Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28701) Vikooo válasza kali (#28700) üzenetére


Vikooo
addikt

Az en hibam sajnos telefon hiba, felesegem sim kartyajaval is csinalta :(
Az az erdekes hogy multheten napi 2-3x utana 5 napig semmi es most ismet...

(#28702) SepTox válasza kali (#28700) üzenetére


SepTox
tag

Oks, köszi a választ akkor majd le jelentem!

(#28703) Szakiii


Szakiii
addikt

Bocsi de ezt meg kell osztanom veletek csak mert nem értem ezeket az embereket. Kaptam egy ajánlatot a telefonért cserébe. Egy galaxy young +12 ezer... miután írtam hogy ez kevés lesz felajánlott pluszba egy törött rossz wifis és gombos iphone 3at és mivel ez sem tetszett nekem most felháborodott hogy de ő azonnal elvinné... Szerintetek az ilyen emberek mit szívtak? :D

(#28704) kali válasza Vikooo (#28701) üzenetére


kali
legenda

az igen, simán lehet a telefon hibája is, ha a sim kártyát dobálja el - pláne ha több sim kártyával is csinálja -, de a regisztrálási problémát inkább a másik/szolgáltatói oldalra tenném, bár az is kipróbálható több sim kártyával, és majd kiderül, bár ha a cella rossz ott, akkor több sim kártyával ia csinálhatja, ha azonos szolgáltatóssal nézik.

Szakiii; van itthon egy szép és független nokia 7110, meg egy lelakott telenoros nokia 2630, illetve egy közepes állapotú és független ercisson a1018s, mennyit kell rádobnom a három telefonra? adok töltőt mind a háromhoz! :DDD
csak vicc, legalábbis a 7110 és az a1018s nem eladó! :N

[ Szerkesztve ]

(#28705) zx6r válasza Szakiii (#28703) üzenetére


zx6r
aktív tag

S4 èrt cserèbe??hát ez vicc....

(#28706) Sn00k válasza Szakiii (#28703) üzenetére


Sn00k
veterán

galaxy young , ez komoly?? Meg i3??? Nah az a LOL :DD Miért nem mondtad neki, hogy elég lesz a young és adsz még neki 5 ezret :DDD

3njoy the Lif3

(#28707) Szakiii válasza kali (#28704) üzenetére


Szakiii
addikt

Tényleg nem értem ezeket az embereket. 3 e-mailt írt hogy de ő kéri szépen tényleg gyorsan elvinné a youngért +12 ezerért... :D

Sn00k.: próbálok egyébként kedves lenni szerintem vagy egy nagyon fiatal gyerekről van szó aki szeretne s4-et vagy valaki aki tényleg nagyon buta, de már most kezd idegesítő lenni hogy nem érti meg hogy a pénz nekem is pénz és nem ajándékba szeretném adni. :D

[ Szerkesztve ]

(#28708) kali válasza Szakiii (#28707) üzenetére


kali
legenda

pedig jó üzlet lenne...számára! :))
én inkább az átlagnál olcsóbban szoktam eladni itt a hardveraprón a telefonjaimat, ha korrekt tag jelentkezik érte, de nem cserélgetek erre-arra, meg számítok be bármit...
el is adnám már az s4-et - nagy idő nálam a 7 hónap -, ha lenne méltó utód, de nincs, így kivárós még a dolog, bár így kipróbálós lesz a 4.4.2 is. :)

[ Szerkesztve ]

(#28709) nggabi válasza kali (#28708) üzenetére


nggabi
nagyúr

adott firmware verzió alatt (Szakértő) csakis a note 3 a jó választás :K

persze a repartition bepipálása mellett ;]

"szenyor dzsíííí"

(#28710) Don't Panic válasza kali (#28708) üzenetére


Don't Panic
senior tag

majd az S5 ;]

(#28711) Elemental válasza MrBazsi (#28672) üzenetére


Elemental
addikt

Otterbox commuter.

(#28712) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

A mai I9505XXUFNA5 romhoz, tud valaki adni, egy normális sávszélességű letöltési linket, amit el lehet érni 2 megabitnél nagyobb sávval ? ;]

Ez a terafájlos, olyan mint egy rakás sz*r

(#28713) madkiller válasza Vikooo (#28679) üzenetére


madkiller
őstag

Még sajnos nem kaptam meg elvileg úton van. Pick Pack pontnak csomag követője alapján úton van. Holnap teszek fel, fekete telón lesz fehér tok.

(#28714) Szakiii válasza nggabi (#28709) üzenetére


Szakiii
addikt

Ez a gonoszkodás a tiszta alappal... :D kész.. pedig tényleg van benne valami.

(#28715) madkiller válasza Szakiii (#28714) üzenetére


madkiller
őstag

Nekem is van egy jó üzletem, aki hiányolja az s4ből az lg féle knock on funkciót,
azzal elcserélem az s4ét egy Alcatel Idol S-re az ezt tudja szóval bőven megéri igazából még kest is kérhetnék rá :D :D :D

(#28716) tothl


tothl
addikt

Ismételten szólok, hogy bár a Next Launcher nem annyira Business jellegű, de nekem megnövelte az akkuidőmet rendesen, konkrétan ha nem is a duplájára, de másfélszeresére egészen biztos és ez nem semmi.
Reggel 7kor vettem le a töltőről és még mindíg 50%, az nem gyenge.
Folyamatos bluetooth/4g/wifi. Sőt a bluetoothot 2 órát aktívan használtam zene lejátszásra, ahogy minden reggel melóba menet és vissza.
Komolyan, június óta megvan, de még mindig ez a legjobb telóm ami valaha volt.

[ Szerkesztve ]

(#28717) Szakiii válasza tothl (#28716) üzenetére


Szakiii
addikt

Én is megvettem, fájt a szívem érte mert még így is drága, de magasan a legjobb launcher annak ellenére hogy nagyon szép kevés memóriát eszik, gyors és aki kímélő, így megéri az árát.

(#28718) kali válasza nggabi (#28709) üzenetére


kali
legenda

változatosság kell, a note 3 csak a dobogó 3 fokán áll a lehetséges jelöltek között.
én tiszta alapra építkeztem mindig, cserébe sosem volt problémám, még mások - akik csak húzták egymásra a különböző firmware verziókat - csak írták ide sorra problémákat, hogy akad, lassul..stb, nekem ért ennyit, hogy gond nélkül használhassam! :)
az s5 még sokára lesz, addigra bőven kitavaszodik, meg az sem jelentene gyökeres változást, hiába tud majd többet, lesz jobb, csak azonos széria.
iphone 5s lesz a végén, ott minden firmware verziónál adott a restore/visszatöltés, hiába csak egy állomány a firmware! :P

[ Szerkesztve ]

(#28719) Kacko válasza Ghostman78 (#28712) üzenetére


Kacko
tag

próbáld ezt: https://docs.google.com/file/d/0B-ahjI0TgF4QTkZ5VUlOV3VoWGs/edit ;)

Winners never cheat, cheaters never lose... ;)

(#28720) Ghostman78 válasza Kacko (#28719) üzenetére


Ghostman78
senior tag

Sajnos a fájl jelenleg nem tekinthető meg vagy tölthető le.

:U

(#28721) N.otorious válasza Kacko (#28719) üzenetére


N.otorious
senior tag

Köszi a feltöltést!

Kérdés:

Ezt a többfájlost ugyanúgy kell felrakni mint az egy fájlost? (kell az a re-partition?)

[ Szerkesztve ]

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#28723) Gizmo94 válasza Szakiii (#28703) üzenetére


Gizmo94
veterán

Faszt.

(#28724) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Sziasztok!

Van már valami furfangos megoldás a Knox-ra/ellen?

Valaki próbálta már a knox-free romokat?

Van valami esély arra, hogy a knoxos 4.3-ról bármi csak knox nélküle legyen?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#28725) Ghostman78 válasza Gizmo94 (#28723) üzenetére


Ghostman78
senior tag

magamra öntöttem a sört basszameg , úgy elkezdtem röhögni :DDD

amúgy csőő :))

(#28722) Kacko : köszi a helpet, de csekkold már légyszíves miket szúrsz ide, idáig 3-ból 3-fake :U

[ Szerkesztve ]

(#28726) Keksz03 válasza kali (#28694) üzenetére


Keksz03
senior tag

*#1234# kódra:

AP: I9505XXUEMKF
CP: I9505XXUEMKF
CSC: I9505TMHEMJ6

TMH gondolom a T-Mobile Hungary nem?

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#28727) Kacko válasza Ghostman78 (#28725) üzenetére


Kacko
tag

Én már fel is raktam... most állítgatom befele.
Az első linkről töltöttem le (google drive).
Valószínü, hogy túl sokan használják egy időben és ezért nem engedi letölteni...
Nézz szét xda-n. Lehet raknak még fel mirrort. (még egy link: :) xda)

Winners never cheat, cheaters never lose... ;)

(#28728) Ghostman78 válasza Kacko (#28727) üzenetére


Ghostman78
senior tag

már megtaláltam én is thx
hasítok lefelé 32megabittel a 124K átlag letöltés után :DDD

(#28729) kali válasza Keksz03 (#28726) üzenetére


kali
legenda

igen, akkor ez a telekom firmware.

(#28730) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!S4 vásárlására készülök használtan.Ezt a knox számlálót download mód előcsalogatásával tudom ellenőrini?Mit kell majd látnom pontossan hogy ha gariztatni kell ne legyen gond?Úgy tudom az aksi alatt van olyan hogy ellenőrizni lehet hogy volt-e ázva a telefon.Normál állapotban annak hogy kell kinézni?

(#28731) fodin válasza Vikooo (#28701) üzenetére


fodin
tag

Az elmúlt napokban nekem is jelentkezett 2x a "nincs regisztrálva a hálózaton", egy újraindítás megoldotta. Mivel volt dolgom a T-nél, rákérdeztem a szervizben, azt mondták, hogy aznap több ember jött hasonló problémával (volt köztük ios, és windows alapú teló is), így azt gyanítják, hogy hálózati gond.

(#28732) Vikooo válasza madkiller (#28713) üzenetére


Vikooo
addikt

Koszi szepen :)

(#28733) oggy71 válasza Misi1980 (#28730) üzenetére


oggy71
tag

Keress rá itt a fórumon a Knox számláló kulcsszóval, s megleled a választ!
Ugyanezzel küzdöttem egy hónapja, mielőtt megvettem az S4-et használtan.

(#28734) csabám válasza oggy71 (#28733) üzenetére


csabám
addikt

Vagy csak megkeresi az összefoglalóban (végül is azért készült) :)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#28735) Gyula84 válasza csabám (#28734) üzenetére


Gyula84
veterán

Szinte semmi értelme annak az 1. hsz-nak miatta is +2(3) hsz született amiben megkaphatta volna a választ, de inkább "menjél keresni" kapott. Semmi gondom az egésszel csak akárhol vagyok a fórumban nap mint nap látom ezt. :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#28736) Carambola válasza tothl (#28716) üzenetére


Carambola
tag

Szia!

A next launcher 3D-ről van szó?
Én ADW-t használok, és a fogyasztás 50-60%-a a képernyőre megy el. Az ADW kb. 0,5%. Igazából nem értem, hogy hogyan nő meg az akkuidő, ha az összfogyasztásból csak fél % amit a launcher eszik.

(#28737) Depyangel


Depyangel
tag

Sziasztok. Az mitől lehet hogy a képernyő zár effektussát nem tudom át állítani? Meg akartam mutatni egy ismerősnek hogy milyen a hullámzás effekt amikor csak fölé viszem az ujjam de a beállításoknál szürke az opció és nem lehet a fenyeffektrol át állítani :/

(#28738) oggy71 válasza Gyula84 (#28735) üzenetére


oggy71
tag

A "menj keresni" segítőszándék általában a lerágott csont téma esetén fordul elő nagy gyakorisággal itt.
Ettől van egy durvább verzió is, amikor tudom a válszt (ezt én nem alkalmazom) de nem árulom el :) !

(#28739) blt.62


blt.62
őstag

Nálatok nem szokott olyan előfordulni,hogy híváskor nem tudom felvenni mert hiába húzogatom az ujjam a kijelzőn nem reagál rá. Ilyenkor mit tudok tenni,hogy ne utasítsa el a hívást?

MegtorloXp

(#28740) Gizmo94 válasza Ghostman78 (#28725) üzenetére


Gizmo94
veterán

Amúgy hali. :DDD

oggy71:Ha tudod a választ, de nem árulod el = faszság. :D

(#28741) kavics325i válasza blt.62 (#28739) üzenetére


kavics325i
őstag

Beállítások/Hívás/ és valahol ott van,hogy home gomb fogad hívást
Várjá itt az asszony esnégye. beáll/sajáteszköz/hívás/hivások fogadása-befejezése/hívásfogadás a kezdőlap gomb pipa

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#28742) kavics325i válasza Gizmo94 (#28740) üzenetére


kavics325i
őstag

Én FASZ-A csávó vagyok mi?Milyen klasszul segítettem.Pedig a választ is tutttam

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#28743) Revesz válasza Szakiii (#28703) üzenetére


Revesz
aktív tag

3410-es+ 8000ft? Naaa Naaaa csere erdekel, ha nem az se baj mert nincs valasztasod? Kocsistol vinnem azonnal, csak a forgalmit hagyd benne xD

U.i: meg a kulcsot is.
Majd irj privit, hogy hova menjek erte xD xD

[ Szerkesztve ]

(#28744) Gizmo94 válasza kavics325i (#28742) üzenetére


Gizmo94
veterán

Überfasza csávó vagy vazz. :DDD

(#28745) biker10 válasza Gizmo94 (#28740) üzenetére


biker10
tag

Szerintem is, csak én finomabban fogalmazok.
Miért nem lehet leírni?
Elhiszem én, hogy francnak sincs kedve annyiszor leírni, de egyik korábbi kommentemben már leírtam, mindig lesz olyan, aki most vesz ilyen telefont, s nem találja a kérdésére a választ, akkor miért nem lehet jófejségből leírni újra, ahelyett, hogy valaki 2-3-szor azt kapja: olvass vissza...

Ki fog végigböngészni ennyi hozzászólást??

Pláne amikor egy ember írja le 3-szor, hogy olvass vissza, ugyanannak az embernek, ahelyett, hogy elsőre leírta volna, kb ugyanannyi karaktert kell leütnie...

Elhiszem, meg azt vallom én is, Google Is Your Friend, de van amikor az ember szeret megerősítést kapni egy olyan létező személytől, akinek volt már olyan problémája, mint az övé, vagy egy olyantól, aki már régebb óta birtokolja a telefont, ezért jobban ismeri, szakavatott a témában, stb...

Meg valahol ez is a lényege egy fórumnak, nemdebár?

Samsung Galaxy S9+ ; Samsung Galaxy S4 White Frost Android 5.0.1 Lollipop

(#28746) MunezXBK válasza biker10 (#28745) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Jobb felül, kereső? :U

Tovább tart leírni a kérdést, mint rákeresni. ;)

(#28747) kali válasza Depyangel (#28737) üzenetére


kali
legenda

szia,

nézd át a képernyőzár, képernyővédő és az extrák beállításait, mert úgy rémlik, hogy valamelyik befolyásolja.

(#28748) oggy71


oggy71
tag

Na akkor következzen egy jófejség teszt :) :
Ki lehet kapcsolni a gyári rom-ban a kamera exponáló hangját?

(#28749) Maxentius válasza oggy71 (#28748) üzenetére


Maxentius
addikt

Külön nem tudod kikapcsolni, csak ha leveszed rezgőre/némára a hangerőt.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#28750) oggy71 válasza Maxentius (#28749) üzenetére


oggy71
tag

Köszi!
Akkor a 4.4 ezt sem fogja orvosolni, mert ez is hardveres dolog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.