Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28801) Ghostman78 válasza oratovszki l (#28798) üzenetére


Ghostman78
senior tag

az S4 fémnek nevezett okádék kerete, akkora műanyag mint a szar
nekem már 2x cserélték az "egész telefont" 2013 májusa óta, mert ocsmányul lepattogzódott a "fém"

csak ilyenkor cserélik a fél telefont, üvegestül,kijelzőstül, panelestül ha samsungos garos vagy
a "fém" pattogzódás miatt ;]

ez a téma kb 6milliószor ki lett beszélve 9 hónap alatt, hogy az a fém nem fém....
amúgy leszarom

:DD

(#28802) Gizmo94 válasza oratovszki l (#28796) üzenetére


Gizmo94
veterán

Kicsit szerényebben kellene leosztanod másokat. Az ékezetek senkit sem érdekelnek, de azért összeszedhetnéd magad kicsit. A vállalhatatlan helyesírásra nem mentség a külföldi munkahely. Más is dolgozik / dolgozott külföldön, de ami már kritikán alul primitív, az az. Nem mellékesen a szerkesztés gombot is megtalálhatnád, mert már veled van tele az egész topik.

(#28803) oratovszki l válasza Gizmo94 (#28802) üzenetére


oratovszki l
csendes tag

Ok, rendben megertettem. Nem tudtam hogy volt mar szo a femkeretrol mert nem olvastam vegig az egeszet. Sajnalom ha valakit megsertettem, en csak egy atlagos egyszeru felhasznalo vagyok aki bepanikolt hogy kamu telot vett. Valoszinuleg azert irtam ennyire elfogadhatatlanul. En csak utalom a hazudozast.
Szep estet kivanok mindenkinek es megegyszer elnezest ha megsertettem valakit. Mar nekifogtam az eleitol vegig olvasni az egeszet mert ahogy latom sok hasznos es jo dolog van itt leirva es latom vannak ojanok is akik segitenek ha keri az ember.

(#28804) oratovszki l válasza Ghostman78 (#28801) üzenetére


oratovszki l
csendes tag

Ha zsebkopott akkor is cserelik vagy csak ha elkezd lepattogni?

(#28805) Ghostman78 válasza oratovszki l (#28804) üzenetére


Ghostman78
senior tag

szószincs nálam zsebkopásról, nem ott hordom
8000K tokban hordom 0. perctől, mégis lepattogzódott kb körbe végig
2x cserélték szónélkül

(#28806) MunezXBK válasza oratovszki l (#28800) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Van.

Szerkesztés gomb vajon miiii? :U

(#28807) Bavid válasza Gizmo94 (#28802) üzenetére


Bavid
senior tag

Úgylátom kevés hatással voltál rá te is:DDD

Ami a fontosabb, új knox free root módszer!

(#28808) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Hozhat előnyt/problémamentesebb működést, ha csinálok egy gyári visszaállítást új fw telepítése előtt?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#28809) csacsi67 válasza Bavid (#28807) üzenetére


csacsi67
addikt

Csak nem a Te fajtádra .Üdv Rigó János. :DD

(#28810) Bavid válasza csacsi67 (#28809) üzenetére


Bavid
senior tag

Hát de, a magyar S4-en is ugyanúgy működik, kicsit olvass, ne csak azt nézd meg melyik témában van benne. :N Attól hogy Verizon, belül ugyanaz a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#28811) ricsi0307 válasza Ghostman78 (#28805) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Hát irigyellek.Nekem egyszer a zsebembe!!! nyomódott meg a jobb alja és ebbe kötöttek bele, hiába mondtam nekik hogy a többi helyen 2 hetes kora óta kezdett el megpattogni.Leszarták és úgy hagyták a francba, mert azt ők nem cseréli ki.Azóta nem hívtam házhoz őket, félek ugyan azt küldenék akkor meg cumi van.Most arra várok hátha megadja magát a kijelző (foltosodás beégés stb...)

[ Szerkesztve ]

(#28812) madkiller válasza Vikooo (#28732) üzenetére


madkiller
őstag

Megérkezett a fehér SBS tok, ami valójában nem fehér hanem átlátszós és fehér telefonon néz ki fehérnek, az én feketémen szürke. Nem tudom idővel besárgul-e.
Nagyon könnyű, hajlékony, puha, műanyag tok.
A telefon meg tartja gyári formáját, mintha nem is lenne rajt.
Előző tokom klasszikus szilikon, miután ezt felraktam könnyebbnek tünik a telefon és jobban egyszerübben kezelhetőnek.
Univerzális autós gps/telefontartó jobban megfogja.
Alcatel Idol S-el készült képek. [SBS]
Egyideig jó lesz a következő caselogic leather cover lesz.

(#28813) galaxys80 válasza Bavid (#28807) üzenetére


galaxys80
veterán

Érdekesek,azért ezek az XDA-s srácok.
Nekem ez a root semmivel sem tűnik biztonságosabbnak,mint a Kingoo.
Annak mégis bezárták a topikját.
Az sem világos számomra,hogy ez csak az említett MJ7 és MK2 romokra jó vagy egy általános root,mint a korábbi CF-Root.
Azt hiszem én egyelőre maradok a Kingo-nál.

(#28814) adammkaa


adammkaa
senior tag

Sziasztok. Létezik friss térképes ingyenes gps navigacio ami megbizható? Illetve esetleg ami fizetos es olcso?

Nexus 5 Black

(#28815) N.otorious válasza adammkaa (#28814) üzenetére


N.otorious
senior tag

sygic.......ncore-on fent van

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#28816) Vikooo válasza madkiller (#28812) üzenetére


Vikooo
addikt

Koszonom szepen, nagyon profinak tunik a tok, tetszik!

Meg egy kerdes, honnan rendelted?

(#28817) adammkaa válasza N.otorious (#28815) üzenetére


adammkaa
senior tag

De nekem nincs rootolva es nem is lesz .

Nexus 5 Black

(#28818) N.otorious válasza adammkaa (#28817) üzenetére


N.otorious
senior tag

Ahhoz nem is kell root...nem is írtam olyat...

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#28819) kavics325i válasza N.otorious (#28818) üzenetére


kavics325i
őstag

néha olyan jó olvasni itt....

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#28820) Gizmo94 válasza kavics325i (#28819) üzenetére


Gizmo94
veterán

Valóban... felettébb.. :S

(#28821) adammkaa válasza N.otorious (#28818) üzenetére


adammkaa
senior tag

Ment pu.

Nexus 5 Black

(#28822) madkiller válasza Vikooo (#28816) üzenetére


madkiller
őstag

[link]
2130 ft-os s4es tokok ezek.

(#28823) Bavid válasza galaxys80 (#28813) üzenetére


Bavid
senior tag

A Kingoval nem a root-al kapcsolatban volt probléma, hanem megfertőzte a számítógépet kémprogrammal, illetve a telefon bizonyos érzékeny adatait (pl. IMEI) egy kínai szerverre elküldte, mindenféle titkosítás nélkül.

(#28824) EasyKnight


EasyKnight
tag

Sziasztok :)
Lehet, hogy már más is kérdezte, én még nem találkoztam vele....
Ki lehet kapcsolni a figyelmeztetést, ami média lejátszás közben jön, ha emelem a hangerőt? Figyelmeztet, hogy hallás károsodást is szenvedhetek...

(#28825) Arween


Arween
senior tag

Sziasztok!
Mától én is boldog S4 tulajdonos vagyok egy 1 hónapos barna szépség "személyében" :)

[ Szerkesztve ]

(#28826) madkiller válasza EasyKnight (#28824) üzenetére


madkiller
őstag

Rootolod felteszed az xposed frameworkot, majd hozzá a wanam modult.
Alapból sajnos nem lehet 2013as eus előírás minden telóban benne van már korábbi készülékekbe amik kaptak 2013as frissitést azok is megkapták ezt a nyavaját.

[ Szerkesztve ]

(#28827) fodin válasza Arween (#28825) üzenetére


fodin
tag

Az gyönyörű szép szín, elég ritka. Hivatalos garis? Mennyibe került, ha nem vagyok indiszkrét?

(#28828) Vikooo válasza madkiller (#28822) üzenetére


Vikooo
addikt

En is itt talaltam, nincs tul sok helyen...:)

(#28829) joepasi


joepasi
csendes tag

Sziasztok!

Mivel lehetne a régi androidos Samu telefonomról egy-két program adatatit átmenteni az új S4 minimbe, Root nélkül?
Van erre valami program?

(#28830) Ghostman78 válasza joepasi (#28829) üzenetére


Ghostman78
senior tag

van : Helium

[link]

(#28831) Szakiii


Szakiii
addikt

4.4.2 GE rom alá be szeretném flash-elni a leaked 4.4 rom modemét mert azt írták azzal stabil teljesen a rendszer. A modemet a phonehoz kell betallózni? Már nem nagyon emlékszem régen flasheltem modemet.

(#28832) fodin válasza Szakiii (#28831) üzenetére


fodin
tag

Igen. Kompatibilis a régi rommal?

(#28833) Szakiii válasza fodin (#28832) üzenetére


Szakiii
addikt

Ezt használom. Ezzel az és azt írták jót is tesz neki.

(#28834) fodin válasza Szakiii (#28833) üzenetére


fodin
tag

Így már világos. Én leragadtam a gyárinál. A számlálóugrások miatt szerintem ez így is marad. Igazából teljesen elégedett is vagyok vele.

(#28835) EasyKnight válasza fodin (#28834) üzenetére


EasyKnight
tag

Engem egyedül az a sok nyakamba szakadó frissítés zavar, amit olyan programok kapnak, amiket nem is használok :D Persze, ki lehet kapcsolni, de mennyivel könnyebb lenne az élet nélkülük?
Illetve az S Healt (?) Nem elég, hogy folyton fut, de mivel megadtam neki pár adatot magamról, hetente zaklat, hogy fogynom kéne... :(((

(#28836) Bavid válasza EasyKnight (#28835) üzenetére


Bavid
senior tag

Le lehet tiltani az alkalmazás kezelőben ;)

(#28837) BalooTM válasza mycso (#28636) üzenetére


BalooTM
tag

Tessék: Wanamlite
Azt írja, hogy megunta a sz**ást az exynossal, és vett egy int S4-est...

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#28838) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hali!

Jövőhét elején tervezek beszerezni egy SGS4-et.
Sikerült találnom egy gyári függetlent, ami 2015. október közepéig prémium garis.
KNOX 0x0 rajta.
115k az ára.
Szerintetek megéri ennyiért?

Üdv Gyuri :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#28839) fodin válasza EasyKnight (#28835) üzenetére


fodin
tag

Hihi, én nem adtam meg neki ezt az örömet... :DD

Igen, van pár felesleges alkalmazás. De amíg ilyen korrektül működik ennek ellenére, legyen. Néha elgondolkodom, hogy rootolni kellene és letörölni a felesleget, de mint tudjuk, ami működik, azt nem piszkáljuk. Azért egy G2-re lehet lecserélném... :K

(#28840) Szakiii válasza gyuromoj (#28838) üzenetére


Szakiii
addikt

Teljesen korrekt.

fodin: GE rommal nagyon jó az s4. Még mikro lagok sincsenek semmi, és én már összevásároltam marketen minden számomra fontos programot így elvagyok a csupasz androiddal bár eleinte kicsit szokni kellett, de megéri.

[ Szerkesztve ]

(#28841) mgTerminator válasza fodin (#28839) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én rootoltam és letiltottam azokat az alkalmazásokat is amiket alapból nem lehet :D ha meg szervizest kellene hívni akkor unroot és kész :D

(#28842) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Win 7 x64 esetén nem települő MTP driverre tudna mondani valaki megoldást? Töröltem már a Kiest, reboot majd reinstall, de nem segített.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#28843) Szakiii válasza Petyyyyy (#28842) üzenetére


Szakiii
addikt

Tessék :) ezzel mindennek működnie kell.

szabo.norbi: én cd auto rootot használtam (ettől ugrik a knox, de így is úgyis fog ha romolni akarsz) utána feltoltam szintén odinnal a philz touch recovery-t , felmásoltam a romot belső sd-re recoveryből egy full wipe után felnyomtam a romot és kész. Annyi hogy érdemes feltenni a 4.4 leaked rom modemét mert azzal tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#28844) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Szeretném "felvarázsolni" a Google Edition-os 4.4/4.4.2-es KitKat-et a telefonomra. Láttam sokan írtátok, hogy elég pöpecül működik, és egyébként is jobban kedvelem a Stock android romokat mint pl. a gyári csilli villi touchwiz-t. Eddig Odin-nal frissíttettem a telefonom így azt már viszonylag jól kezelem. (nem mintha nehéz lenne).

Ha lenne valaki olyan kedves, aki felrakta már és tudja is hogyan kell, az le tudná írni nekem itt vagy esetleg pü-be, lépésről lépésre, linkekkel mit honnan töltsek le, root stb. Annak nagyon megköszönném!!! :))

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#28845) madkiller


madkiller
őstag

Egy külföldi oldalon lévő cikk értesülései szerint, azért nincs a 4.4ben art, mert a touchwizz nem kompatibilis vele.
Azért remélem az S5 megjelenése után megkapjuk, még nem szeretnék váltani.

(#28846) stnstn válasza szabo.norbi (#28844) üzenetére


stnstn
tag

1. root ezzel
2. recovery telepítés innen
3. ha nehezen megy a recovery billentyű kombó akkor használd ezt
4. töltsd le ezt (szerintem ez most a legjobb 4.4) és másold rá a sd-re (külső-belső tökmindegy), nem kell kicsomagolni! (az oldalon 2 rom van, egy stock és egy cm-hez hosonló)
5 .lépj be a recovery-be, válaszd a clean to install a new rom menüpontot
6. install zip from sd card

Knox ugrik. Mielőtt elkezded csinálj back up-ot. Lehet, kell másik modem is, én most XXUFNA1-el használom, atom stabil.

[ Szerkesztve ]

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#28847) stnstn válasza szabo.norbi (#28844) üzenetére


stnstn
tag

Kicsúsztam a szerkesztésből, de ezért szeretem:

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#28848) Szatura válasza gyuromoj (#28838) üzenetére


Szatura
tag

Ha 125 körül teljesen újat kapsz, akkor szerinted megér 115ezret egy használt?

Kissé túl vannak árazva ezek a használt S4-ek....

(#28849) Arween válasza gyuromoj (#28838) üzenetére


Arween
senior tag

Nem,én most vettem 1 hónapos Barna S4-t 90e ft volt.Alkudj mert a 115e kicsit sok.

(#28850) N.otorious válasza gyuromoj (#28838) üzenetére


N.otorious
senior tag

20 al megpótolod és zsír újat veszel!

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.