Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#94951) PöCöKuk@c válasza Samus (#94950) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Úgy tűnik ez akkor egy ilyen különc ficsúr, de nem rossz. Köszi a visszaigazolást. :)

(#94952) VGYke válasza #54715584 (#94916) üzenetére


VGYke
addikt

Nekem a 08. hónapban vásárolt 0 perces játék (Sniper Elite Nazi Zombie Army 2) visszaadását elutasították azzal, hogy letelt a 2 hét. Kicseszek velük, most visszaadom a most vásárolt Zombie Army Trilogy-t.
Más kérdés: turista az angolom, így csak olyan játékokat vásárlok, amihez van magyarítás.
90-es években a játékot, a Wolf-al kezdtem és DOOM-al folytattam, tehát a mostani DOOM nosztalgia. Kell hozzá magyarítás?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#94953) s7evcsenko válasza PöCöKuk@c (#94941) üzenetére


s7evcsenko
addikt

A most raktáron lévő kártyák értéke nőhet a sale alatt, vagy esélytelen?
Van kb 100 kártyám, de ha van értelme, akkor még várok a piacra dobással a sale-ig.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#94954) Defy94 válasza STC Speed (#94948) üzenetére


Defy94
csendes tag

Nekem múltkor másnapra már jóváírták, általában 48 órán belül visszatérítik az összeget.
A hivatalos oldalon ez áll:
"Vásárlásod a jóváhagyást követő egy héten belül teljesen visszatérítésre kerül."

[ Szerkesztve ]

(#94955) PöCöKuk@c válasza s7evcsenko (#94953) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Szerintem a vásár alatt inkább esik, mert inkább vásárpénzt akarnak így eladják és túlkínálat keletkezik. Szerintem inkább most szórd be, ha megfelel neked az ár. :)

(#94956) Philips103


Philips103
tag

Egyálalán nincs is olyan opcio, hogy megjegyezze az ő accja az én gépem ?:D
elég zavaró ez az állandó kód kérés :(

(#94957) STC Speed válasza Defy94 (#94954) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszi a választ, Nekem irták,hogy sikeres visszatériás, jött a paypal levél is h kaptam pénzt, de mégis ott nulla az egyenlegem,tehát hogyan tudom visszatenni a bankártyámra a pénzt?

(#94958) PöCöKuk@c válasza Philips103 (#94956) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Csak annyi az automatizmus, hogy megkeresed a beállításoknál a kliensben a családi megosztást és automatikusan kilistázza azokat a felhasználókat, melyek már voltak bejelentkezve egy gépen. Ott beteszed a pipát, hogy megosztod és problem solved. :K

(#94959) [Prolixus] válasza STC Speed (#94957) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Félreértette, ő a steam refundot magát mondja, nem refund után a konkrét pénzmozgást. Nem kell csinálnod elvileg semmit, ilyenkor 1-2 munkanap átfutási idő kell általában, míg a pénz visszakerül a bankszámládra.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#94960) eami válasza Philips103 (#94956) üzenetére


eami
Topikgazda

family share....

(#94961) De4d


De4d
őstag

Gyors segítséget, nem látom a csgo raktáram de minden mást igen ez mi? Most cseréltem valakivel de csak valami apróságot.

Minden jó, ha a vége jó!

(#94962) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok!

A PUBG miatt elkezdtem érdeklődni a piac opció után, az lenne a kérdésem, hogy tradebot és tradebot között lehet nagyobb különbség, vagy fix százalékokkal dolgoznak kb? Melyiket érdemes használni?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#94963) s7evcsenko válasza PöCöKuk@c (#94955) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Köszönöm szépen. :R
Akkor kiszórom őket most.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#94964) Sirpi


Sirpi
senior tag

Tegnap este megjött az olcsósított Steam link. Igényes a csomagolás, adtak hozzá 4 féle konnektor dugaljat, hdmi és ethernet kábelt, élmény volt kibontani. Egyből indult, frissítette magát, érzékelte a billt és a kontrollert is, rátalált az asztali gépre, szóval ez mind pozitív :)

Viszont ethernet kábellel ugyanazon a T home-os modem+router dobozon vannak az asztali géppel és pár játékot megnéztem, egyik-másik durván akad... 1920x1080-as felbontású a tv. Ez másnál is issue?

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#94965) phenomHUN válasza Winne (#94962) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Ez engem is érdekelne, böngésztem mostanában elég sokat a témában, főleg redditen találni sok infót.

(#94966) Winne válasza phenomHUN (#94965) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát ha valamire jutsz, akkor küldj egy privátot pls. :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#94967) Philips103 válasza PöCöKuk@c (#94958) üzenetére


Philips103
tag

De nem egy geprol akarunk egy felhasznaloba belepni , hanem ket geprol kulon ip cimekrol egy felhasznalora...
Nem tudom ki irta bocsi de a family share cucc az nem jo...
Az a lenyeg hogy kulon gepekrol egy felhasznalora..

(#94968) EmptyParadox válasza Philips103 (#94967) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

De mi a probléma a family share-rel végül is? :F
Miért nem megfelelő?

[ Szerkesztve ]

(#94969) De4d válasza PöCöKuk@c (#94941) üzenetére


De4d
őstag

Arra lehet tippelni, hogy milyen árról indulnak majd ezek a kártyák? Elmehetnek ezek 12-13 centért?

Minden jó, ha a vége jó!

(#94970) eami válasza EmptyParadox (#94968) üzenetére


eami
Topikgazda

már én is nagyon kíváncsi vagyok erre :|

(#94971) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Ha én egy eredeti ,de nem Steames forrásból vásárolt játékot Steamből indítok akkor működnek az Achievementek? Vagy az kimondottan Steam "szolgáltatás"?

köszönöm a segítséget

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#94972) STC Speed válasza [Prolixus] (#94959) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszi, majd írok, egyelőre még nem jött visszapénz a kártyámra.

(#94973) Spet válasza GoTReX (#94971) üzenetére


Spet
addikt

Nem fognak megjelenni a steam fiókodban az acsik.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94974) DrTechnoid válasza GoTReX (#94971) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ha arra gondolsz hogy pl egy uplay-es játékot ami steamen is megvan (pl Assassins Creed Black Flag ) hozzáadsz az "Add a Non-Steam Game.." gombbal és így indítod steam kliens-ből, akkor nem dob acsikat.
De ha pl bundlestars-ról veszel egy steam játék kulcsot, vagy cdgalaxys-ból egy dobozos játékot, akkor dob acsikat. Onnan tudom hogy én anno a Skyrimet dobozosban vettem meg, és adja az achievementeket.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#94975) Samus válasza GoTReX (#94971) üzenetére


Samus
addikt

A nagy kérdés, hogy a játék aktiválható-e Steamen. Vannak dobozos játékok, amiknél kötelező az aktiválás (ez jelezve van a dobozon, ilyen pl. Az új Wolfenstein széria, a Half-Life 2 széria) , van pár régebbi cím, amit lehet aktiválni, és van, ami teljesen más kliens dobozosan (GTA V, Far Cry szeria pl.), és van, ami teljesen független mindenféle klienstől.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#94976) phenomHUN válasza STC Speed (#94972) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Persze, mert munkaszüneti nap van. Bankod "késlekedik a jóváírással".

(#94977) PöCöKuk@c válasza De4d (#94969) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Hát szeintem 0,07 és 0,11 cent között esélyesek az ár ingadozások leginkább. Azaz 0,07 körül indulhat az ár, de majd ugye meglátjuk... hát ennyit a spekuláns árjóslatról. :DDD

(#94978) csaba951 válasza De4d (#94969) üzenetére


csaba951
veterán

Ilyenkor jó megnézni a tavalyi árakat. Hasonló árak várhatóak idén is.
The Steam Awards Foil Trading Card
Itt ki tudod keresni a sima és a foil kártyákat is. A Mysterious megnezevézek (pl. Mysterious Card 6) a Sale kezdete előtti árfolyamokat tartalmazza. A nevesített kártyák (pl. Best Use Of A Farm Animal) a Sale kezdete utáni árfolyamokat tartalmazza.

A grafikonon a Lifetime opciót választva láthatod az árfolyamokat napi átlagra lebontva. Az órára lebontott átlagárfolyam nyilván jobb lenne, de ezt nem lehet letölteni az internetről. Ez csak 30 napig volt elérhető. Viszont tartalmazza a Sale vége utáni árfolyamokat is, így el tudod dönteni, hogy mennyire érdemes tartogatni a kártyákat annak reményében, hogy később majd felmegy az árfolyamuk.

Minden esetben érdemes nézni a forgalmi adatokat is, hogy milyen darabszámhoz tartozik az adott árfolyam!

(#94979) Philips103 válasza EmptyParadox (#94968) üzenetére


Philips103
tag

Észre vettem , hogy amikor igy játszottam egy játékkal , akkor a minőség és úgy minden évekkel rosszabb lett , mint amikor bejelentkezve játszottam.. Ezért nem megoldás...:(

(#94980) SityiSXT válasza Philips103 (#94979) üzenetére


SityiSXT
őstag

Szerintem te kevered a családi megosztást az in-home streaminggel. Utóbbinál ha neten keresztül mókolva oldottad meg, akkor elhiszem, hogy rossz tapasztalataid vannak. A családi megosztás más, itt a te gépeden, lokálisan fut a játék.

[ Szerkesztve ]

(#94981) Philips103 válasza SityiSXT (#94980) üzenetére


Philips103
tag

Nah mind 1 xd
De olyan , de akkor is olyan megoldás kéne amivel egyszerre két gépről tudunk bármikor egy accra belépni..
kód nem megoldás, a játék megosztásos dolog inem igazán jön be és így ahjj.. Ötletünk sincsen

(#94982) bepken válasza Philips103 (#94979) üzenetére


bepken
veterán

(#94981) Philips103 - amit szeretnél, az nem megoldható, pont. illetve mégis...
ez az egyetlen megoldás a problémátokra. ha ez nem szimpi, akkor fogalmam sincs, mit is szeretnél.

vagyis van még egy megoldás: megfűzöd a havert, hogy kapcsolja ki a kedvedért a kétlépcsős hitelesítést és bízza rád a jelszavát. ezzel csak az a gond, hogy valószínűleg hamar buknátok a fiókot....

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94983) AtHoS válasza bepken (#94982) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"valószínűleg hamar buknátok a fiókot...."

Mire is gondolsz?

Némi magyarázat mellé nem ártana, mert a kétlépcsős azonosítás bevezetése előtt is volt élet steam-en és nem volt megszokott a fiókbukováré

szerk.

Sőt, ha jól emlékszem a steam guard bevezetését is úgy reklámozták, hogy valaki fejes közzétette a jelszavát

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#94984) bepken válasza AtHoS (#94983) üzenetére


bepken
veterán

nem bukja a fiókot, rendben. de x hónap múlva valószínűleg mehet sírni a supporthoz, hogy nem tud belépni a jelszavával. hogy hogyan lopnák el a jelszót, az lényegtelen most. a lényeg, hogy f2a nélkül kb tálcán kínálod a fiókodat mindenkinek, aki a feltörésére utazik.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94985) eami válasza Philips103 (#94979) üzenetére


eami
Topikgazda

rosszul észlelted... ugyanúgy a gépedről fut a játék. szóval nyugodtan használjátok a családi megosztást.

amúgy meg lassan kezdek arra gondolni hogy valami huncutság van a részedről valaki más fiókjával kapcsolatban...

(#94986) GoTReX válasza DrTechnoid (#94974) üzenetére


GoTReX
őstag

Köszönöm a válaszokat! Akkor ezek szerint a tuti az ha Steamen veszem meg, ha fontosak ezek az Achik. nekem. :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#94987) Samus válasza GoTReX (#94986) üzenetére


Samus
addikt

Ilyenkor lenne jó, ha konkrét játékot is írnál. Nyilván a legbiztosabb az áruházi vásárlás, egyben a legdrágább is. Nyugodtan lehet kulcsokat venni ismert és hivatalos (megbízható félhivatalos) boltokból is, bundle-t, semmi hátrány nem ér, teljes értékű lesz Steam-en. A nagyobb kiadóknál kell csak figyelni, mert a kulcsboltok mindig a kiadó klienséhez árulják a kulcsot, bár ott nincsenek Steam acsik, mert a Steam-es változathoz is kell a másik kliens. A fizikai dobozos változatokat leírtam fentebb.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#94988) Fleto93 válasza Sirpi (#94964) üzenetére


Fleto93
tag

Nekem nincs hang a TV-mmel, szóval ment is apróra. :(

(#94989) eami válasza Fleto93 (#94988) üzenetére


eami
Topikgazda

ahelyett hogy beállítanád hogy legyen?

(#94990) Fleto93 válasza eami (#94989) üzenetére


Fleto93
tag

Sajnos a menüben sincs hang semmilyen beállítással. Egy 2012-es Orion TV, szóval nem egy "csúcs" darab, de eddig semmilyen eszközzel nem volt ilyen gondom, pedig pár dolog volt már rákötve. A fórumokat nézve másnak is volt ilyen gondja Vestel csoportos TV-vel, de megoldást nem találtam rá. Marad a raspberry pi moonlight-al.

Persze ha valakinek van ötlete, azt szívesen fogadom.

[ Szerkesztve ]

(#94991) Fleto93 válasza eami (#94989) üzenetére


Fleto93
tag

Itt a vonatkozó fórum bejegyzés, ugyanezzel a hibával: [link].

(#94992) eami válasza Fleto93 (#94991) üzenetére


eami
Topikgazda

milyen HDMI kábellel kötöd össze a TV-t a linkkel?

(#94993) Fleto93 válasza eami (#94992) üzenetére


Fleto93
tag

Próbáltam a gyárit, meg két random kábelt - mindkettő hibátlan, a HTPC és a raspberry is ad hangot ezekkel.

Az elmúlt rövid időben volt a TV-re kötve több laptop, két androidos média box androiddal és libreelec-kel, egy linuxos HTPC, meg egy raspberry pi, mindegyikkel volt hang.

A steam link nem ad hangot, se a sajátom, se kollégámé, pedig a saját TV-jével hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#94994) eami válasza Fleto93 (#94993) üzenetére


eami
Topikgazda

amire így hirtelen - saját tapasztalatból - gondolni tudok hogy a gépen beta klienst használsz. mondjuk lehet hogy azóta már javították de pár héttel ezelőtt kijött valami update ami miatt a hanggal nekem is gond volt link alatt.

(#94995) Fleto93 válasza eami (#94994) üzenetére


Fleto93
tag

Független a hiba a HOST géptől, már csatlakozás előtt sincs hang a menüben, pedig BT fülessel ott is van háttérhang, meg navigációs hangok.

(#94996) STC Speed válasza [Prolixus] (#94959) üzenetére


STC Speed
őstag

Ok megkaptam az utalást, köszi a tippet :)

(#94997) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Százon felül vettem itt játékot, de ez most egy kicsit más kérdés:
Venni szeretnék "hardvert", azaz fizikailag ki kellene hogy szállítsák hozzám, nem elég dróton megérkezni.
Vásárlásnál nem látom a szállítási költségeket, meg egyáltalán nem látom ez hogyan működik.
Tudtok segíteni?
Bocs ha rossz fórumban tettem fel kérdésem :R

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#94998) tupacamaru válasza VGYke (#94997) üzenetére


tupacamaru
veterán

Assz'em 25 euro a vége és GLS viszi házhoz.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#94999) VGYke válasza tupacamaru (#94998) üzenetére


VGYke
addikt

Mármint hogy és mi a kiszállítás költsége? Nem értem, nem vagyok a csomagrendelésben otthon.
Így hirtelen ez sem segített

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#95000) tupacamaru válasza VGYke (#94999) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én most kaptam meg a héten, szállítással együtt 25 euro volt és a GLS futár hozta házhoz. Mielőtt kifizeted, látni fogod a végösszeget a szállítással együtt.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.