Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38636) Mauddip


Mauddip
aktív tag

Sziasztok :)
Olyan témában szeretnék tőletek segítséget kérni, hogy van nekem egy egy éves 40D5000-es tv-m, monitornak használom, keveset tv-zek rajta, és nagyon meg vagyok vele elégedve, sosem kötött le, h nekem smart tv-m legyen, főleg azért, mert úgyis a gépemhez kötve használom. Ma haverommal beszélgettem, és nagyon szidja a 40D5500-as változatát, sok hülyesége van, h őt idézzem, és már bánja, h nem olyat vett, mint az enyém.
Igazából most jön a lényeges dolog, nem akartam a "milyen tv-t vegyek?" topicba írni, mert sürgős válasz kéne....
Ismerősöm venne egy hasonló tudású tv-t, a jelenlegi (idei) 32"-os változatokból egyet, a kritériumok közé tartozik, h ugye 32-es legyen, full hd és led, legalább 60Hz-es legyen, legyen benne pip(kép-a-képben) funkció is. Csak hát nem tudunk dönteni az itteni oldalról a 9 találat közül melyik az, ami megfelelhet ezekre a dolgokra, h a gépére kötve netezzen, játsszon, filmet nézzen, és ritkán tv-zzen. A lényeges dolog, h milyen panelűt válasszunk, melyik lehet megbízható, és jó ezekre használva, szép színek, jó beláthatóság... és a többi alap dolog! :)

Előre is köszönöm, és szeretném megkérni, aki hozzászól, h egy kis indoklást is mondjon, h miért is azt válasszuk! :R

Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.