Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#94651) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Miért van az, hogy elindítom a játék letöltést és tölt-tölt és megszakad 0,0 Kb/s tölt-tölt és ismét?

2 gépen is ezt csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#94652) mark! válasza -secret- (#94651) üzenetére


mark!
őstag

vagy a steam szerverei rosszak, vagy a te neteddel van gond.

megnéztem és nekem tölti rendesen.

[ Szerkesztve ]

>

(#94653) -secret- válasza mark! (#94652) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Torrentben, meg máshol sem volt még példa erre. Otthon 1000/200-as net van és egyszerűen nem tölt folyamatosan. Itt ahol most vagyok 240/120 és ugyanaz. Otthon T, itt UPC.

(#94654) maross válasza -secret- (#94653) üzenetére


maross
veterán

valts a tadzsikisztani szerverrol osztrakra vagy svajcira.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#94655) -secret- válasza maross (#94654) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hungaryn van.

(#94656) chungee


chungee
addikt

Napot!

Most szerveztem be 1 ismerősömet steam-re. De sajna nem tudunk felvenni egymást barátnak :(
-Meg van erősítve a fiókja.
-Ezekkel a játékokkal rendelkezik: Twd s01, Outlast+DLC
Milyen követelmény kell még:F

[ Szerkesztve ]

(#94657) -secret- válasza chungee (#94656) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ismerőslista nincs tele?

(#94658) shaddy1027 válasza chungee (#94656) üzenetére


shaddy1027
tag

Szigorítva lett a barát felvétel a sok nullás szintű profil miatt, ha csak ingyenes játékai vannak nem is fogod tudni felvenni. 5 eurót minimum fel kell tölteni és akkor minden menni fog.

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#94659) mark! válasza shaddy1027 (#94658) üzenetére


mark!
őstag

5 eurót kell elkölteni.

>

(#94660) KubanitoS válasza mark! (#94659) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem úgy van, hogy ő nem tud felvenni, te pedig be tudod jelölni?

Simán meg kellene keresni az ismerős profilját, rákeresni a neten és ott rámenni a barátnak jelölésre.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#94661) mark! válasza KubanitoS (#94660) üzenetére


mark!
őstag

már nem listázza ki, múltkor mi is ezzel szívtunk.

>

(#94662) maross válasza -secret- (#94655) üzenetére


maross
veterán

valts a tadzsikisztani/hungary szerverrol masra :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#94663) EmptyParadox válasza mark! (#94661) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Ha beírod a profilja linkjét, akkor sem hozza ki már?

(#94664) KubanitoS válasza EmptyParadox (#94663) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én is ezt akartam kérdezni, csak megfogalmazni már nem sikerült. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#94665) mark! válasza EmptyParadox (#94663) üzenetére


mark!
őstag

azt nem próbáltuk :DDD

de egyéni url-t lehet beállítani amíg nem volt meg az 5€?

>

(#94666) EmptyParadox válasza mark! (#94665) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Nem szükséges, vagy böngészőben rámentek a profiljára, és csak szimplán kimásoljátok a linket, vagy Steam kliensen belül Settings -> Interface -> Display Steam URL address bar when available. Így ha megnyitjátok a profilját, lent írni fogja a kliens az URL-jét.

(#94667) Źşë' válasza mark! (#94665) üzenetére


Źşë'
addikt

ha nincs feltöltve a walletba legalább 5€ akkor a steam bizonyos funkciói nem lesznek elérhetők, érdemes megcsinálni, mert egészen addig rohadtul lekorlátoz mindenben

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#94668) KubanitoS válasza Źşë' (#94667) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha egyszer sikerül felvenni barátnak webes URL-en keresztül, utána marha mindegy. Mehet a közös játék, a többi csak sallang.

Vagy talán van valami jelentősebb hátránya a dolognak?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#94669) chungee


chungee
addikt

Én régi motoros vagyok, több mint 10éve van steam-em. Ezeket a szabályozásokat amik bevezetnek az újoncokra nem is értem :B :( Anno nekem nem volt ennyi bajom amikor regeltem steam-re

(#94670) KubanitoS válasza chungee (#94669) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem az újoncokkal van a probléma, hanem a sok hekker bottal. Egy időben (kb 4-5 éve) marha nagy divat volt, hogy napi szinten jött akár 10 barátfelkérés 0-ás szintű "felhasználóktól". Amikor elfogadtad a felkérést jött valami kamu duma egy webes linkkel mellékelve.

Ha arra rámentél, akkor már le is nyúlták a fiókodat.

Ez még a Steam Guard előtti időszak volt, ennek hatására találták ki azt is. Ha jól emlékszem a Valve adott is ki egy közleményt, miszerint 50-80 ezer / hó megkeresésük volt fiók/tárgylopással kapcsolatosan. Ezért is volt olyan marha lassú az ügyfélszolgálatuk reagálása. (Manapság nem tudom hogy van ez.)

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#94671) #57527808


#57527808
törölt tag

sziasztok!

telefonos steam guard felrakása után mennyi időt kell várni, hogy tudjak eladni a piacon?

illetve steam controlleres kérdésekkel kapcsolatban ide írjak?
állítólag megfelelő beállításokkal jobb, mint az xbox360 kontroller. egyelőre nagyon béna vagyok vele, és a vibramotor hangját sem tudtam kikapcsolni.

előre is köszönöm a válaszokat:R

(#94672) -secret-
:R

[ Szerkesztve ]

(#94672) -secret- válasza #57527808 (#94671) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

7 nap

(#94673) billythekid


billythekid
újonc

Sziasztok.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha készítek még egy Steam fiókot, akkor a jövőben csak ki-be kell lépegetnem a kettő között? Mire kell figyelnem, hogy sose legyen probléma a 2 fiók közt (zárolás, stb), illetve hová telepíti a 2. fiókról a játékot, úgy hogy ne akadjon össze a jövőben a másik fiókkal.
Köszi a segítséget.

btk

(#94674) -secret- válasza billythekid (#94673) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem lesz probléma. Gondolom online játék miatt lesz még 1 fiókod, ott meg a fiók menti az adatokat.

(#94675) mark! válasza Źşë' (#94667) üzenetére


mark!
őstag

én megoldottam, töltöttem rendszeresen a pénzt walletba, csak akkor éppen a "main" accomba nyomtam a suskát, és nemtudtam hogy mennyit kell hozzá elkölteni, mert ha 20€ felett, akkor hagytam volna a fenébe, szerzek accot cs-vel :D

[ Szerkesztve ]

>

(#94676) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Sziasztok! Két kérdésem lenne felétek:

1) A pre-ordered játékokat is lehet refoundolni?
2) Ha szerzek kártyát egy megvett játékból és el is adom, utána is lehet refoundolni?

We are only Stardust...

(#94677) Csapoati válasza Jinxb1rd (#94676) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Először is refUnd, a refound eléggé elterjedt, csak rossz. :D Ha jól tudom, a preordereket a megjelenésig bármikor refundolhatod, utána viszont max két óra játékidőig. Ez egyben válasz a második kérdésedre is, mert kártyákat 2 óra után dobnak a játékok, szóval azután már nem működik a refund.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#94678) croli válasza Csapoati (#94677) üzenetére


croli
aktív tag

Hogy 2 óra után dob kártyát a játék nem minden esetben igaz! Mivel a Valve-nél tudják hogy mindenki Idle Mastert és társait használja erre, azt érzékeli valami úton-módon a rendszer és abban az esetben nyújtja el nagyon a kártyák szórásának idejét, gondolom pont a refund elkerülése végett. Nekem nem 1 játékom van ami alig 60-100 perc közötti intervallum alatt kiszórta az összes kártyáját. Ehhez csak tényleg az kell hogy letöltsd és elindítsd és akár háttérben is futhat vagy akár 5-10 percenként kiléphetsz. Amúgy ezeket csak tesztelés miatt tudom mert próbálgattam mi a leggyorsabb módja. Ha 1-1 játéknak kell a kártyája akkor ez ha viszont több száz akkor tényleg az idle master a legjobb a maga idejével.
Most 2 játéknál is kiszórattam így a kártyákat 1.7 óra alatt. Telepít, futtat és háttérben megy míg közben másra használom a gépet. Mindkettő 3-3 kártyát adott a lehetséges 5-ből.

(#94679) bepken válasza croli (#94678) üzenetére


bepken
veterán

valóban dobálja 2 óra előtt is. szerintem ez addig van így, amíg nem refundolgatod sorban a kártyás játékokat :) (nekem pl eddig 1 refund volt nem kártyás játéknáls játéknál)

de mondjuk azért háttérben futtatni csak azért 1-2 játékot, hogy köpje a kártyát...nekem túl nagy pazarlás volna. inkább ASF-re bízom az ilyesmit :D - annak még a Steam kliens futtatása sem kell

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94680) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Ez mi már: :Y
Kaptam egy cuccot a Steamen és nem tudok vele mit kezdeni, mert:

:C

;) - The Power of the Light Side

(#94681) Sirpi válasza Anonymus23 (#94680) üzenetére


Sirpi
senior tag

Ki tudod bontani (és drágakövekké alakítani vagy a kártyákat külön cserélni), vagy el tudod cserélni az egész pakkot egyben.

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#94682) Vertigo18 válasza Anonymus23 (#94680) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mondjuk az fura, hogy "Nem értékesíthető"...

Hogy lehet ez?

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#94683) Anonymus23 válasza Sirpi (#94681) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azt mind tudom, de miért küld olyan pakkot, amit már nem lehet értékesíteni sem, vagy ha ki akarnám gyűjteni, akkor max cserélgetni, de minek?
:DDD

;) - The Power of the Light Side

(#94684) KubanitoS válasza Vertigo18 (#94682) üzenetére


KubanitoS
veterán

Valszeg levették a játékot az áruházból. Nekem is van ilyen csodás eladhatatlan csomagom.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#94685) DrTechnoid válasza Vertigo18 (#94682) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Pedig van ilyen :
:rcandy:

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#94686) Źşë' válasza Vertigo18 (#94682) üzenetére


Źşë'
addikt

elég sok játék került le mostanság steamről, mert ocsmánykodtak a kiadók, régebben is voltak már ilyenek, csak most valahogy elszaporodtak a haszonlesők, meg kiskapukat kereső csótányok

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#94687) FollowTheORI válasza Vertigo18 (#94682) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Oda van írva alá... lol. :D :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94688) XenHai


XenHai
senior tag

Üdv!
Kérnék egy kis felvilágosítást.
Szerének eladatni marketen egy pubg itemet de nincs vásárlásom, továbbá nyitni pubg ládát meg venni ezt azt marketen gondolom a wallet-ra kell pénzt rakni (paypal van) .
Hogyan célszerű feloldani a dolgot ? (Gondolom ha a fenti 2 opció nem jó akkor csak a store marad)

(#94689) FollowTheORI válasza XenHai (#94688) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

5 EUR-t feltolsz walletba... és később arra költöd amire akarod. :)

Meg mobil hitelesítő/guard bekapcsolása (ha még nem lenne).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94690) XenHai válasza FollowTheORI (#94689) üzenetére


XenHai
senior tag

Köszi !
Csak email-es van bekapcsolva .Kötelező hozzá a mobilos is ?
Ha veszek 2 EUR-ért kulcsot ládához az is nyitja 30 nap után a marketet?

(#94691) FollowTheORI válasza XenHai (#94690) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem kötelező, de hidd el baromi idegesítő lesz heteket/napokat várni a tranzakciókra... jobb hamar túlesni rajta és bekapcsolni. ;)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94692) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Infózhatnátok hogy másnál is előferül e mostanában ez a fajta jelölgetéshullám, vagypediglen valaki kirakta az accomat egy ruszki társkeresőre? Ha igen ha nem, ez a mai jelölés termés :

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#94693) FollowTheORI válasza DrTechnoid (#94692) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:N Pedig elég sok csoportba vagok én is... szóval ez valami máshol be-/megtaláltak dolog lesz. :K

Vagy van valami értékes cuccod a piacon. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94694) KubanitoS válasza DrTechnoid (#94692) üzenetére


KubanitoS
veterán

Valamit akarnak tőled, annyi szent. Én is valami cuccra tippelek. Lehet valaminek (ami neked is megvan) marhára felment az ára valami okból kifolyólag és most vadásszák az adott tárgy tudatlan tulajdonosait, hogy két forintért lehúzzák őket. :D

Amúgy fogadd már el őket, kíváncsi lennék mit akarhatnak. :D

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#94695) DrTechnoid válasza KubanitoS (#94694) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Lehet hogy ezt? Mert marketon már nincs kinn, csak itt opskins-en. De nem hiszem hogy van inventory-ban kereső segédlet :D Amúgy a legkisebb szintűeken kívül visszaigazoltam őket, ezidáig nem basztatnak trade offerrel.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#94696) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Honnan tudom megnézni egy kulcsról, hogy fel van-e használva már?
Mármint van egy jó pár kulcsom, játékok, amik nekem megvannak, de nem tudom, hogy nem-e adtam oda ismerősnek, és feltenném SteamGiftre, de nem akarok magamnak sem problémát, mert kipróbáltam ha ugyanazt a kulcsot többször be akarom regelni, akkor olyan mintha ugyanazt az üzenetet írná ki, mármint, hogy már rendelkezem az adott játékkal.
Azt tudom, hogy ha másnál be van regelve a játék, akkor kiírja, hogy másik accounton van felhasználva, de ezek most előkerültek nekem egy excelből, de nem tudom, hogy mennyire jók-e :F

;) - The Power of the Light Side

(#94697) Źşë' válasza DrTechnoid (#94692) üzenetére


Źşë'
addikt

pont tegnap gondolkoztam el azon hogy te aztán bátor vagy hogy fűnek fának linkelgeted szabadon a raktáradat meg játékkönyvtárad... sztem ezen ne is csodálkozz ezek után :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#94698) -secret- válasza Anonymus23 (#94696) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem nem tudod megnézni.

(#94699) customer114


customer114
senior tag

Ma tipp játék: Vajon hány %-os akció lesz a PUBG-n az őszi sale-en? :))

(#94700) DrTechnoid válasza customer114 (#94699) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Lehet hogy semennyit ,de max 10-et.Talán GMG lehet hogy dob rá pár százalékot.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.