Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) Bambusznád válasza Predator2 (#2499) üzenetére


Bambusznád
tag

Nem tudom...

Itt egy részletes cikk videóval.


j.bravo : én még nem hallottam telefonálás közben

[ Szerkesztve ]

(#2502) szente válasza j.bravo (#2500) üzenetére


szente
addikt

Azt mondják egyesek, csak akkor hallani a zajt, ha épp egyik fél sem beszél.

[ Szerkesztve ]

(#2503) ko9 válasza j.bravo (#2500) üzenetére


ko9
addikt

Ha ki van kapcsolva a zajszűrés, több tesztelés után se lehetett hallani, se 3G hálózaton, se sima GSM hálózaton.

Kamera: Mivel bele lesz rakva 2.3.4-ben a 3D kamerafunkció, cserélve lesz a kameradriver is valószínű. Ezért gondolom, hogy javulni fog valamelyest a kép minősége is.
Ha más nem, 3rd party kameraapp-al (Camera360 stb) lehet, hogy lehet javítani a zajszűrésen.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2504) pepe091 válasza Predator2 (#2490) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem a telefonról volt szó, mármint hogy az a lassabb, hanem a market :)

Én a telefonnal teljesen meg vagyok elégedve, sőt imádom :)

(#2505) Davey7


Davey7
senior tag

Azt vettem észre,hogy a telefon jobb oldalán a hatlap kicsit eláll a középső teruletnel. Ez nálatok is így van? Nem sokkal csak vagy fel mm. A felső,meg alsó szélén patentul illeszkedik,de közepén kicsit kiáll.

nem zavar csak azért kérdezem,hogy ez normális e.

(#2506) ko9 válasza Davey7 (#2505) üzenetére


ko9
addikt

Van még mibe belekötni? :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2507) Davey7 válasza ko9 (#2506) üzenetére


Davey7
senior tag

Most mi baj ezzel,hogy megkérdeztem? Csak nemtudom,hogy én vagyok e ezzel így vagy más is.

(#2508) Isten88 válasza Davey7 (#2505) üzenetére


Isten88
senior tag

Nálam a MicroUSB csatlakozónál áll el kicsit a hátlap. Szinte nem is látható, csak nyomás hatására kicsit nyöszörög.

(#2509) pepe091 válasza Davey7 (#2505) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nálam sehol nem áll el, és nem is nyöszörög. Mindenütt tökéletesen illeszkedik.

(#2510) FET-MEN


FET-MEN
veterán

kezdek elállni a jövőbeli SE vásárlástól..most csak az xperia mini/pro kat foschták el ennyire vagy mindet? :U nem akarok samsungékoz átáálni, de ha szükséges..nekik mindíg minőségi az összeszerelés, meg galaxy sorozatnál nincsenek ilyen FAIL-ok :K

Iphone 7

(#2511) Predator2


Predator2
addikt

ma beszélgettem egyik haverommal neki egy x10 mini pro-ja van mint ahogy öcsémnek is
és azt mondja h az is ciripel és öcsémnek is meg neki is "dobálja" a hálózatot

ha már voltak ilyen bajok az előddel is akkor "félek" h nem fogják javítani az újban

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2512) xperiababu


xperiababu
csendes tag

Csodálkozva olvasom kommentárjaitokat, melyen meglepődtem. Ha földhöz nem vágom, akkor addig nem lesz ciripelés! Nálam tökéletes ez a kis mocsok, semmi baja! Nem tudom miről beszélnek sokan, de lefogadnám a felének sincs még ilyen telefonja csak írogat és skandálja a többieket. Érdemes lenne elgondolkodni egy csoportos készülékjavítás megvalósításán, melyen a fórumozó tagok EGYSZERRE nyújtják át készülékeiket a megfelelő szolgáltató szervizeiben...

Mondom, nálam hibátlan a telefon, nem értem mit ciripeltek...

(#2513) Enci1983 válasza FET-MEN (#2510) üzenetére


Enci1983
senior tag

A samsungnál mindig minőségi az összeszerelés? [moderálva] az összeszerelés a samsungnál minden csak nem minőségi, már sorry. De lehet hogy nem ugyanarra a samsung cégre gondoltunk :) . Kivi vagyok amúgy még milyen hibák látnak napvilágot. Pár korábbi hozzászólásban az van ha aktív a kijelző akkor mindig lehet hallani a sistergést, hol halkabban hol hangosabban. Na most telefonálás közben hogyan hallod a sistergést mikor nem aktív a kijelző? Mert ez érdekelne engem, igaz 2 hónapja tulaj vagyok de ilyen apró hibákkal én nem törődök, pláne úgy hogy 2 év garancia van a telóra, ha annyira káros volna ez a statikus zaj, véleményem szerint meg sem kapta volna az FCC engedélyt, de ez szubjektív nyugodtan bele lehet kötni. El sem hiszem hogy sokaknak nincs nagyobb gondja mint hogy hallja hogy él (sistereg) a telefonja :D ez egyrészt komikus, másrészt [moderálva] valahol. S ezzel több potenciális vásárlót hajszolnak egy még több hibával rendelkező készülék felé.

[ Módosította: 7 ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#2514) HEKIT99 válasza xperiababu (#2512) üzenetére


HEKIT99
csendes tag

Hanyadik héten gyártották a telefondodat?
pl:SK17i
SI 1249 - 4773
11W32

(#2515) xperiababu válasza HEKIT99 (#2514) üzenetére


xperiababu
csendes tag

SK17i
SI 1249-4773
11W33

(#2516) ko9 válasza HEKIT99 (#2514) üzenetére


ko9
addikt

Amúgy van a másik topikban is egy 11W33-as illető, aki nem hall ciripelést :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2517) FET-MEN válasza Enci1983 (#2513) üzenetére


FET-MEN
veterán

pl? melyikkel van gondod összeszerelés?? nekem volt egy c3050-em az volt gagyi, pl kis fosch galaxy mini jobban össze van rakva mint X8-am, X8 nak recseg ropog a hátlapja ha nincs ott papír, és az is kilapul kb 3 hét alatt :U

xperiababu haveromnak is ezek az adatok és nem ciripel :C

Iphone 7

(#2518) Predator2 válasza xperiababu (#2515) üzenetére


Predator2
addikt

nekem nincs Mini pro-m

ha vásárolnék ezeket az adatokat már csak vásárlás után látnám? (gondolom)

SE mit nyilatkozott a hibákkal kapcsolatban?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2519) ko9 válasza Predator2 (#2518) üzenetére


ko9
addikt

Nem. Az akksi alatt van. Megkérheted, hogy hadd nézd már meg.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2520) mrlujoak válasza FET-MEN (#2510) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ja, igazad van a Galaxy S elsz@rt GPS és WiFi vevője sem az a Samsung az a szériája...
Ráadásul azok olyan hardveres tervezési hibák, melyet egy frissítés sem orvosolt.

A mini pro javítását beígérte a gyártó, de még mindig ezen rugóztok, és heccelitek a népet.
Sokan - akik nem is olvassák a fórumot - megelégedve használják a miniket, és ők is kapják a szoftfrissítést.

Komolyan, a Motorola Defy nem kapott ennyi hisztimizériát a szériahibás hangszórója miatt (amit ráadásul nem is sikerült gyártási időre beazonosítani) így bármikor előjöhet, és elő is jön a beszédhangszóró örökre elnémulása...

Basszus ezen ennyit rugóztok, amikor a SE reagált és frissítést ígért a hiba javítására.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2521) Lajdzsi


Lajdzsi
tag

Ezek szerint ha az x10 szériában is van ciripelés mégse lett eddig semmi bajuk (látványos) abba is hagyhatjuk az aggodalmaskodást :K

(#2522) pepe091 válasza mrlujoak (#2520) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Csakhogy már van valaki, aki nem állandóan csak sír hogy így élettartam meg úgy...
Köszi hogy itt vagy!

És mint már mondtam nekem tökéletes ez a telefon, imádom!

(#2523) sxxorp válasza pepe091 (#2522) üzenetére


sxxorp
őstag

Szervizes - neki egy tucat. Vallásból jól áll - hisz a Sony Ericssonnak, hogy ez szoftverrel javítható - meglátjuk... Csak kíbic - nincs ilyen telefonja. Köszi, hogy itt van :D
Én inkább megvárom a frissítést (remélem a még hetekig elhúzott hivatalos régiós frissítés helyett az XDA- hamarabb felbukkan egy tesztelhető verzió...) és csak remélem nem egy némileg zajszűrt videofelvevést kapunk, mint hibajavítás...

A következő kérdés az, ha csak egy elkenő frissítés lesz, de a zaj ott marad, akkor mik a jogi lehetőségeink.

Emellett több helyről készlethiányról számoltak be - nagyon könnyen lehet egy hardverrevízió jele.

Senki nem kételkedett, hogy ez egy nagyon jó tulajdonságokkal rendelkező telefon - szerinted miért vettem? Az elődje is tök jó volt.
Az előd esetén ilyen elterjedt biztos nem volt a probléma, ha egyáltalán ugyanarról beszél az X10 Mini Pro tulajdonos, ami egyáltalán nem biztos.

(#2524) sxxorp válasza xperiababu (#2512) üzenetére


sxxorp
őstag

Fel tudnál tölteni valahova egy csendes környezetben készített 15-20s hosszú videót?
Egyébként senki nem mondta, hogy mindegyik rossz. Örülj, hogy a Tiéd az, de ettől még sok a hibás :)

Enci: ami tényleg komikus és [moderálva]: "ha annyira káros volna ez a statikus zaj, véleményem szerint meg sem kapta volna az FCC engedélyt", ez komoly? :D :D
Az összes híresen hibás telefont engedélyezték :D

Az a pár korábbi hozzászólás téved: ott a zaj szinte mindig, ha aktívabb a telefon. Például inaktív a képernyő, de GPS-t kerestetsz a telefonnal. Ezért hívás közben is hallható (főleg, hogy a fülednél van...)

[ Módosította: 7 ]

(#2525) dokee78 válasza Bambusznád (#2470) üzenetére


dokee78
félisten

Rég jártam erre. :B
Nekem is gyorsan merül a Mini,de nem izgat.

[ Szerkesztve ]

(#2526) FET-MEN válasza mrlujoak (#2520) üzenetére


FET-MEN
veterán

ja :DD mind1 maradok SE-nél, szoftveresen akkoris a legmegbízhatóbb. a ciripelés meg mellékes, főleg hogy a haverom 2 hete vette és w33 asszem, nincs cirpelés, és imádja a telót :C

Iphone 7

(#2527) Arween


Arween
senior tag

sziasztok!Én épp most adtam el az x10 mini pro-m ,és egy ilyen készülék vásárlásán gondolkodom.De mint olvasom van gyerekbetegsége a telónak,így inkább lehet várnék a vásárlással.(annál is inkább mert igazából a nagy tesójára fáj a fogam,csak sajna nagyon késik a megjelenése)
Viszont ha mégis ezt venném:ennél a típusnál is megoldható a rootolás,xrecovery ,és hasonlók?
Játékok futnak rajta simán?

(#2528) dokee78 válasza Arween (#2527) üzenetére


dokee78
félisten

Rootolásnál ugrik a garancia.

(#2529) Predator2


Predator2
addikt

tudtok olyan boltot ahol olcsón betudnék szerezni kártyafüggetlen, magyar, dobozos (benne minden tartozékával) Mini Pro-t ?
Olyan kellene amin megtudnám nézni h melyik héten gyártották

THX előre is

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2530) Isten88 válasza Predator2 (#2529) üzenetére


Isten88
senior tag

Szia!
Itt van egy. :)

(#2531) Predator2 válasza Isten88 (#2530) üzenetére


Predator2
addikt

sajna több ponton is "bukta" az elvárásaimat :(

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2532) detty003


detty003
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Telefonálás után néha amikor nem én teszem le akkor nem jön vissza a képernyő még 2-3 perc után sem. Mit csináljak,nálatok is van ilyen?

(#2533) FET-MEN válasza Arween (#2527) üzenetére


FET-MEN
veterán

kár hogy eladtad, volt egy nagyon megbízható telód, ami azért nem.volt low end :U

Iphone 7

(#2534) Isten88


Isten88
senior tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egy "call recorder" alkalmazást, ami mind a két irányba rögzíti a hangot, ha lehet, mp3-ba, és mindezt magától? Hívás fogadásakor indítja a rögzítést, hívás végénél meg megszakítja. Bocs, hogy itt kérdezem, de nem találtam topikot, ahol erre irányuló kérdéseket feltehetnék.
Köszi előre is!

(#2535) silboy válasza Davey7 (#2505) üzenetére


silboy
aktív tag

Rendesen fel van pattintva a hátlap?Nekem is volt hasonló minimális hátlap elállás,de megnyomtam és a helyére pattant és tökéletes lett.

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#2536) silboy


silboy
aktív tag

Kitettem egy gyári widgettet,amivel leveszi a készülék a fényerőt.Ebben a csökkentett módban nekem "pislog" a kijelző,vagyis ugrál a fényerő fel,le.Más nem tapasztalt hasonlót?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#2537) Bambusznád válasza silboy (#2536) üzenetére


Bambusznád
tag

Az enyém nem csinálja.

(#2538) Arween válasza FET-MEN (#2533) üzenetére


Arween
senior tag

Miért ez a verzió nem megbízható?(és ne is írj ilyeneket így is sajnálom a kicsikét :(( )

dokee78

Tudom,hogy ugrik,de attól még a kérdés kérdés marad :))

(#2539) HTCS válasza Arween (#2538) üzenetére


HTCS
csendes tag

valakinek nincs eladó mini/pro teljes eladó jó áron?
Kicsi felbontás hátránya miben nyilvánul meg? (800x480) hoz képest.

(#2540) Davey7 válasza silboy (#2535) üzenetére


Davey7
senior tag

Nem volt egyszeru,de csak sikerult, koszi... Ott nyomogattam mar teljes erobol es megsem pattant be. Aztan kis ugyesseggel csak sikerult :)

(#2541) xperiababu


xperiababu
csendes tag

Reply to:
#2516 - ko9 válasza HEKIT99 (#2514) üzenetére;
#2517 - FET-MEN válasza Enci1983 (#2513) üzenetére;
#2520 - mrlujoak válasza FET-MEN (#2510) üzenetére;
#2524 - sxxorp válasza xperiababu (#2512) üzenetére;
#2532 - detty003 üzenetére válaszom;
#2536 - silboy üzenetére válaszom;
#2539 - HTCS válasza Arween (#2538) üzenetére.

#2516: itt bizonyosodott be számomra, hogy Győrben a T-Mobilenál már elfogyott a 33. hétnél régebbi készlet! :)

#2517: Fet-Men, mutassatok majd létszíves olyan fórumozókat, akiknek bajuk van a telefonnal. Akinek a 33. hetivel van bármilyen gondja, annak nincs ilyen telefonja! :)

#2520: Szerintem is nagy hülyeség mindig a ciripet hajtani. Már kaptam egy telefonos megkeresést a gyártó magyarországi képviseletétől, hogy tudnak a dolgokról, elnézést kértek és a bizalmam / türelmem a frissítés megjelenéséig. Jelenleg már tesztelésre a Sony Ericcson a 2.3.4.-es verziót már a megfelelő illetékes kollégáinak eljuttatta. Várjuk ki türelemmel az új verzió kiadására, valamint kerüljük a felesleges postokat a cirippel kapcsolatban.

#2524: Felveszem Neked a videót, holnap lesz több időm, feltöltöm Youtube-ra. Én sem azt mondtam, hogy mindegyik rossz, csak sok a hülye, aki a hangulatot kelti, hogy neki ilyen rossz, olyan baja van közben telefon meg sehol... :-)

#2532: Nálam is van ilyen, de a bekapcsoló gombot nyomva visszajön a képernyő. Vagy nálad komolyabb a baj?

#2536: Nekem is van ilyen gondom, de csak amikor mindig visszaveszem a fényerőt minimálisra. Nem tudom hogyan lehetne ezt megszüntetni, de néha nagyon idegesítővé tud válni ez a jelenség! Annyi a különbség, hogy én nem tettem ki a gyári widgetet, illetve lepucoltam a dolgokat egy kicsit. De így is észlelhető a jelenség...

#2539: Itt érdemes lehet körbenézni, bár ez nem az a topik, engem nem zavart a komment. (Ide teszem a linket, mivel a böngészőben több lehetőségem a javításra nem lesz. A fórumban több funkció nem üzemel, mint a linket sem tudtam a kijelölt szövegre illeszteni! http://tinyurl.hu/vHfS/)

[ Szerkesztve ]

(#2542) ko9 válasza xperiababu (#2541) üzenetére


ko9
addikt

[link] :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2543) detty003 válasza xperiababu (#2541) üzenetére


detty003
csendes tag

még nem néztem.hosszan nyomjam a bekapcs gombot vagy roviden?

(#2544) xperiababu válasza ko9 (#2542) üzenetére


xperiababu
csendes tag

Telefonról hova tudok feltölteni videót?

(#2545) xperiababu válasza detty003 (#2543) üzenetére


xperiababu
csendes tag

Én röviden nyomom és azonnal bevillan a billentyűzár. Gondolom te hosszan nyomtad akkor.

(#2546) e-newsee


e-newsee
addikt

Tudja valaki esetleg, mikor lesz általános árváltozás a T-nél?
Így, hogy a 33. hetiek rovartalanítottnak látszanak, már egyre jobban érdekel a dolog. :)
Csak lenne egy kicsit olcsóbb a Dominós ára.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2547) Bambusznád válasza xperiababu (#2544) üzenetére


Bambusznád
tag

Bárhova. pl. Youtube

(#2548) xperiababu válasza e-newsee (#2546) üzenetére


xperiababu
csendes tag

Kb. 10 perce néztem a T-Mobile weboldalát. Ha interneten keresztül rendelsz készüléket, akkor 10 %-ot számítanak fel az árból. Nem tudom, hogy ez az Xperia Mini Pro-ra érvényes-e, de próbáld meg vagy kérdezd meg az Ügyfélszolgálatot.

(#2549) e-newsee válasza xperiababu (#2548) üzenetére


e-newsee
addikt

Mini prora is érvényes, azt néztem, de ahogy ismerem őket (és magamat), ha most megrendelem, jövő héten még egy 5-öst csökken. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2550) detty003 válasza xperiababu (#2545) üzenetére


detty003
csendes tag

Igen hosszan nyomtam. legközelebb ha ilyen van megpróbálom röviden hátha az úgy jó lesz. Ha nem lesz jó akkor nem tom mit csináljak.
köszi:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.