Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22028) Probert75 válasza k.tari (#22022) üzenetére


Probert75
addikt

Én a tapasztalataimat osztottam meg veled. Én így jártam el mindig, ha új romot telepítettem is. És mindig a leírtaknak megfelelően töltöm. Nem az idézet alapján, mert az csak egy variáns. Kikapcsolni meg felesleges a telefont este, mert a bekapcsolása több energiát emészt fel, mintha bekapcsolva hagytad volna és estére bizonyos időponttól reggel valameddig repülőbe tennéd mondjuk Profile Scheduler-rel. Valahol olvastam, hogy az androidnak esetleg, ha valami rendellenesen működik benne(beragadt esetleg valamilyen app) havonta 1x ha újra kell indítani. Igen van benne nem is egy, hanem 3 védelem, de a gyakorlat megint mást mutat ennél a telefonnál. Azt vettem észre, hogy ha egész este fenn van a töltőn, akkor másnap hamarabb esik a töltöttség és merül le, mintha a jelzés után 1/2 órával lehúzom a töltőről. Az hogy barátaid hogyan töltik, az teljesen mindegy. Az számít hogy neked hogyan jó. Fentebb írták hogy hülyeség a kalibrálás is. Ezt a google egyik programozója írta a blogjában és én linkeltem a róla készült cikket is. DE! Szintén tapasztalat, hogyha kalibrálom az aksit a leírtak alapján, sokkal egyenletesebben bírja szuflával. Pláne az első merítési ciklusban észrevehető. És igen, a kalibráció nem az akksival csinál valamit, hanem egy sis kiterjesztésű fájlt töröl, amikor 100%-on rányomsz. És azért kell a teljes lemerítési és feltöltési ciklus, hogy ezt a két határértéket beírja neked.
Az akárhol olvastam sem izgat engem, mert linkeltem neked a cikket, ami alapján én is töltöm.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.