Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102552) sityupityu válasza Cobra652 (#102551) üzenetére


sityupityu
veterán

Biztos, hogy jó tévé. Nekem nincs, de láttam már élőben.
A zöldes bőrszín az nekem is fura. :F Kb semmilyen lcd-n nem láttam még zöldes árnyalatú bőrszínt. Vöröset viszont annál gyakrabban :)

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#102554) Flashget válasza sityupityu (#102548) üzenetére


Flashget
félisten

Ha nem tetszik amit ír, illetve ahogyan írja akkor fogod és letiltod.

ez valóban régen így működött is, de mióta fizetőssé tették azóta nem.

Realme GT Master Edition

(#102555) perempe


perempe
addikt

UE40EH6030 TV-hez használhatok gond nélkül a noti merevlemezt?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#102556) sityupityu válasza Flashget (#102554) üzenetére


sityupityu
veterán

Ez így lenne?
Ezt most nem tudom kipróbálni, mert a privát beszélgetéseim tagjai közül senkit nem akarok letiltani, de ha rámegyek a letilt opcióra akkor rá is kérdez, hogy biztosan akarom-e. Ezért nem értem a dolgot. :F

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#102557) csbeci


csbeci
tag

Sziasztok!

Tegnap sikerült venni az Edigitalnál egy 55ös ks8000et, de maj vihetemnis vissza, mert van benne 3 halott pixel:( szép napot! Üdv

(#102558) ZolikaE46


ZolikaE46
senior tag

Sziasztok, tudom, hogy azt mondtátok nem az igazi a KU-széria, de mi vele a fő gond?
Találtam egy tv-t ami tetszik: SAMSUNG UE 78 KU6500SXXH

(#102559) ZolikaE46 válasza ZolikaE46 (#102558) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

...mert ugye azt írtátok, hogy rossz a képminőség, de mennyire, mihez képest és úgy nézzétek, hogy egy Samsung RBLE52A656A1 helyett lesz.

(#102560) Carasc0 válasza csbeci (#102557) üzenetére


Carasc0
őstag

Szia!

Hogy szűrted ki ezeket? Én is letesztelném ezt a Tv-n de nem tudom hogyan kell. :R

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#102562) csbeci válasza Carasc0 (#102560) üzenetére


csbeci
tag

Hazavittem feltettem a flara és játék közben vettem észre egy fekete pontot a jobb felső sarokban. Majd a youtubon lefutattam egy pixel tesztet és akkor kiszúrtam a másik kettőt. Ha kicserélik egy másikra akkor ott helyszínen fogom majd letesztelni ha van rá mód.

(#102563) Carasc0


Carasc0
őstag

Köszönöm az előző kérdésemre a választ!

Amúgy én is csatlakozom ahhoz hogy a KS7000-nek bitang jó képe van. Bőrszín probléma nálam sem merült fel. Normál színhőmérsékleten használom. Teljesen korrekt. És még nem nem is kalibráltam csak úgy állítottam be, ahogy magamnak jónak láttam.

Már csak 1 dolog nem akar működni. Beregeltem a TV-t, tehát van Samu accom. A TV az istennek sem akar bejelentkezni. WAT? Valaki ebben tud segíteni?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#102564) PuMbA válasza ZolikaE46 (#102558) üzenetére


PuMbA
titán

Ez már jobb választás, bár 78 colnál már lesz foltosodás és egyenetlen bevilágítási probléma. Ezzel amúgy se lehet mit kezdeni, mert nem OLED TV.

[ Szerkesztve ]

(#102565) saltanus


saltanus
aktív tag

Sziasztok !

Most akkor a KU7000 samsung tenyleg csak 60 Hz es,???
de a mediaban a KS7000 seria volt, viszont itt a listaban nem talalok ilyet,ertem h ez most mas piacra keszultek de akkor most hogy is van ez?

[link]

[ Szerkesztve ]

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#102566) belan válasza saltanus (#102565) üzenetére


belan
addikt

Mert ks7000 amcsiknal ks8000 van fel tüntetve

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#102568) saltanus


saltanus
aktív tag

huuu koszonom fiuk most azert megnyugodtam.... :)

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#102569) #94529552 válasza ZolikaE46 (#102558) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az a gond vele, hogy ívelt kijelzős, és csak 6-os UHD, és ekkora méretben minél jobb minőség kellene. Lehet még kapni 75HU6400-as FHD-t(itt is van valakinek), vagy egy 65KS8000 például sokkal jobb képminőség lenne, ha elég a méret.

sityupityu Ha fizetsz, akkor a fórumtopikban nem látod a hsz-eit az illetőnek, viszont a privátot le lehet tiltani, ahhoz nem kell fizetni semmit.
A másik, hogy sztem tilos a privát beszélgetés részleteit megosztani itt. Most mit ért el vele aki beírta a káromkodásait?

(#102570) belan válasza sityupityu (#102546) üzenetére


belan
addikt

Én nem azt mondtam nem volt neki csak azt lehet nem volt neki .amúgy meg szerintem ő jobban meg sértett itt bárkit vagy akármelyik topikba mint mi öt szerintem . És azt nem tudtam privát beszélgetést nem szabad ki írni a fórumba.amúgy vegén meg mi kérünk majd bocsánatot tőle nem :U

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#102571) sityupityu válasza #94529552 (#102569) üzenetére


sityupityu
veterán

Akkor jól tudtam, mert én is arról beszéltem. :K

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#102572) ZolikaE46 válasza PuMbA (#102564) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

Értem, akkor ezzel még fogok szenvedni... Nemrég volt nálam egy samsung ue75ju7000 azzal minden szempontból meg voltam elégedve, de az egy jóval drágább készülék. Ahhoz képest ez nem tudom milyen? Lehet érdemesebb olyat keresni használtban? Tudok olyat egy év garival, de még úgy is drága(990K)...

(#102569) Pumma:
Az a baj már árban így nagyon kezdünk elszaladni... A 65KS8000 még tetszene is, de abban meg nincs 3D... Akkor meg lehet jobban járok egy: LG 65UH950V-vel.

(#102573) eabeka


eabeka
újonc

Sziasztok!

Samsung okos TV-m van. Az a probléma, hogy indokolatlanul váltakozik a hangerő. Egyszer nagyon hangos aztán alig hallani valamit. Valaki találkozott már hasonló problémával?

Köszi

(#102574) Főtroll


Főtroll
újonc

Ha bekapcsolás után pár percig vibrál a háttérvilágítás, de utána kifogástalan a kép, akkor mire számítsak hosszabb távon? Ez még CCFL, nem LED-es.

(#102575) Celtis válasza Főtroll (#102574) üzenetére


Celtis
veterán

Nyilvánvalóan döglődik a TV-d.Senki nem lát bele, hogy 1 napig vagy évekig húzza így. Csináltasd meg.

(#102576) fila


fila
senior tag

Samsung 40 B650, invitel digitális TV, probléma:
nem jó időt mutat az EPG az óraátállítás óta, (1 óra eltérés)
automatikus idő be van állítva.

Invitel topicban azt írták TV probléma,
így a kérdésem az lenne,
mit kell állítanom, hogy jó időt mutasson az EPG?

Előre is köszi
Fila

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#102577) tjnet


tjnet
aktív tag

Ha valaki akarja tesztelni a tv-jét. Van itt egy pár file tesztelésre.
Link:[link]

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#102578) Hejakut


Hejakut
csendes tag

Kedves Fórumtársak!
Egy új 49KS7000-sel ismerkedünk. A képe nagyon szép. Mennyire lennétek szőrösszívűek pixelhiba terén? Eddig 1 sötét pixelt találtam, a kép felső sávjában. Elvileg online rendelés, ezért hozhatnám-vihetném r, meg várhatnám az újat, de van remény, hogy ne legyen rajtuk egyetlen pixelhiba sem? Tudom, tudom, azt mondjátok, hogy én döntésem el, hogy zavar-e. De ha nagyobbra vagy jobbra csere miatt 2-3 év múlva átcserélnénk másikra, gondolom, a vevő nem lesz megértő.
Véleményetek ezúton is köszönöm.

(#102579) Hejakut


Hejakut
csendes tag

Egy fekete és egy világos, egyik sem középen, de hm-hm.

(#102580) belan válasza Hejakut (#102578) üzenetére


belan
addikt

Csere egyértelmű !!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#102581) sityupityu válasza eabeka (#102573) üzenetére


sityupityu
veterán

Automatikus hangerő ki van kapcsolva?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#102582) Celtis válasza Hejakut (#102578) üzenetére


Celtis
veterán

Te meglátsz egy sötét pixelt normál nézési távolságról?

(#102583) rajzol01 válasza Cobra652 (#102567) üzenetére


rajzol01
tag

beállítottam Rtings szerint az 55Ks7000 -t Film módba, warm 1-gyel, de én továbbra is jobbnak látom normál üzemmódban, normál színtónussal. Nálam ez marad.
(bár azt hiszem nem volt ilyen kérdés)

(#102584) sityupityu válasza Celtis (#102582) üzenetére


sityupityu
veterán

Akinek jó szeme van....... :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#102585) Hejakut válasza Celtis (#102582) üzenetére


Hejakut
csendes tag

Persze, 1-2 méterről már nem látszik. Te megtartanád így? Én is, ha azt mondjátok, hogy az 1-2 phiba általános. Akkor minek cserélgessem.

(#102586) jegenye77


jegenye77
addikt

Erre valaki!?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#102587) hitman77


hitman77
senior tag

(#102588) Batib válasza hitman77 (#102510) üzenetére


Batib
őstag

Leválasztás: source - kijelölöd a meghajtót - tools gomb - usb eltávolítása (egyszerűbb kiapcsolni a tv-t)
Felvétel: A tv felvételre saját fájlrendszert használ, előtte ellenőrzi a meghajtót és megformázza. Tud több partíciót is kezelni. HDD esetén érdemes előtte a PC-n létrehozni egyet amit erre akarsz használni.

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#102589) magyarosim


magyarosim
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Samsung UE40KU6000 készülékünk, és szeretnék hozzá venni smart távirányítót.

Valaki tudna segíteni, hogy milyen távirányító az ami rendesen működik vele?

Telefonos app és külső billentyűzet nem játszik.

Köszíí :)

Az élet megéri, hogy megéld. - Max Payne // Ahogyan én látom, kétféle ember van: azok, akik arra áldozzák az életüket, hogy felépítsenek egy jövőt, és azok, akik azzal töltik, hogy a múltat próbálják újraépíteni. - Max Payne

(#102590) sandró60 válasza magyarosim (#102589) üzenetére


sandró60
addikt

Egy ilyen kell neked?
Azért írom kérdőjellel,mert pontosan nem tudom,hogy jó-e hozzá.
A H sorozatú tévéhez ilyet adtak
Néha itt a PH aprón is hirdetnek :K

[ Szerkesztve ]

(#102591) sandró60 válasza magyarosim (#102589) üzenetére


sandró60
addikt

Ment PÜ :K

[ Szerkesztve ]

(#102592) Jovanny2 válasza magyarosim (#102589) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ha valami jó hozzá, akkor BN59-01181B szerintem az. Ez nem fekete, hanem ezüst-fekete.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#102593) Syz


Syz
senior tag

Tegnap elhoztam én is a boltból a 49KS7000-ret.Nem találtam rajta pixelhibát eddig de ma még egyszer átnézem tüzetesebben.Rádugtam tegnap amit lehetett,PC a HDMI2 (PC/DVI) portban,PS4 a HDMI STB portban.Az összerakás tegnap majdnem pánikba fulladt ugyanis simán levettem a hungarocelt a doboz tetejéről ahogy kell,a papírokat meg az accessories kit-et észrevettem úgyhogy azokat kikaptam onnan de a talpakat nem vettem észre ott becsomagolva úgyhogy kisebbfajta pánik lett úrrá mikor már mindent elterveztem,de a doboz alján nem találtam a talpakat.Fene se gondolta volna hogy felül voltak :) A távirányító egész kicsi nekem és puritánnak tartottam de délután már barátkoztunk és estére meg is kedveltem.Ma megpróbálok utánanézni a finomhangolásnak mert mindenbe csak bele-bele néztem tegnap.A filmek természetesen gyönyörűek rajta,játékban is kipróbáltam és ami megy 4K-ban 60 Hz-en az valami élmény,de ha a natív 3840x2160 alatti felbontást szeretnék választani (mondjuk 1440p) akkor nem engedi hogy fentebb állítsam a Hz-et,29-Hz-re lelimitál.

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#102594) HagaNRG válasza Jovanny2 (#102592) üzenetére


HagaNRG
őstag

Mondjuk ez nekem is jó lenne. Jó nagy hülye voltam, mert tegnapelőttig volt egy Samsung TV-m gyárilag ezzel az okos távval adva és volt egy 6000-esem is, amihez csak a sima, kis táv járt.
Nem próbáltam meg soha, hogy jó-e a kisebb szériához is. (lényegében itt a levegőben hadonászós dolog kellene nagyon...)

Tegnap vettem is egy Logitech K400-at jó drágán.

Ez megy tökéletesen a TV-vel, lényegében csak be kell dugni a mini usb jeladót a TV-be és megy a billentyűzet.
De ezzel én nem vagyok előrébb, mert a gyorsabb vezérlés érdekében kifejezetten a kis, hadonászós-kurzoros távirányító hiányzik nekem, a billentyűvel egyelőre TV-n marha lassan üzemelek.

Ha valakit esetleg érdekel, viheti a billentyűzetet...

Más téma:
Ez a kis jeladó mire szolgál? Mert találtam a fiókban ilyet is, de soha nem dugtam rá a TV-kre sem. (ki tudja már, melyikről maradt meg...)

[ Szerkesztve ]

(#102595) Batib válasza HagaNRG (#102594) üzenetére


Batib
őstag

Kis jeladó: Infra out - Tudsz vele és a tv távszabivall más boxot vezérelni. (H sorozathoz adták)
Más: A KU6000-ben van egyáltalán BT? Szerintem nincs és innentől kezdve az egész Smart Control téma kilőve.
A specifikáciokban nem szerepel BT HID, vmint a minap jártam egynek a menüjében és nem találtam BT hangszóró lehetőséget sem. Ha vki máshogy tudja javítson.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#102596) Saltwater


Saltwater
aktív tag

Sziasztok!
Kérek ötleteket a tévém problémájával kapcsolatban.
A tévém típusa UE48JU6000, és olyan gondom van vele, hogy időnként leáll a wifi modulja. Nem lát semmilyen wifi hálózatot. Újraindítás nem segít, csak ha ki is húzom az áramból a készüléket.
Legutóbbi fw van rajta természetesen. Mit tehetnék?

https://hdd-adatmentes.hu

(#102597) HagaNRG válasza Batib (#102595) üzenetére


HagaNRG
őstag

Miért, az okos táv az BT-s?

(#102598) Batib válasza HagaNRG (#102597) üzenetére


Batib
őstag

Igen.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#102599) sityupityu válasza HagaNRG (#102597) üzenetére


sityupityu
veterán

Kivéve a be-kikapcs gombot.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#102600) dethroner válasza PuMbA (#102513) üzenetére


dethroner
veterán

3D azért nincs benne, mert megbukott, senkit sem érdekelt.
Azért ilyen marhaságot nem vártam, különösen tőled :( Ha az embereket nem érdekelte volna a 3D, akkor nem vettek volna 3D képes tévét, amikor ezeket nyomatták. Szerintem azért került parkolópályára a 3D, mert a tévékbe épített kijelzők többnyire már UHD felbontással jönnek és ez vagy megdrágítaná, vagy technológiailag nagyon megnehezítené az ilyen tévék normális minőségű gyártását.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.