Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#95301) De4d válasza [Prolixus] (#95300) üzenetére


De4d
őstag

nem az a keret, hanem ami az egész "részt" magába foglalja.
Keresztbe egy egész téglalap, bent a profilon.
Ahol kiírja a neved, országod, jobb oldalt pedig a szinted meg a kedvenc kitűzőt.

Minden jó, ha a vége jó!

(#95302) csaba951 válasza De4d (#95301) üzenetére


csaba951
veterán

Ezt nem tudod átállítani hivatalosan.

Az Enhanced Steam extension szolgáltatása, hogy egy kötött listáról be tudsz állítani egy ilyen sablont. Ehhez a saját adatlapodat kell megnyitni (ES miatt csak böngészőben megy, Steam kliensben nem!). Itt a lista legalján Custom Theme: -> Blue Theme.

Csak az ES-t használók fogják látni, a többiek nem!

[ Szerkesztve ]

(#95303) De4d válasza csaba951 (#95302) üzenetére


De4d
őstag

Azt hittem szint függő, nem rég fedeztem fel igazából, de enhancedet már egy éve használom.
:R

Minden jó, ha a vége jó!

(#95304) nepszter1


nepszter1
addikt

Melyik is az a chromos kiegészítő amivel nagyon könnyen el tudom adni a steam kártyáimat ?

(#95305) eami válasza nepszter1 (#95304) üzenetére


eami
Topikgazda

az adatlopos steam inventory helperre gondolsz :)

(#95306) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Sziasztok!
A Fiam a Steam-on játszik a CSGO-val, ha jól írom, de nem is ez a lényeg.
Egy régebbi gépe van (Intel Dual Core), a merevlemeze is még kis kapacitású.
A merevlemez két részre van osztva (C-rendszer-80GB,D-adatoknak), a játékokat a D-re rakja, de a C így is elég szűkösnek bizonyul.
Csak fél év múlva gondolkozik új gép vásárlásán, ha a munkából összespórol rá.
Ideiglenesen három dolgon gondolkozok (az SSD vagy HDD új gépben felhasználható majd), de nem tudom, hogy melyikkel járnék jobban.
Vegyek egy 500GB-os HDD-t, így több marad a WIN10-nek, ill. a másik partíción az adatoknak?
Vegyek egy 120-240 GB-os SSD-t, amire menjen a WIN10, így a meglévő 250GB HDD-re mennének a játékok?
Vagy semmi értelme ezeknek?

Egyébként a gépe csak SATA2-es.
Nekem, amikor SATA2-es gépben volt az SSD-m, ott is vettem azért észre gyorsulást a WIN10-nél.

(#95307) Ryder62 válasza GEPESZ66 (#95306) üzenetére


Ryder62
őstag

Azt kell eldöntened, hogy mit szeretnél; gyorsabb rendszert vagy nagyobb tárkapacitást.

Vinyót 1 terra alatt ne is vegyél. Nem sokkal drágább mint egy 500-as, és tovább lehet vinni másik gépbe. Ráadásul manapság már nem extrém, sőt átlagnak számít ha egy játék 50-60 gigát elfoglal.

SDD-vel valóban gyorsabb lesz a rendszer. Sokan már arra telepítik az OSt.

[ Szerkesztve ]

(#95308) Samus válasza GEPESZ66 (#95306) üzenetére


Samus
addikt

Vegyél egy SSD-t, és a már meglévő lemezre menjenek a játékok. Ég és föld lesz a különbség átlagos (nem játék) használat közben, nem beszélve arról, hogy a bekapcsolástól számítva kb. 10 másodperc múlva már lehet indítani a -bármit- (ha combosabb új gépet vesz, még gyorsabb lesz a dolog). Ha a CS:GO után mással is kíván játszani, hamar szűkös lesz majd a 250GB, de később lehet bővíteni az új géppel együtt. Ahogy fentebb már említve lett, 1TB alatt nem érdemes gondolkodni, csak ráfizetés.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#95309) GEPESZ66 válasza Samus (#95308) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Köszi!
Akkor veszek egy SSD-t, ahogy az én gépemben is van, s megy rá csak az oprendszer.

(#95310) vicces válasza GEPESZ66 (#95309) üzenetére


vicces
addikt

nekem a cs:go van az ssd-n még a windowson kivül, illetve amivel éppen játszok. amikor végeztem akkor steamből áthuzom egy másik merevlemezre. ez a kliens egy funkciója és nem romlik el a telepités. a 250-es ssd-m kb félig van igy. a rendszer és a cs mindig gyors, a többi játék meg nem lényeges, mert miután végigtoltam őket ritkán kerülnek elő.

:)

(#95311) GEPESZ66 válasza vicces (#95310) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ha nem csak a WIN megy rá, akkor viszont kell a 240GB-os SSD.
A WIN nálam 120GB-on szépen elvan.

(#95312) Csapoati válasza GEPESZ66 (#95311) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez így van, a 240-esre rá fog férni vagy 3-4 méretesebb játék is, kisebből meg 10-15 is akár.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95313) ogi88


ogi88
tag

Helló!
Hová menti a steam képernyőmentéseket PlayerUnknown's Battlegrounds ból mikor F12 screenshotolok?Merevlemezen hol találom meg a képeket?

(#95314) -secret- válasza ogi88 (#95313) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\179969391/760/remote/244850/screenshots

Számok valószínűleg mások.

[ Szerkesztve ]

(#95315) ogi88 válasza -secret- (#95314) üzenetére


ogi88
tag

Megtaláltam köszi a segítséget! :R

(#95316) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok! Nincs esetleg valakinek egy Counter Strike(+Condition Zero) packja a tegnapi napról? Ma már 10x annyiba kerül, tegnap bankkártya váltás volt és nem tudtam vásárolni. :R

(#95317) Tacsika válasza KaiotEch (#95316) üzenetére


Tacsika
aktív tag

Aláírásod: :C

(#95318) Spet válasza KaiotEch (#95316) üzenetére


Spet
addikt

Körülbelül 2 hét múlva ismét szél, addig csak kibírod :P

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#95319) szabacsik


szabacsik
őstag

Helló. Hitman sniper-hez hozzá lehet jutni vagy megvásárolni bárhol? Telón játszok vele gondoltam gépen sokkal élvezetesebb lenne de nem találom hivatalos úton. Tesómnak megvan de nem emlékszik honnan szerezte.

/\____/\

(#95320) ayo válasza szabacsik (#95319) üzenetére


ayo
addikt

Nincs asztali verziója. Hitman Absolution idején volt egy ajándék pálya az előrendelőknek, ami a Sniper alapja Hitman Sniper Challenge néven. Azt nem lehet beszerezni, de az nagyjából max. egy órás verzió volt.

http://jateknaplo.blog.hu

(#95321) bigyo108


bigyo108
aktív tag

Sziasztok,
tudtok olyan oldalt, ahol jó pénzért lehet venni
Origin DLC ket ?
Ez érdekelne :
Need for Speed™ Most Wanted Complete DLC Bundle for PC | Origin
előre is köszönöm.

esetleg offer vagy trades oldal a steamgifts en kívül.

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#95322) KaiotEch válasza Spet (#95318) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Háááááááááh nem kellett. Kaptam mail-t, hogy nem sikerült, de 72 órán belül azon az áron még megvehetem, így is tettem. :C

(#95323) SityiSXT válasza bigyo108 (#95321) üzenetére


SityiSXT
őstag

Origin DLC-ket miért a Steam topikban keresgélsz? A Best buy topikban esélyesebb a megfelelő válasz.

(#95324) Golden9 válasza bigyo108 (#95321) üzenetére


Golden9
addikt

EA Origin topik

[ Szeretkezve ]

(#95325) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Vajon a Steam-ről rendelt link és controller szállításáról kapok majd valami e-mail?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#95326) Urguru válasza Tigerclaw (#95325) üzenetére


Urguru
tag

Igen , kapsz emailt meg a megkapod csomagkövetési számot is steamen belül.

(#95327) Raga


Raga
senior tag

Üdv.

Mai napon megérkezett az SSD mellé egy HDD amit beépítettem a gépembe.
Na gondoltam végre lesz hely és átpakolok jópár játékot.
Azonban nagy meglepetés fogadott ugyanis a könyvtár-játék neve-jobb klikk-tulajdonságok-helyi fájlok menüben eltünt a telepítési mappa áthelyezése című menüpont.
Mi a teendő?
Miért vették el ezt a lehetőséget?

Vagy csak kéne csinálni valami mappát és lehetne?

Hoppszi igen így már engedi hozzászólást meg nem törölni.
Bocsika

[ Szerkesztve ]

(#95328) KaiotEch válasza Raga (#95327) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Rakd át a fájlokat, steam-ben töröld a játékot, majd telepítsd az új helyre, onnan majd beolvassa újra.

(#95329) sketchifun


sketchifun
senior tag

Hogyaza.

Nem vág a témába, és nem is sajnálkozásra vágyom, nem kell a vállam megveregetni, csak egy kis tanúlság mindazoknak, akik Steamet használnak.

Régóta van Steam accom. Még bőven ment az 1.6, a Source is épphogy kijött, amikor elkezdtem a kockulást. Egy ideig NonSteam játszottam, de idővel persze lett Steam accom, eredeti játékokkal.

Namost, sok játékom van már. Persze ez relatív, nekem sok, mert összesen 18, amiből egy darabbal játszom.

Volt egy időszak, amikor viszonylag inaktív voltam, ez most volt. Nem játszottam, nem volt időm rá, bő 2 éven keresztül. Egy kedves ismerősöm, mivel CS:Go-val szeretett volna játszani, elkérte a hozzáférésemet, mondván, én úgysem játszom vele. Igazság szerint úgy voltam vele, hogy egyébként csak állna, fizettem érte, miért ne. Na, mostmár tudom, hogy miért ne. Ez a kedves ismerős, csalt a játékban, amiért a VAC természetesen járt, buktam a játékot, és a Steam accountomon ékeskedik a VAC ban. Gyönyörű, mondhatom.

Nagyon vigyázzatok, soha, senkinek, semmilyen ismerősnek ne adjátok meg a hozzáférési adatokat. Csak a baj lesz belőle.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#95330) Winnie The P válasza sketchifun (#95329) üzenetére


Winnie The P
őstag

Ez nem újdonság a Steam is felhívja rá az ember figyelmét!

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#95331) bepken válasza sketchifun (#95329) üzenetére


bepken
veterán

bocsi, de ez tök evidens :) - ha az illető kérné, akkor is max családi megosztással adnék hozzáférést neki a fiókomhoz (mondjuk ott CSGO nem érhető el)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#95332) Urguru válasza sketchifun (#95329) üzenetére


Urguru
tag

Vetesd meg vele másik accar magadnak 18 game amivel amúgy sem játszol nem oszt nem szoroz , ha meg nem ekkora a barátság akkor ij..

(#95333) sketchifun


sketchifun
senior tag

Tudom, tudom. Csak a tanulság végett írtam le.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#95334) Archttila válasza sketchifun (#95333) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Nekem 232 jatekom van, szoval ha ez most velem tortenik akkor ertheto modon nagyon de nagyon duhos lennek! :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#95335) Segal válasza bepken (#95331) üzenetére


Segal
veterán

Akkor elkerhetem a felhasznaloneved es a jelszavad?:DDD

Amugy nalam egyetlen egyszer hardverapros bot is felhivta a figyelmem ra hogy szerinte ki szeretnek csalni tolem a jelszavam. Vigyazzak. Pedig semmi ilyesmirop nem volt szo.
Mindenesetre tenyleg soha senkinek.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#95336) AtHoS válasza Archttila (#95334) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Magadra? ;]

read-only mode on the forum

(#95337) WayneGace


WayneGace
őstag

Böngészőből lehet aktiválni játékot steamre vagy feltétlenül telepíteni kell a klienst emiatt?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#95338) Spet válasza WayneGace (#95337) üzenetére


Spet
addikt

Lehet.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#95339) WayneGace válasza Spet (#95338) üzenetére


WayneGace
őstag

Kösz. Tudnál adni egy linket, mert nem találom?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#95340) gaben88


gaben88
őstag

Hogy lehet úgy Steam-en játékot vásárolni, hogy ne aktiválódjon a fiókomba a játék, hanem csak egy kódot kapjak, amit majd oda tudok adni a haveromnak? Ajándék opció nem játszik, mert arról e-mailt kap, az meg nem jó, mert meglepi lenne!

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#95341) Golden9


Golden9
addikt

:F Ez hogy lehet?
Kaptam valakitől négy ajándék kódot. A kliensben beváltottam őket, mindegyikről van képernyőmentésem ahogy kiírja hogy "Sikeres aktiválás", most meg ahogy keresem őket a játéklistán az egyik hiányzik. Újra beírom a kódját, mire azt írja hogy "Az általad megadott termékkódot már aktiválták egy másik Steam fiókkal." :R :R :R

[ Szeretkezve ]

(#95342) AtHoS válasza gaben88 (#95340) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Úgy emlékszem, hogy volt időzített ajándék küldési lehetőség (e-mail-re). Na az meglepi....Te meg küldesz egy sms-t, hogy olvasson mail-t

read-only mode on the forum

(#95343) Segal válasza gaben88 (#95340) üzenetére


Segal
veterán

Ne steamen vedd es akkor steam kodot kapsz a sajat email cimedre amit majd adott idopontba odaadsz neki.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#95344) genndy válasza gaben88 (#95340) üzenetére


genndy
addikt

Most már nem lehet. Ha ajándékot veszel, azonnal tovább kell küldeni, nem tudod tárolgatni.
Steamen amúgy sem kódot kapnál hanem a játékból giftet. Külsős oldalakon nézelődj.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#95345) gaben88 válasza genndy (#95344) üzenetére


gaben88
őstag

Igazad van, Humble Bundle lesz a nyerő! :)

Köszönöm! :R

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#95346) Spet válasza WayneGace (#95339) üzenetére


Spet
addikt

https://store.steampowered.com/account/registerkey

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#95347) bepken válasza genndy (#95344) üzenetére


bepken
veterán

van ilyen lehetőség továbbra is

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#95348) prtvlogan válasza Raga (#95327) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Vagy használd a steam mover nevű progit!

[link]

(#95349) eami válasza bepken (#95347) üzenetére


eami
Topikgazda

de rögtön ki kell választanod hogy kinek küldöd. nem lehet csak úgy tartogatni már.

(#95341) Golden9: van pár ilyen cím.ez nekem sem tiszta hogy mi van azokkal.

(#95350) FollowTheORI válasza Golden9 (#95341) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az account alatt mindig meg tudod nézni miket aktiváltál... nem DLC volt amúgy? :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.