Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17401) kalló válasza Csigusz 1 (#17352) üzenetére


kalló
aktív tag

Én eddig 1 fajtát próbáltam illetve a haverom hosszabb távon és az esetek nagyrészében megtartja a telefont de néha nem, ez pont elég, hogy ne használjam az ilyen tapadós szarokat.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#17402) dobolson válasza kmarci25 (#17386) üzenetére


dobolson
senior tag

Köszi az infót, feltettem én is.:) Nagyon frankó is minden, tényleg gyorsabb, mint az alap rom. Én a ddkq8-ra tettem, meg feltettem hozzá még az a zipet is, ami megváltoztatja a status bar-t. Tényleg faja minden!:)
Még annyi kérdés, hogy te milyen fájlokat töltöttél fel a főzéshez? Mert látom, hogy nem csak aksi jelzőt csináltál, hanem ikonokat is. Csak mert én eddig mindig feltettem az aktuális rom twframework-res.apk-ját, a framework-res-apk-ját, meg a systemui.apk-ját, és így mindig sikerült is mindent főzni (redőnyt, ikonokat, aksit). Csakhogy most ebből az új romból kinyert fájlokkal errort ír a főzde, magyarul nem csinálta meg a zipet. Ilyenkor mi van? Miket töltsek fel neki, hogy jó legyen?

(#17403) kmarci25 válasza dobolson (#17402) üzenetére


kmarci25
veterán

Ezeket kell feltölteni, amit írtál, én is úgy csináltam. Egyszer nálam is elcseszte a konyha, aztán másodikra jó lett. Sosem jöttem rá, hogy miért... Ha gondolod dobd még rá a turboboost-ot, meg a slaidmod-ot, ezek is sztem gyorsítják, meg érdemes játszani a Nofrills cpu-val, azzal is lehet akksit spórolni. Egyébként tényleg brutál gyors és sima, nekem nagyon tetszik. Csak az a fránya zárképernyő... :( Miért nem lehet változtatni a dátumot??? Vissza is raktam egy alternatív lockscreent...

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17404) dobolson válasza kmarci25 (#17403) üzenetére


dobolson
senior tag

Köszi, akkor megpróbálom megint. Csak időközben elkövettem egy olyan hibát, hogy próbaképpen feltettem a pár napja a q8-ra készített főzős zipet, mondom hátha jó lesz. Na ja, eltűnt az ikonháttér úgy, ahogy volt. :W :DDD Volt, nincs status bar.:) Szóval újrahúztam a romot most, mert okosan mentést még nem csináltam belőle.:)
Egyébként engem is csak az zavar a zárképernyőben, hogy hülyén írja ki a dátumot. Na meg, hogy nem lehet eltüntetni a szöveget, hogy húzza végig az ujját...
Köszi mindent.:)

[ Szerkesztve ]

(#17405) kmarci25 válasza dobolson (#17404) üzenetére


kmarci25
veterán

Bízzunk benne, hogy valaki majd az xda-n készít egy moddolt lockscreent, amiben benne lesznek ezek a lehetőségek. :D

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17406) dobolson válasza kmarci25 (#17405) üzenetére


dobolson
senior tag

Így van, bízzunk benne.:) Na megtaláltam a probléma okát: mivel a fájlok kinyerése előtt feltettem az a moddolt zipet, ami átírja a status bar-t, így átíródtak gondolom a fájlok, és a főzde nem tudott velük mit kezdeni. Most nem tettem fel a zipet, és az új fájlokkal már megcsinálta a konyha..

(#17407) kmarci25 válasza dobolson (#17406) üzenetére


kmarci25
veterán

Így teljesüljön minden, amit elgondolsz! :C

Egyébként írtam az xda-n, hogy nincs-e egy fellelkesült júzer, aki kicsit moddolná az új lockscreent. Kíváncsi vagyok, lesz-e jelentekező...

Szerk.: na, az egyik fejlesztő már csinálja is, és azt írja, hogy nagyon egyszerű! Jó hírek!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17408) szumo válasza kmarci25 (#17407) üzenetére


szumo
senior tag

A végén nem is kell majd nekünk a 4.x.x mert összehozunk egy rendesen működő romot :D

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#17409) dobolson válasza kmarci25 (#17407) üzenetére


dobolson
senior tag

Na, hát ez fasza!:) Ha ez is frankó lesz benne, biztos nem cserélem le egyhamar.:) Különben kaptam egy sms-t, és azt is egyből meg lehet nyitni a locksrceenről, csak nem feloldja, hanem bemegy az smsekbe. Ezt eddig nem vettem észre, de tetszik. Egyébként neked jelez a bln sms-re? Mert ha jól gondolom, kéne neki, de nekem nem teszi. Minden másra igen, de sms-re nem.

(#17410) Probert75 válasza kmarci25 (#17407) üzenetére


Probert75
addikt

Ha kész megosztod velünk, mit és hogyan kell majd kicserélni, hogy szöveg nélküli legyen?
Igaz nekem egyenlőre nincs rá szükségem, de kitudja! Most jó a telcsi, de lehet megunom a The Myth-t is 1x.

dobolson A locksreen-ről is olvasható mindegyik romon az sms, mert a rolót zárt képernyőnél mindegyiknél le tudod húzni és onnan egyből olvasható. Nekem a BLN jelez hívásra és sms-re is, email-re nem próbáltam.

szumo Én már most ott járok, hogy ez a hollandra épülő The Myth teljesen hibátlan. A Q8-at csak a biztonság kedvéért töltöttem le, ha mégis valami gebasz lenne. A feliratos locksreen meg annyira nem izgat, csak jó ha nincs felirat, mert egyébként Agile Lock-ot használok.

[ Szerkesztve ]

(#17411) dobolson válasza Probert75 (#17410) üzenetére


dobolson
senior tag

Nem értem ezt a bln-t... Eddig oké volt, hogy nem jelez sms-re, mert csak a cf-root miatt jelzett egyébként is, mivel stock romom volt. De ez a q8 mod ez elvileg tudja a full jelzést. Na mindegy, megleszek nélküle is, ha nem fog menni. Amúgy email-re is jelez meg még talk-ra is, csak az sms nem megy. Azért köszi.

(#17412) Probert75 válasza dobolson (#17411) üzenetére


Probert75
addikt

Nekem a pro van telepítve, csak mondom.

(#17413) Probert75


Probert75
addikt

Bakker nem nyílik az XDA! Másnak megy?

(#17414) harry3


harry3
őstag

Nagyon jó ez a StockLite v5.
Nekem tetszik az új lockscreen. Ha kihúzom a zsebemből pont látom az időt és nem kell szinte teljesen kihúzni. A szöveg engem nem zavar, azért jó hogy van utasítás, bár nem olyan bonyolult.
Most ez lesz, remélem jó sokáig.

(#17415) iMaverick válasza Probert75 (#17413) üzenetére


iMaverick
addikt

Tényleg nem megy az XDA...

szerk: most behozott végre valamit, de szét van hullva az oldal tördelése... Valami gáz van náluk.

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#17416) Probert75


Probert75
addikt

Ezt a StockLite v5-öt a Q8-ra érdemes feltenni? Ehhez kell a b84-es kernel? Mert le akarok menteni hozzá mindent.

(#17417) iMaverick válasza Probert75 (#17416) üzenetére


iMaverick
addikt

Nem arról volt szó, hogy eleve a Q8-ra épül rá? Mármint ez a StockLite 5...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#17418) Probert75 válasza iMaverick (#17417) üzenetére


Probert75
addikt

Akkor tök mindegy mi az alap, de érdemes a Q8-ra?

(#17419) dobolson válasza Probert75 (#17418) üzenetére


dobolson
senior tag

Nekem is a pro van.
Ja, mindegy mire teszed, nekem pl pont a q8-on van. Aztán hogy ettől jobb, vagy rosszabb valami, azt nem tudom, bár nem hiszem, hogy van köze hozzá.

(#17420) kmarci25 válasza Probert75 (#17418) üzenetére


kmarci25
veterán

Teljesen mindegy, nincs olyan, hogy érdemes. :) BLN: nem tudom az sms-t, azóta nem jött (csak ritkán kapok, azt is a bankomtól... :U ), e-mailre jelzett, hívásra is. Fel akarom majd tenni én is a pro-t.
Ha van valami fejlemény a dologgal kapcsolatban, akkor jelzek.
Most jött is egy válasz, hogy a framework-ben cseréljem ki a png-ket ("Just change the pngs in framework for the type of display u want!"). Pffff. Na, ezzel nem vagyok előrébb, majd rákérdezek erre pontosabban. Ha érdekel valakit itt a thread.
StockLite v5-höz semmi nem kell, egy alapból jól működő rom, cf-rott benne van alapból. Modokat letölthetsz hozzá, ha gondolod. (Ezek szerint Te is begyűjtesz mindent, nehogy később eltűnjön a letöltési link... :D Én is így csinálom!)
Egyébként tényleg lassú az xda, de nekem most megy.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17421) audi100td


audi100td
nagyúr

Nem használ esetleg valaki ICS2-t? Ezt a változatot tettem fel, de sajnos ebből is hiányzik a névjegyzékben a facebook profil telefonszámhoz való csatolásának lehetősége. Nem lehet ezt valahogy orvosolni? StockLite v5-ben benne van, ahogy a gyári ROM-ban is.

(#17422) VarGabi


VarGabi
csendes tag

Helló!

Kéne egy kis help. Vettem egy bluetoothos head settet. Párosítom és frankón ki is hangosítja a beszélgetéseket de mást semmit. Tehát se a zene, sem pedig a lényeg, az IGO hangjai nem jönnek át. Azok a hangszórón szólnak. Cimbi HTC telefonján persze minden rendben volt.

Mit tegyek?

Üdv.: Gábor.

(#17423) Csigusz 1 válasza VarGabi (#17422) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

A normál BT headset-ek csak beszélgetésre használhatók, ha egyéb hangokat is azon szeretnél hallgatni, akkor A2DP kompatibilis headsetet kell venned - arra már rámennek az egyéb hangok is, mint egy vezetékes cuccra.

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#17424) VarGabi válasza Csigusz 1 (#17423) üzenetére


VarGabi
csendes tag

De Cimborám HTC telóján lejátszotta a zenéket:S.

(#17425) Csigusz 1 válasza VarGabi (#17424) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

Akkor passzolok.
Nekem van egy hagyományos, meg egy stereo, A2DP-s headsetem.
A hagyományosat csak telefonálásra tudom használni az ACE-el, viszont a megfelelő appal működik a hangtárcsázás is.
A stereora átjön minden hang, telefonálni is tudok vele, de valamiért a hangtárcsázás funkció nem működik.

Az biztos, hogy az A2DP szabvány az ami lehetővé teszi a BT-n az összes hang átvitelét.
Lehet, hogy a HTC nem szabványos megoldásokat használ...

[ Szerkesztve ]

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#17426) Probert75 válasza kmarci25 (#17420) üzenetére


Probert75
addikt

Jó hogy teljesen mindegy, de arra szeretem rakni, ami már bevált. A kísérletezés nem az erősségem. :)
Igen szeretem begyűjteni mihez mi kell, mert volt már, hogy nem tudtam letölteni a dolgokat és iszonyat nehezen leltem letöltési helyet.

(#17427) novoszath


novoszath
senior tag

2.3.6 os romot mikent lehet rootolni?

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#17428) Probert75 válasza novoszath (#17427) üzenetére


Probert75
addikt

Úgy ahogy az elődöket. Gingrbread root.

(#17429) VarGabi


VarGabi
csendes tag

Na most már simán telefonálni sem tudok a BT head settel. Párosítva van de nincs csatlakoztatva. ilyenkor mi a teendő?

(#17430) novoszath válasza Probert75 (#17428) üzenetére


novoszath
senior tag

nekem azzal nem sikerul... :W

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#17431) dobolson válasza novoszath (#17430) üzenetére


dobolson
senior tag

Melyik romot akarod rootolni? Volt már nekem is egy ausztrál rommal, hogy nem sikerült ezzel a zippel rootolni.

(#17432) novoszath válasza dobolson (#17431) üzenetére


novoszath
senior tag

spanyol 2.3.6

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#17433) audi100td válasza audi100td (#17421) üzenetére


audi100td
nagyúr

Na, megtaláltam, máshova vándorolt át ez a menüopció, azért nem vettem észre. :)

(#17434) dobolson válasza novoszath (#17432) üzenetére


dobolson
senior tag

Hát pedig azt a romot én már rootoltam ezzel a zippel, szóval valszeg valamit nem jól csinálsz. Ahonnan a link származik, ott a leírás is, azt olvasd el. Ha ezt már megtetted és mindent az alapján csináltál és így sem jó, akkor nem tudom, mi lehet a baj.

(#17435) Probert75 válasza novoszath (#17430) üzenetére


Probert75
addikt

CWM-et pakoltál fel? Mert akkor nem szokott működni.

(#17436) kmarci25 válasza Probert75 (#17426) üzenetére


kmarci25
veterán

Én a portugálra raktam fel, dobolson pedig a DDKQ8-ra. Ezen a kettőn biztos működik. :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17437) dobolson válasza kmarci25 (#17436) üzenetére


dobolson
senior tag

Láttam reagáltak neked, hogy megcsinálják a dátum problémát a zárképernyőn. Azt nem írnád még oda neki, hogy a feliratot is szedje ki belőle?:)

(#17438) Csigusz 1 válasza VarGabi (#17429) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

Előfordul, hogy nem akar automatikusan összekapcsolódni, olyankor manuálisan kell.
A BT menüben rátapizol az eszközre, és akkor összepárzik.

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#17439) VarGabi válasza Csigusz 1 (#17438) üzenetére


VarGabi
csendes tag

Akkor csak azt dobja fel, hogy párosítás törlése. Törlöm, újrapárosítom és megint nem csatlakozik. :S

(#17440) VarGabi


VarGabi
csendes tag

A másik telefonommal működik. Ma délelőtt még ezzel is működött. Akkor most mi a franc van ?

(#17441) Skatysuti


Skatysuti
tag

Kipróbálnám a themyth_basic et illetve a StockLite v5 romot de eltávolították ez fejlesztés miatt lehet ? Tud valaki segíteni hol találom meg szép napot

ASUS Rog Strix G17 G713QM HX1139T+ 2x16gb Kingston Fury Impacr 3200mhz cl20, Samsung 980pro NVMe m.2 SSD, ASUS ROG Strix XG259Cm, Asus Rog Chakram X+ ASUS Rog Scabbard 2, Steelseries Arctis Nova7 Wireless, Xbox elite controller 2, Samsung Galaxy S22U 12/256 HUAWEI Watch Gt2, HUAWEI FreebBuds Pro

(#17442) harry3 válasza Skatysuti (#17441) üzenetére


harry3
őstag

Nem távolították el egyiket sem.
StockLite V5
The Myth

(#17443) kmarci25 válasza dobolson (#17437) üzenetére


kmarci25
veterán

Megvan. Remélem tényleg elkészíti... :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17444) dobolson válasza kmarci25 (#17443) üzenetére


dobolson
senior tag

Köszi! Én is remélem.:)

(#17445) Probert75 válasza kmarci25 (#17443) üzenetére


Probert75
addikt

Úgy legyen! :C

(#17446) Bobrooney


Bobrooney
senior tag

Találtam 1 szerintem mókás app-ot és nem is drága :)) Ezzel szórakozok, de jó képeket csinál :)

(#17447) balazsbence


balazsbence
senior tag

esetleg azt tudjátok,hogy a beats audionak van bármiféle látszata?

(#17448) Ace owner válasza balazsbence (#17447) üzenetére


Ace owner
addikt

Tényleg ha rárakom azt a beats cuccot akkor jobban fog szólni?

Galaxy Fold 4

(#17449) balazsbence válasza Ace owner (#17448) üzenetére


balazsbence
senior tag

szerintem igen,de nem vagyok benne biztos.nincs annyira kifinomult hallásom,meg eddig se volt rossz,sztem egy jó füles sokkal többet számít.mindenki úgy érzi,aki felrakta,de senki nem biztos benne :U

(#17450) Ace owner válasza balazsbence (#17449) üzenetére


Ace owner
addikt

Hát fülesem viszont nincs csak egy sony mdr e805-öm ami hagy kívánni valót maga után :D

Galaxy Fold 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.