Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#95651) Edorn válasza csaba951 (#95650) üzenetére


Edorn
aktív tag

Akkor mától a biztonság kedvéért 0.07-ért rakom fel. Az eddigieket meg hagyom 0.08-on, hátha alapon... Mondjuk én nagyon kis tételben nyomom, így nem lesz nagy bukó, ha valami balul sül el.

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#95652) csaba951 válasza Edorn (#95651) üzenetére


csaba951
veterán

Nem mindegy, hogy mikor állsz be a sorba. Amikor a 6->5->4 bekövetkezik, elég sokan kiveszik a 7-es (eladási) megbízásukat, és visszateszik kisebb szintre. A 7-es árszint csak pár órára fog visszatérni a sale végén. Nyilván nem fogják ennyiért elvinni az összes feltett darabot. Ha már most beállsz a 7-es sorba, nagyobb esélyed van rá, hogy a sor elején legyél, amikor már megveszik ennyiért a kártyákat.

Természetesen a döntést neked kell meghoznod!

Tegnap elment pár kártyám 8-ért. De csak minimális mennyiség. Több száz darab meg a nyakamon maradt. Ma tettem át őket 7-re.

(#95653) De4d


De4d
őstag

Igen, volt pont egy ilyen szöveg, tavaly ilyen tájt vásároltam utoljára azon az accon, de komolyan minden évben kell valamit venni, hogy ne legyen korlátozás?

Minden jó, ha a vége jó!

(#95654) csaba951 válasza De4d (#95653) üzenetére


csaba951
veterán

Hát látod! :DDD

(#95655) wjbhbdux válasza csaba951 (#95650) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nyár + 13 millió kínai user :C ha ennyien vagyunk már túl sok a napi 4 drop hogy értéke maradjon

[ Szerkesztve ]

/s

(#95656) Kiss70


Kiss70
tag

Sziasztok!

Napokban vettem észre hogy a Steam-en tudom osztani a játékaimat.

Mivel 3 gép van itthon egyet be vettem a megosztásba.

Kérdésem az lenne. A Fő accuntommal meg osztom a Ets2-t és a másik gépen is tud egyszerre ezzel játszani? Vagy nem.

Illetve vettem a 2.számú gépre egy Farming Simulator 2015-őt. Azt le tudom osztatni a 3.számú gépre hogy hárman toljuk a multit?

Köszönöm a válaszotokat. :R

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#95657) Samus válasza Kiss70 (#95656) üzenetére


Samus
addikt

Nem és nem.
Egyszerre csak egy gépen játszhatsz. Az elsőbbség a fő fióké, ha egy családtag játszik a könyvtáraddal, és neked kedved támad valamire, ahogy indítasz valamit, a megosztott játszó fiók értesítést kap, öt perce van menteni és kilépni.

Külső fiókos játék nem osztható meg (amihez kell még Uplay, Origin, Rockstar SC, stb.). Érdekes is lenne, ha egy multi címet megveszel, és öten toljátok egyszerre... Offline játék talán még működik, ha a megosztott fiók elindít egy játékot, és offline módra váltja a klienst, elvileg folytathatja a játékot, akkor is, ha a fő fiók játékot indít. Offline módban nincs multi.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#95658) bul07


bul07
nagyúr

Hát az én tegnap esti kártyáim nem mentek el ezidáig 0,07-ért , pedig kilencre felraktam mindet

Nálam egy cent 0,72€ jelent naponta, gáz az ez évi vásár

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#95659) bul07


bul07
nagyúr

Bírom mikkor visszalépés szerkesztésre dupla lesz

Este kilencre

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#95660) csaba951 válasza bul07 (#95658) üzenetére


csaba951
veterán

Nekem a Labor of Love-ból (tegnapról) mára elment 25 db 0,07 EUR-ért. Kezdem elveszteni a hitemet abban, hogy a végén majd 0,07 EUR-ért elviszik. Ez a sale még a nyárinál is katasztrofálisabb kártya ár szempontból. A normál kártyák 2-3, a foil-ok 5-7 centtel vannak alacsonyabb áron, mint nyáron. Ha ez így megy tovább, jövő ilyenkorra már a 3 centes padlón lesznek a normál kártya árak. :O

Ui.: Hoppá! Még 9 db Labor of Love elment 0,07 EUR-ért! :D

[ Szerkesztve ]

(#95661) bul07 válasza csaba951 (#95660) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát én ezt az adagot kint hagyom 0,07-en, de a maiakat elfogom adni 0,06-ért

Régen minden jobb volt :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#95662) Hauptmann válasza bul07 (#95661) üzenetére


Hauptmann
addikt

Amúgy pl. ezekből a kártyákból mennyi fog sale végére összejönni, hogy ennyit szenvedtek vele? Kb. 1 €?

[ Szerkesztve ]

(#95663) bul07 válasza Hauptmann (#95662) üzenetére


bul07
nagyúr

A mai napig nekem olyan 18€ jött be, és én kicsibe tolom

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#95664) Hauptmann válasza bul07 (#95663) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az nagyjából 250 db 0,07 centes kártya. Hogy sikerült ennyit összeszedned? :DDD

(#95665) cyberkind válasza Hauptmann (#95664) üzenetére


cyberkind
félisten

Gyűjti a fiókokat is. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#95666) csaba951 válasza Hauptmann (#95662) üzenetére


csaba951
veterán

normál kártyák
0,06 EUR/db-al kb. 68,92 EUR
0,07 EUR/db-al kb. 86,15 EUR
ez fixen tervezhető

foil kártyák
0,05 EUR/db haszonnal legalább kb. 39,30 EUR
0,07 EUR/db haszonnal legalább kb. 55,02 EUR
ez nem tervezhető előre, meg nagyon függ az eladáskori market áraktól, meg hogy mennyit sikerül még venni

#95664 Hauptmann
Rosszul számolsz! Egy kártyán 2 cent fee van. Tehát 7 centből megkapsz 5 centet. 21 centes ár felett (32-ig) már 3 cent a fee.

[ Szerkesztve ]

(#95667) bul07 válasza Hauptmann (#95664) üzenetére


bul07
nagyúr

Napi 72db, és vissza is tudsz számolni
Én nem vásároltam eladási célzattal, kitűzőre se feküdtem rá csak a meglévő kártyákat raktam ki meg egy kettőnél pótoltam

Napi 1óra ráfordítás, így jobb az órabérem mintha dolgoznék, sőt majd 3x órabér nálam

Amúgy az ilyen befolyt lóvét másnak engedményes vásárlással tudom kiszedni 20€-ból kb megmarad 16€

Amúgy régen tényleg jobb volt, ugyan így egy téli vásár alkalmával nekem bejött olyan 60-70€, na idén jó ha meglesz a 30

Persze ezt a pénzt játékra fordítom, rettentően elszálltak a elővételes játékok árai , így a most befolyt összeg már megy a következő Battlefield dobozába, mert biztos lesz vagy 60€

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#95668) Hauptmann válasza csaba951 (#95666) üzenetére


Hauptmann
addikt

Oké, amit leírtál, normál kártya esetén kb. 1200 kártyával oldható meg. 1 nap 4 kártya esik, 1 szavazásos, 3 felfedezés lista végigpörgetés.

13 nap lehet ilyen módon kártyát szerezni, 13x4=52 db összesen. Ami nem számítható, hogy mennyi esik vásárlás után, de ebben az esetben viszont nincs haszon a kártyákon, hiszen pénzt költünk. Akkor már csak 1150 db kell az általad kitűzött célhoz. Azt úgy hogy?

bul07,

Napi 72db hogy jön össze? 18 db steam fiókkal?

[ Szerkesztve ]

(#95669) bul07 válasza Hauptmann (#95668) üzenetére


bul07
nagyúr


2016 májusi a legfiatalabb fiók

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#95670) Hauptmann válasza bul07 (#95669) üzenetére


Hauptmann
addikt

Steam fiókok között lehet mozgatni a wallet tartalmát ezek szerint? Gondolom, a végén a fő fiókodra teszed a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#95671) s7evcsenko válasza Hauptmann (#95670) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ez engem is érdekelne.
Ezt hogy oldjátok meg? :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#95672) bul07 válasza Hauptmann (#95670) üzenetére


bul07
nagyúr

A kártyát küldöm át, sima csere
Sőt minden kártyát , kártya kifarol fő fiókra átküld ott elad

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#95673) s7evcsenko válasza bul07 (#95672) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Milyen feltételnek kell teljesüljön, hogy kaphassak kártyát egy alt fiókon?
Végiggörgettem a kívánságlistát, írta is, hogy kaptam 3 kártyát, viszont az invertory üres.
12.08 óta van meg a fiók... ez a baj? kellene 30 nap?

(#95675) -secret-:
Köszi :R
És ezt hogy lehet a leggyorsabban felvinni addig?

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#95674) csaba951 válasza Hauptmann (#95668) üzenetére


csaba951
veterán

>18 db steam fiókkal?

Ugyan már! 42 db fiókkal! :DDD

A kártyák utaznak a fő fiókra, nem a pénz.

#95673 s7evcsenko
Legalább lvl 5 vagy lvl 7-nak kell lennie. Pontosan nem tudom, már minden ilyen fiókom legalább lvl 12. Plusz kell Steam Guard Mobile Authenticator, hogy időben át tud adni. Igazából ez lassítja le nagyon a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#95675) -secret- válasza s7evcsenko (#95673) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

6-os vagy 8-as profil szint kell.

(#95676) s7evcsenko válasza s7evcsenko (#95673) üzenetére


s7evcsenko
addikt

semmi, rákerestem. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#95677) bul07 válasza s7evcsenko (#95673) üzenetére


bul07
nagyúr

Szavazásért is jár 1db

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#95678) maross válasza csaba951 (#95674) üzenetére


maross
veterán

Iyenkor mindig az jut eszembe hogy gyerekek, nem lenne "olcsobb" dolgozni? :) Mert ez ilyen mennyisegben mar nem fun, es akkor mar akar dolgozni is lehetne helyette.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#95679) bul07 válasza maross (#95678) üzenetére


bul07
nagyúr

Mint írtam nekem napi egy óra és munkaidőben is csinálhatom, így dolgozok is meg kártyázok is
Ha meg csak úgy gép előtt vagyok akkor teljesen mindegy hogy böngészek valami marhaságot vagy nézek valami videót vagy ép a fiókokat menedzselem

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#95680) csaba951 válasza maross (#95678) üzenetére


csaba951
veterán

De igen! Dehát a fanatizmus... Meg olyan 2013 óta nem saját pénzből fizetek Steam Store-ban, és nem szeretném megszakítani a hagyományt! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#95681) s7evcsenko válasza csaba951 (#95680) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Amúgy ez nem illegális?
Ez a steam-nek nem tűnik fel, hogy a felhasználok fele így éli napjait?
Mert azt azért kétlem, hogy ezt csak Ti páran csináltátok így eddig. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#95682) csaba951 válasza s7evcsenko (#95681) üzenetére


csaba951
veterán

Nem, nem érdekli őket. Csak profit érdekli őket. Ennek megfelelően mára gyakorlatilag ellehetetlenítettek minden olyan csatornát, amivel komoly pénzt lehet keresni.

(#95683) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez a retek tényleg nem tölt le ha közben elindítok egy játékot???

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#95684) tupacamaru válasza Plazmacucci (#95683) üzenetére


tupacamaru
veterán

Alapesetben nem, de szerintem be lehet állítani valahol hogy töltsön.
Beállítások->Letöltések->Letöltés engedélyezése játék közben pipa be.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#95685) Plazmacucci válasza tupacamaru (#95684) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Köszönöm. Ez annyira adta volna magát, hogy opcionálisan ki lehet kapcsolni a letöltést játék közben, de nem ebben alapból fordítva van...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#95686) Golden9 válasza Golden9 (#95422) üzenetére


Golden9
addikt

A GOG-on, a múltkori 19 duplikálható játékhoz még 7 csatlakozott, holnap estig.

[ Szeretkezve ]

(#95687) eeXaa


eeXaa
addikt

...lenne vkinek ötlete miért nem indul a dirt rally a laptopomon? ahogy inditom, épp csak felvillan a játék logója, de azon nyomban be is fejezi az indítást....
..win10 i5 2nd gen hd3000 10gbram...
..ennél gyengébb konfogon is láttam már futni a játékot neten...
....néztem a PHYSX-t talán telepteni kellene, de nem láttam win10 el kompatibilis verziót...
ötletek?

(#95688) kwzatz válasza Plazmacucci (#95685) üzenetére


kwzatz
őstag

Szerintem egyáltalán nem adja magát, hogy pl. online játék közben teljes sávszéllel töltögessen nekem a kliens a háttérben. Gyanítom ezért nincs így beállítva sem más kliensekben, sem "ebben a retekben" alapjáraton.

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#95689) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Nekem már megvan a CS:GO viszont szeretnék úgy vásárolni, hogy a raktáramban meglegyen giftként. Ezt meg tudom csinálni?

(#95690) elithun válasza -secret- (#95689) üzenetére


elithun
őstag

Ilyet már nem lehet. Csak úgy lehet giftet vásárolni, hogy megadod kinek veszed. Ha fogadja a gifet, akkor aktiválódik neki, ha nem, akkor te kapsz refundot.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#95691) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Csak én nem találok egész Karácsony alatt játékot magamnak? :U

(#95692) maross válasza KaiotEch (#95691) üzenetére


maross
veterán

Aperture Tag: The Paint Gun Testing Initiative 0.99, eljen a karacsonyi sale :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#95693) Csapoati válasza eeXaa (#95687) üzenetére


Csapoati
nagyúr

HD 4000 a minimum követelménye a játéknak, lehet ezért.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95694) croli


croli
aktív tag

Úgy látom a Valve-nél még mindig nem tudnak számolni.
Igazi best buy lenne számomra...
TWD Bundle

Meg amúgy miért csak ajándéknak bírnám megvenni?

[ Szerkesztve ]

(#95695) eeXaa válasza Csapoati (#95693) üzenetére


eeXaa
addikt

..érdekes, de akkor 2500 al miért megy? [link]

(#95696) Piftuka válasza Golden9 (#95686) üzenetére


Piftuka
veterán

Csak tudnám, hogy miért ilyen limitált ideig tart az ilyen lehetőség!? :F

Megint lecsúsztam róla... Gyakorlatilag "minden szökőévben egyszer" van ilyen lehetőség. Eddig még egyetlen alkalommal sem jártam sikerrel...

Persze nem katasztrófa, de ha már létezik ez, és technológiailag megoldható, akkor igazán működhetne "online"... magyarul bármikor, amikor az ember éppen rá tudja szánni az időt a szinkronizálásra.

"Aquila non captat muscas."

(#95697) bepken válasza croli (#95694) üzenetére


bepken
veterán

miért akarnál megvenni egy bundlit, ha egyszer már a java megvan a könyvtáradban? :D

egyébként tudom mire gondolsz, időnként vannak olyan csomagok, amiknél csak a hiányzó tételeket számolja, ilyenkor tört áron kapod meg őket. na ez a bundle nem olyan... :)

zárójelben jegyzem meg, hogy humblin várhatóan jövőre is lesz TWD/Telltale bundle, én azt megvárnám.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#95698) eeXaa válasza eeXaa (#95695) üzenetére


eeXaa
addikt

...ahh ok.. mostmár látom hogy az köv. gen. :(

(#95699) lm83


lm83
őstag

Na hát engem is felcsigázott ez a steam link, ennyiért...
Mondjuk megláttam, hogy a szállítás még pluszban 3* annyi az már nem semmi...
De még így is gondolkodom rajta.
De jól látom, hogy ezt háló kábellel kellene összekötni a géppel? :F
Mert akkor már a hdmi-t is már oda tudom húzni a géphez...
Maga a steam kirakásán kívül a tévére tudja simán az asztalt is tükrözni?

(#95700) Piftuka válasza lm83 (#95699) üzenetére


Piftuka
veterán

Hálókábellel "ajánlott", de...

Meglehetősen régi, illetve korai tesztek alapján. Azok szerint a Wi-Fi ugyanis valóban akadozott vele. Én bízom benne, hogy már kijavították ezt a hibát azóta!

Persze megértem, hogy sok helyen ez gondot jelenthet.

Az egyik ismerősöm mindenesetre éppen azért vett ilyet, hogy másik szobában, a tévén tudjon játszani a számítógéppel, és nála működik. Ő nem mesélt semmiféle akadozásról.

Nekem személy szerint azért nem probléma, mert a hálókábel úgyis ott van a tévénél, abba becsatlakoztatva. Így részemről nem okoz gondot a Steam Link-be átcsatlakoztatni.

Azért én is a Wi-Fi megoldással fogom kipróbálni először. Halkan jegyzem meg, hogy kialakításra meglepően minőségi eszközről van szó.

Kifejezetten nehéz; szerintem a háza fémből van. És a burkolata sem az olcsóbb, "hulladékból készült" műanyag.

Ezek alapján, azt gondolom, hogy a postaköltséggel együtt is megéri azt a ~ 6.000 forintot, amibe kerül jelenleg. :K

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.