Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28451) kali válasza EasyKnight (#28449) üzenetére


kali
legenda

a megfelelő verziót használd, amit korábban is írtak, és nem lesz gond.

(#28452) Szatura válasza oggy71 (#28440) üzenetére


Szatura
tag

Bármit beregelhetsz, ez nem bizonyít semmi, a garanciajegyet én is ki tudom tölteni, pecsétet is nyomok rá valamit...
1 + 1 hu garancia, de írják is az oldalon, ha gyári garancia lenne én örülnék neki a legjobban :)

(#28453) Gizmo94 válasza Szatura (#28452) üzenetére


Gizmo94
veterán

A gyári garancia egy év teljeskörű, + egy év szavatosság, + két hónap hosszabbítás a regisztrációért cserébe. Következésképpen 12+12+2 hónap = 26 hónap garancia. Ennyi. Az első évben mindened garanciás, a másodikban és a két plusz hónapban már csak a telefon, tehát az akku, a töltőfej , az usb kábel és a fülhallgató már nem. Ilyen egyszerű ez.

[ Szerkesztve ]

(#28454) EasyKnight válasza kali (#28451) üzenetére


EasyKnight
tag

Privátban tudnál küldeni egy linket, ahonnan le tudom tölteni a customer sales code changer-t? Nem találom google play-en, ha egyáltalán ott kellene keresnem...
Nem tudom, hogy mennyire számít warez-elésnek a kérés, ha problémás, akkor keresgélek tovább :)

(#28455) migabi24 válasza EasyKnight (#28454) üzenetére


migabi24
nagyúr

Csc changer

[ Szerkesztve ]

(#28456) EasyKnight válasza migabi24 (#28455) üzenetére


EasyKnight
tag

Így például nem kerestem. Köszönöm szépen.

(#28457) Gizmo94 válasza EasyKnight (#28454) üzenetére


Gizmo94
veterán

Egyáltalán nem számít wareznek és itt is van egy.

Ha egyszerűen írták volna le neked, már régen megtaláltad volna. Persze lehet bűvészkedni, a valódi neve tényleg az, de a kezdőbetűkből ismeri mindenki. Látom migabi már linkelte. Nem baj, benthagyom, két link több mint egy. :)

Kali: köszönet a kiigazításért. Azért gondolom, hogy nem esik le a plafon, hogy a korlátozott jótállás helyett szavatosságot írtam? Amúgy amit írtam egyebekben remélem érthető és rendben volt,vagy a többiben is találtál hibát?

[ Szerkesztve ]

(#28458) kali válasza Gizmo94 (#28453) üzenetére


kali
legenda

jótállás az a második 12 hónap is a gyárinál, a szavatosság más tészta; link
igaz, a cscc-t írhattam volna egyszerűbben is, de a google első találatnak hozz, ha beírom, hogy customer sales code changer play; link

[ Szerkesztve ]

(#28459) oggy71 válasza EasyKnight (#28454) üzenetére


oggy71
tag

Pontosan így van!
Pár hónapja mikor kint volt a szerelő S3-am helyszíni javításán, megkérdeztem ezt a gari dolgot és ő is ugyanezt mondta, igaz ahhoz trés garipapírom volt, de ez nem változtat semmin.
A Samu oldalán lévő garjegyből nekem a negyedik fajta van, ami a kártyafüggetlen készülékekhez tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#28460) borsodika válasza Bavid (#28448) üzenetére


borsodika
őstag

Miért te a fejlesztői lehetőségeknél látsz olyan opciót ahol a runtime-ot lehet állítani? Azon belül kellene, hogy legyen a Dalvik és az ART. Mivel a Google referencia készülékeken is alapértelmezetten még a Dalvik van beállítva és az ART-ot csak a fejlesztők használják így nem hiszem, hogy a Samsung az ART-ot tette alapértelmezetté és ezt a választó menüt meg kivette volna.

Szerk: Most olvastam Sammobileon, hogy a Note 3 romjában sincs ART!

lukoz:
[link]

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#28461) Maxentius válasza tick (#28431) üzenetére


Maxentius
addikt

Hű, ez gyors volt a Samu részéről... nekünk is jöhet akkor egyből. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#28462) EasyKnight válasza migabi24 (#28455) üzenetére


EasyKnight
tag

No és most mi következik? :P
Túl vagyok már egy próbálkozáson, nem változott a CSC.
Esetleg másik "sales code"-ot kell választanom XEH helyett?

(#28463) migabi24 válasza EasyKnight (#28462) üzenetére


migabi24
nagyúr

Miért nem jó neked az xeh?

Ha az a célod, hogy hivatlosan frissítsd akkor a rootot felejtsd el

[ Szerkesztve ]

(#28464) EasyKnight válasza migabi24 (#28463) üzenetére


EasyKnight
tag

Az alap probléma ez volt: [link]
Bár ezek szerint valahol elment a dolog egy másik irányba.

Az unroot meg lesz oldva természetesen, de gondolom így a hivatalos frissítés sem fog megérkezni.

[ Szerkesztve ]

(#28465) kali válasza EasyKnight (#28464) üzenetére


kali
legenda

a xeh jó lenne, de a korábban általad linkelt kép alapján, a kies nem tudja beazonosítani a product code értékét.
nyomtál gyári visszaállítást, és utána ellenőrizted, ahogy korábban írtam?

(#28466) EasyKnight válasza kali (#28465) üzenetére


EasyKnight
tag

Igen, volt factory reset.
Ott automatikus CSC-t írt nekem a készülék. A kies még mindig nem akar működni, ugyan azt a hibát írja, több gépen is kipróbáltam. Viszont a telefon valami Szoftver frissítésbe kezdett.

(#28467) Bavid válasza borsodika (#28460) üzenetére


Bavid
senior tag

Tegnap olvastam a Sammobileon a note leaked cikket, akkor még azt írták hogy benne van az ART :F Elhiszem neked hogy nincs, én még nem raktam fel a 4.4-et, úgyhogy nem tudom.

(#28468) madkiller


madkiller
őstag

Aki feltette a 4.4et milyen kernel fut alatta? Sammobile oldalán a régi 3.4es linux van a képen.
Elvileg azért eszik a 4.4 kevesebb ramot, mert újabb fejlettebb kernel van alatta, de ha se az új kernel se az art nincs meg akkor ez inkább csak 4.3 és fél, mint 4.4.

[ Szerkesztve ]

(#28469) N.otorious válasza madkiller (#28468) üzenetére


N.otorious
senior tag

3.4 van alatta

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#28470) flegga92


flegga92
senior tag

Nexus topicban olvastam az ART-ról, nem voltak hasraesve tőle. Sok alkalmazás fc-zik, bugos, vagy el sem indul. Rengetegen vissza is állították, egyenlőre nem kell sokat várnunk tőle, gondolom ezért is hagyta ki a samu.

(#28471) Max_218


Max_218
tag

hogyan lehet az elveszett ,névjegyek-et visszahozni? , nem szinkronizál vissza ,gyári visszaállítás útán,és fontos számok lennének.

(#28472) Viktor0610 válasza Max_218 (#28471) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben a Gmailben voltak a névjegyek, az számítógépen a Google fiókba való belépés után visszaállítható egy korábbi időpontra, mikor még meg voltak a névjegyek.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#28473) tothl válasza flegga92 (#28470) üzenetére


tothl
addikt

Az ART még nincsen kész végleges formájában, abszolút nem piacképes jelenleg, a Samsung meg nem fog a hivatalos gyári firmware-be ennyire instabil, teszt fázisban levő dolgokat beletenni.

Ettől függetlenül nekem nagyon tetszik a 4.4, gyors mint a villám.

(#28474) kavics325i válasza tick (#28431) üzenetére


kavics325i
őstag

Igen,látjuk mi nótosok is :))

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#28475) Lasi31 válasza N.otorious (#28426) üzenetére


Lasi31
tag

Én sem szeretem ezt a tokot nem is használom.. Nagyon nehézkes a levétele, pedig mikor hazaérek akkor lecsupaszítom a telót mert úgy az igazi :D

(#28476) Vikooo


Vikooo
addikt

SBS extra thin tokrol tudna valaki fenykepet linkelni? A gyarto oldalan eleg hihetetlen mennyire meretpontos es vekony kivancsi vagyok hogy is van ez valojaban :)
Koszi

(#28477) Devilhun_HUN


Devilhun_HUN
aktív tag

Sziasztok!
Gyors kérdés a 4.2.2 kitkat romban benne van a képernyőfelvevő cuccos?
Mert nekem nagyon kellene!

1. igen?
2. nem?

[ Szerkesztve ]

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#28478) N.otorious válasza Devilhun_HUN (#28477) üzenetére


N.otorious
senior tag

Én nem találtam olyat, úgyhogy szerintem nincs....de egy jútúb video szerint az egy + program amit a playről kell leszedni.....
[link]

[ Szerkesztve ]

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#28479) N.otorious


N.otorious
senior tag

Jahh, és rút is kell hozzá!

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#28480) rjg válasza ratam23 (#28414) üzenetére


rjg
őstag

Nálam is előjött ez a hiba R4-en, az alucard kernellel. Visszaálltam ktoons-ra, illetve újraflash-eltem a CWM-et, azóta nem volt ilyen gondom. Most próbálom letölteni az R5-öt, kíváncsi leszek, ott lesz-e gond ezzel, illetve a random reboot-tal.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#28481) lefkosia


lefkosia
őstag

Galaxy S5 Specs

The Truth Is Out There

(#28482) rjg válasza lukoz (#28450) üzenetére


rjg
őstag

link ;]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#28483) N.otorious válasza Devilhun_HUN (#28477) üzenetére


N.otorious
senior tag

Now it's easy to create high-quality video of your app, directly from your Android device. Android 4.4 adds support for screen recording and provides a screen recording utility that lets you start and stop recording on a device that's connected to your Android SDK environment over USB. It's a great new way to create walkthroughs and tutorials for your app, testing materials, marketing videos, and more.

Amire gondoltál, az az, hogy le kell szedni egy SDK nevű progit, és usb-n keresztül tudod felvenni a képet...

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#28484) csabicska válasza rjg (#28480) üzenetére


csabicska
senior tag

Korábbi verziókon pl R1 ,R2 stb a Solid explorer fájlkezelő látta az Sd kártyát.
Most R4-5 nem olvasható.
Mi az oka ?
Nálatok milyen fájlkezelő megy jól?
Most R5 van fent.

-Galaxy S20 - The best-

(#28485) Szakiii válasza lefkosia (#28481) üzenetére


Szakiii
addikt

Nem látom egyelőre hogy megérné a cserét. :)

(#28486) biker10


biker10
tag

Sziasztok!

Megtörtént a telefon orvoslása :))

Szinte szebb, mint új korában :K

Samsung szervizben rendkívül készségesek, nagyon-nagyon gyorsak voltak (20 perc alatt kész lettek vele)

Gyakorlatilag átültették egy másik testbe az egészet, és kapott egy új kijelzőt és egy új fóliát.

Beszéljenek a képek:

Ilyen volt - ilyen lett 1.

Ilyen volt - ilyen lett 2.

Samsung Galaxy S9+ ; Samsung Galaxy S4 White Frost Android 5.0.1 Lollipop

(#28487) Devilhun_HUN válasza N.otorious (#28483) üzenetére


Devilhun_HUN
aktív tag

Linket tudsz adni?
Azt tudni hogy kell e hozzá root?

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#28488) Szakiii válasza biker10 (#28486) üzenetére


Szakiii
addikt

Mennyibe fájt?

(#28489) baladam86 válasza biker10 (#28486) üzenetére


baladam86
aktív tag

Meg szabad kérdezni mennyibe fájt?

Szerk: Látom megelőztek :) Egyébként tényleg szép munka!

[ Szerkesztve ]

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#28490) Gyula84 válasza baladam86 (#28489) üzenetére


Gyula84
veterán

furcsa ezt így olvasni hogy "szép munka" :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#28491) kali válasza EasyKnight (#28466) üzenetére


kali
legenda

recovery alatt kell megnézni a teljes visszaállítás után, bár ha a kies nem ismeri fel még mindig rendesen, akkor ott még valami gubanc van.

(#28492) N.otorious válasza Devilhun_HUN (#28487) üzenetére


N.otorious
senior tag

Az sdk-s verzióhoz nem kell root, de nekem nem akar öszejöni...

[link]

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#28493) balika233


balika233
újonc

Sziasztok! telefon vásárlás előtt állok nem tudom eldönteni mi lenne a legjobb választás. Pár szóban nem tudnátok elmondani hogy milyen az s4 hibái előnyei hátrányai?

(#28494) madkiller válasza tothl (#28473) üzenetére


madkiller
őstag

Ez így nem igaz, hogy azért nem teszi be a samu az artot, mert hogy instabil elvégre a gpe-be is berakta.
Meg ha nézegeted az alkalmazások changelogjait ott folyamatosan írják, hogy art finali stb, a legelterjedtebb appok zöme már jól fut art környezetben.
Mire megjelenik a hivatalos még egy rakat app, lesz full kompatibilis.
Bár igaz, hogy még belefutni olyanba is ami 4.3on rakoncátlankodik.

(#28495) rjg válasza csabicska (#28484) üzenetére


rjg
őstag

Nálam az ES File Explorer-rel nincs ilyen gond. Az R5-öt viszont nem tudtam letölteni, nem találtam mirror-t, a Drive-ról pedig túl sokan szedték le, így azt a G tiltotta. Ezért most teszek egy próbát Danvdh GE ROM-jával, amit már úgyis régóta nézegetek.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#28496) EasyKnight válasza kali (#28491) üzenetére


EasyKnight
tag

Telejes visszaállítás után is automatikus CSC-t ír.

(#28497) kali válasza EasyKnight (#28496) üzenetére


kali
legenda

automatikus?!?!
recovery alatt kell, hogy írjon pontos értéket!

(#28498) flegga92


flegga92
senior tag

Nincs valakinek valami ötlete, hogy hogy lehetne megváltoztatni a notification bar-t az eredeti androidosra, vagy valami közel hasonlóra. Nem igazán tetszik ez a zöld szín és hogy a negyedét elfoglalják a kapcsolók. Úgy látom ez a 4.4.2 ben sem fog változni. Valami olyan megoldás kellene ami a cm-ben volt, (legalábbis az S1 en) hogy ha a sáv bal oldalát húzom az értesítések jöjjenek csak, ha a jobb oldalát az összes kapcsoló így nem kell az ikont sem nyomkodni. De ez annyira nem lényeges. Maximum a rootig megyek csak el nem szeretném bántani a KNOX-ot.

(#28499) belashx válasza kali (#28497) üzenetére


belashx
senior tag

Lehet, hogy AUT lesz az. :)

Apropó, nem tudod véletlenül, hogy romolás után, miért nem állítja vissza azokat a wifi kapcsolatokat, amikhez korábban már csatlakoztam? S2-nél nem volt ilyen gond. Ez nem a KitKat problémája, már régebben is ezt művelte velem. Esetleg a Samu account zavar be? :F

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#28500) ratam23 válasza rjg (#28480) üzenetére


ratam23
aktív tag

Akkor valószínű a kernel okozta mert én is azt használtam. Viszont mivel nem jöttem erre rá és meguntam az ottani hibákat feltettem ezt. és egyelőre teljesen elégedett vagyok.. :) Bár nagy különbség nincs a kettő között de itt még nem találkoztam hibával(Shazamot leszámítva) illetve random újraindulással. (Még az R5nél is előfordult nekem)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.