisz ingyenes volt a teljes játék. se törölni se semmit nem tudok vele. Azt gondoltam el fog tűnni de nem tűnt el :W

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#94244) Redneck válasza De4d (#94243) üzenetére


Redneck
veterán

El tudod küldeni valakinek, én azt tettem velük anno! :K

eami: A nem cserélhető, nem eladható tárgyakat nem lehet drágakővé alakítani. :(

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#94245) De4d válasza Redneck (#94244) üzenetére


De4d
őstag

Akkor elküldöm neked ;]

Minden jó, ha a vége jó!

(#94246) wwenigma válasza De4d (#94243) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Namostmilesz. Nem fér fel a lekvár a polcra tole vagy mi?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#94247) mark! válasza wwenigma (#94246) üzenetére


mark!
őstag

nagyi lekvárjának&befőttjének nálam mindig van hely, tradeljetek rám nyugodtan ;] ;]

>

(#94248) gabi182


gabi182
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy ha ugyanazzal az accal vagyok belépve az én gépemre, és az asszony laptopjára, akkor tudunk egyidőben, játszani, nem ugyanazzal a játékkal?

Előre is köszi a választ!

(#94249) kemotox válasza gabi182 (#94248) üzenetére


kemotox
addikt

Szerintem nem, family sharet nézzétek meg

[ Szerkesztve ]

(#94250) ayo válasza gabi182 (#94248) üzenetére


ayo
addikt

Nem. Family Share-rel sem lehet egyszerre egy könyvtárat használni...bezzeg PS4-en akár online multizásra is van lehetőség megosztott fiókkal, de a Steamen egyelőre még nem lehet ilyet.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.