Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122101) ΞΔGLΞ válasza kokokka (#122093) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Miről játszod le ezt a filmet szárnyas fejvadász, amiért ennyire gáz? Ez 4K, vagy csak FHD?
Direkt megnéztem, de nálam ilyen nincs. Viszont én 4K blu ray-ről néztem, megvettem ezt a filmet, mert a kedvencem és samsung k8500 ubd-ről játszottam le.

Nem lehet, hogy ez valami ócska virágbolti "minőség" azért ilyen szar és látványos az utánahúzás?
Nálam ilyet produkáló tv, de ezt írtam is, rögtön kuka lenne...

[ Szerkesztve ]

(#122102) stigma válasza jovás (#122094) üzenetére


stigma
addikt

Köszi szépen, igen kíváncsi leszek mert ha csak demo tv van ami már ment elég sokat azt nem hozom el.
Legrosszabb esetben raktáron volt Q6F, igaz drágább de nem lövök mellé vele.

(#122089) Gombinyó,(#122091) mpo, (#122094) jovás, (#122096) tjnet : Köszi szépen . :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#122103) kokokka válasza PuMbA (#122100) üzenetére


kokokka
őstag

Dune jó, azzal nem lehet hiba. A TV 24Hz-re váltását nem tudom hol lehet megnézni, de szerintem furcsa lenne, ha nem tenné. Film módban is csinálja. Ott néha nem annyira feltűnő, de nem igy olyan tűéles a kép, mint normálban (így mozis kinézete van) szóval lehet, hogy ezért nem olyan látványos. De ott van a hiba ebben a módban is.

ΞΔGLΞ : Nekem nem BD-ről megy, ezek mind mkv-k, de Te most kiemelted a Blade Runner-t, holott írtam, hogy minden filmnél ezt csinálja. Gyári FHD BD-ről is, mert bár UHD lejátszóm nincs, egy Pioneer BD-m azért van. azzal sem jobb sajnos. Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ez a TV ilyen lenne, de nem tudom mi tévő legyek :(

(#122104) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Csak szólók, hogy a mu8002 már nem is olyan jó ár (nevezzük így), mert a nu8052 is 300K most, márpedig az tv képminőségben egyszerűen jobb, szebb volt, mikor csesztettem tv vásárlás előtt ezeket az euronics-ban nem keveset. . [link]

[ Szerkesztve ]

(#122105) ΞΔGLΞ válasza kokokka (#122103) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akkor izé...a fejvadászt megveszem az eredeti mellé egy virágboltban és megnézem úgy milyen?
Mi a mérete, kódolása etc..., amit tudni lehet róla?

(#122106) ΞΔGLΞ válasza jovás (#122094) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A helyedben bemennék egy euronics-ba és megnézném azt a nu8052-est. Csomagot meg nem muszáj átvenni, ugye...

(#122107) mpo válasza kokokka (#122103) üzenetére


mpo
veterán

A TV 24Hz-re váltását nem tudom hol lehet megnézni, de szerintem furcsa lenne, ha nem tenné.

Ha a torzításcsökkentés 30 fps vagy kevesebb esetén működik, akkor ennek a változtatásával ki lehet deríteni.

Ha érted, akkor már elavult.

(#122108) AXisBOLD válasza direwolf (#121998) üzenetére


AXisBOLD
addikt

Szia,

igen, a boltban mondták is. noha nem ez az elsődleges szempont, de a fekete nem menne ahova szánom.

általános infókra lennék kíváncsi.

Okos funkciók, médialejátszás HDD-ről / Flash meghajtóról (megeszik-e mindent) + PS4 lenne a játszótárs, ezekhez szép éles, akadásmentes megjelenítés.
Ezeken kívül semmit egyéb, hogy erre a célra megfelelő-e vagy van más/jobb alternatíva?

Köszönöm!

Aurea mediocritas

(#122109) PuMbA válasza kokokka (#122103) üzenetére


PuMbA
titán

Amikor elindítod a filmet, azaz frekvenciát vált bármilyen HDMI bemenet, akkor a TV infó sávja megjelenik és kiírja :) Egyébként Info gomb a távirányítón.

[ Szerkesztve ]

(#122110) #20221952 válasza PuMbA (#122100) üzenetére


#20221952
törölt tag

TV átvált 24Hz-re biztosan?

Na, ezt honnan lehet tudni a 8002 esetében?

[ Szerkesztve ]

(#122111) jovás válasza ΞΔGLΞ (#122106) üzenetére


jovás
aktív tag

Megbízok a véleményedben. :) Viszont kifejtenéd picit bővebben - ha még emléxel rá - miben, és mennyivel jobb mint a 8002-es? Ja, és ez gondolom idei modell, ugye?

(#122112) gippazoid


gippazoid
senior tag

Sziasztok!

Az arukereso.hu oldalon egyik véleményező írja az UE32M5502-vel kapcsolatosan, hogy műholdvevővel használva néha "egy pillanatra elmegy a kép".
Ez valami Samsung jellegzetesség lehet?

Nyilván a műholdvevő HDMI-n csatlakozik. Nekem pedig szintén ezzel van problémám.
Először egy régi, 2010-es 32 colos, C sorozatú TV-n tapasztaltam, mikor HDMI-n néztem filmet WDTV Live box-ról. Először úgy tűnt, csak melegben, nyáron jön elő. Azt hittem, kontaktos a HDMI port vagy a kábel hibás.

Időnként eltűnik a kép, majd - mintha üzemmódot váltana, vagy ismét bekapcsolna a megfelelő üzemmódba mert pl. elment egy szinkronjel - visszajön, kiírja a felbontást és üzemmódot fent egy ablakban, ahogy szokta és megy tovább a film. Van, hogy 15 másodpercenként ismétlődik, van hogy egyszer sem jön elő. Próbáltam fixre állítani a kép üzemmódot a media box-on, de az nem megoldás mert a filmek eltérő felbontásúak (50 Hz, 24p stb.).

Ezután vettem egy UE32J5000-es TV-t, több generációval fiatalabb mint az első.
Érdekes módon azon is előjött a hiba, de mivel a media box még mindig ugyan az és a HDMI kábel is, gondoltam, ezekben lehet a hiba oka.

Ez az elképzelés akkor bizonyult zsákutcának, amikor a TV-t a DELL laptopom külső monitorának használva, egy másik, Display port to HDMI kábellel a J5000 másik HDMI bemenetéhez csatlakozva, szintén előjött a hiba.
Itt egy kicsit meglepődtem, mert ugye nem a WDTV Live box és nem a korábban hibásnak gondolt kábel volt üzemben épp.

Erre most az M5502-nél is olvasom, hogy tapasztalják.

Tudtok erről valamit?

Gippazoid Novelties Inc.

(#122113) kokokka válasza PuMbA (#122109) üzenetére


kokokka
őstag

A távnak nincs infó gombja. Igazából alig van neki, mert egy egyszerű fos, amit okos távirányítónak hív a Samsung, bár butább, mint a nyolc évvel ezelőtti plazmámé. Még jó, hogy az itthon van, így eszembe jutott, hogy azzal meg tudom nézni. Azt írja, hogy 24-es a film. Most megnéztem három 1080p-s BD-t EGYÉNI 4/3-as beállítással és azokkal most sokkal, de sokkal jobb a helyzet. Van benne hiba néha, de az lehet, hogy már csak a kötözködésem eredménye képpen látom. Vagy a plazához szokott szemem miatt. Az interjú a vámpírral egyszerűen hibátlan mozgás szempontjából, bár a képe pocsék szegénynek :) Lehet, hogy a következő egy UHD-s BD lejátszó lesz? Mindegy, most szedtem le gyorsan 10 UHD filmet, megnézegetem azokat is. Furcsa, mert eddig négy filmmel tudtam tesztelgetni, azokkal minddel hibás volt a mozgásmegjelenítés. Most kicsit megnyugodtam, de lehet az, hogy az összes mkv film kódolása el van qrva?

ΞΔGLΞ : Megköszönném, ha leugranál a virágboltba :) Egyébként ezek az adatai, de mondom, ez csak egy a "rossz filmek közül. Ráadásul ez az egyetlen FHD közülük. Most leszedtem 4K-ban is, megnézem mit mutat. :

Formátum : Matroska
Formátum változat : Version 4 / Version 2
Fájlméret : 18,2 GiB
Időtartam : 2 óra
Teljes adatsebesség : 15,9 Mb/s
Kódolás dátuma : UTC 2018-01-15 21:24:27
Kódoló szoftver : mkvmerge v18.0.0 ('Apricity') 64-bit
Kódoló könyvtár : libebml v1.3.5 + libmatroska v1.4.8

Kép
Sáv száma : 1
Formátum : AVC
Formátum/adatok : Advanced Video Codec
Formátum profil : High@L4.1
Formátum beállítások : CABAC / 5 Ref Frames
Formátum beállítások, CABAC : igen
Formátum beállítások, RefFrames : 5 képkocka
Kódek azonosító : V_MPEG4/ISO/AVC
Időtartam : 2 óra
Adatsebesség : 13,8 Mb/s
Szélesség : 1 920 képpont
Magasság : 800 képpont
Képarány : 2,40:1
Képkockasebességi mód : állandó
Képkockasebesség : 23,976 (24000/1001) FPS
ColorSpace : YUV
ChromaSubsampling/String : 4:2:0
BitDepth/String : 8 bit
Sorváltás típusa : folytonos
Bit/(képpont*képkocka) : 0.374
Adatfolyam mérete : 15,7 GiB (86%)
Kódoló könyvtár : x264 core 152 r2851 ba24899
Nyelv : angol
Default : igen
Forced : nem

(#122114) #20221952 válasza #20221952 (#122110) üzenetére


#20221952
törölt tag

Közben már megtaláltam én is.
Sőt, mint kiderült, sokkal jobb a kép a médialejátszóval, mint nélküle...
(csak ez a szaggatás ne lenne...)

(#122115) mpo válasza kokokka (#122113) üzenetére


mpo
veterán

A távnak nincs infó gombja

A középső kerek gomb= Kiválasztás:
"A kijelölt elem kiválasztása vagy futtatása. Ha a műsor nézése közben megnyomja, megjelennek a műsor részletes adatai."

Nem akarod letölteni a kézikönyvet?

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#122116) ΞΔGLΞ válasza jovás (#122111) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyszerűen szebb volt minden tartalomnál a képe.
a mu8002 most 269999. -

[link]

[ Szerkesztve ]

(#122117) ΞΔGLΞ válasza kokokka (#122113) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah a középső gomb az infó. Ettől függetlenül egyetértek, legxarabb okostáv, amit eddig sikerült alkotniuk.
Én is az egyik régit használom, ami az okoshoz képest olyan, mint a villám. Világít, azért az sötétben nagyon jól jön és szinte minden gomb rajta van.

(#122118) ΞΔGLΞ válasza jovás (#122098) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A csak üzletünkben nem azt jelenti, hogy az már biztos csak polcon van.
Tv vásárlás előtt több olyan tv is volt, amire ezt írták. Felhívtam őket és még csak ki sem volt rakva, becsomagolva volt több darab a raktárban, lg 55sj950v is képben volt a lányoknak, de amikor megláttam, hogy mit művel az a fostalicska tv, mert más jelzővel nem tudom értékelni, este a bevilágítással, vagyis a feketét már-már fehérré világítva, na az nonszensz kategória volt. Viszont nappal röhögve hozta egy qled szintjét, tehát a nano cell technológia nem marketing blabla...Egy mu8002, nu8052 mellett egyszerűen jóval szebb volt az lg, de este nézhetetlen.
Meg ugye az lg nem spórol semmin jack-től kezdve, hdr10, a dolby atmos-ig semmin. Amin még meglepődtem, hogy bizony az a harman kardon 2.1 bizony jól szólt ám. VA panellel ez a tv a halálba tiporta volna ezeket a samsungokat. Nem beszélve a villámgyors webosés magic távjával...
Na, erre is azt írták, hogy csak üzletben, 4 helyen volt az országban, ebből 3-nál raktáron, de ki már nem szállítottak, sem másik üzletbe át.

[ Szerkesztve ]

(#122119) ΞΔGLΞ válasza ΞΔGLΞ (#122118) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Sorry... dolby atmos helyett, dolby vision-t akartam volna írni...

(#122120) kokokka válasza ΞΔGLΞ (#122117) üzenetére


kokokka
őstag

Pont most veszek egy ilyet én is. A plazmát ugyanis elvitték :(

(#122121) ΞΔGLΞ válasza kokokka (#122120) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A baloldalit használom, mert itt egy gombnyomás és azonnal ott vagyok, ahol akarom, nem tartani, lépkedni ide-oda etc...ez a még 3D, de még FHD blu ray (bd 8900 még mindig teljesen jól működik) távja, nagyon gyors és erős a kapcsolata sima infra létére nem muszáj a tv felé tartani. Kár, hogy a mellette lévő kis smart-ot nem tudom használni, mert azt imádtam/dom (tapipad, fényegér). A középsőről ne is beszéljünk, egyszerűen gáz. A mellette lévőnek bent kellett volna lennie a csomagban, de magyar hülyéknek nem jár. A képbe logó pájó HM erősítő távjával is tudok mindent vezérelni bármelyik tévén, ha megtanítom, de az alapokat így is vezérelni tudom a hdmi cec jóvoltából.

[ Szerkesztve ]

(#122122) mpo válasza ΞΔGLΞ (#122121) üzenetére


mpo
veterán

Nem adtál a képnek címet.
A múlt és a jövő.

Az okostelefonon sincs már ennyi gomb, mégis használjuk.
Nekem a középsővel nincs problémám sötétben sem. A negyediknél sötétben mellé szoktam nyúlni a gomboknak.
A 3D tévéhez volt kettő, az egyik egy szögletes touchpad volt, na azt tényleg nem használtam.

A monitorom alján egy db joystick van, távirányító nincs.

Mi lesz, ha joystick jár majd az új Samsung tévékhez?

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#122123) golya87 válasza ΞΔGLΞ (#122083) üzenetére


golya87
őstag

Szia

Meglett a bűnös, a raspberry pi adta meg magát, nélküle a tv hibátlan.

Köszönöm a segítséget!

(#122124) Gombinyó válasza mpo (#122122) üzenetére


Gombinyó
őstag

Inkább a múlt és a jelen. A jövő még képlékeny :)

(#122125) mpo válasza Gombinyó (#122124) üzenetére


mpo
veterán

Kevés volt a két erős kávé, elírtam. :((

De sejthető, hogy nem jön vissza egy darabig a sokgombos.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#122126) jovás válasza ΞΔGLΞ (#122116) üzenetére


jovás
aktív tag

Mit szólsz ehhez a videóhoz, 3:53-tól nézd meg, itt elég durva bevilágítás van alul, olyasmi lehet, mint amit említettél LG TV, pedig azt írtad "nappal röhögve hozta egy qled szintjét". Azért érdeklődnék gyorsban, mert most mennénk megnézni a Samsungot, és ha jó akkor meg is vennénk, viszont így elég vegyesek az érzéseim. :F

[ Szerkesztve ]

(#122127) mpo válasza jovás (#122126) üzenetére


mpo
veterán

Nem a MU8002-t veszed?
A videón NU8000 van, ami MU7000 volt lánykorában.

Ha érted, akkor már elavult.

(#122128) ΞΔGLΞ válasza jovás (#122126) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Fújj, ez nagyon gáz. De ez akár lehet a csávó tévéjének a hibája is. Én ezeket teszteltem, márpedig azon nem volt ilyen. Az lg ennél sokkal rosszabb. Vidd pendrie-on ezt a local dimming tesztet...Vigyél egy pokrócot, vagy bármit, amivel le tudod sötétíteni a tv-t. Nekem simán megengedték, persze a főnök az ismerős, de akkor is ez normális, bár vicces is, de így azonnal kiszűrhető lesz. :)

(#122129) ΞΔGLΞ válasza mpo (#122127) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A nu8052 biztos nem volt mu7002 soha, mert azt konkrétan legyalázza.

(#122130) mpo válasza ΞΔGLΞ (#122129) üzenetére


mpo
veterán

A számozásnál számít, hogy mi van az egyesek, tízesek százasok helyén, helyérték szerint.
A nagyobb szám, nem mindig jobbat, többet jelentett, 6102 vs. 6122.
De a százasok helyén a nagyobb szám, mintha jobbat jelentett volna.

A NU8000-t és MU7000-t írtam.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#122131) ΞΔGLΞ válasza mpo (#122130) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én, mint írtam teszteltem ezeket a tévéket is, de a nu8052-nek brutális szép képe volt, csak azért nem azt vettem meg, mert a qled 4k tartalommal azért lenyomta. De 7002 és 8002 mellett a 8052 látszott, hogy más ligában játszik.

(#122132) jovás válasza mpo (#122127) üzenetére


jovás
aktív tag

Ugyebár azt rendeltem meg, viszont bízok ΞΔGLΞ véleményében is: "De 7002 és 8002 mellett a 8052 látszott, hogy más ligában játszik."
Maximum ha nagyon fog csuklani, tudni fogja hogy miért. :D

[ Szerkesztve ]

(#122133) mpo válasza jovás (#122132) üzenetére


mpo
veterán

Próbáltam összehasonlítani a displayspecifications.com-on, de nincs minden típus.
Nagyobb fényerő, de ugrik a DTS.
A Samsung oldalán azért összehasonlíthatod, hogy tudd, mit veszel.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#122134) direwolf válasza AXisBOLD (#122108) üzenetére


direwolf
őstag

Szia! A DTS hangot és az DivX kódolást nem tudják az idei modellek, de ha ezen túl tudsz lenni, akkor remek ár/érték arányú tv. Az enyém (nu7402) most 220e környékén van. A saját médialejátszója olyan mint a bármelyik másiké, tehát dizájnban ne várj sokat, de azért viszi az épeszűen kódolt filmeket. Okos funkciókban is hozza az átlagot, van youtube, netflix, spotify, hbo go, filmbox live meg minden ami kell, vagy nem :)
Én is PS4 proval játszom rajta, nagyon szép a képe.
A HDR viszont határeset... sajnos fényerőben pont a "szbavány" ajánlásának az alját tudja, és a panel sem igazi 10 bites, így ugyan szebb valamivel, mint egy nem HDR-es tv, de nem azért nem az igazi. 300e-től kezdődnek az igazán jó tvk, pl. a nu8xxx széria. Gondold meg.

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#122135) ΞΔGLΞ válasza jovás (#122132) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mivel mind a kettőt árulják, ezért nyugodtan teszteld le ezeket a típusokat.
Az eladóra ne figyelj, ha rá hallgatsz végül veszel egy xart/vagy másik típust.
Te tesztelj, vitt anyagokkal, többször nem írom le. :)

[ Szerkesztve ]

(#122136) jovás válasza ΞΔGLΞ (#122135) üzenetére


jovás
aktív tag

Ok, megyünk megnézzük. :)

(#122137) PuMbA válasza direwolf (#122134) üzenetére


PuMbA
titán

Egyébként azt írják, hogy egyes TV-ken megy a DTS a 2018-as TV-ken is, gondolom a drágákon. DivX vagyis Xvid is támogatott még a leírás alapján (MPEG4 ASP).

[ Szerkesztve ]

(#122138) Bocsek


Bocsek
aktív tag

Sziasztok! Hajnali villámparádé után a házban két Samsung se kapcsol be. Az egyik meg se mukkan, a másiknak világít a ledje, de mikor be akarnám kapcsolni, akkor csak villog a led, ötször kettőt. Van ennek a villogásnak valami jelentése?

(#122139) katonatom90


katonatom90
csendes tag

Sziasztok.
Érdeklődnék hogy mi a véleményetek a Samsung Nu8052-es típusról
Tv-nézésre meg ps4 pro-ra lenne használva.

(#122140) PuMbA válasza Bocsek (#122138) üzenetére


PuMbA
titán

A leírásában benne van :)

(#122139) katonatom90: Jó választás.

[ Szerkesztve ]

(#122141) Statikus


Statikus
senior tag

Sziasztok, új Samsung Smart tv vásárlását fontolgatom. Van egy jópár éves Samsung tv-m, LAN csatlakozással, NAS-ról szinte mindent lejátszik, nincsenek nagy video igényeim.

Azért kérdeznék tapasztalatotokról, mert a neten az új Smart leírásai nem győztek meg 100%-ban.

Sok régi DVD-m van iso-ba lementve, melyet a régi tévém simán lejátszik NAS-ról, azonban az új Samsungok leírásában sehol nem írják, hogy iso-t is kezelni.

Itt a kiszemelt TV:

https://edigital.hu/led-televizio/samsung-ue40nu7122kxxh-40-uhd-smart-led-televizio-p563010

Köszi előre is a segítséget, infókat.

(#122142) PuMbA válasza Statikus (#122141) üzenetére


PuMbA
titán

"Sok régi DVD-m van iso-ba lementve"

Nem kezel. Ideje átkonvertálnod akkor őket x264-be, mert nyolcad annyi helyet foglalnak úgy és ugyanolyan minőséget kapsz :)

[ Szerkesztve ]

(#122143) Statikus válasza PuMbA (#122142) üzenetére


Statikus
senior tag

Remek... akkor javasoljatok légyszi olyan freeware konvertálót, ami tényleg jó, ami kell kiválasztható, megtartható, törölhető, jól beállítható stb.

Köszi

(#122144) PuMbA válasza Statikus (#122143) üzenetére


PuMbA
titán

Handbrake, x264 High profile-lal, illetve az elején kipróbálod, hogy 800MB körüli méretet kapj, ami azt hiszem CRF 22, de lehet, hogy 23 vagy 24-es beállítás :)

[ Szerkesztve ]

(#122145) direwolf válasza PuMbA (#122137) üzenetére


direwolf
őstag

Linket pls!

A DivX amúgy nem ua. mint az XviD! Ezt sokan összekeverik. Az előbbi egy licences, de amúgy kalózkodekből lett valami, az utóbbi egy opensource projekt. Csak a gyökerük azonos.

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#122146) PuMbA válasza direwolf (#122145) üzenetére


PuMbA
titán

(#122143) Statikus: Ahogy nézem a Fast 576p25 preset lesz neked jó, azzal a módosítással, hogy konstans 50fps-re teszed a videó beállításoknál és decombnál bob módszert adsz meg.

[ Szerkesztve ]

(#122147) direwolf válasza PuMbA (#122146) üzenetére


direwolf
őstag

Ez miez? :D Én a DTS vs 2018 Samsung TV-re kértem linket

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#122148) PuMbA válasza direwolf (#122147) üzenetére


PuMbA
titán

Egy 2018-as Samsung TV-nek letöltöd a használati utasítását a hivatalos honlapról és benne van, hogy mit vagy mit nem játszik le :) [link]

(#122145) direwolf: Ja, de az Xvid terjedt el. A Divx-et kb senki sem használta, csak az elején, mert nem volt még Xvid.

[ Szerkesztve ]

(#122149) direwolf válasza PuMbA (#122148) üzenetére


direwolf
őstag

No de itt is ez virít nagy betűkkel:
"Important

DTS Audio codec is no longer supported on all 2018 TV Devices. If DTS Audio track is part of your manifest, make sure other audio tracks can be selected for smooth playback."

Erre kérdeztem rá, hogy ezt honnan: "Egyébként azt írják, hogy egyes TV-ken megy a DTS a 2018-as TV-ken is, gondolom a drágákon."

DivX tényleg nem nagy érvágás, azt senki se gondolja komolyan.

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#122150) PuMbA válasza direwolf (#122149) üzenetére


PuMbA
titán

Igen, félreolvastam, tehát egyiken se működik :R Lehet Samsung külső lejátszókat venni. Kicsit felpörgetik az értékesítést. Még szerencse, hogy a tavalyi és tavaly előtti TV-ken működik a DTS és nem vették ki.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.