Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55201) Ateszpapa válasza migabi24 (#55192) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Tudtommal már nincs a T-ben szerviz.
Pár hónapja megszünt, csak tovább küldik a szerviznek, helyben már nem javítanak, ha jól tudom.

(#55202) Hency77


Hency77
tag

Sziasztok! Tud valaki olyan romot ajánlani amivel jól működik a bluetooth zeneátvitel? 9505 re kellene, a gyári loli az sajna nagyon akadozik. Köszi! :R

Hency

(#55203) Ateszpapa válasza Zsolaf (#55134) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszönöm!
Most jutottam el oda, hogy felrakjam.
:R

Meg vagy azóta is elégedve vele?

(#55204) matkesz20


matkesz20
tag

az xposedba van olyan program amivel az ikonok meretet tudom szemelyreszabni?

[ Szerkesztve ]

(#55205) Ateszpapa válasza Ateszpapa (#55203) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Hát még ilyet!
Már kétszer raktam be az Odinba a DBT-s romot, látszólag véig is megy, de utána marad a lengyel XEO 5.0.1 ami rajta is volt.

Miért nem tudom felrakni a frisebb DBT tomot?

Hiba üzenet nincs.

(#55206) gatto_ válasza matkesz20 (#55204) üzenetére


gatto_
senior tag

Az xposedhez nem tudom van e ilyen modul, de a nova launcher tudja ezt remekül.

[ Szerkesztve ]

(#55207) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Olyan létezhet, hogy vagy 30db mp3 zenénél semmi recsegés, videóknál sincs, csak a pou sky jump-ban, és az egyik gyári csengőhangnál szercseg a hangszóró ( a vége felé az egyik gitár riffes). Egy bizonyos frekvencián jön elő csak.

(#55208) pittbaba


pittbaba
aktív tag

Jajjj neee karácsony óta két hete kaptam vissza az S4-met gariból annyira rossz az egész Samsung garanciális szolgáltatása, hogy siralom, erre most, két hét használat után nézem, hogy ma lefrissült a telefon és baromi randa és lassú lett hát ezt már nem hiszem el... gondolom nektek is nyekereg szerencsétlen az új szoftverrel... :W :W

PH Konfigom: Gigabyte GA-H97M-D3H, i7 4790K,GTX 960, Seasonic SS-620GM

(#55209) mariopapai04


mariopapai04
csendes tag

Szasztok, történt egy olyan hogy reggel mikor ránéztem a telómra (S4-LTE Független, Lollipop 5.0.1) értesitett hogy ujabb szoftver elérhetö rá, kb 450mb volt. friisitettem de semmi újdonságot nem tapasztaltam, és azért piszkál hogy Lolipop frissités után még mi volt ez a 450mb mikor semmi nem változott. rengeteg oldalt átnéztem de semmit nem találtam :) Mit gondoltok csak valami biztonsági goggle-ös frissités lehetett?

(#55210) pittbaba válasza mariopapai04 (#55209) üzenetére


pittbaba
aktív tag

Egyel feletted pont írtam, hogy nekem meg tök átszabta a kinézetet, ráadásul nekem azóta lagos lett nagyon, sírok már ettől a készüléktől, pedig amúgy mindenem samsung... ettől szabadulnék már meg :D (persze jobb mint a semmi :DDD )

[ Szerkesztve ]

PH Konfigom: Gigabyte GA-H97M-D3H, i7 4790K,GTX 960, Seasonic SS-620GM

(#55211) bb.bocs


bb.bocs
őstag

:)

[ Szerkesztve ]

(#55212) monroe8609 válasza tzsolesz (#55207) üzenetére


monroe8609
aktív tag

Létezhet,valóban, csak nem az én telefonomon :) Viccet felreteve, tényleg csak pár gyári hangnal produkálta a recsegest, ezért youtubeon is kiprobaltam ott már majd' minden második zenenel csinálta! A samsungos srác is egyértelműen kijelentette hogy ez sehogy sem normális, legyen az bármilyen frekvencia! Még csak a torzítás számlájára sem lehet írni a hibát, hiszen nemcsak teljes hangeron, hanem lejjebb is hallatszott a sisterges.. No sebaj, ha javítás után is ilyen lesz én elallok a vásárlástól.. Pedig számomra tökéletesen megfelelne ez a telefon! Ez van, meglatjuk

(#55213) Simtu


Simtu
senior tag

Sziasztok!

Ma lettem tulajdonosa egy i9506-nak. 4.3-al kaptam meg, majd frissítettem 4.4.2-re. Viszont azt írja, ha rámegyek a frissítésre, hogy naprakész a teló. Telekomos egyébként. Létezik, hogy nincs még rá lolli?

Durva. Akkor gondolom marad a mókolás. Gari már úgysincs rá.

[ Szerkesztve ]

(#55214) zzola válasza Simtu (#55213) üzenetére


zzola
félisten

Létezik, me nincsen!

(#55215) chubby2o6 válasza pittbaba (#55210) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Szia! A kinézetén nem nagyon tudsz változtatni ( szerintem is ronda, többek között ezért is nem teszem fel a Lollit ), de a lagokon talán tudsz segíteni. Romcsere után mindig ajánlott egy gyári visszaállítás, aztán szépen megint belakod a telót. Megoszlanak a vélemények, sokan találtak kisebb hibákat az új szoftverben, de azért általában használható. Ha nem csináltál a csere után factory resetet, akkor jogos a laggolás, a régi programjaid közül egyiknek másiknak bekavarhatott a futtatási környezet váltás ( dalvik->art ).

(#55216) Revesz


Revesz
aktív tag

Megjött a telenoros OTA frissítés, de 26%-nál hibát ír ki és nem engedi felrakni...

(#55217) BrianDK


BrianDK
tag

Sziasztok! A mai napon lecseréltem a jól szolgáló azonban kicsit megöregedett SGS3-at egy ilyen készülékre. Eddig azt hittem, az SGS3 gyors, most megtapasztaltam, hogy ehhez képest nem is volt annyira. Nyilván van még innen is feljebb, de ez tetszik. Azt hiszem jó ideig elegendő lesz...

iPhone 7, Redmi Note 9

(#55218) zzola válasza BrianDK (#55217) üzenetére


zzola
félisten

Az "ilyen" a 4 fajta S4-es melyik verzióját jelenti nálad?

(#55219) matkesz20


matkesz20
tag

a wakelock detector es a better battery stats ugyanazt a celt szolgalja? melyik a jobb?

(#55220) tzsolesz válasza monroe8609 (#55212) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Te is most vetted a Telekomnál, látom.

Én is. Akkor nincs mese, gariztatás.

Viszont, és ezt most mindenkitől kérdem, nem lenne jobb a háztól házig garanciáztatás? Én nem akarok elállni semmiképpen a vásárlástól.

(#55221) zzola válasza tzsolesz (#55220) üzenetére


zzola
félisten

Én nem vinném a Telekomhoz, hisz ők is a Samsunghoz viszik! Egyszerűbb és persze kényelmesebb a premium service-t igénybe venni...

(#55222) tzsolesz válasza zzola (#55221) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Értem, ehhez pontosan mi szükséges? Mire számíthatok, ha valóban csak a hangszóróval van probléma?

Megjegyzem, érdekes módon a telekom nem küldött nekem garis papírokat, számlát sem..... Csak a szállítólevél van. Ezzel gondolom kitörölhetem a valagamat. :U

(#55223) balintka


balintka
addikt

Nektek jelzi az I9515 OTA-n a frissítést? Nekem még nem dobta fel.

(#55224) M3aN válasza tzsolesz (#55222) üzenetére


M3aN
senior tag

Gondolom online letölthető, nem?
Egyébként én sem kaptam semmit, online rendeltem meg és a boltban vettem át, de még az átvételről sem kellett aláírni semmit, furcsálltam is...

(#55225) zzola válasza tzsolesz (#55222) üzenetére


zzola
félisten

Lépj be online a profilodba és onnan le tudod tölteni a garancia levelet-elviekben! Kell Samsung oldalán regisztrálni a készüléket, utána meg telefonon be kell jelentkezni, pár nap múlva jönnek csak ki....kell a szervizesnek egy asztal meg áram.

(#55226) Gedeon31 válasza tzsolesz (#55222) üzenetére


Gedeon31
addikt

A Magyar Telekom 2013. október 29-től kizárólag elektronikus formában tárolja a szerződésekkel és a készülékekkel kapcsolatos dokumentumokat, melyeket ezen a felületen keresztül bármikor letölthetsz, illetve szükség esetén ki is nyomtathatod.

(#55227) palee69 válasza balintka (#55223) üzenetére


palee69
senior tag

I9515 BE-re még nekem sem jött meg.

(#55228) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Feltettem a lollit az i9515-re,eddig még oké is lenne,de nem akar működni a paradox távvezérlés.Pedig KK-án jól müködött.Valami ötlet?

(#55229) hitchins válasza tzsolesz (#55222) üzenetére


hitchins
őstag

Nekem kijelzo csere volt gariban.
Samsung oldalan regisztralsz kersz idopontot. Par napon belul felhivnak.
Szerelo kijon csereli a hibas alkatreszt es elmegy. Kb 10 perc
Szamlat ahogy irtak mar tmobileos oldalon szemelyes menuben elered. En amig a szerelo ugykodott letoltottem es atkuldtem a mailcimere.
De akar ki is nyomtathatod neki elore. Jotallast nem is kerte.

(#55230) hitchins válasza pittbaba (#55208) üzenetére


hitchins
őstag

Hat ezt furcsa hallani.
Nekem eddig abszolut pozitiv a tapasztalatom Samsung szervizzel.
Sony es Nokia ehheu kepest vicc volt. En pl Nokia fan voltam de pont a szerviz miatt soha tobbet nem veszek nokiat..

(#55231) Simtu


Simtu
senior tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni:

Tegnap vettem egy i9506-ot, használtan. Telekom függő, de neten vásárolt kóddal lett függetlenítve, tudtommal.
A következő a probléma: 4.3 volt rajta, de véletlenszerű időnként kikapcsol ill. újraindul. Van hogy 5 perc, 10 vagy akár 1 óra is, de elég bosszantó, tulajdonképpen használhatatlan.
Aztán frissítettem 4.4.2-re meg még volt 1-2 apróbb frissítés, de sajnos nem oldotta meg a problémát. De azt pl megfigyeltem, ahogy a gps test progit próbálnám futtatni az elindulás után pár másodperc alatt kifagy, majd újraindul. A többi proginál - egyelőre nem sok van rajta - ezt nem csinálja direktben.
Van esetleg valami ötlet? Jó lenne tudni, hogy hardveres-e?
Én arra gondoltam, nem okozhatja-e az a problémát, hogy még t-s sw van rajta (knox pl.). Esetleg megoldaná, ha feldobnék egy szolgáltató mentes rom-ot?

(#55232) zzola válasza Simtu (#55231) üzenetére


zzola
félisten

Lehet ezért adták el? Szerintem a sw ebben a tekintetben lényegtelen, hogy szolgáltatós....én inkább hardveres hibára gyanakodnék! Sérülés nincsen készüléken? Ha knox 0, akkor miért nem próbálsz meg premium garin belül intézkedni?

(#55233) Simtu válasza zzola (#55232) üzenetére


Simtu
senior tag

Nincs rajta sérülés. Knox-ot nem néztem, de tudtommal nincs rá gari. Elég megbízható eladótól vettem itt 120 pozitívval...

(#55234) zzola válasza Simtu (#55233) üzenetére


zzola
félisten

Ha nincsen gari, akkor bármit megtehetsz! Mehet fel akár nyalóka is, vagy egy stabil CM rom.

(#55235) Simtu válasza zzola (#55234) üzenetére


Simtu
senior tag

Lehet kipróbálom. 9506-nál is ugyanaz a módszer, mint a 9505-nél, ahogy az 1. hsz-ben van? Root, majd efs mentés aztán odinnal valami rom?

(#55236) zzola válasza Simtu (#55235) üzenetére


zzola
félisten

HA Official rom-nál maradsz és nem szeretnél semmi extrát, akkor nem kell root, akkor efs mentés sem kell. Ha mást szeretnél, akkor root és efs mentés, utána bele csaphatsz a lecsóba...

(#55237) Simtu válasza zzola (#55236) üzenetére


Simtu
senior tag

Official a sammobile-ről, ugye? És akkor elég csak egy Odin?

(#55238) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Köszönöm szépen mindenkinek.
Regisztráltam a készüléket a gyártó honlapján. Jövőhéten megrendelem a szerviz futárt. Remélem helyben javítható a teló.

(#55239) zzola válasza Simtu (#55237) üzenetére


zzola
félisten

Igen. Én is meg más is tett fel romot, keress "gyorslink" szóra, én 9506-ra NEE romot használok, abból van a legújabb is sammobile-on...

(#55240) chubby2o6 válasza Simtu (#55231) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Ha még KK van rajta, és nem számít a gari, és a knox sem kell, akkor rootold, tedd fel az Xposed-t, ehhez találsz olyan modult, ami megoldja a random restartokat ( KK System Server Crash Fix a neve, de a WanamXposed-ben is van ilyen menüpont).
A romolgatással vigyázz, nem tudom, milyen SIM-el használod, de előfordulhat, hogy romcsere után visszazár a SIM-lock.
Ha más alkalmazásnál is előfordul a restart, akkor az akksit is megnézném a helyedben.

(#55241) Lefty


Lefty
addikt

i9515 tulajok, akinek a lengyel 5.0.1 volt eddig, kipróbálta esetleg a magyart, hogy más-e bármiben?

Nekem a lengyel betonstabil azóta is, szóval nincs meg a késztetés, hogy kipróbáljam.

(#55242) Tense válasza Lefty (#55241) üzenetére


Tense
őstag

Semmivel nem jobb vagy rosszabb, én nem vettem észre változást! Hagyd rajta a lengyelt, már én is megbántam hogy felraktam a magyart!

(#55243) Lefty válasza Tense (#55242) üzenetére


Lefty
addikt

Rendben, köszi szépen!

(#55244) Bomc


Bomc
aktív tag

Amióta felraktam az 5-ös androidot, nem tudok zenét hallgatni, azt irja ki hogy hívás közben nem játszható le, nem is hívok senkit b+

Nem lehet visszatenni a 4-est sehogy se?

(#55245) Bowser


Bowser
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy AT&T-nél vásárolt Samsung Galaxy S4. (i9500)

Később függetlenítve lett hivatalosan a Samsungnál, kóddal.

A kérdésem az lenne, hogy mivel Amerikából származik, angol nyelvű a gyári ROM rajta.
Valahogy megoldható, hogy magyar nyelvű, hivatalos ROM-ot tegyek rá? És ha igen, hogyan?

Köszönöm! :R

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#55246) Dzsana


Dzsana
senior tag

A jó idő eljöttével előkerült a rövid gatyó, és szembesültem vele, hogy még nem kidolgozott, hol is hordjam nyáron ezt a fél téglát. A gatyó zsebéből kicsúszik. :-(

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#55247) vwpolopg válasza Dzsana (#55246) üzenetére


vwpolopg
őstag

Egy ötlet :D

[ Szerkesztve ]

(#55248) Bowser válasza Dzsana (#55246) üzenetére


Bowser
aktív tag

Ez általános probléma :D

Én nem sz4roztam a Note 3 Neo-hoz vettem egy övtáskát amit a vállamon hordtam :DDD

[ Szerkesztve ]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#55249) Dzsana válasza vwpolopg (#55247) üzenetére


Dzsana
senior tag

Az S4 szélesebb! 😂

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#55250) Rick4 válasza Dzsana (#55249) üzenetére


Rick4
félisten

Rá kell gyúrni amíg bejön a totál meleg, talán a félliteres kólásüveg jó lesz kezdésnek.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.