Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55451) Lefty válasza balintka (#55448) üzenetére


Lefty
addikt

Nekem ugy 2% ment le tole, es azota mintha lassabban merulne.

(#55452) balintka válasza Lefty (#55451) üzenetére


balintka
addikt

Én ezt a 40 %-ot a wi-fis letöltés kezdetétől számolom. A Lollipop kb. 50 perc kijelzőidőt írt a végére, a gyári visszaállítás után. Akkor nyomkodtam sokat ezek szerint. De ma is merül egész gyorsan, már 29 %-ra esett.

(#55453) Petyyyyy válasza balintka (#55448) üzenetére


Petyyyyy
addikt

És ezen miért kell csodálkozni..? Cseppet igénybe volt véve azért a készülék.
Ja hogy csak a wifizéses telepítés vitt annyit? Az kösz.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#55454) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Üdv.

Volt nálam az a hiba hogy bizonyos hangtartomány (búgó mély) szercseg a hangszóró. Mint amikor hegesztenek és behallatszik a zaj a készülékbe.

Nah, egy vadiúj hangszóróval is ugyan ezt produkálja. Most cserélte ki a szervizes a hangszórót.
Nem tud többet vele kezdeni. Ez gyárilag ilyen.

Indítsátok el a pou-ban a Sky Jump-ot, vegyétek föl a hangerőt, kíváncsi vagyok hogy ez valóban így van-e.

Elképzelhető hogy szoftveres probléma? Gyári KitKat van rajta.....

A rusting in the trees gyári csengőhangot indítsátok el fullon. Visszafelé a 4-ik. Az folyamatosan végig recseg.

[ Szerkesztve ]

(#55455) Zsolaf válasza tzsolesz (#55454) üzenetére


Zsolaf
addikt

Hát Én most kíváncsiságból feltettem, de Lollim van 4.4 -en nem tudom kipróbálni tökéletesen szól full hangerőn semmi recsegés nincs. i9505.

A csilingelés recseg ami a sky jump-ban van? vagy az egész, nekem kristály tiszta minden hang.

[ Szerkesztve ]

(#55456) migabi24 válasza tzsolesz (#55454) üzenetére


migabi24
nagyúr

I9506 4.3-on kristály tiszta, egy reccenés sincs nemhogy végig

[ Szerkesztve ]

(#55457) Lefty válasza balintka (#55452) üzenetére


Lefty
addikt

En is ugy ertettem, reggel 7 ota pedig keves nyomkodossal 3%ot merultem. Szerintem jobb lett. Most gyari visszaallitast a kis OTA frissites utan nem csinaltam, semmi kedvem ujra beallitani mindent.

(#55458) Piloss válasza tzsolesz (#55454) üzenetére


Piloss
senior tag

CM 12.1-en is kristálytisztán szól

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#55459) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Akkor elképzelhető hogy a KitKat-en ilyen? Meglehet hogy szoftveres hiba lesz?

Mert tényleg új hangszórót rakott bele.

Pou-ban akkor hallható amikor leesel.

[ Szerkesztve ]

(#55460) tzsolesz válasza tzsolesz (#55459) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nem szoftveres, mert fülessel kristály tiszta.

lehet még valamivel gond a hangszórón kívül?

(#55461) monroe8609


monroe8609
aktív tag

Azt nem tudjátok esetleg hogy netes rendelés esetén 3 vagy 8 napom van elallni a szerződéstől? ?

(#55462) zzola válasza monroe8609 (#55461) üzenetére


zzola
félisten

14 nap, szerintem...

(#55463) Zsolaf válasza zzola (#55462) üzenetére


Zsolaf
addikt

Nem 7 vagy 8 nap?..

(#55460) tzsolesz: Én nem engedtem volna el a szervizest míg nem ok. lehet. hogy valami berezonál de az nem torzít akkorát tálán.

(#55464) monroe8609 Szerintem akkor több helyen gyártják ezt a modult, és van amelyik gyengébb minőség, csak ezt tudom elképzelni.

[ Szerkesztve ]

(#55464) monroe8609 válasza zzola (#55462) üzenetére


monroe8609
aktív tag

Megkerdeztem, valóban 14 nap. .Köszi!
A problémám ugyanaz ami a kollégának is, gyakorlatilag recseg ropog a hangszoroja...kicsereltettem de ugyanolyan. .szerintem a telefon alapjaiban rosszul lett osszerakva...A samsungos srác kijelentette hogy ez ilyen és ha ez zavar engem akkor ne hallgassam azt a csengohangot :)) No comment kategória..úgyhogy én most szépen fogom és visszaviszem a t-nek elallok a szerződéstől.

(#55465) zzola válasza Zsolaf (#55463) üzenetére


zzola
félisten

14 napra változtatták...

(#55466) Zsolaf válasza zzola (#55465) üzenetére


Zsolaf
addikt

Már látom..

(#55467) tzsolesz válasza Zsolaf (#55463) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

A hangszóróból jön a hang, biztos hogy 2db hangszórónak ugyan az a baja?
Ez nekem nem stimmel így. Tök ugyan úgy szól, toppra.

Ki lehet hívni még egyszer? Gondolom még ma le kéne jelentem, hogy a szerviz után megmaradt a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#55468) monroe8609 válasza Zsolaf (#55463) üzenetére


monroe8609
aktív tag

Igen elkepzelheto hogy több helyen gyártják más minőség.. Csak az a fura hogy csere után is ugyanaz volt.. Vagy a csere hangszóró is ugyanonnan jött, vagy alapjaiban csesztek el valamit a telefon osszeszerelesenel.. Mindenesetre én már bevittem és leadtam a t-be, vissza a feladonak.. Nem tudom mit rendeljek majd miután törlik ezt az elofizetest.. A telefon maga nagyon tetszik, de ugye tudjuk milyen az ember miután megegeti magát..
Más gondja is volt, nem mindig érzékelte az érinteseket, mindezt egy LCD csere után.. :) sztem úgy ahogy van gyári hibás volt.. Tudom hogy nincs tökéletes telefon, mindig vannak kompromisszumok. Ez egy olyan volt ami nálam nem fért bele egy 2evvel ezelőtti csucstelonal..

(#55469) johnny500


johnny500
tag

Sziasztok!
Egy olyan problémám van, hogy a hívott feleim, ha beszélnek a saját visszhangjukat hallják. Ha leveszem az én telefonom hátlapját akkor nekik megszűnik a visszhang. Kipróbáltam másik gyári hátlappal. A probléma ugyanez. Ötlet? Mikrofon csere?

(#55470) tzsolesz válasza monroe8609 (#55468) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Akkor ezt ezek szerint hangszóró cserével nem lehet orvosolni.

14 napban benne vagyok még. Múlt hét kedden jött meg. Asszem én is visszaviszem a telefont.
Ez így nem lesz jó. Ha többiek azt mondják, hogy nem recseg, akkor az enyémnek sem kell recsegnie. Márpedig ez recseg a 2-ik hangszóróval is. Nekem is azt mondta a szervizes, hogy ez ezek szerint ilyen, max hangerőn ne hallgassam.

Na ne már, az S3 LTE soha be nem recsegett, torzított, szercsegett semmitől. :(((

Van még valakinek valami ötlete? Külföldi fórumokon sem beszélnek ilyen hibajelenségről? Nem vagyok jó angolos.... :(

(#55471) monroe8609 válasza tzsolesz (#55470) üzenetére


monroe8609
aktív tag

Nem szabad recsegnie, van pár s4 a családban egyiknél sincs ilyen probléma, sőt nekem kifejezetten tetszett ahogy szólt amikor kiprobaltam a többieket!
2 eset lehetséges :vagy bemesz személyesen és visszamondod az egész csomagot úgy ahogy van, vagy pedig szerzel egy másik s4et valahonnan ami jól szól, beviszed a samsungnak vagy megmutatod osszehasonlitva a házhoz jövő szervizes úrnak, és kérsz egy azonnali cserét!
Vagy 3. sansz, együtt élsz vele.. Ez a legvaloszinutlenebb :) mindenesetre sok sikert kívánok bárhogy döntesz, azért írd majd le mi lett a vége

(#55472) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Sziasztok. Nem tudom Lollipopra van e már jó Xposed de a lényeg hogy ugye volt fenn gyári Telekom Kitkat Xposeddel benne DVFS disablerrel. Annak az aktiválása után nagyon frankón begyorsult a teló működése de mégis feltettem Odinnal egy tiszta 4.4.2t majd hard reset után OTA-n keresztül az 5.0.1et. A lényeg hogy ugye Xposed meg root elméletileg eltűnt a telóról de mégis olyan gyors a működés mintha a DVFS disabler rajta lenne pedig már 5.0.1 van fent. Nem mintha gond lenne csak érdekes a dolog. Esetleg valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#55473) Zsolaf válasza tzsolesz (#55470) üzenetére


Zsolaf
addikt

Add vissza Te is akkor gyorsan! Én sem tűrném h ilyen legyen az enyém Én mondjuk gari nélkül vettem, de tökéletes.

(#55474) balintka válasza Petyyyyy (#55453) üzenetére


balintka
addikt

A teljes telepítés, tehát a 4.4-en indított letöltés, frissítés, majd a beépített progik és a kb. 10-12 saját progi telepítése, a beállítások elvégzése 5.0-n.

(#55475) Petyyyyy válasza balintka (#55474) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Úgy az első állításom mellett tartok. Még olcsón megúsztad a dolgot.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#55476) ellele


ellele
újonc

Sziasztok!
Van valakinek véleménye S4-en a Lollipopról? Telenoros vagyok és megjött a frissítés de nem tudom hogy frissítsem-e, nem lesz lassú tőle vagy ilyesmi. Tudna valaki tanácsot adni?!
Köszi!

(#55477) zzola válasza ellele (#55476) üzenetére


zzola
félisten

Szia!

Egyáltalán nincsen, csak úgy pár száz/ezer hsz. van róla...

(#55478) balintka válasza Petyyyyy (#55475) üzenetére


balintka
addikt

Köszi :). Ma lement napközben 47 %-ról 17-re (reggel 7-től délután fél 5-ig), mondjuk volt benne olyan 10-20 perc kijelzőidővel mobilnetezés. Volt még állítgatás is. Most töltöm.

[ Szerkesztve ]

(#55479) Petyyyyy válasza balintka (#55478) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Sajna a netezés az ilyen, függetlenül attól, hogy wifi vagy mobilnet. :(

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#55480) 2o1i válasza ellele (#55476) üzenetére


2o1i
senior tag

Az, hogy sokan mennek vissza róla KK-ra szerintem mindent elmond.
Egyébként kereső a jobb felső sarokban.

(#55481) Dare2Live válasza tzsolesz (#55470) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Mondjuk 14napon belűl nincs min gondolkodni vissza kell vinni azt kész.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#55482) Hency77


Hency77
tag

Sziasztok! Online rádio hallgatásra melyik programot érdemes használni? Esetleg olyan ami kezeli az m3u fájlt? köszi :R

Hency

(#55483) trobi28 válasza Hency77 (#55482) üzenetére


trobi28
addikt

Total Commander :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#55484) borsodika válasza Hency77 (#55482) üzenetére


borsodika
őstag

[link]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#55485) #61600768 válasza borsodika (#55484) üzenetére


#61600768
törölt tag

Vagy VLC. Fut háttérben és lezárt képernyő alatt is. :)

(#55486) Warpig


Warpig
aktív tag

Sziasztok!

Van egy ausztrál s4-em. Szolgáltató logós ki-bekapcsolás van rajta. Ha felrakom az 5.0-ás androidot, akkor megszűnik a dolog? Az odinnal meg tudom csinálni a felrakást?
Köszi!
W.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#55487) fPApi válasza 2o1i (#55480) üzenetére


fPApi
őstag

Arról szerintem nem tudunk, hogy hány százalék maradt és hány ment vissza. Az meg csalóka, hogy itt hányan jelzik, hogy visszarakják, mivel akik nem, azok nem szokták jelezni.

(#55488) migabi24 válasza Warpig (#55486) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ha szolgáltató független a rom, akkor igen

(#55489) Warpig válasza migabi24 (#55488) üzenetére


Warpig
aktív tag

Tudsz adni linket az android változathoz és leírást hogyan kell csinálni? Vagy az első hozzászólásban leírtakat kell követni?

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#55490) 2o1i válasza fPApi (#55487) üzenetére


2o1i
senior tag

Nem is írtam %-ot. :D (Persze értem ám mire gondolsz.)
Arányában viszont sokkal többen írták itt, hogy inkább mennek vissza KK-ra, mint pl. a G2 topikban.
Nekem eszembe se jutna feltenni ezt az 5.0.1-et, G2-es telcsimen pedig a lolli figyel amióta megjelent.

[ Szerkesztve ]

(#55491) balintka válasza fPApi (#55487) üzenetére


balintka
addikt

Én most tettem fel a Lollipop-ot a 9515-ömre, de ha csak ugyanannyit fog bírni az akksim, mint a KK-tel, akkor eszembe se jutna visszamenni, mert azért ez gyorsabb rendszer. A gari miatt amúgy se vállalkoznék erre.

Másrészt, 9515-re már kint van a javított lengyel Lolli, sztem 2 hónapon belül az is megérkezik az itteni telefonokra (nekem román rom kell).

(#55492) Dzsana válasza 2o1i (#55480) üzenetére


Dzsana
senior tag

Nem értem, hogy van ennyi usernek gondja a nyalókával, az enyémen tökéletes. Mondjuk az enyém gyári független teló. Akiknek gondjuk van, az függő teló? Nem lehet, hogy a szolgáltatók basszák el?

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#55493) Sokee válasza tzsolesz (#55459) üzenetére


Sokee
aktív tag

Kipróbáltam pouban miután leesek max hangerőn nálam is van egy alapzaj mikor véget èr a zene, de csak akkor hallani ha közel teszem a fülemhez és nem recsegés hanem inkább sistergés, nálam nem zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#55494) cross56


cross56
senior tag

Nekem egész szépen működik már a Lolli a telefonom, bár vicces, hogy azt érzem h haverom S3-asa gyorsabb az S4-emnél :D KitKat valóban jobb volt...
Nagyon remélem, hogy lesz 5.1 frissítés

[ Szerkesztve ]

(#55495) eddieke666


eddieke666
tag

Sziasztok!

Nekem olyan problémám van,hogy mióta frissítettem Lolli-ra,azóta nagyon halkan hallják a hangom ha telefonálok. Illetve a másik fél hangját én is halkabban hallom.Van valakinek esetleg ötlete,vagy irány a szervíz?
A segítséget előre is köszönöm.

Üdvözlettel Eddieke

(#55496) madkiller válasza balintka (#55491) üzenetére


madkiller
őstag

Az első pillanatban gyorsabb, de azt következő hetekben folyamatosan lassulni fog sajnos :(
Tipp: manuálisan kell feltenni az appojat újra lollin, nem érdemes kitkates biztonsági mentésből az sokat javít a rendszeren.

(#55497) migabi24 válasza cross56 (#55494) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mert folyamatosan pusztítják szoftveresen, épp ma raktam a 4.3-as i9506-ot az S6 mellé, az S6 töbször megröccent, gyorsaságba se láttam különbséget

(#55498) balintka válasza madkiller (#55496) üzenetére


balintka
addikt

Én teljes visszaállítást és a programok újrarakását csináltam. Tehát teljesen nulláról lett minden telepítve.

Kellemes meglepetés ért, mert 34 perc kijelzőidő után is még 86 %-on áll az akksi (reggel 7 óra óta megy a telefon). Na ilyen nem volt KK alatt. Remélem ez így marad.

(#55499) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!

I9515 Lengyel Lolli 5.0.1. Olyan "problémám" van, hogy néha a telefon majdnem úgy viselkedik, mintha be lenne kapcsolva az automatikus fényerő. Néha gyengül, aztán van, hogy 5-10 mp múlva minden oké. De volt, hogy kb 30 mp is beletelt, hogy a beállított fényerőn menjen.

Ez szoftveres gond lehet vagy valami nem oké a kijelzővel?
(Fejlesztői beállításokban, GPU van megadva 2D grafikák kirajzolásához, ha ez számít. Eddig nem volt ilyen gondom ebből, de hátha.)

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#55500) Sokee válasza sebijani1982 (#55499) üzenetére


Sokee
aktív tag

Kapcsold ki az automatikus színtónust.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.