Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28151) OutsideR válasza zx6r (#28150) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Én csak a power gombot szoktam elengedni

(#28152) stnstn válasza LaciGSM (#28146) üzenetére


stnstn
tag

Rakd fel ezt, ebből könnyebb.

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#28153) zx6r válasza OutsideR (#28151) üzenetére


zx6r
aktív tag

Èn a hangerő fel gombot is nem tudom hogy számìt e vagy sem

[ Szerkesztve ]

(#28154) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

a helyzet az hogy elszállt mindenem.. be sem boot-olt. kérte a kies helyreállítást.
Recovery nincs!
Annyit sikerült, hogy ODIN-nal feltettem az MKF végű gyári romot.
mostmár megy a teló. viszont recovery továbbra se megy:D az elején a kék felirat bejön_ recovery booting. de utána nem a recovery indul, hanem újrabootol, és indul a teló.

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#28155) OutsideR


OutsideR
aktív tag

Ez a Google Edition Rom gondolom már lecsapja a Knox biztosítékját. vagy ki lehet ezt is próbálni biztonságban?

(#28156) zx6r válasza LaciGSM (#28154) üzenetére


zx6r
aktív tag

Akkor rootold ujra a telot es tedd fel azt a progit amit a kollega par sorral feljebb linkelt,es akkor mennie kell.

(#28157) LaciGSM válasza zx6r (#28156) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

az új ROM-mal elment a root is. kezdhetem újra. az érdekes az hogy feltettem az előbb azt a cwm-et amit linkeltek, de azzal sem indult el...
lehet keresek egy ODIN-os jó kis romot. ezzel meg nem szenvedek tovább..

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#28158) stnstn válasza LaciGSM (#28157) üzenetére


stnstn
tag

Több 4.4-es romot is kipróbáltam, de az a legstabilabb amit linkeltem, ráadásul mind egy fájl-os.
Quick Boot elindítja, hidd el.

[ Szerkesztve ]

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#28159) zx6r


zx6r
aktív tag

Én is többet kipróbáltam már,eddig tényleg ez a legjobb.

(#28160) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Srácok hogy kell egy rootolt S4 re ráhúzni egy új rendszert KNOX ugrás nélkül? Vagy már lehet, hogy ugrasztva van?
Valami 0x30 van kiírva a recoveryben ami már ugye custom.
Vodás volt a teló, de már függetlenítették.
Így hol keressem XDA n? Verizonban?

[ Szerkesztve ]

EUNE: iNeeko

(#28161) kali válasza WinnerB0Y (#28160) üzenetére


kali
legenda

attól függ, hogy milyen rendszerről van szó, recovery alól, vagy odin által.
az összefoglaló lenyitását követően találsz képet, hogy miként kell kinézni a nullás knox értékeknek, amit leírtál, az még okés.

(#28162) kelepce


kelepce
tag

Mivel kezdő vagyok az S4-el, a tapasztalatokról kérdeznék. Többféle gyártású (Kínai, Koreai, Vietnami stb.) gyári Samsung akkumulátorról hallottam. Ezek mennyiben azonosak, illetve melyik a legjobban bevált, van-e közöttük különbség? Köszi. :R

(#28163) tothl válasza kelepce (#28162) üzenetére


tothl
addikt

Nekem korea/vietnam van rairva tokeletesen mukodik junius ota.

(#28164) GazRic


GazRic
senior tag

Vettem egy autós töltőt, 2 USB csati van rajta egy 1A és 2.1A.
S4 gyári töltője 2A, rádughatom attól még a 2.1Ara is?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#28165) MunezXBK válasza GazRic (#28164) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Rá. Ilyet használok Én is.

(#28166) GazRic


GazRic
senior tag

Sokat nem javult a helyzetem aksi időben.
1ó41perc alatt 14% :(

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#28167) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Úgy tűnik megadta magát a Kingston 8 GB memóriakártyám. Persze tele képekkel, zenékkel stb. Vagy maga a kártya halt meg vagy csak a telefon nem olvassa? Valami ötlet, hogy legalább az adatokat lementsem?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#28168) zseko


zseko
veterán

Ismerős telefonjára fel lett téve a Nova Launcher ingyenes része, ám a widgetek ~80%-a nem működik. Belefutott már valaki ilyenbe?

HR24.hu

(#28169) MunezXBK válasza zseko (#28168) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kis pénz, kis foci. :D

(#28170) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

az lehet hogy a legfrissebb MKF végű rom nem ROOT-olható a KINGO-val???
elkezdi, majd kiírja hogy failed, script error..

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#28171) Revesz válasza zseko (#28168) üzenetére


Revesz
aktív tag

A gyari TW widgetek nem fognak menni hisz uj launchert hasznalsz, ami meg mukodik is az se igazan tuti xD.

MunezXBK: LoooooL

[ Szerkesztve ]

(#28172) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

Letelt közben a szekesztési idő:( Én voltam a balf**** . sikerült a ROOT kingo-val..

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#28173) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

nah megint probléma:S nem akar nekem összejönni ez a GE rom. elindítom a recovery-t, installálni akarom az SD-ről a romot, el is indul az install, csinálja a dolgokat, aztán pirossal kiír valami e: nemtudomit, teló újraindul, és az eddigi MKF rom marad. tehát nem teszi fel a GE romot. kezdem feladni!

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#28174) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

e: signature verification . ezt írja pirossal, és nem telepíti a GE-t..

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#28175) zx6r válasza LaciGSM (#28174) üzenetére


zx6r
aktív tag

Van külön sd kártya a teloba??

(#28176) LaciGSM válasza zx6r (#28175) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Van. onnan telepíteném..

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#28177) zx6r válasza LaciGSM (#28176) üzenetére


zx6r
aktív tag

Ahamm akkor lehet ugy kene megprobalni hogy a sajat sd-re teszed a romot szerintem az lesz a bibi.Több mint valoszìnű.

[ Szerkesztve ]

(#28178) LaciGSM válasza zx6r (#28177) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

És a belső memóriát hol látom recoveryben? mert nem találok olyan lehetőséget! csak external storage van, ami a küldő sd! tényleg feladom. lassan kinyírom a telóm ettől a sok varától:D marad az MKF. majd ha találok vmi jót, akkor felrakom.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#28179) zx6r válasza LaciGSM (#28178) üzenetére


zx6r
aktív tag

Akkor ugy csináld az a biztos,hogy vedd ki addig az sd kártyát a telóbol,ès aztán chose\install zip from sd card-ra menj.

(#28180) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

Tisztelt Fórumtársak!
Először is üdvözlök minden aktív tagot a fórumon. Elég sokat olvastam az utóbbi 3 napban a hozzászólásokat, az elejétől kezdve, szép lassan átrágva magam az információ halmazokon. Engem személy szerint nem vonz az okostelefonok világa, viszont a barátnőmet igen, így ő jutott hozzá egy ilyen készülékhez. Olvastam dolgokról, amik valószínűleg nekünk nem kellenek, (pl. nox, vagy knox :-) custom fw, vagy KINGO) stb. Ez egy GSM boltban vásárolt független készülék,(I9505), ha jól emlékszem (de este utánanézek pontosan) 4.2.2-es androiddal. Szerintetek kell-e valamit csinálnom a készülékkel, amitől esetleg jobb lesz, vagy érdemes-e valamilyen frissítést felrakni rá.
Én a számítógépek világában vagyok otthon, és ha pc-t veszek, ki tudom belőle hozni a maximumot, minden gond nélkül, és szeretném, ha a barátnőm sem csak Viber-re, illetve internetezésre használná a telefonját, hanem azokat a dolgokat is megismerné, amire esetleg magától nem jön rá. Ha van ilyen oldal, vagy leírás kezdőknek, megköszönöm, ha megosztanátok velem!

Ui: továbbá lenne egy általam is hülyének tartott kérdésem: Vettünk rá képernyővédő fóliát is, este pedig felcsapom a kézikönyvét, az első oldalon ez fogad: „Ne használjon védőfóliát a képernyőn, mert az a szenzorok nem megfelelő működését okozhatja” A fólia a fenti szenzorokra nem lóg rá (az első kamera mellettiekre), csak a baloldalt a legszélsőre, de úgy néztem, az csak egy led. A kérdés az lenne, most akkor kell fólia, vagy nem??

Előre is köszönöm! :
Józsi

(#28181) Maxentius


Maxentius
addikt

"Apa, kezdőőődik!" Leak 4.4.2

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#28182) lajbi101 válasza Maxentius (#28181) üzenetére


lajbi101
tag

Elmondanád kb mit is irnak? Google forditó meg kalap kaki! Mint az én nyelvtudásom :D

Más....

Van ez a rámutatás opció, ez nem működik a böngészőben?

(#28183) seefried


seefried
tag

Sziasztok!Az mkf-hez melyik kingo root jó? Ettől nem ugrik knox számláló?
Processzor órajelet állított már valaki nagyobbra?
Köszi

Xiaomi Mi 10T PRO, Samsung Galaxy S10 Black

(#28184) LaciGSM válasza seefried (#28183) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

a kingo oladlán kiválasztod a 9500-át, akkor a hozzávalót tölti le. azt hiszem a knox számláló ugrik tőle. a régi nem bántja elvileg! de lehet hülyeséget írok. Én az újjal csináltam, és ugrott..

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#28185) biker10 válasza prtvlogan (#28180) üzenetére


biker10
tag

Szia!

Kb. 3 napos volt a telefonom, amikor került rá fólia, mert nem akartam, hogy legyen karc, s engem az nem foglalkoztat, hogy fólián kell taperolnom, s nem az üvegen.
Semmibe sem akadályozza a funkciókat! Minden tökéletesen működik.

Amikor megvettem T-mobilenál, akkor nekem is 4.2.2 volt rajta, aztán kihozta a szogáltató a 4.3-as frissítést, amit jelzett is a teló, így frissítettem arra.
Én nem is értek a rootoláshoz, meg hasonlóhoz, de nincs is rá szükségem, így is szépen ki lehet használni a telefon adta lehetőségeket és természetesen a Prémium garancia is megvan. :)

Samsung Galaxy S9+ ; Samsung Galaxy S4 White Frost Android 5.0.1 Lollipop

(#28186) Maxentius válasza lajbi101 (#28182) üzenetére


Maxentius
addikt

Röviden: a UI szinte semmit nem változik, a statusbart kivéve, ami KitKat-fehér lesz teljesen az eddigi Gingerbread-stílusú után. Kisebb teljesítményjavítások, kicsit variálva lesz a fektetett billentyűzet, kamera indítógomb a lockscreen-en. Jelenleg azt várják, hogy február-március környékén jön ki (szerintem meg csak az S5 debütálása után...).

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#28187) Vagany válasza seefried (#28183) üzenetére


Vagany
őstag

Az 1.1.6 kingo jó, az 1.1.7 rak fel custom recovery-t emiatt ugrik a knox.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#28188) WinnerB0Y válasza kali (#28161) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Elolvastam az első h.sz. t köszi :)
PC ről nem tudtam lenyitni ezért azt hittem nincs benne semmi :S
Na mindegy.
Az a lényeg, hogy most úgy vagyok vele, hogy lehet jobban járnék az eredeti FW el.
Szeretném sorban kapni én is a frissítéseket.
Ezt hogy tudom megcsinálni? :D Odinnal kell vagy csak egy sima factory reset?

EUNE: iNeeko

(#28189) zooli69 válasza Maxentius (#28181) üzenetére


zooli69
csendes tag

Ezt akár fel is lehet tenni odin-nal, és nem ugrik a knox, és magyarul is tud, és örülünk?

(#28190) borsodika válasza Maxentius (#28186) üzenetére


borsodika
őstag

A fő kérdés számomra az, hogy az ART benne van-e :)

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#28191) Bavid válasza borsodika (#28190) üzenetére


Bavid
senior tag

Majdnem teljesen biztos. Azért szép hogy előbb van test buildünk mint a Note3-nak :))

(#28192) borsodika


borsodika
őstag

Van valami gyorsabb letöltési megoldás? Jelenleg 40kb/s-el szedi talán holnapra így le is érne. :N

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#28193) Maxentius válasza zooli69 (#28189) üzenetére


Maxentius
addikt

Nem ugrik, "Open Europe" firmware, azaz kéne, hogy legyen benne magyar nyelv.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#28194) borsodika válasza borsodika (#28192) üzenetére


borsodika
őstag

Gyorsabb letöltési link :)

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#28195) galaxys80 válasza borsodika (#28194) üzenetére


galaxys80
veterán

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy vajon a Kingo 1.1.6 (ami még nem custom rec-es) vajon tudja rootolni az új romot?
Egyébként van már 1.1.8-as verzió is belőle.
Illetve van visszaút 4.3-ra knox ugrás nélkül?

(#28196) Robert1987


Robert1987
tag

Sziasztok!
Remélem tudtok neked segíteni. Az a gondom, hogy egy kettővel ezelőtti szoftverfrissítés óta nem megy a play áruház... Egyszerűen tölt egy tizedmásodpercig és kilép. Azóta volt még egy frissítés, de az sem oldotta meg a problémát. Valaki tudja, hogy ilyenkor hogyan lehet helyrepofozni a dolgot? :F

robert1987#2387

(#28197) rjg válasza Robert1987 (#28196) üzenetére


rjg
őstag

A Beállítások - Alkalmazások kezelésénél töröld a Play adatait, ez nagy valószínűséggel megoldja.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#28198) Maxentius válasza Maxentius (#28186) üzenetére


Maxentius
addikt

+a Multi Window-t már itt is lehet új appokkal bővíteni, nem csak a főzött romokban. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#28199) tothl


tothl
addikt

No én már föl is toltam.. :D
Nem resetel, minden megmaradt szépen, jónak tűnik.

(#28200) stnstn válasza s4hu|SyD^ (#28167) üzenetére


stnstn
tag

Én is jártam így. Zero Assumption Recovery-el vissza tudtam szedni a képeket.

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.