Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43301) Storms


Storms
őstag

Üdv.

Még eddig nem volt időm feltenni az Fmod-ot.
A gyári van még rajta és azt csinálja nap mint nap a telóm, hogy reggelre újraindul és a PIN kódot kéri. Ez miért van? Van hogy napközbe is újraindul.

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#43302) Acef válasza zeorsdfd (#43300) üzenetére


Acef
addikt

Kiderülhet, ha megnézed azt, milyen appokat telepít a rom, milyen Nova van benne, ..

(#43303) kurtos válasza Storms (#43301) üzenetére


kurtos
csendes tag

Fmodra nekem se telt még, (bár inkább azt állítgattam volna be, mint ez a mikrofonos szarakodás, meg az akkugyilkos slimkat) de nálam akkor indult folyton újra, amikor gyári rom alatt az r20as cocore volt fönt.

(#43304) Balathruin válasza kurtos (#43303) üzenetére


Balathruin
veterán

Cocore-ból nem biztos, hogy megéri felrakni az újabbakat (refresh verziókat).

(#43305) zeorsdfd válasza Balathruin (#43304) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Bizony nem! 6.8 vagy 8.6, ami nekem bejött, pedig próbáltam ezeket az r9 meg 20 verziókat is, de egyértelmű a lassúságuk.

(#43306) Karcub


Karcub
senior tag

Valakinek van tapasztalata, vagy hasznàlt màr LiquidSmooth romot?
Mi a vélemènyetek róluk?

(#43307) Piloss válasza Karcub (#43306) üzenetére


Piloss
senior tag

Még régebben igen, nem jött be, olyan összecsapottnak tűnt az egész rom, mindig volt valami nyűgje.

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#43308) Nimda válasza Piloss (#43307) üzenetére


Nimda
addikt

És még volt pofája ilyen nevet adni a romnak :D

(#43309) Karcub válasza Piloss (#43307) üzenetére


Karcub
senior tag

Hàt jah, nekem annyi bajom volt/van hogy hamar merült vele a telefon. Meg ami volt rajta kamera, az sokszor szaggatott meg befagyott. A kameràs dolgot meg lehet oldani úgy, hogy a repartos JB romból àtportolod a kametàt, ha jól tudom. De ink.nem bajlódtam vele, szval felraktam az fmodot, és normàlisan megy vele. :) .

(#43310) RaVal


RaVal
tag

Sziasztok!
Barátnőnek feltettem a samu as advance-re az Acef féle Fmod150101 Fekete Original Downl LQE_XEO-t, amiért nagy köszönet valamint az alapos leírásért is! Eddig meg van vele elégedve, ami korábban volt rendszer, az folyamat kifagyott telefonálás közben. Cocore-ból a 8.6 van rajta, az is jónak tűnik, nem akad.

(#43311) Piloss válasza Nimda (#43308) üzenetére


Piloss
senior tag

Nimda & Karcub

Lehet hogy aztán más készülékeken "Smooth" de Advance-n nagyon nem az, nálam az verte ki a biztosítékot mikor utazás közben csontá fagyott, majd restart után az összes appom beállítása törlődött. Igaz itt az egész CM vonal kicsit bénácska, ha normálisan akarod használni akkor Fmod+ cocore. :)

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#43312) #65388800


#65388800
törölt tag

Nekem az lenne a kérdésem hogy most cocore 8.6 van fent, de ugyan olyan hibák jönnek elő mint a gyári kernellel. 6.8 al nem volt semmi gondom. Hogyan lehet felrakni a 6.8-at ha most a 8.6 van fent?

(#43313) Nimda válasza Piloss (#43311) üzenetére


Nimda
addikt

A "smooth érzést" advancen sajnos nem igazán lehet érezni, minth ahogyan egy felsőkategóriás telefonon, legyen bármilyen rom is rajta.De mint tudjuk, ez a telefon ennyit tud, így kell szeretni.

(#43314) Karcub válasza Nimda (#43313) üzenetére


Karcub
senior tag

Hàt igen.Amire kell, arra pont jó. :)
Am fura, de nekem minden romnàl azt csinàlja, hogy töltéskor alíg èrzékel a kijelző, ahova tappantok, nem mindíg ott érzékeli. :F

(#43315) #65388800 válasza Karcub (#43314) üzenetére


#65388800
törölt tag

más telefonnál is csinált ilyet nekem nem csak advance-nél.

(#43316) Csori72


Csori72
aktív tag

bő 1 év után azt hiszem kezd eljönni az ideje, h újrahúzzam a telómat. mostanság már kezd térerő ingadozása lenni, és érthetetlen módon alkalmanként elfelejti kapcsolni a hívást.
az utolsó rendszerhúzás óta se wipe se semmi nem volt vele elkövetve! ahogy szemetel, minden marad a helyén. 1 bekapcsolással kb 1 hónapig nyúzom, aztán valami miatt kikapcsolom ... különben sose lenne restartja.

..:: 1+TTTTT ::..

(#43317) Acef válasza Csori72 (#43316) üzenetére


Acef
addikt

RaVal
:) Szívesen! Köszi a visszajelzést!

Csori72
Régen láttalak erre.
Már azt hittem, hogy eladtad az Advancet.

Még mindig a 131010 volt fent?

(#43318) Balathruin


Balathruin
veterán

Kijött a Sami OS 1.3 -> [link]

(#43319) tametix


tametix
csendes tag

Helló és szép estét mindenkinek! Most került a kezem alá egy használt S Advance gép. Első lemerüléskor elkezdtem tölteni, feltűnően hamar fel is töltődött. Kihúzom a töltőből de nem tűnik el a 100%-os töltöttségjelző...gondoltam újraindítom a telefon. Mikor bekapcsol akkor 33%-on van, na akkor kikapcsolom, had lássam változik-e, magától vissza is kapcsol de már csak 17%-os aksit mutat... 4.1.2-es Android van rajta. Nem vagyok nagy android tudós szóval fogalmam sincs mi lehet ez. :O Előre is köszi a válaszokat!!

Szerk. Alakított még egyet a masina... 49%-on megpróbáltam egy fotót készíteni de tisztázatlan okok miatt kikapcsolt, utólag kiderült, hogy lemerülés volt az ok....

[ Szerkesztve ]

(#43320) Balathruin válasza tametix (#43319) üzenetére


Balathruin
veterán

Hibás az akku töltöttségéhez tartozó fájl(ok).
Tönkrement az akku, de az eladó nem mondta el. Púpos?

(#43321) tametix válasza Balathruin (#43320) üzenetére


tametix
csendes tag

Nem mondott semmit...beszédem lesz vele közelebbről!! :W

Ha leveszem a hátlapot akkor az aksit tudom belenyomkodni a telefonba, mintha egy rugó lenne alatta. Nem annyira púpos de azért van benne.

[ Szerkesztve ]

(#43322) #65388800 válasza tametix (#43321) üzenetére


#65388800
törölt tag

ha már egy kicsit is púpos az már nem jó. Előző telefonomban (galaxy ace) is felpúposodott. Én nem vettem észre csak mikor bevittem a szervizbe ott mondták, hogy rossz és megpörgették az asztalon :DDD

(#43323) Karcub válasza #65388800 (#43315) üzenetére


Karcub
senior tag

És mi lehet az oka, hogy ezt csinàlja? :F

(#43324) Balathruin válasza Karcub (#43323) üzenetére


Balathruin
veterán

Töltés miatt van.

Más: Elkezdett beégni a fekete status bar.

[ Szerkesztve ]

(#43325) Karcub válasza Balathruin (#43324) üzenetére


Karcub
senior tag

Pontosabban?

(#43326) Balathruin válasza Karcub (#43325) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem tudok mást írni... A töltéstől használódik el az akku, ha érdekel akkor keress utána, mert nem tudom mi, hogyan, miért, stb. történik ilyenkor.

#43327: Jogos.

[ Szerkesztve ]

(#43327) #65388800 válasza Balathruin (#43326) üzenetére


#65388800
törölt tag

nála az érzékenység volt a gond.

(#43325) Karcub:

Azt olvastam, hogy mivel kapacitív a kijelző ami meg árammal működik bezavarhat neki a töltő. Ace-n a jack mellett volt a töltő és ha töltőn volt a telefon rádiót nem nagyon lehetett hallgatni mert ott is bezavart. Itt is egymás mellett van, de úgy nézem megoldották mert itt nem jött elő ez a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#43328) Karcub válasza #65388800 (#43327) üzenetére


Karcub
senior tag

Hàt azért elég zavaró, hogy ezt csinàlja.

(#43329) #65388800 válasza Karcub (#43328) üzenetére


#65388800
törölt tag

annyira még nem vettem észre mivel este töltöm nappal használom. Aztán 1 napot ki szokott bírni. Ha nem addig előveszem a tabot :DDD

(#43330) Karcub válasza #65388800 (#43329) üzenetére


Karcub
senior tag

Hàt àltalàban nekem is kibír 1 napot. Én is így töltöm, csak mikor intenzívebben hasznàlom, akkor napközbe is elő kell venni a töltőt. :))

(#43331) Balathruin válasza Karcub (#43330) üzenetére


Balathruin
veterán

Nekem is megvan 1 nap, 3 óra kijelzőnél kevesebbet elég nehezen hozok össze.

(#43332) tametix válasza #65388800 (#43322) üzenetére


tametix
csendes tag

De az lehet annak okozója, hogy későn vagy egyáltalán nem érzékeli azt, hogy lekapcsoltam a töltőről?

(#43333) Balathruin válasza tametix (#43332) üzenetére


Balathruin
veterán

Hajjaj, ez egyre rosszabb. Szerintem rádsóztak egy hibás darabot, mert ez már erősen nem normális kategória. Honnan és kitől vetted?

(#43334) #65388800 válasza tametix (#43332) üzenetére


#65388800
törölt tag

vagyis kihúzod a töltőt és még mindig az írtja, hogy töltés?

(#43335) Acef válasza tametix (#43332) üzenetére


Acef
addikt

Ezt az eddigieken usb csat. vagy alaplap hiba okozta

[ Szerkesztve ]

(#43336) tametix válasza #65388800 (#43322) üzenetére


tametix
csendes tag

Nem azt írja, hogy tölti, az kis aksi jelnél a jobb oldalon nem mutatja de baloldalt megjelenik a kis értesítő a 100%-ról.

[ Szerkesztve ]

(#43338) tametix válasza Balathruin (#43333) üzenetére


tametix
csendes tag

Erdélyben élek, itt vásároltam, garanciás a telló. Remélem erre is áll a garancia...

(#43339) tametix válasza Acef (#43335) üzenetére


tametix
csendes tag

Az szívás...mondjuk a garancia remélem erre is kiterjed.

(#43340) Balathruin válasza tametix (#43338) üzenetére


Balathruin
veterán

5 percen belül ne írj új hozzászólást, szerkeszd az előzőt.
Hardveres hiba -> gari

(#43341) tametix válasza Balathruin (#43340) üzenetére


tametix
csendes tag

Bocsánat a többszörös hozzászólásért!

Ez nagy szívás... :W

[ Szerkesztve ]

(#43342) Acef válasza tametix (#43341) üzenetére


Acef
addikt

Többen kérdeztünk, nehéz értelmezni a válaszaidat.

Tehát:
- hiba a töltésnél 100% / 33% /17% ...
- hiba a töltöttség jelzésénél
Ez alaplap vagy usb hiba is lehet -> szerviz, garanciában javítják.

- töltést, töltöttséget jelez. Hol? A bal oldalon?
Nem lehet, hogy csak egy utólagosan felrakott app viccelt meg?
Milyen rom van rajta 2.3.6 vagy 4.1.2?

Tedd töltőre, reggelig hagyd rajta, reggel húzd le, restart. Hány %-ot ír?

[ Szerkesztve ]

(#43343) tametix válasza Acef (#43342) üzenetére


tametix
csendes tag

Meghiszem, hogy zavaros és összefolyt, megpróbálom érthetően leírni.

A 100-os töltöttségről újra indítás után kritikusan esik (100%-ról 33%-ra). Újabb újraindításnál ismét.

A töltést a jobb oldalon mutatja, az óra melletti kis elem ikonnál (amikor tölt benne van a kis villám). Amikor teljesen feltölt akkor a bal oldalon (ahol az üzenet és egyéb jelentések) megjelenik egy, a jobb oldalihoz hasonló, ikon olyan címen, hogy 100%-os az aksi és húzzam ki a töltőt.

Utólagos programot én magam nem telepítettem ilyen céllal a hard reset után (tudtomon kívül a telefon nem hiszem, hogy ilyeneket szedne le).

4.1.2-es az "Android verziója", így kaptam, nem foglalkoztam vele.

Most töltődik, reggel megnézem mit produkál... :O

(#43344) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok !Elbúcsúzom tőletek mert váltok! Kategóriát nem csak inkább platformot ,átmegyek windowshoz egy 520-ast veszek és kedden jön meg !Örülök ,hogy tagja voltam ennek a tpiknak és köszönök minden segítséget mindenkinek és persze acefnak !Az s advance megmarad tartaléknak vészesetre (repedt a kijelzője meg hardverhibái is vannak )úgyhogy lehet néha visszanézek, bár így se sűrűn jártam itt csak mikor kellett .Mégegyszer kösz mindenkinek mindent !

[ Szerkesztve ]

(#43345) Acef válasza Imi1981 (#43344) üzenetére


Acef
addikt

Minden jót!
Sok szerencsét a WP-hez!

(#43346) tametix válasza Acef (#43342) üzenetére


tametix
csendes tag

Csináltam pár képet a telefonról. Töltés közben, kihúzva és újraindítva.

Töltés közben:

Bal oldali 100%-ot jelző értesítés (ami szerintem el kellene tűnjön miután kihúzom):

Töltőről lekapcsolva:

Még mindig ott van az a kis ikon a bal oldalon...

Újraindítás után:

Egész estés töltés után most csak 75%-ra esett vissza.

(#43347) Balathruin válasza tametix (#43346) üzenetére


Balathruin
veterán

Tudsz készíteni képernyőfotót, gyárin home+bekapcs egyszerre pár másodpercig.
Ha tényleg garis, akkor minél hamarabb visszavinném.

(#43348) tametix válasza Balathruin (#43347) üzenetére


tametix
csendes tag

Garis, vagyis a papír nálam van a többi már csak a GSM-en múlik! De ezt egy normálisabb eladó felvállalja remélem...

Köszi a tippet a képernyőfotóra!

(#43349) Csori72 válasza Acef (#43317) üzenetére


Csori72
aktív tag

célszerűsítettem a dolgokat. telefonálásra tökéletesen megfelel nekem az Advance. napi 4 - 6 óra közti beszélgetéssel 2 naponta töltöm. egyéb dolgokra a Nexus 7 van használatban, amire pedig az sem jó arra ott a laptop. navigálni pedig 1 x980BT-t használok.
időnként ha látok 1 jó telefont akkor vannak fellángolások, h "most cserélni fogok", de a vége mindig az, h MÉG NEM.

..:: 1+TTTTT ::..

(#43350) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

A telefonomat egy ideje a gyári JB-vel használtam, de mostanra használhatatlanul rossz lett (pl. csak a zene megy, de ahogy nyitok mellé bármit,a zenélt kilövi)
I9070P-re tudok ajánlani valami jó és fürge rom-ot? Lehet JB vagy kitkat is.
(Mivel NFC-s, Acef Fmod-ja nem jó hozzá)
CoCore kernel van rajta + root.

Köszi előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.