Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28851) stnstn


stnstn
tag

Kiszivárgott az XXUFNA5-ös is.

[ Szerkesztve ]

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#28852) N.otorious válasza stnstn (#28851) üzenetére


N.otorious
senior tag

Már fentebb linkelték....

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#28853) s.Oliv3r válasza N.otorious (#28850) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

hát én nemtudom, ha gsm boltba veszel telefont amit ök is irnak, 130 körül kapsz az tuti, de lehet h külföldi. mediaba, samsungba, és szolgáltatoknál, 150-60-70 körül forog, nem hiába :) édesapám vett egyet, nem akarok boltot mondani, de sokan ismerik. a telefon norvég, ha frissited elveszti a hálozatot, mivel alapbol norvég (hiába teszel fel xeh romot xeh cscvel). jol gondoljátok meg hol vesztek telot és mennyiért.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#28854) stnstn válasza N.otorious (#28852) üzenetére


stnstn
tag

Igaz, bocs

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#28855) szabo.norbi válasza stnstn (#28846) üzenetére


szabo.norbi
tag

Szia. Köszönöm a segitseged. A knox mindenfelekeppen ugrik? Vagy van ra olyan megoldas is amikor nem ugrik a szamlalo? Egyebkent ha netalantan elrontanam akkor egy 4+1 fajlos Stock rom-al tudok majd bele életet lehelni.

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#28856) s.Oliv3r


s.Oliv3r
senior tag

nem értem miért olyan nagy számok ezek a kiszivárgott romok, várjuk meg mig megjön otan, szedjük le sammobilerol, odin és az a tuti, nem ezek a leaked szarok :)

norbi: itt igen, mindenféle képpen ugrik, mivel cwmet raksz fel :)

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#28857) szabo.norbi válasza s.Oliv3r (#28856) üzenetére


szabo.norbi
tag

Értem. Akkor mindenféleképpen ugrik a számláló. Akkor nem dobom fel ujra a gari vesztes témát. :) Knox számlálót nem lehet még nullázni?

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#28858) Maxentius válasza szabo.norbi (#28857) üzenetére


Maxentius
addikt

Még nem. Bár állítólag vannak erre a gyártónál 10 perc alatt megcsinálható módszerek...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#28859) szabo.norbi válasza Maxentius (#28858) üzenetére


szabo.norbi
tag

Ha tud a gyártó ilyen módszereket akkor van rá esély, hogy kiszivárogjon. Vagy netalántán valamelyik modder talál rá megoldást. :)

+jelenleg fent van a második teszt verziós 4.4.2. aki ezt használja annak is sokat zabál a ram-ból? Nekem 1.4 Gb nál állt be... úgyhogy le vannak tiltva az appok( shealth, watchon,Svoice stb.) Értem én, hogy teszt verzió de elég sokat eszik. Az utolso 4.3 evett kb. 600-800 Mb-ot max.

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#28860) s.Oliv3r válasza szabo.norbi (#28859) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

ezért nem érdemes a leakedekkel foglalkozni. az mkf ugy h minden fent van 900-1100 mega szabad ramot enged, ugy h minden le van tiltva de van fb es sok sok progi a telon, nesze neked leaked 4.4. 1 hónapon belül ugyis kijön az eredeti, miért nem várjuk meg?! :)

amugy egy hetes info szerint, nem tudják megoldani a knox számláló nullázást, csak ugy ha vmit kicserélnek a teloban. ami nem 10p. ha lenne már rá mód, kint lenne a világ előtt.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#28861) N.otorious válasza szabo.norbi (#28859) üzenetére


N.otorious
senior tag

Igen, és teljesítményben sem hűdejó szerintem....

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#28862) szabo.norbi válasza s.Oliv3r (#28860) üzenetére


szabo.norbi
tag

Igen. Erre rájöttem én is :D

Teljesítményben én nem sok különbséget vettem észre.

Van lehetőség leakedről vissza térni valamelyik 4.3-ra?

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#28863) aron1994


aron1994
csendes tag

Nekem 600-700 MB Ramom van.... Nem értem, hogy miért ilyen kevés :Y :Y

(#28864) Depyangel válasza kali (#28747) üzenetére


Depyangel
tag

Rá jöttem. Semmi beállítás nem segített.. Az élő háttérkép nem engedi a fodrozódó feloldást csak a fényhatást. Szóval gonosz élőháttérkép volt a ludas! :D

(#28865) tothl


tothl
addikt

Basszus skacok vettem egy spigen slim armor tokot de annyira passzentos, hogy nem tudom ugy folrakni hogy ne akarja leszedni a szuken illesztett kijelzovedo foliat meg felek hogy a szilikon megserti a telo fenyes keretet.
Hasznal valamelyikotok ilyen tokot ?
Szerintem nem eredeti amugy.

(#28866) kali válasza aron1994 (#28863) üzenetére


kali
legenda

nézd meg a futó alkalmazásoknál/folyamatoknál, ott lesz a magyarázat, látatlanban senki sem tudja, hogy miket telepítettél, mik futnak...stb.

Depyangel; akkor okés.

[ Szerkesztve ]

(#28867) seefried


seefried
tag

Sziasztok!
Van egy teljesen gyári T-s MKf-es s4-em. Szeretném megkérdezni,ha fel akarok tenni egy tiszta 4.4.2-öt,mi a menete? Már régen s2-nél csináltam romcserét. A knox számláló ugrik-e?
Köszi

Xiaomi Mi 10T PRO, Samsung Galaxy S10 Black

(#28868) Arween


Arween
senior tag

Mi lehet az oka hogy tegnap még töltöttem le a Play-ról az alkalmazásaimat ma meg már semmit nem tölt le?Elindítja a letöltést de semmi nem történik, majd kapok egy ilyen üzenetet:Ismeretlen hibakód az alkalmazás telepítésekor"961" és se laptopról nem tudok telepíteni se a mobilról.
Töröltem a Play és Google services gyorsítótárát + a samsung apps-lefrissítését és most megy.

de ez még kérdés lenne:
+ az S4-en a térerő jelem max1-2 kiosztás eddig ezzel nem volt gondom.Van valami ötletetek mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#28869) kali válasza Arween (#28868) üzenetére


kali
legenda

térerő; sokaknál az okoz "gondot", hogy a korábbi/másik nem 4g/lte képes telefonhoz viszonyítanak, és a 4g/lge térereje - főként beltéren - gyengébb, bár ebből különösebb probléma nem adódik.
play; próbáld törölni az adatokat az alkalmazáskezelőben a folyamat leállítása után, majd telefon újraindít és próba.

(#28870) Arween válasza kali (#28869) üzenetére


Arween
senior tag

Előtte is LTE képes telefonom volt(Padfone2) de ott nem volt ilyen gond. igazából ha működik és a hívásokban ez nem okoz gondot akkor nekem jó így is.

(#28871) blt.62


blt.62
őstag

Megtudnátok mondani,hogy hogyan lehet beállítani,hogy ne automatikusan kapcsoljon be a wifim? Csak én kapcsolhassam be ha használni szeretném.

MegtorloXp

(#28872) nfsu17 válasza blt.62 (#28871) üzenetére


nfsu17
veterán

lehúzod a rolót és kibököd a wifi gombot

(#28873) LizzyHalding


LizzyHalding
csendes tag

Samsung Galaxy S4, névjegyek szinkronizálása HR-után?

HR után a telefon nem találja a névjegyeket. Mindenhonnan próbáltam szinkronizálni de azt írta ,hogy "nem található fájl a vCard tar helyen" Lehetséges nem ezt/itt kéne keresnem. Sokat utánna olvastam,minden interneten megtalálható módszert megpróbáltam,de nem szinkronizálja. Biztonsági mentesben mentettem a névjegyeket. Gmail cimtárban már az uj,HR utáni névjegyek találhatak csak,imrpot fájlt nem találok a telefonon. (CSV/vCard) Mi a tehedő? Az új névjegyek eltüntették a régieket?

(#28874) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Készülök ilyen telefont venni kéz alól.
Olvastam erről a KNOX bootloaderről.
Rootolni illetve custom ROM felrakható ha jól olvastam, csak valami számlálót nem lehet nullázni ?
Mire figyeljek oda vásárláskor ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#28875) blt.62 válasza nfsu17 (#28872) üzenetére


blt.62
őstag

Természetesen ezt tudom,de azt nem értem, hogy miért kapcsol be saját magától a wifi ha jelet érzékel? Ez minden S4-ben így van, hogy automatikusan bekapcsol?

MegtorloXp

(#28876) tbrpl873


tbrpl873
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném regisztrálni az osztrák Media Marktban vásárolt S4 készülékem a Samsung oldalán, de sajnos elakadtam.
Kérdésem, hogy ebben az esetben igényelhető a prémium garancia? Ha igen, akkor tudom-e regisztrálni itthon a készüléket, valamint mit érdemes megadnom a vásárlás helyeként? Az MM kiválasztásakor csak magyar üzletet és címet enged kiválasztani.

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#28877) N.otorious válasza blt.62 (#28875) üzenetére


N.otorious
senior tag

Ha lehúzod a rolót ki-be lehet kapcsolni.....ha bekapcsolva hagyod, akkor a mentett hálózatra mindig automatikusan fog csatlakozni amint elérhető lesz.....ha ki van kapcsolva és úgy magától bekapcsol, akkor neked valami nem jó......

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#28878) sarkany92


sarkany92
tag

Srácok valaki egy felvilágosítást tud adni nekem a Samsung Prémium Szervizről ?
Púpos az aksim... :S kivettem a memkarit és furcsálltam h kicsit kiáll az aksi :\
Viszont 0x1 a KNOX. gondolom egy aksicserénél nem nézik a Knox számlálót :s

Szerk.: meg furcsa volt már h gyorsan merül :\ Egy óra Indexes hírolvasás után 100%-ról 81%-ra csökken minimum fényerőn..

[ Szerkesztve ]

(#28879) nfsu17 válasza blt.62 (#28875) üzenetére


nfsu17
veterán

mintha lenne valami olyan beállítás 4.3 alatt, hogy a progik ha internetet igényelnek, akkor bekapcsolhatják a wifit....a beállítások/wifi alatt nézelődj...de lehet félreértettem valamit

[ Szerkesztve ]

(#28880) tothl válasza sarkany92 (#28878) üzenetére


tothl
addikt

Nyugi nem lesz gond.

(#28881) seefried


seefried
tag

Kingo 1.1.6-tal nem tesz custom recoveryt?
Ezt hogyan lehet unrootolni,

Xiaomi Mi 10T PRO, Samsung Galaxy S10 Black

(#28882) Ghostman78 válasza eladogeppc (#28874) üzenetére


Ghostman78
senior tag

ha hivatalos gar nélkül veszed akkor tök mindegy a knox 1 vagy 0

ha garisan veszed, és a knox 1, akkor az a gari már nem gari (egyenlőre nem lehet nullázni per pillanat) :U
ha garral veszed, knox 0-ba és neki állsz custom romozni és rootolni "össze vissza" és knox 1 lesz akkor.....

kb ennyi
knox 0 okés
knox 1 szop*s

(#28883) Vikooo válasza nfsu17 (#28879) üzenetére


Vikooo
addikt

Az mas, azt az alkalmazasok hatterben hasznalhatjak pozicionalasra.
En pont annak orulok hogy ahol tud, ott kapcsolodik a WiFi re :)

(#28884) seefried


seefried
tag

Szerintetek ez jó?
http://www.youtube.com/watch?v=GiZ7D2zjJdA

Ezzel vagy Kingoval?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T PRO, Samsung Galaxy S10 Black

(#28885) kali válasza LizzyHalding (#28873) üzenetére


kali
legenda

a hívásokban pláne nem okozhat gondot, hiszen olyankor átkapcsol 3g módba, mert az nem megy (még) a 4g/lte hálón, szolgáltató kérdése, hogy mikor teszik majd azon is lehetősév.
a itt melyik fiók van beállítva; névjegyek -> menü -> fiókok?
mert nem csak a gmail, hanem a samsung...stb is beállítható.
a szinkronizáció mind a két irányban lefut, tehát mindig az utolsó állapot marad meg.

eladogeppc; szia, lenyitod a téma összefoglalóját, és ott szerepel kép az új knox számlálós download módról, úgy nézzen ki a számlálók állása.

blt.62; a wifi bekapcsol állapotába csatlakozni fog, ha ismert/konfigurált hálózatot észlel, ez más telefonok esetén is így van.
azt kikapcsolhatod a wifi speciális beállításaiban, hogy nyitott hálózat észlelésekor értesítsen.

DenPoul; szia, a prémium garancia hivatalosan csak akkor adott, ha a készüléket a Samsung Electronics Magyar Zrt. értékesítette és az rendelkezik magyar nyelvű samsung jótállási jeggyel; link

(#28886) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Köszönöm mindenkinek !!

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#28887) tbrpl873 válasza kali (#28885) üzenetére


tbrpl873
csendes tag

Értem, köszi a tájékoztatást! :R

(#28888) seefried válasza seefried (#28884) üzenetére


seefried
tag

Valaki tudna válaszolni,aki ért hozzá?

Xiaomi Mi 10T PRO, Samsung Galaxy S10 Black

(#28889) blt.62 válasza kali (#28885) üzenetére


blt.62
őstag

De ha a Wifi ki van kapcsolva akkor saját magától nem kapcsol be ha olyan kapcsolatot észlel amit előtte használt? Mondjuk otthon Wifizek utána kikapcsolom. Be megyek az öcsémhez és ott magától bekapcsolhat a Wifi, ha már valamikor előtte használtam nála?

MegtorloXp

(#28890) kali válasza blt.62 (#28889) üzenetére


kali
legenda

amennyiben fizikálisan kikapcsolásra kerül a wifi a kapcsolóval, akkor nem tud magától bekapcsolni, hacsak az időzítővel be nem állítod, de az meg időintervallumra van szabva.
olyat tud, hogy csak az ismert hálózatokhoz kapcsolódik, azok elérhetőségén kívül pedig készenlétben pihen a wifi, de olyan telefont még nem láttam, amelyiken fizikálisan bekapcsol a wifi, ha ismert/beállított hálózatot érzékel, annak elhagyásákor meg ismét ki.
ahhoz, hogy érzékelje az ismert hálózatokat, legalább készenlétben kell lenni a wifi modulnak.

[ Szerkesztve ]

(#28891) blt.62 válasza kali (#28890) üzenetére


blt.62
őstag

Oké,köszi.
Tudsz olyan marketről letölthető csak magyar menüs egyszerű programot amivel jelszavazni tudom a galériám,esetleg sms-t? Vagy nem létezik ilyen magyar menüvel?
Utálom,hogy bárkinek odaadom a mobilom azonnal a képeim nézegeti.

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#28892) falijja válasza stnstn (#28847) üzenetére


falijja
őstag

Mióta az s4 megvan ezzel használom én is... egyik sincs ilyen jó mint ez.... :K Viszont most kiakartam próbálni az touchwiz féle 4.4.2-őt de nem jutott a teló csak samu lógó-íg föl kell tennem előbb az odinos gyári samusat...?

(#28893) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Hogyan tudnék 4.4.2 leaked-ről vissza menni 4.3-ra? Odinnal próbáltam először ezt: Magyar független XEH i9505 4 fájlos 4.3 Jelly Bean I9505XXUEMJ7, utána az MK8-at de Failed lett mind a kettő. Most vissza rakom a 4.4.2 teszt-et legalább, hogy megnézzem elindul-e. Ötletek? :F

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#28894) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

[Lejárt a szerkesztési idő]
Na most vissza mászott a 4.4.2. :U

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#28895) mycso válasza BalooTM (#28837) üzenetére


mycso
veterán

Na végre, ez jó hír lenne, csak ahogy látom bootloadert is kell cserélni, így nem pálya, marad az omega.Tekintve, hogy nekem még a régi knox státusz nélkülim van.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#28896) Petyyyyy válasza Szakiii (#28843) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Nincs siker, ezzel sem akar menni. :((( Pedig nincs más driver a gépen, se kies.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#28897) kali válasza Petyyyyy (#28896) üzenetére


kali
legenda

chipset, usb...stb illesztés rendben?
rendszergazda fiókból, és azonos módban próbálkozol?

(#28898) tothl


tothl
addikt

Az uj leakedet aki probalta...tenyleg resetel?

(#28899) Petyyyyy válasza kali (#28897) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Komolyan mondom ilyet még nem láttam...USB 2 porton próbáltam, ott nem működött. Most a hecc kedvéért átdugtam USB 3-ra és voila. Pedig minden más eszköz működik usb 2-vel is. Mindenesetre köszönöm a segítséget azért. :R

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#28900) Gyula84 válasza tothl (#28898) üzenetére


Gyula84
veterán

mármint mit resetel?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.