Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#94001) kemotox válasza core i7 (#93998) üzenetére


kemotox
addikt

Még hányszor írjuk le, hogy nem lehet?

(#94002) core i7 válasza Hauptmann (#94000) üzenetére


core i7
addikt

igen valami giftként való átküldés van a hirdetésben

(#94003) Hauptmann válasza core i7 (#94002) üzenetére


Hauptmann
addikt

De akkor azzal egy percet sem játszott. Inkább hagyd, és vedd meg rendesen.

(#94004) Anonymus23 válasza core i7 (#94002) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mi volna ha a hirdetést linkelnéd be, és akkor nem vinnéd bele azokat az infókat, amiket csak gondolsz (és rendesen félreviszik az egészet), és azonnal megmondanánk neked, hogy átverés, vagy elvileg működőképes az ügylet.

;) - The Power of the Light Side

(#94006) bepken válasza core i7 (#94002) üzenetére


bepken
veterán

ha jól sejtem, annyiról van szó, hogy neki már megvan a játék, ilyenkor pedig már csak giftet tud venni ugyanabból a játékból (logikusan) - mindezt feltételezem wallet pénzből, mert másképp nincs értelme

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94007) eami válasza bepken (#94006) üzenetére


eami
Topikgazda

bocsi, de tényleg nem lehet hirdetést linkelni, ezért töröltem. viszont szerintem is arról lehet szó hogy wallet pénzből veszi a giftet.

(#94008) core i7 válasza eami (#94007) üzenetére


core i7
addikt

sejtettem ,hogy nem lehet elnézést :DDD :R
Mind 1 maradok az eredetinél gondolom sima OTP kártyával lehet steamen fizetni

[ Szerkesztve ]

(#94009) Anonymus23 válasza core i7 (#94002) üzenetére


Anonymus23
veterán

Bocsesz, a szövegre gondoltam.
Azt nem tudom, hogy honnan vetted, hogy használt, egy szóval sem említi, pusztán neki van/meg tudja venni a giftet, amit a jelen rendszerben barátnak tud továbbküldeni, ezért kell felvenni barátként.
Szerintem rendben van az ügylet.

;) - The Power of the Light Side

(#94010) bepken válasza eami (#94007) üzenetére


bepken
veterán

maga a művelet egyébként szabályos? csak mert én is gondolkoztam rajta, hogy ilyen módon szedem ki a wallet pénzem.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94011) s7evcsenko válasza core i7 (#94008) üzenetére


s7evcsenko
addikt

824/0 az értékelési mérlege, és ha jól látom már minimum 6-an vették tőle ezt a játékot.
Szerintem abszolút vállalható az eladó. :K

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#94012) szami777 válasza bepken (#94010) üzenetére


szami777
addikt

Persze hogy az.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#94013) core i7


core i7
addikt

elnézést kérek mindenkitől
Teljesen korekkt volt minden rendben ment :R

[ Szerkesztve ]

(#94014) s7evcsenko válasza s7evcsenko (#94011) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Amúgy ezt a rengeteg wallet pénzt honnan lehet összeszedni?
Ha csak ezt az egy játékot számolom, akkor is 7*8k=56k.
Ennyi csak nem jön össze a 0.07-es kártyákból... :U
Már ha tényleg wallet-ből vette...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#94015) Hauptmann válasza s7evcsenko (#94014) üzenetére


Hauptmann
addikt

Pl. cs go skinek. Abból szerencsés esetben több száz € is összejöhet. Meg vannak más játékok is, ahol az ott kapott tárgyakat a steam piacon el lehet adni, a kapott összeg meg a wallet-ba kerül.

eami,

Kártyákból hogy? 0,04-0,1 € az átlagáruk. Ezres tételben kéne eladni, és ugya játékonként 3-5 esik max.

[ Szerkesztve ]

(#94016) eami válasza s7evcsenko (#94014) üzenetére


eami
Topikgazda

többszöröse is simán összejöhet kártyákból. persze nem egyik napról a másikra.

(#94017) FollowTheORI válasza eami (#94016) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mondjuk arra kíváncsi leszek mennyire változik a +1 soros ingyen kártyák/játékok vonala az új Valve szabályok miatt... utóbbi időben jóval kevesebb új játékot osztogatnak már. Tavaly volt szerintem a csúcs, már az előző félév is jóval rosszabb volt, bár főleg a kártyák árainak csökkenése miatt. De már játékokat sem szórnak úgy.

Szóval még lassabban jöhet ez majd össze... meg inkább marad majd a vásárok idejék több accal kipörgetett kártya farmolás... már ha marad ez is. :)

(#94018) szami777

Jah hát igen azis, bár szvsz azt jóval kisebb nagyságrendben űzik (személyek, nem érték)... sokkal valószínűbb a multi accos kártyafarmolás... több tíz accról simán ki lehet kaparni egy év alatt 100 eurókat/acc (legalábbis eddig) is bárki számára, nem is kell market gurunak lenni.
Csak gyűjteni kellett az osztogatott játékokat, meg a vásárok alatt gyúrni a kattintó izmokra. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#94018) szami777 válasza s7evcsenko (#94014) üzenetére


szami777
addikt

Ezek a pénzek nem (feltétlenül) kártyákból jönnek. Tf2cs go skinek , illetve emellett a trade-ből keletkezett árrést folyamatosan reinvesztálják.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#94019) s7evcsenko válasza szami777 (#94018) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Úgy érzem van jó pár év lemaradásom itt steam-en. :((
Előbb abba kellett volna hagynom a torrentet! ;]

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#94020) wjbhbdux válasza szami777 (#94018) üzenetére


wjbhbdux
veterán

vagy youtuberekkel reklámoztatott csgo case opening scam oldalt üzemeltetnek :U (nem tudom kinek a hirdetéséről van szó ne vegye magára csak ez is egy jellemző pénzforrás manapság a steam csereberéhez kapcsolódó ökoszisztémában)

[ Szerkesztve ]

/s

(#94021) bepken válasza Hauptmann (#94015) üzenetére


bepken
veterán

én jelenleg 3 fiókon farmolok csak, de a legtöbben ennek a sokszorosával "termelnek" - én idén eddig olyan 80 eurót szedtem össze. persze volt benne kiadás is (pár dolláros bundlik), de legtöbb ingyen kártyás szemétből jött.

most mondjuk úgy néz ki, a sale kártyák ára végleg beesik...pár eurós bukó lesz így rajtuk sajna, de legalább húztam kicsit profilomat :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94022) szami777 válasza wjbhbdux (#94020) üzenetére


szami777
addikt

Hát valamiből meg kell élni, no :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#94023) #73029888


#73029888
törölt tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy a Steam tud offline installert mint a GOG Galaxy?

Meg miért van az hogy bizonyos játékok pl Quake 2 csak telepített Steam kliensel indul el? (Ha kimásolom és inditanám a játékot akkor írja ki hogy application load error)

Köszi a válaszokat.

(#94024) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

(#94025) genndy válasza #73029888 (#94023) üzenetére


genndy
addikt

Nem tud. Ezért nem lehet olyat csinálni mint amilyet akarnál. A Steam kliens a DRM, futnia kell hogy menjen a játék (van egyébként pár kivétel, amihez nem kötelező, de ezek szerint a Quake 2 pont nem ilyen).

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#94026) KubanitoS válasza #73029888 (#94023) üzenetére


KubanitoS
veterán

A Steam is el tud indulni offline módban. Ha nem érzékel internetet, akkor elvileg ez fog történni és tudsz majd játszani is a már előre letöltött játékokkal.

A Goggal amúgy ne hasonlítsd össze a Steamet, a Gogos játékokból kiszedték a védelmet, ezért tudod másolgatni és ugyanúgy játszani az adott gogos játékkal. A Steames játékokhoz mindenképpen szükséges a Steam kliens a bejelentkezett felhasználói fiókkal.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#94027) #73029888


#73029888
törölt tag

Köszönöm a válaszokat. :R

(#94028) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Loading Screen Simulator

Erre mit lehet mondani? :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#94029) Hauptmann válasza KubanitoS (#94028) üzenetére


Hauptmann
addikt

Baszdmeg. Ennyi, azt hiszem mára kikapcsolom a gépet. :DDD

(#94030) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Will be removed from steam , vegyétek-egyétek míg élvezhető ;]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#94031) csaba951


csaba951
veterán

Tony Hawk’s Pro Skater® HD
Végkiárusítás! Pár nap múlva leveszik a polcról, nem lehet majd megvásárolni!

(#94032) Šolaire válasza eami (#93985) üzenetére


Šolaire
veterán

Nemrég belefutott itt valaki ebbe hogy leszedte a guardot és ment a bünti.
Ezt most olvastam sok hasznos infó van benne:[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#94033) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Skacok. Miért van az hogy elindítok a steamen egy letöltést, és random időközönként (néhány perc) leáll?
Gondol egyet és pause-lja a letöltést, és nekem kell újra és újra elindítanom...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#94034) PöCöKuk@c válasza Sirandrish (#94033) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Lehet a szerver foglalt esetleg? Talán más kijavít. :)

(#94035) szami777 válasza Sirandrish (#94033) üzenetére


szami777
addikt

Nem futtatsz idle mastert közben?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#94036) tomsolo válasza Sirandrish (#94033) üzenetére


tomsolo
őstag

mert talán sok dolog történik egyszerre azon a vinyón -

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#94037) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ezek közül egyik sem. Bár Idlemaster lehet futott először, de ki lett lőve.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#94038) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Ha jól értem ez az "idle master" a hátérben futtatja a játékaimat...
Ez a mentéseimet nem befolyásolja? Miután kikapcsolom az idle master-t és belépek a játékba, akkor ugyan ott tudom folytatni, ahol én abbahagytam?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#94039) bepken válasza s7evcsenko (#94038) üzenetére


bepken
veterán

csak egy "process" fut a háttérben, a játékhoz nem nyúl igazából.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#94040) s7evcsenko válasza bepken (#94039) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Értem, tehát akkor teljesen lényegtelen, hogy telepítve van-e a gépemre vagy sem.
Ha nincs telepítve, akkor is kiszedi a kártyát ezek szerint.
Köszi. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#94041) szami777 válasza Sirandrish (#94037) üzenetére


szami777
addikt

Van ilyen opció a steamen, hogy ha belépsz játékba, állítsa le a letöltést, csak azért kérdeztem, mert ha idle mastert futsz, akkor is úgy látja steam hogy játszol is kilövi a letöltést. A legegyszerűbb, ha a beállításokban beállítod, hogy menjen a letöltés akkor is, ha belépsz egy játékba, bár nem tudom, hogy emiatt állt-e le neked mindg.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#94042) Sirandrish válasza szami777 (#94041) üzenetére


Sirandrish
legenda

Legközelebb megnézem ezt...köszönöm a helpet :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#94043) kerti008 válasza genndy (#94025) üzenetére


kerti008
aktív tag

Azert halkan megjegyzem hogy a Quake 2-nek a CD valtozata az official 3.19-es patch utan nem kerte a cd-t. (1999 korul lett kiadva) Persze ha a cd-n levo zenet szerettem volna hallgatni akkor meg kellett. A Steam drm eleg erdekes mert van olyan regi jatek ami w10 alatt el sem indul es patchelni kellett. Vagy a 1920x1080-hoz matatni mert miutan megvettem, kifizetrem es letoltottem a Steamen el sem indult.

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#94044) kemotox válasza kerti008 (#94043) üzenetére


kemotox
addikt

Hát igen érdekes ez a steam, amiért a régi játék nem megy olyan oprendszeren, ami anno még nem is létezett, mikor kijött a játék.

(#94045) chungee


chungee
addikt

Napot!

Darksiders 2 játékról lenne kérdésem

Nincs meg nekem a játék. Viszont van 2 verziója. Ha a Definitive verziót veszem meg akkor jár hozzá a standard verzió is:F Vagy fordítva:F

[ Szerkesztve ]

(#94046) csaba951 válasza chungee (#94045) üzenetére


csaba951
veterán

Nem! Csak az a verzió lesz meg, amit kifizettél!

A Deathinitive Edition-t megjelenésekor megkapta ingyen mindenki, akinek megvolt az alap+összes dlc beaktiválva. De ez egyszeri alkalom volt, már nincs ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#94047) kwzatz válasza csaba951 (#94046) üzenetére


kwzatz
őstag

Ezt így nem mondanám. Dobozosan vettem CD Galaxistól a Darksiders Complete packet és megkaptam mindkét remastered változatot is mellé.

[ Szerkesztve ]

(#94048) csaba951 válasza kwzatz (#94047) üzenetére


csaba951
veterán

Hm. A játékok adatlapján mit ír ki, mikor aktiváltad?

(#94049) kwzatz válasza csaba951 (#94048) üzenetére


kwzatz
őstag

"Játék megvásárolva: 2017.04.27." De ahogy nézem steamen, fordítva is működik, mert a Darksiders Warmasterednél azt írja, hogy "Contains both Darksiders and Darksiders Warmastered Edition". A második résznél mondjuk nem látok ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#94050) csaba951 válasza kwzatz (#94049) üzenetére


csaba951
veterán

Fura, mert ez tényleg jóval a Deathinitive Edition megjelenése után van. A dobozon meg csak az eredeti játékokra van utalás. De ezek szerint a Darksiders Complete tartalmazza a játékok felújított verzióját is!

Köszi, hogy megnézted! :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.