Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#95102) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ha vásárolok ajándékba egy játékot akkor is feloldódik a piacos tiltás?

(#95103) phenomHUN válasza -secret- (#95102) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

:K

(#95104) cyberkind


cyberkind
félisten

Az ingyenes játékokat nem lehet valahogy véglegesen a fiókomhoz adni, hogy ne felejtsem el a jövőben?

Paranormal Cocktivity

(#95105) -secret- válasza phenomHUN (#95103) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi! Végre...

cyberkind: Ami ftp azt nem meg marad az is, de amit ingyen osztogatnak valamilyen promóció alkalmából azt hozzá tudod és meg is marad.

[ Szerkesztve ]

(#95106) cyberkind válasza -secret- (#95105) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont ftp lenne az a játék amit imádok és szeretek, csak ha elfelejtem akkor nem jut eszembe többet. :D

Paranormal Cocktivity

(#95107) -secret- válasza cyberkind (#95106) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mi az?

(#95108) cyberkind válasza -secret- (#95107) üzenetére


cyberkind
félisten

Cry of Fear

Paranormal Cocktivity

(#95109) -secret- válasza cyberkind (#95108) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ott a profilodon, hogy játszottál vele. Talán innen megmarad, hogy ne felejtsd el.

Hova lett az arcképed?

[ Szerkesztve ]

(#95110) cyberkind válasza -secret- (#95109) üzenetére


cyberkind
félisten

Ott van, de ha letörlöm akkor le kell szednem böngészőből mert nincs ott mint a megvett játékok, így gondoltam a profilhoz való hozzáadást. :)

Semmi, untam, ezért kértem koxx-ot, hogy intézkedjem ez ügyben és vegye/vegyék el, nem banánkodtam el.

Paranormal Cocktivity

(#95111) -secret- válasza cyberkind (#95110) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Sajna nem lehet így hozzáadni akkor.

Sajnálom, nekem az egyik kedvencem volt a Te arcképed a fórumon. S, hogy-hogy nem kértél másikat?

[ Szerkesztve ]

(#95112) cyberkind válasza -secret- (#95111) üzenetére


cyberkind
félisten

Jövő augusztusban mehetek, így nem kérhettem mert amíg volt arcom addig 1x-2x benézett a banán, és az alaphangon 3 év így 2-vel megnőtt. :D

Szóval így közel 4 év után már uncsi volt nagyon.

Ha nem viszi el senki cserélj majd arra ha váltasz. :))

Paranormal Cocktivity

(#95113) -secret- válasza cyberkind (#95112) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ilyenkor csak átdolgozással kérhető, de nem fogok cserélni... a sajátom azért mégis jobban tetszik mint akármelyik csak azért megvan az az 5 kedvenc. :)

(#95114) ssgk válasza cyberkind (#95110) üzenetére


ssgk
aktív tag

Ha készítesz kitűzőket és lépsz rangot megnyílik egy vitrin' amibe az 5 kedvenced tudod raki, ha belepakolod az ftp akkor ott megmarad míg él a fiók vagy ki nem szeded. :)

(#95115) cyberkind válasza ssgk (#95114) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez egy remek ötlet, eszembe se volt, köszi! :R

Paranormal Cocktivity

(#95116) Samus


Samus
addikt

Az új Wolfensteinben a legutolsó (tegnap előtti) frissítés sem oldotta meg az Overlay problémát. De legalább nincs tiltva. Shift+Tab pillanatában szépen megfagy. Annyi változott, hogy a pálya betöltése után pár másodpercig állókép bámulás van. Utána mehet a móka. Eddig ez sem volt. Talán majd legközelebb.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#95117) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ugye ingyen most a Tom Clancy's Rainbow Six® Siege. Haver feltette, hogy kipróbálja és úgy döntött, hogy megveszi. Na ugye ő nem tudja viszont én megvásárolnám neki, de azt írja ki a steam, hogy már rendelkezik ezzel a termékkel.

Miért nem tudom megvenni neki?

(#95118) vorosmarti válasza -secret- (#95117) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Lehet h érdemes lenne ideiglenesen eltávolítani a könyvtárából. Mondjuk ha ez a gond, akkor ez érdekes bug...

(#95119) -secret- válasza vorosmarti (#95118) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Megvan. Profil licencaktiválásokból kellett eltávolítani.

(#95120) Mart10000


Mart10000
aktív tag

Annak mi értelme van, hogy egyes játékokat kivesznek a Steam kínálatából? Lennének olyanok, amiket beszereznék utólag is csak sajnos van, hogy a többszöröséért lehetne megvenni más külső oldalról. :(((

[ Szerkesztve ]

(#95121) EmptyParadox válasza Mart10000 (#95120) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Pl. lejár a kiadó licence-e.

(#95122) Mart10000 válasza EmptyParadox (#95121) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Pl. ilyen a Dirt és Dirt 2 is, ami érdekelne, de utóbbit 3-szoros áron lehetne megvenni egyik külső oldalról, mint amennyi anno az eredeti volt.

(#95123) Samus válasza Mart10000 (#95122) üzenetére


Samus
addikt

Ha valami hiánycikk, vagy nehezen beszerezhető, az drága. Amíg fent volt, nem volt benne semmi extra. Ahogy lekerült, mindjárt speciális kiadás lett a maradék kulcsokból/ajándékokból. Vannak több száz dolláros játékok, amikből alig maradt pár gift. Anno valaki kereste a 2009es Wolfenstein-t, és 700 dollárért látta egyetlen egy helyen.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#95124) Mart10000 válasza Samus (#95123) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Az F1 2013-al jártam meg, ami 20 EUR volt a visszavonásig, de az érdekes módon nem kapott a télen leárazást, mint a Dirt 3 és a Grid csak a többi és így végül a nyáron vettem a teljes készletet kb. 40 EUR-ért, ami a megjelenéskori teljes ár volt kb. Ha ezt tudom, akkor a Steamen azt is megvettem volna.

(#95125) eami válasza Mart10000 (#95122) üzenetére


eami
Topikgazda

sajnos ez ilyen :(

(#95126) Becksman


Becksman
őstag

Sziasztok!

Youtubre hogy tudok streamelni steames játékot?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#95127) VGYke válasza Urguru (#95057) üzenetére


VGYke
addikt

Steam hardver: nem jött e-mail a szállításról, csak a GLS szállító. 1:100 hoz volt az esély hogy otthon van valaki, de otthon volt, így átvettük...

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#95128) Lackki válasza Becksman (#95126) üzenetére


Lackki
senior tag

az egy másik topic :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#95129) Segal válasza VGYke (#95127) üzenetére


Segal
veterán

En ebay-el jartam hasonloan. Feladtak a csomagot Angliaba de feluton atvette egy mint utolag kiderult a dpd de ok az ebay fele kommunikaltak mi van a csomagommal. Persze a felado meg meg veletlenul sem irta ra a telefonszamom igy vegso elkeseredesembe ebay helpdesk-re irtam. Ok persze egybol tudtak hol a csomag...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#95130) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Nehezen megfogható problémára kérdezek rá: The Settlers - Heritage of Kings!
Régebben megvettem, win10 alatt játszottam vele.. Azóta volt win10 újratelepítés, most ismét telepítettem.
Először elindult és CD key-t kért, nem tudtam hová beírni pedig el van mentve a kulcs, vagy elbénáztam...
Töröltem a játékot, majd ismét telepítettem, de már nem indul el.
Mi lehet a megoldás?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#95131) ssgk válasza VGYke (#95130) üzenetére


ssgk
aktív tag

Esetleg egy újbóli telepítés :) ? de elötte törölni mindent ami hozzá tartozik. DVD van meg vagy leszedve ?

(#95132) VGYke válasza ssgk (#95131) üzenetére


VGYke
addikt

Itt a Steam-en vettem, 2014.06.21-én! Valamit bekarvarhat az Ubisoft. De mit :F :W

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#95133) Amantius válasza VGYke (#95132) üzenetére


Amantius
senior tag

UPlayes fiókodon nincs rajta?

Nagy gáz, kis szerencse!

(#95134) csaba951


csaba951
veterán

CS2D
Valaki megcsinálta a 2D-s Counter-Strike-ot, és feltette Steam-re. Azért ehhez mennyire kell pofátlannak lenni?! :))

(#95135) sqpp válasza csaba951 (#95134) üzenetére


sqpp
őstag

Senki se pofátlan, nincs levédve a CS2D szó, mellesleg a játék 2004-ben jelent meg hivatalosan, ha a Valve-nak baja van vele, majd szól... Rengeteg magyar és más nemzetiség játsza a játékot, szóval szerintem nem semmi lenézni való nincs rajta. Rengeteg olyan játékot tudok felsorolni, aminek nincs értelme mint a kenyér szimnulátor és társai... Ahhoz kell pofátlanság, nem ilyen szép és élvezetes játékhoz. Feltette Steamre? A Zöld út utolsó játéka volt az első hellyel, azért szerintem, ha a Counter-Strike védjegy tulajdonosának baja lenne ezzel el sem fogadta volna....

[ Szerkesztve ]

(#95136) De4d válasza sqpp (#95135) üzenetére


De4d
őstag

Elképesztő a sok szemét már a steamen, az egyik legalja amibe az égvilágon semmit nem kell csinálni csak végigvárni a töltő képernyőt, meg nem mondom mi a címe.
Komolyan már arra várok mikor lesz "vak" szimulátor játék, elindítod és fekete képernyő :D

Minden jó, ha a vége jó!

(#95137) Golden9 válasza De4d (#95136) üzenetére


Golden9
addikt

Ez már majdnem az. Ablepsia

[ Szeretkezve ]

(#95138) ssgk válasza csaba951 (#95134) üzenetére


ssgk
aktív tag

Ingyenes... ha meg jogokba ütközik törölve lesz.

(#95139) De4d válasza Golden9 (#95137) üzenetére


De4d
őstag

Igen, pont erről jutott eszembe egyébként.
Kíváncsi lennék komolyan, valaki csinálna ilyen "vak" szimulátort (csak fekete képernyő) hányan vennék meg?
:DD Bevezető 1 eurós áron!

Minden jó, ha a vége jó!

(#95140) Out válasza De4d (#95139) üzenetére


Out
addikt

Van már ilyen játék, hogy fekete a képernyő és neked a hangok alapján kell tájékozódnod, de sajnos nem emlékszem a játék címére.

Ez hasonló: A Blind Legend

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#95141) energy4ever


energy4ever
addikt

A nagy teli learazas elore lathatolag mettol meddig fog tartani? :B

-secret- : :R

[ Szerkesztve ]

(#95142) -secret- válasza energy4ever (#95141) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Steam Winter Sale: December 21, 2017 – January, 2018

(#95143) csaba951 válasza energy4ever (#95141) üzenetére


csaba951
veterán

Előtte meg Autumn Sale 11.22.-11.28.. Nagyjából ugyanazokkal az árakkal.

(#95144) ssgk


ssgk
aktív tag

A nagy sale ken álltalába nincs bestbuy... azok véletlenszerűen vannak... figyelni kell.

(#95145) cyberkind válasza ssgk (#95144) üzenetére


cyberkind
félisten

Régen lehet így volt a Steam-en de ez már elmúlt és csak fix akciók vannak az elejétől a végéig.

Paranormal Cocktivity

(#95146) ssgk válasza cyberkind (#95145) üzenetére


ssgk
aktív tag

Ez attól függ mi számít régebb nek. És igazából hogy mi jó és gagyi játék az relative, persze így valakinek jól jön a sale valakit meg nem érint, de a legutóbbin ami pár hete volt, semmi extra nem volt.

(#95147) Spet válasza ssgk (#95146) üzenetére


Spet
addikt

2012-ig bezárólag foglalja magába a régi szép időket, amikor tényleg volt flash sale, illetve változtak a leértékelések akár egyik napról másikra.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#95148) Gerzsi


Gerzsi
tag

(#95149) Egon


Egon
nagyúr

Üdv!

Adott egy 256 GB-os SSD, amelyen oprendszer+office+játékok vannak. Mivel lassan megtelik, bekerül a gépbe még egy 256-os SSD, amire szeretném feltenni a játékokat. Mivel sok-sok Steam játék van már telepítve, jó lenne valami olyan megoldás, ami az egész mappát át tudja helyezni, mentésekkel és mindennel együtt, egyszerűen (azt tudom hogy a kliensben játékonként át lehet rakni, de nem akarok egyesével szenvedni ha nem muszáj).
Ugyanez a gond megvan az Uplay-es, Origin-es és GOG-os játékokkal is, tehát ezen kliensek vonatkozásában is kérnék ötleteket az áttelepítéshez... :R

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#95150) warcat válasza Egon (#95149) üzenetére


warcat
veterán

De minek bonyolítod?Esetleg kihagytál valamit?
Mert egyszerűen, Steam kliensen belül megadhatod az új meghajtót telepítési helyként, ott létrehoz egy SteamLibrary könyvtárat, és legközelebb amikor telepítesz egy játékot,oda kéred.Ha meg szabad hely kell a régin,akkor egy nagy étvágyú játékot kézzel átraksz.Mentések jellemzően nem a játék könyvtárában vannak tárolva.

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.