Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92851) robogos10


robogos10
aktív tag

Sziasztok kis segítséget szeretnék kérni tőletek!
kaptam 1 Samsung le32d400 tipusú lcd tv-t
Nos a gondom az lenne hogy sajna villám csapott a tv
nyáklapot kellene benne cserélni!
honnan lehet beszerezni olcsón alkatrészeket használt is jó lenne!
Az a nyáklap ment tönkre ahova a hdmi scart és coax kábelt lehet csatlakoztatni
Válaszotokat előre is köszönöm

model: LE32D400E1W
MODEL CODE: LE32D400E1WXXH

[ Szerkesztve ]

(#92852) dethroner válasza Flashget (#92846) üzenetére


dethroner
veterán

Megtartottak egy lapos FHD-t a H6400-at, meg ott a teljes J5000-es sorozat ossza be a magyar paraszt.
Terelgetik a birkát az ívelt baromság felé.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#92853) sandró60 válasza robogos10 (#92851) üzenetére


sandró60
addikt

Itt nagyobb esélyel kapsz választ a kérdésedre Tv hiba fórum

(#92854) prosectura


prosectura
tag

Sziasztok!
Van egy bosszantó hibám a H6400 youtube alklamazásával, kerestem itt, de nem nagyon találtam hasonló problémát. Már néhány hónapja is van, hogy a youtube keresőjében másodszorra nem lehet keresni, ki kell lépni majd újra indítani az app-ot így egyszer megint lehet keresni (beírni a keresőmezőbe). Találkozott valaki ilyen problémával, megoldás esetleg?
Előre is köszönöm.

(#92855) ChrYsler válasza robogos10 (#92851) üzenetére


ChrYsler
aktív tag

Hát ha villámcsapott, az már rosszul kezdődik..
Valszeg az a nyáklap konkrétan az alaplap, amire minden integrálva van.
Nem ismerem a céget (nem reklám), de egy telefont megérne: [link]

(#92856) sandró60 válasza prosectura (#92854) üzenetére


sandró60
addikt

A bőngésző"előzmények"törlése-próbáld meg igy.

(#92857) jambiyya válasza prosectura (#92854) üzenetére


jambiyya
őstag

Detto. :(
Viszont a pici fiam megoldotta, majd megkérdem tőle este hogy csinálja. :)

(#92858) prosectura válasza sandró60 (#92856) üzenetére


prosectura
tag

Nem böngészőn keresztül használom, hanem a tv Youtube appjával használva. Vagy így is megoldás lehet?

(#92859) BullZeye


BullZeye
veterán

Nem nagyon foglalkoztam mostanában TVkkel, utoljára 3 éve ástam bele magam, de most egy ismerős megkért, hogy segítsem neki, úgyhogy kénytelen vagyok újra belevetni magamat.

Ezt nézte ki magának 210k-ért : Philips 55PUH4900/88

Viszont ahogy emlékszem 3 éve a Samsungoknak jobb volt a feketéje, ez mostanában is így van még? Ehhez a típushoz képest hasonló áron van jobb Samsung a piacon jelenleg? Nem nagyon van mostanában időm napokat eltölteni tesztek olvasásával, így kellene egy kiinduló készülék.

Köszi a segítséget.

(#92860) Janesz1981 válasza BBéci (#92838) üzenetére


Janesz1981
tag

Utóhúzásnál számít a panel válaszideje. Annyit tennék hozzá nem mindegy mivel eteted az 50hz-et sem. 25fps vagy 50fps anyaggal. Változik gondolom a 300as érték ennek függvényében.

(#92861) Grillo


Grillo
senior tag

Segítséget kérnék. Adott egy Samu 40H5500 okos TV. Alapvetően egy Asus Oplay felől kapja a tartalmat, de most vettem egy nagyobb külső HDD-t, és közvetlenül a TVre kötöttem.
A probléma, hogy a filmek jelentős része ISO-ban van meg (DVD ugye, elsősorban a gyerekeknek a mesék), és azokat nem is érzékeli.

Van arra lehetőség, hogy olyan lejátszót töltsek rá, ami megbirkózik ezzel is, vagy IJ, és használjam tovább az Oplayen keresztül?

KÖszi

[ Szerkesztve ]

(#92862) apszi válasza ChrYsler (#92849) üzenetére


apszi
őstag

Egy dologra vigyázz. Ha készülék hibára hivatkozol, akkor nem él a 14 napos visszavétel. Ez csak hibátlan készülék esetén igaz. Hiba esetén 3 napon belüli csere, vagy szerviz.

(#92863) robogos10 válasza ChrYsler (#92855) üzenetére


robogos10
aktív tag

i
köszi az infot
igen minden arra van integrálva
sacc/kb mennyibe fájhat 1 ilyen?

(#92864) Mikeee89 válasza prosectura (#92858) üzenetére


Mikeee89
senior tag

Talán a fel vagy le nyíl, (okos távirányítón a tapipad fel/le) megnyomására előjön a billentyűzet a youtube-ban. Amikor én nekem is új volt a tv, eltelt pár hét mire rájöttem. :)

(#92865) ChrYsler válasza apszi (#92862) üzenetére


ChrYsler
aktív tag

Email-ben megkerestem a MediaMarkt-ot reggel. Hála Istennek együttműködőek voltak, sőt, egyéb extra kéréseimre is pozitív visszajelzést adtak. Azaz lehetőségem van az üzletben letesztelni egy másik tévét és ha az megfelel, akkor előre egyeztetett időpontban ezt az újat kiviszik, a másikat meg elhozzák. :C

Ha tényleg így fog lezajlani a dolog, akkor másnak is ajánlani fogom a MM-ot! :K

/Sajnos ritkán találkozik az ember korrekt cégekkel. Főleg ha gond van a vásárolt termékkel!/

Egyébként mindenkinek köszi a segítséget!! :R

robogos10:
Nem tudom, de elég drága dolgok szoktak ezek lenni. :U
Szerintem hívd fel a szervizt.

[ Szerkesztve ]

(#92866) apszi válasza ChrYsler (#92865) üzenetére


apszi
őstag

Ámen :R Az MM se ilyen rugalmas mindig, használd ki ;)

(#92867) BBéci válasza Janesz1981 (#92860) üzenetére


BBéci
titán

Azt írtam, hogy azokon a határokon belül, amiket a mai tévéken mérni lehet, tök mindegy a válaszidő, egyik sem annak magas értéke miatt vacak képminőségű. Az, hogy 2 vagy 10 ms, nem vehető észre, ezért nem adják meg a műszaki adatok között. A képkocka interpoláció és a háttérfény villogtatás elfedi a különbségeket.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#92868) Flashget válasza ChrYsler (#92849) üzenetére


Flashget
félisten

Te sem írtad le, hogy konkrétan a 14 napos elállási jogról keresel infókat.
Én az általánosan változottakat linkeltem/írtam le.

Realme GT Master Edition

(#92869) Burt01 válasza ChrYsler (#92849) üzenetére


Burt01
csendes tag

Nem kell egyezkedned.Online rendelés esetén 14 napon belül mindenféle indok nélkül elállhatsz a vásárlástól.Leadod a készüléket és visszakapod az árát.Én is így jártam...sajnos

(#92870) dancsuri


dancsuri
veterán

az lenne a kérdésem, hogy van-e lehetőség egy J6300 készülékre régebbi verziószámú rendszert visszarakni?

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#92871) Tegla80 válasza dancsuri (#92870) üzenetére


Tegla80
addikt

Miert szeretnel regebbi fw a tv-re?

Sony® & PlayStation®

(#92872) sandró60 válasza Tegla80 (#92871) üzenetére


sandró60
addikt

Amit szeretnél csinálni az Samygos-téma.Pénzért meg "oldanak" mindent.Amúgy nem lehet ;]

(#92873) sandró60 válasza Tegla80 (#92871) üzenetére


sandró60
addikt

Bocs nem neked cimezve :R
#92870 dancsuri-fórumtársnak

[ Szerkesztve ]

(#92874) sityupityu válasza BBéci (#92842) üzenetére


sityupityu
veterán

A Samsung hivatalos leírása szerint Micro Dimming van a készülékben.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#92875) BBéci válasza sityupityu (#92874) üzenetére


BBéci
titán

Az csak EDGE LED megvilágítással lehet, hátsóval pedig Local Dimming.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#92876) sityupityu válasza BBéci (#92875) üzenetére


sityupityu
veterán

Jó, én nem vitázni akarok csak azt írtam amit a Samsung is. A Local Dimming-ra meg azt írtad, hogy nincs benne.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#92877) Borzacska válasza Mikeee89 (#92813) üzenetére


Borzacska
újonc

Nem állítottam el semmit.Áram kimaradás volt a házban,arra gondolok nem e attól.

(#92878) ChrYsler válasza Flashget (#92868) üzenetére


ChrYsler
aktív tag

Én pont arra voltam kíváncsi, amit linkeltél. Köszönöm még egyszer! :R
Garanciáztatás előtt jobb, ha felkészül az ember mindenre.. :U

Burt01:
Ezt tudom, csak én szerettem volna mégis ennél a tévénél maradni, de úgy, hogy ne kelljen ráfizetnem. (1 napos akcióban vettem, a mostani internetes árnál olcsóbban.)
Aztán persze majd kiderül, hogy ez a panel-probléma csak ennél az 1 darabnál volt-e jelen? :U
(Bár más nem jelezte itt a fórumban.)

apszi:
Nem ismerem őket, biztosan igazad van. Igyekeztem "okosan" email-ben intézni a dolgot, mert így legalább van nyoma a megállapodásnak, amire hivatkozni is lehet, ha esetleg valaki akadékoskodna. ;)

(#92879) Mikeee89 válasza Borzacska (#92877) üzenetére


Mikeee89
senior tag

Pendrive-ról más médialejátszóról sem tér magához? A bekapcsoláskor sem jelenik meg semmi logó vagy ilyesmi?

(#92880) ChrYsler válasza Grillo (#92861) üzenetére


ChrYsler
aktív tag

Ezeket tudod lejátszani a tévén:

Elvileg viszi a .vob-ot is, úgyhogy meg kellene próbálni kitömöríteni egy .iso fájl ezek közül egy mappába. (Mondjuk sok reményt nem fűzök hozzá, hogy a lejátszása zökkenőmentes lesz, hisz egy DVD több .vob-ot is tartalmaz.)

Egyébként meg van ezerféle konvertáló progi, amivel akár ingyenesen is "ehető" formátumra tudod alakítani a tévének. (Például .mkv -ba.)
DVD to MKV konverter progik pl.: [link] vagy [link] (Másikat linkeltem, mert az előző nem volt ingyenes.)

[ Szerkesztve ]

(#92881) marec1122


marec1122
senior tag

sziasztok!

az lenne a kérdésem hogy van e arra mód hogy a pc-m képét kiküldjem a tv re wifi segítségével. ilyen kivetítő stílusban gondolnám. van erre vmi mód?

előre is köszönöm
üdv Marec

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#92882) ChrYsler válasza marec1122 (#92881) üzenetére


ChrYsler
aktív tag

Szia!

Ha kompatibilisek az eszközeid, akkor így:
[link1]
[link2]

(#92883) Grillo válasza ChrYsler (#92880) üzenetére


Grillo
senior tag

Köszönöm!

Igazából pont a konvertálás megspórolása miatt kérdeztem, mert van vagy 500 GB olyan mese, amivel foglalkozni kéne.
De akkor majd szépen lassan.

(#92884) ChrYsler válasza Grillo (#92883) üzenetére


ChrYsler
aktív tag

Sajnálom, hogy nincs rá egyszerűbb megoldás, de a DVD video formátum már eléggé elavult valami..
A mappába kitömörítést azért próbáld meg. Hátha. :)

(#92885) marec1122 válasza ChrYsler (#92882) üzenetére


marec1122
senior tag

ez a miracast szimpatikusnak tűnik és úgy fest hogy a tv-mel ami egy samsung ue40f6650 kompatibilis is. de sajnos a leírás által megjelölt pontok nem teljesen tiszták az én menürendszeremben

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#92886) marec1122 válasza Grillo (#92883) üzenetére


marec1122
senior tag

bocs a dupláért de, mert úgy látom hogy a samsung tv n a halózat-nál, az allshare, beállítások, screen mirroring menüvel lehet felkészíteni a kapcsolódásra, a kérdésem arra szűkült hogy a win7-et hogy lehet erre felkészíteni vagy rávenni?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#92887) ChrYsler válasza marec1122 (#92886) üzenetére


ChrYsler
aktív tag

Rossznak címezted. :)
Közben találtam egy ilyet is: [link], bár gondolom nem erre gondoltál.

Ha jól látom, a számítógép processzorának támogatnia kell a WiDi-t hozzá.
Itt tudod ellenőrizni (Intel procinál), hogy a Tiéd támogatja-e /Family alatt válaszd ki, majd Search/: [link]
Innen pedig le tudod szedni a drivert, hogy működjön is a dolog: [link] :)

[ Szerkesztve ]

(#92888) dancsuri válasza Tegla80 (#92871) üzenetére


dancsuri
veterán

érdekes módon csütörtökön töltöttem le hozzá az aktuális csomagot (lehet hogy nem jót, pedig emlékeim szerint a Samu oldalárol) fel is ment, szervizmenüben megint átállítottam a Smart távirányítóhoz szükséges opciókat (alapból nem kezeli) feltünt hogy nem az igazi, a Digi beltérit nehezen tudtam megetetni a Smart távirányítóval de sikerült, ezenkívül nem mindíg jönnek elő az oldal menük de az "egér" működik. erre látom tegnap hogy van friss meghajtóprogram (verziót nem is néztem csak a dátumot) na mondom talán hibás volt az előző progi és máris javították? leszedtem kimásoltam majd a TV közli hogy újabb rendszer van a gépen mint amit én akarok felrakni, és tényleg.

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#92889) marec1122 válasza ChrYsler (#92887) üzenetére


marec1122
senior tag

igen valóban. bocsi :)

egy i5 4670-em van ami a leírtak alapján jónak kéne lenni. de amikor letöltöm a progit mégis azt írja hogy nem kompatibilis a platformom. :(

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#92890) Tegla80 válasza dancsuri (#92888) üzenetére


Tegla80
addikt

Volt mar ilyen,h kikerult egy fw az oldalra es utana levettek....majd jott egy kovetkezo rovid idon belul. Lehet hibas ami felkerult es azert szedtek le,de nalad mivel mar a tv-n van,igy varnod kell a kovi javitottra.
Max annyit probalj meg meg,h csinalsz egy gyari beallitasok visszaallitasat,(csatilistat mentsd ki elotte es a kepi beallitasokat is fotozd ki esetleg mert minden elvesz.) mert lehet attol is rendbejon.

Sony® & PlayStation®

(#92891) marec1122 válasza dancsuri (#92888) üzenetére


marec1122
senior tag

úgy tűnik ez a widis megoldás valahol elakad. esetleg van más vezeték nélküli kehetőség?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#92892) ChrYsler válasza marec1122 (#92891) üzenetére


ChrYsler
aktív tag

1. AP izolációt nézd meg a WiFi routereden. (Legyen kikapcsolva.)
2. Töltsd le ezt, hátha többet mond arról, hogy mivel van a bibi: [link]

(#92893) M0RGI válasza apszi (#92830) üzenetére


M0RGI
őstag

Igen, úgy diagnosztizáltam, hogy meg.

(#92894) Borzacska válasza Mikeee89 (#92879) üzenetére


Borzacska
újonc

Eléggé fogalmatlan vagyok és hát nőből. :B Nem próbáltam mással.Most bekapcsoltam,fél óráig volt kép és megint elment.

(#92895) marec1122 válasza ChrYsler (#92892) üzenetére


marec1122
senior tag

Úgy látszik sem a vga m sem a wifi kártyám nem alkalmas.
ap izoláció opció nincs a wifi routherem beállításai közt.

[ Szerkesztve ]

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#92896) Top cat válasza Borzacska (#92894) üzenetére


Top cat
őstag

Kérdezz rá itt is LCD, plazma és projektoros TV-k hibái

[ Szerkesztve ]

(#92897) #94529552 válasza BullZeye (#92859) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ha komolyan segíteni akarsz neki, akkor mondd meg, hogy nagy ívben kerülje el ezt a tévét, de majd utána nézel te is. De ha már megtetszett neki, mert nagy és olcsó, meg UHD is, akkor nehéz lesz lebeszélni róla.

(#92898) ΞΔGLΞ válasza Borzacska (#92894) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kihúznám a konnektorból legalább 1 órára. Aztán csinálnék egy FR-t. (gyári visszaállítás), mert elképzelhető, hogy "csak" az OS hülyült meg alatta.

(#92899) hanslanda


hanslanda
tag

Sziasztok!

Ma delelott megjott futarral az interneten rendelt (AQUA) varva vart UE40H6400-as ... most ertem haza melobol, osszeraktam es voila 3 halott pixel, 2 raadasul egymas mellett, felulrol kb. a kijelzo 1/5-enel eleg kozel a kozepehez.
14 napig cserelniuk kell ugye?
A visszakuldes koltseget persze en allom ugye?
Mindezt ugy hogy lebeszeltek a H6200-rol mert arra meg ket hetet kellett volna varni.

[ Szerkesztve ]

(#92900) yvsmad válasza hanslanda (#92899) üzenetére


yvsmad
őstag

Vissza csere azonnal! A H6200-nál jobb ez a készülék, csak legyen hibátlan példány nálad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.