Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55801) palee69 válasza cotag (#55800) üzenetére


palee69
senior tag

Szerintem ajánlott lenne Odinnal felrakni,előtte és utána egy "Gyári adatok visszaállítása".
Minden adat és beállítás törlődik ezeket ajánlott előtte menteni.
Nekem is független (I9515) KitKat-en indulgatott újra,felraktam Odinnal és megszűnt az újraindulás.

(#55802) bjergerking


bjergerking
tag

Tegnap ugye visszaraktam a gyári samsung romot, éjszaka volt az első töltés, ma egész délelőtt nyomkodtam és próbáltam, hogy mennyit bír, ilyen jó kijelzőidőm még nem volt ilyen használat mellett :Y bár, gondolom, hogyha egy egész nap használtam volna így kicsit kevesebb screen on timeot hoz, de ez most így tetszik, lehet, hogy azért emberelte meg magát, mert bizonyítani akar nekem a kicsike :DDD


Amúgy azt nem tudja valaki, hogy miért van külön 'Android rendszer' és 'Android operációs rendszer' is az akkuhasználati adatoknál?

[ Szerkesztve ]

(#55803) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Optimista, de mégis teljesen korrekt becslés volt tegnap délután a számok alapján. Készenlétben 17 és fél óra alatt 9% :)

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#55804) Notalab


Notalab
tag

Akciós a T-nél a vezeték nélküli töltőpad (ha valakit érdekel).
[link]

[ Szerkesztve ]

...

(#55805) Gedeon31 válasza Notalab (#55804) üzenetére


Gedeon31
addikt

Soha nem értettem ez miért jó főleg ,ha közben telefonálnod is kell nem is egyszer.
Ehhez a padhoz ráadásul még egy plusz hátlapot is kell venni,mert így önmagában nem elég.

(#55806) Nospa válasza Notalab (#55804) üzenetére


Nospa
tag

de hátlapot nem találok hozzá náluk

Asrock Z77 Pro 4 M, Core i5 3300, gigabyte R9 280X oc 12Gb DDRIII 1600 Ram,Asus Wh222D moncsi

(#55807) Eclips21 válasza #61600768 (#55796) üzenetére


Eclips21
őstag

fél éve ezt a képet rakod fel ha valaki beírja hogy antutu.... futtass egy újat

(#55808) vwpolopg válasza Gedeon31 (#55805) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ami sajnos megvastagítja a telót annyira, hogy sok tok nem is lesz jó hozzá. De ettől függetlenül a pad jó árban van ennyiért, csak a hátlap + 4000-10000 még... :(

(#55809) Gedeon31 válasza vwpolopg (#55808) üzenetére


Gedeon31
addikt

Igen azt elfelejtettem írni vastagabb is lesz tőle a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#55810) Notalab válasza Gedeon31 (#55805) üzenetére


Notalab
tag

Akkor téged ez nem érdekel. De akit érdekel, az most ennyire olcsón juthat hozzá.

...

(#55811) #61600768 válasza Eclips21 (#55807) üzenetére


#61600768
törölt tag

Itt az új, következő fél évig ezt fogod látni.

[ Szerkesztve ]

(#55812) Sokee


Sokee
aktív tag

Elromlott a telón az usb aljzat, nem tölt semmilyen töltővel, és ha kikapcsolom a telót úgy dogom rá, akkor megyjelenik a töltő ikon utána újra indul és ezt ismételgeti. :W

(#55813) tomika9988 válasza Sokee (#55812) üzenetére


tomika9988
tag

Ha van rá gari küld be a samuhoz ha nincs akkor se valami nagy cucc nekem régen a mini pro-n cserélték egy ezresért ráadásul vagy 30 percet kellet csak várnom rá

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#55814) matkesz20 válasza vwpolopg (#55808) üzenetére


matkesz20
tag

Ebay-en 1-2ezer ft a battery cover :)

http://m.ebay.com/itm/131376168048?nav=SEARCH

[ Szerkesztve ]

(#55815) Mate válasza matkesz20 (#55814) üzenetére


Mate
nagyúr

És ez jó vezeték nélküli töltéshez? :F

(#55804) Notalab: Jó árban van, de sajnos hátlap eléggé megdrágítja a dolgot. Ráadásul nekem a gyári hátlap nem tetszik. Igénytelen, gagyi hatást kelt. A töltős hátlapok pedig nem érhetőek el black editionban. Így maradna a kínai hátlap vezeték nélküli töltővel felvértezve, de azokban meg nem bízok.

[ Szerkesztve ]

(#55816) vwpolopg válasza matkesz20 (#55814) üzenetére


vwpolopg
őstag

és vagy eredeti vagy nem... hiába írja, hogy origi. Jó persze, vissza lehet szerezni a pénzt ha hamis, de na... hamissal meg nem kísérleteznék mert még felrobban a teló...

(#55817) matkesz20 válasza Mate (#55815) üzenetére


matkesz20
tag

nem tudom, hogy jó-e, én battery case-t használok.
nem tudom hogyan lehetne megtudni hogy eredeti-e :/

(#55818) Mate válasza matkesz20 (#55817) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem jó. Ezért nem értettem, hogy minek linkelted be neki? Ő vezeték nélküli töltésre alkalmasat keres, ami drága. Sima akkufedelet nem nehéz találni ennyiért.

(#55819) matkesz20 válasza Mate (#55818) üzenetére


matkesz20
tag

nem drága, én is vezeték nélkülit hasznalok, az a battery case, amibol a 2700mah-es 4500kb, ami nekem van 4500mha-es az meg 6500kb
http://m.ebay.com/itm/400843883506?nav=SEARCH

van flip tokosban is, nekem anelkuli van.
Erre gondolt?

(nem tölt valami gyorsan, de arra teljesen alkalmas ha mar 5% korul vagy es nem akarod hogy lemerulj es kibirja hazaig a telefonod)

[ Szerkesztve ]

(#55820) Zorro(hun) válasza matkesz20 (#55819) üzenetére


Zorro(hun)
tag

Az nem battery cover, hanem QI charging cover és ilyen:
QI töltő hátlap
Az indukciós (vezeték nélküli) töltő pad-hez ez is kell, mert amúgy nem sokat ér.

(#55821) mzsolty


mzsolty
tag

Sziasztok.
Hogyan tudom megakadályozni, hogy automatikusan letöltse a teló lolli frissítést?
Beállítások --> eszköz névjegye --> szoftverfrissítés menübe már kikapcsoltam az automatikus frissítést és a azt is hogy csak wifin töltse le.
Ennek ellenére amint bekapcsolom a wifit rögtön elkezdni leszedni.

(#55822) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Sziasztok!
Kb.egy méter magasról betonra pottyant a telefon.A fém keret oldalt lepattogott.Mennyibe lenne kicserélni azt a keretet?

(#55823) Keem1 válasza mzsolty (#55821) üzenetére


Keem1
addikt

Beállítások - > Alkalmazáskezelő -> Mind pontban keresd meg a szoftverfrissítést és tiltsd le.

Szabcsizz: Műanyag az a keret, és ha tényleg csak az oldalsó, azt állítólag nem drága és nem nehéz kicserélni. De többet én se tudok. Keress rá ebay-en.

[ Szerkesztve ]

(#55824) matkesz20 válasza Szabcsizz (#55822) üzenetére


matkesz20
tag

http://m.ebay.com/itm/111294241654?nav=SEARCH

pl. itt van egy :)
én is a hónap elején rendeltem egyet mert nekem már lekopott kicsit, már lassan meg kell jönnie :)

(#55825) Sokee


Sokee
aktív tag

Na befújtam kontakt szprével az usb csatit, most már tölt, de viszont a gép nem látja valamiért... Rádugom a telefon jelez hogy töktődik de a gép nem érzékel hogy egy eszköz rá lett dugva, viszont ha download módba teszem és elindítom az odint az beérzékeli kiírja hogy com3... Mi lehet a gond? :F

(#55826) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Keem1,matkesz20:köszi mindkettőtöknek az ötletet,csak sajnos nálam az ebay nem játszik. :( Spídnél találtam kemény 5ezerért.Hát le is szakadt a pofám. :Y De mindegy,megrendelem.Sajnos a kis vékony műanyag keret is megsérült,aztán ha jól tudom az csak a kijelzővel együtt cserélhető. :(
Olyat ajánlottak,hogy manuálisan égessem be a kijelzőt,mert állítólag lehetséges,aztán hívjam a szervizest.De nem tudom,hogy jó ötlet e,ilyenekkel kísérletezni..

(#55827) nb31415 válasza Sokee (#55825) üzenetére


nb31415
csendes tag

Sajnos venni kell egy új USB flexet. Nekem is így viselkedett, de nem fog megjavulni.
Pl. [link]

(#55828) mzsolty


mzsolty
tag

Üdv. Amennyiben hasznaltan veszek fuggetlen telefont akkor azt honnan lehet tudni hogy az valóban gyarilag fuggetlen? Hallottam valami Knox -rol de nem tudom mi az. Illetve hogy az előuő tulaj utan semmi ne maradjon a teloban eleg ha csinalok rajta egy gyari visszaallitast?

(#55829) kalolaci válasza mzsolty (#55828) üzenetére


kalolaci
senior tag

Ùgy tudom, nem lehet megàllapìtani hogy független volt-e, vagy utòlag lett az. Gyàri beàllìtàsok visszaàllìtàsa jò, a teljes törlèshez.

(#55830) migabi24 válasza kalolaci (#55829) üzenetére


migabi24
nagyúr

Csak ha papírral tudja igazolni

(#55831) kalolaci válasza mzsolty (#55828) üzenetére


kalolaci
senior tag

Mùlt hèten vettünk mi is egyet a csalàdba, visszaàllìtàsal minden törlődött.

[ Szerkesztve ]

(#55832) migabi24 válasza kalolaci (#55831) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ennek a hsz-nek mi értelme volt?

(#55833) barnam_ válasza Szabcsizz (#55826) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ha láthatóan megvan sérülve a burkolat, sanszos, hogy nem fogják garban cserélni :(
Én a helyedben hagynám úgy ahogy van, és tennék rá egy tokot, az eltakarja a keretet...

(#55834) kalolaci válasza migabi24 (#55832) üzenetére


kalolaci
senior tag

Elnèzèst, valamièrt kètszer ment el, a hozzàszòlàsom.

(#55835) mzsolty válasza kalolaci (#55831) üzenetére


mzsolty
tag

Ilyenkor visszaálla alaphelyzetbe a Knox is?

(#55836) Szabcsizz válasza barnam_ (#55833) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Tehát ha mondjuk beégne a kijelzőm,csak azért nem cserélnék ki mert van sérülés a kereten?!Az úgy tök jó.
A vicc az,hogy tok mindig vol rajta,csak tegnap pont nem.Aztán meg is lett a baj.

(#55837) migabi24 válasza mzsolty (#55835) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem ha a knox ugrott az úgy marad, és elvesztheti a garanciát a telefon

(#55838) barnam_ válasza Szabcsizz (#55836) üzenetére


barnam_
nagyúr

Adott esetben, lehet. Látni kellene a sérülést :)
A Samsung ellenőrzi a lecserélt alkatrészeket, ha olyat találnak amit nem szabadott volna garban, akkor a technikusnak (és a szerviznek) lesz ejnye-bejnye.

Én ezért nem használom tok nélkül... pedig jobb lenne, de tuti én is akkor ejteném le.

(#55839) mzsolty válasza migabi24 (#55837) üzenetére


mzsolty
tag

Úgy értem, mert párom telóján van ez a progi, egyszer ugymond aktiváltam, utána eltűnt az ikon, de valahol mégis rajta volt. Viszont amikor csináltam egy gyári visszaállítást, akkor ismét ott volt az ikon, úgy mint amikor kihoztuk a boltból.

(#55840) hitchins válasza Szabcsizz (#55836) üzenetére


hitchins
őstag

En nem trukkoznek de nekem csereltek a kijelzot gariban a beeges miatt pedig egyszer leejtettem aminek lathato nyoma volt a kereten. Kijelzo konkretan mondjuk nem serult a leejteskor csak a keret.

[ Szerkesztve ]

(#55841) Szabcsizz válasza barnam_ (#55838) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Annyi az egész,hogy oldalt kicsit megnyomta azt a vékony keretet.Szemből nézve szinte látni se lehet.Plusz a vastagabb keretet már megrendeltem,szal az is makulátlan lesz.Szóval szerintem csak kicserélnék,ha egyszer beégne a kijelző.
Mostmár szinte biztos,hogy tok nélkül nem fogom használni.

hitchins:ezt azért örömmel hallom,hogy cserélték,annak ellenére,hogy sérült volt a keret.Természetesen a képernyőnek semmi baja nincs,csak a keret nyómódott meg egy picit felfele.Kár,hogy ennek a keretnek,ilyen tejfölös doboz minősége van. ;]

[ Szerkesztve ]

(#55842) Sokee válasza Szabcsizz (#55841) üzenetére


Sokee
aktív tag

Nekem össze vissza volt ütve a kijelző vékony kerete meg a mid-frame a vastag keret is és kijelzőt cserèltek beégés miatt, a vastagabbikat meg nehezen működő hangerő gombra hivatkozva cserélték.

(#55843) matkesz20 válasza Szabcsizz (#55826) üzenetére


matkesz20
tag

Nem kell egész képernyőt venned, ebay-en van kulon elolap is ami neked kellene, csak ugye neked onnan nem jó :/

(#55844) fuze válasza Szabcsizz (#55841) üzenetére


fuze
őstag

Honnan rendeltetek? Nagyon sok hamisítvány cserekeret van ebayen én még mindig bajban vagyok, hogy honnnan szerezzek be eredetit. Ráadásul nekem az egész burkolatot cserélni kéne, mert elég rosszul néz ki.

Most őket néztem ki. Küldtem emailt nekik, hogy eredetit árunak -e, de még nem válaszoltak.

adms.hu | UI Designer

(#55845) flegga92 válasza fuze (#55844) üzenetére


flegga92
senior tag

Én ezt az oldalt tudom neked ajánlani. Több alkatrészt is vettem már semmi minőségi kifogásom nem volt, szerintem eredeti dolgok voltak. Rendeltem egy használt kijelzőt Xperia Z-be mert az ebayes hamis volt ráadásul nem is működött rendesen, na itt tuti eredeti volt egy másik telefon mellé téve nem volt különbség.

(#55846) fuze válasza flegga92 (#55845) üzenetére


fuze
őstag

Véégre. Köszönöm. Azért megtámadom őket egy emaillel az a biztos. :R

Szerk.: izonyos dolgokból csak i9500 van. Különböznek a készülékházak? Mert én ezt sem tudom biztosan.

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#55847) matkesz20 válasza fuze (#55846) üzenetére


matkesz20
tag

Nem különböznek. :)

(#55848) Szabcsizz válasza matkesz20 (#55843) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Tudtommal vennem kéne,mivel azt a vékony keretet kéne leginkább cserélni,ami egybe van a képernyővel.Az meg ott van 50ezer,ha jól tudom.Azt az 50ezret meg inkább az S5 Active árába teszem. :))

(#55849) fuze válasza matkesz20 (#55847) üzenetére


fuze
őstag

Most egy picit megkutattam a dolgot. A webshopok alapján egyedül az elülső keret különbözik, mert a középsőre mindenhol írják, hogy jó ehhez is meg ahhopz is. Viszont az elülsőre mindig van külön i9505 opció.

ezen az oldalon fel is tüntetik, hogy az i9500-hoz ez nem jó: [link] (Mondjuk tőlük nem merek rendelni, mert túl olcsó hiába van odaírva mindenhová, hogy OEM. Persze lehet az de én már nem tudok kiigazodni)

(#55848) Szabcsizz: Az nincsen egyben az LCD-vel. Nagyon jól szerelhető a készülék, mindent szét lehet kapni. Csak a keretre lesz szükséged.

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#55850) matkesz20 válasza fuze (#55849) üzenetére


matkesz20
tag

Én úgy tudtam, hogy csak az LCD-re van külön, nem gondoltam volna, hogy az előlapra is figyelni kell.

Viszont én csak csomagokban láttam az előlapot, hogy járt hozzá hátlap, elő-közép keret stb.. nem láttam még olyat, hogy külön csak az az előlap legyen eladó.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.