Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42951) Balathruin válasza Birdie89 (#42950) üzenetére


Balathruin
veterán

Másik SD is lehet megoldás.

(#42952) Birdie89 válasza Balathruin (#42951) üzenetére


Birdie89
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm, végre működik, ezer hála! :R :))

(#42953) Bzzz válasza Bzzz (#42945) üzenetére


Bzzz
senior tag

Senki nem használ Slimsaber-t?! Vagy legaláb a az alap androidos névhjegyzéket fel tudja tölteni (már ha ilyen lehetséges)

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#42954) Birdie89


Birdie89
csendes tag

Még egy olyan kérdésem lenne, hogy melyik kernelt érdemes feltenni? COCore5-öt keresem, de az XDA-n már nincs fent, legalábbis az eddigi link már nem jó. Vagy egyéb más ötlet? Eléggé akad meg fagy ezzel a gyárival. Köszönöm!

(#42955) Balathruin válasza Birdie89 (#42954) üzenetére


Balathruin
veterán

CoCore nem lesz elég, kell oda az Fmod is. Írd meg privátban Acef-nek a gmail címed és megosztja a drive mappát.

(#42956) Birdie89 válasza Balathruin (#42955) üzenetére


Birdie89
csendes tag

Köszönöm, írtam neki. :)

Ha már annyira belejöttem a kérdezésbe, akkor lenne még egy. Sötétebb színeknél elég látványosan vibrál/csíkozódik a kijelző (mint amikor bezavar valami), ez mitől lehet? Úgy tűnik, hogy hardveres probléma.

[ Szerkesztve ]

(#42957) Acef válasza Adam8199 (#42944) üzenetére


Acef
addikt

Igen, mehet bele, de néhányan hibát jeleztek a menüben, usb-ben, és lehet, hogy ez okozta. Benne volt, de kivettem
Tehát tedd bele, de előtte mentsd el az eredetit.

[ Szerkesztve ]

(#42958) Balathruin válasza Birdie89 (#42956) üzenetére


Balathruin
veterán

Hasonló hiba nálam csak 2G használata közben fordult elő.
#42959: Kiírja a Status Bar-ban (állapotsáv), nálam E (Edge) van.

[ Szerkesztve ]

(#42959) Birdie89 válasza Balathruin (#42958) üzenetére


Birdie89
csendes tag

Azt hol tudom ellenőrizni, hogy melyiken megy most?

(#42960) Acef válasza Bzzz (#42953) üzenetére


Acef
addikt

Írj 20.00 körül, és elküldöm, de nem hiszem, hogy működik..

(#42961) Birdie89 válasza Balathruin (#42958) üzenetére


Birdie89
csendes tag

Nálam az adatkapcsolat le volt tiltva, hogy ne menjen fel mobilnetre. Egyébként amikor aktiváltam H-t ír.

(#42962) Balathruin válasza Birdie89 (#42961) üzenetére


Balathruin
veterán

Az a 3G.

(#42963) Birdie89 válasza Balathruin (#42962) üzenetére


Birdie89
csendes tag

De ha ezt aktiválom és nincs wifi, akkor megy a mobilinternet is, ugye? Vagy azt valahogy lehet tiltani? Eléggé kezdő vagyok még...

(#42964) Adam8199 válasza Acef (#42957) üzenetére


Adam8199
tag

Köszönöm.
Akkor ugy mehet hogy wipe cache,wipe dalvik,fmod flash+extra.zip igy mehet rá a javitott fmod?

Audi A4 B5

(#42965) Balathruin válasza Adam8199 (#42964) üzenetére


Balathruin
veterán

Igen.

(#42966) Birdie89


Birdie89
csendes tag

Nem tudom megint mi van, de valami van. Ideiglenes-fejlett recovery-ből próbálom telepíteni a CoCore-E-6.8-CWM.zip-et, de amikor rányomok, hogy choose zip from sdcard, azt írja alul hogy E: Can't mount /sdcard/.

(#42967) Birdie89


Birdie89
csendes tag

Esetleg Universal Kernel Flash-sel rakjam fel?

(#42968) Balathruin válasza Birdie89 (#42967) üzenetére


Balathruin
veterán

Ahhoz ki kell bontani, de úgy is jó.

(#42969) Birdie89 válasza Balathruin (#42968) üzenetére


Birdie89
csendes tag

Internal SD-re beraktam, és onnan sikerült kiválasztani. Érdekes ez a microSD kártya... :DD

(#42970) Nori0720


Nori0720
újonc

Sziasztok!

Ezúton szeretném megköszönni Acefnek a segítséget és a "szájbarágós leírást"! A múlt héten mindent ennek megfelelően végeztem el a T-s S Advance-omon az első ponttól az utolsóig! Azóta sokkal gyorsabban és stabilabban működik, mint amikor megvettem a gyári GB-vel! A JB telepítése előtt már épp azon gondolkodtam, ideje lenne váltanom egy másik telefonra, mert jelentősen lassult és több problémája is volt, amit a gyári visszaállítás sem oldott meg.
Most meg tökéletesen működik! :)

(#42971) Acef


Acef
addikt

:) Szívesen!
Köszi a visszajelzést!

Érdemes frissíteni a 150101-re, mert van benne néhány frissítés.
Tippek/csere egy másik Fmod-ra

(#42972) Gabesz87 válasza Acef (#42971) üzenetére


Gabesz87
addikt

Szia!
Eladnám a telómat, amin 6.8-as CoCore kernel+140101-es Fmod van. Abban tudnál segíteni (vagy bárki amúgy), hogy hogyan tudom alapra állítani, resetelni? Mármint nem az eredeti ROM-ot, és kernelt feltenni, hanem letörölni mindent, ami rajta van (appok, fiókok, sms-ek, képek stb stb.), hogy egy tiszta, "használatlan" készülék legyen.

(#42973) Balathruin válasza Gabesz87 (#42972) üzenetére


Balathruin
veterán

Repart JB, de szerintem ne add el úgy...

(#42974) Gabesz87 válasza Balathruin (#42973) üzenetére


Gabesz87
addikt

Már hogy érted, hogy ne adjam el úgy? Fmod-al, meg Cocore-al, ahogy most van, vagy a Repart JB-vel?

[ Szerkesztve ]

(#42975) Balathruin válasza Gabesz87 (#42974) üzenetére


Balathruin
veterán

Repart JB és utána tedd vissza az Fmod + CoCore kombót, mert megkeres a következő tulaj és hozzádvágja, hogy ő nem ezt a sz.rt kérte. :D

(#42976) kátú válasza Gabesz87 (#42974) üzenetére


kátú
őstag

Repartos jb vel ne, tedd fel a repartos jb t utánna root kernel fmod és úgy add el, ezt jelezd a hirdetésbenis
Balathruin: Gyorsabb voltál xD

[ Szerkesztve ]

It still works!

(#42977) Gabesz87 válasza kátú (#42976) üzenetére


Gabesz87
addikt

Értem. És nincs esetleg valami gyorsabb, egyszerűbb reset, ami eltüntet minden adatot? Hogy ne kelljen újratelepítgetni? Nem igazán van hozzá kedvem, türelmem. ha nagyon muszáj megoldom, de inkább kihagynám.

(#42978) Balathruin válasza Gabesz87 (#42977) üzenetére


Balathruin
veterán

Mindent csak a repart tüntet el...

(#42979) Gabesz87 válasza Balathruin (#42978) üzenetére


Gabesz87
addikt

És mindent úgy kell csinálni, ahogy Acef blogjában van, a leírás alapján elölről? Nem számít, hogy most nem alap gyári rendszerről teszem fel a dolgokat?

Megcsinálom, csak aggódom, nehogy most téglázzam :)

[ Szerkesztve ]

(#42980) Balathruin válasza Gabesz87 (#42979) üzenetére


Balathruin
veterán

Ha továbbadod, akkor tényleg kéne repart...

(#42981) Gabesz87 válasza Balathruin (#42980) üzenetére


Gabesz87
addikt

Na megcsináltam, ismét "szűz" a teló! :C Köszi a segítséget! :R

(#42982) Birdie89


Birdie89
csendes tag

Olvastam már, hogy néhány embernél gond van az ébresztéssel. Nekem is... Ma reggelre állítottam egy 8órásat és 08:02-es ébresztést, az első megakadt 1másodpercnél kb, a második végig szólt, míg ki nem kapcsoltam. Ezzel lehet valamit kezdeni, vagy muszáj ébresztő appot használnom?

(#42983) Notalab


Notalab
tag

Üdv. Mindenkinek!
A mai nappal "átcuccolok" a Galaxy S4 topicba, nagyon köszönöm az elmúlt pár év rengeteg segítségét mindenkinek, különösen Acefnek...és az Advance hűségét.

A teló a családba marad, ám azért egy "gyári visszát" csinálnék rajta.
Az Acef féle leírás alapján korábban megcsináltam a:

-repartos JB
- recovery
- root
- cwm
- Fmod
- alapbeállítások
- Tippeket

Most ezt kellene?:

"Gyári adatok visszaállítása (a fórumon gyári vissza-ként emlegetve)
- Hasonló a wipe data factory (+advanced/wipe dalvik cache +wipe cache partition)-hoz, plusz ha bepipáljuk, akkor formázza a belső SD kártyát is.
"
...megcsinálni.

Kérdezem még, hogy Acef mappájából elég átrakni a sistem/app-ba a TW-t, ha a Novát le szeretném cserélni. (hogy alap legyen a felület egy kezdő nyugdíjas usernek)

...

(#42984) Acef válasza Notalab (#42983) üzenetére


Acef
addikt

Hi!
Mindenre igen.

Minden jót!

(#42985) demars válasza Birdie89 (#42982) üzenetére


demars
addikt

Csak app segít! Playen van elég!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#42986) Notalab válasza Acef (#42984) üzenetére


Notalab
tag

Nagyon köszi Acef!
Szerinted a blogodban leírt alapbeállításaidat más készülékeknél is lehet használni?
Nyilván hasonló Android verzió esetén, ám néhány - pl. Google beállítás- szerintem a 'droid típusától független.

...

(#42987) Gabesz87 válasza Notalab (#42983) üzenetére


Gabesz87
addikt

Én is tegnap estem át ugyanezen a procedúrán! :K
A különbség annyi, hogy én Windows Phone-os lettem egy Lumia 735 személyében, amit teljes megelégedéssel használok dec. óta. Félve vettem, de nem gondoltam volna, hogy ennyire jó, stabil, gyors az Android után. Nem fagy, nem lassul, akármennyi alk. van is nyitva. Bocsi az offért. Ettől persze az Advance-met nagyon szerettem! Szóval én is azt tudom mondani, hogy köszi Acef! :)

(#42988) Acef válasza Notalab (#42986) üzenetére


Acef
addikt

Gabesz87 :)

Notalab
A többi is hasonló, de inkább a blogom / S4 mini-ről szóló leírást nézd. Testvérek.

[ Szerkesztve ]

(#42989) Birdie89 válasza demars (#42985) üzenetére


Birdie89
csendes tag

Köszi!

(#42990) Keem1 válasza Birdie89 (#42982) üzenetére


Keem1
addikt

Nem muszáj. Kb 2k egy digitális ébresztőóra, engem kb. 3000 alkalommal ébresztett eddig 12 év alatt, sose hagy cserben, sose merül le :)

(#42991) Grillo


Grillo
senior tag

De miért baj, ha telepíteni kell egy ébresztőt? Én AlarmDroidot használok, soha nem volt vele gondom.

(#42992) Bzzz válasza Acef (#42988) üzenetére


Bzzz
senior tag

Szia Acef!

Meguntam a Slimsabert, így visszatettem a te ROm-odat Fmod150101 Fekete Kiegészített -et, amit nagy megelégedettséggel használom (köszönöm én is!) ,egy funkciót kivéve ami nem működik, ez pedig a Jegyzet, nem lehet elmenteni, amit beleírunk! Valaki más ezt már jelezte feléd ?!

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#42993) Acef válasza Bzzz (#42992) üzenetére


Acef
addikt

Javítva lett, hétfőn töltöttem fel az újat.
Mikor töltötted le?

Az sd-re, vagy a google-re mentenéd?

(#42994) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Na jön a javított Fmod 15 felrakása :)
mielőtt elkezdem az sms-t hogy lehet elmenteni :)?

[ Szerkesztve ]

(#42995) Acef válasza Csabi1984 (#42994) üzenetére


Acef
addikt

Valami sms backup-al app a playról

(#42996) Bzzz válasza Acef (#42993) üzenetére


Bzzz
senior tag

Tegnap este töltöttem le! A mappádból!

"Az sd-re, vagy a google-re mentenéd?" ezt a kérdést nem igazán értem...

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#42997) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Elég furcsán működik a Fmod 15-ös. Ha fel van frissítve a Gmail akkor a telepítések megakadnak bizonyos százalék után és nem települnek! Ha nincs frissítve a gmail akkor meg települnek a dolgok.

.

[ Szerkesztve ]

(#42998) Acef válasza Csabi1984 (#42997) üzenetére


Acef
addikt

Google bug lehet, nekem az s4 minin is előjött.

Korábba itt is írták: töröld a beállítások / jobbra mind / play és play szolgáltatások appban az adatokat, gyorsítótárat.

(#42999) Acef válasza Bzzz (#42992) üzenetére


Acef
addikt

Jegyzet:
Még nem volt ilyen, Én is sokat használtam annó.

(#43000) Birdie89


Birdie89
csendes tag

JB 4.1.2.-ben az értesítési sáv ikonjai zöldek. Ezt be lehet állítani valahogy kékre? Nova launcherben nézelődtem, de nem találtam ilyen lehetőséget. Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.