Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24001) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#24000) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

ötletnek az se rossz

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#24002) moonlight115 válasza geprombolo (#23991) üzenetére


moonlight115
tag

Bölcs uralkodónk,

A kérelmet támogatom.

Üdvözlettel: moonlight115, reménybeli Galaktikus Holdfény Agitátor

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24003) Earl_Muttley válasza moonlight115 (#23969) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Tisztelt Bizottság!

Támogatom! :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#24004) Earl_Muttley válasza moonlight115 (#23969) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Tisztelt Bizottság!

Támogatom! :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#24005) moonlight115 válasza Madn!ght (#23993) üzenetére


moonlight115
tag

Nem tudom, mi ez, de illetlen kissé, hogy a hátsóját mutatja a nagyérdeműnek... :D

Én is szívesen látlak itt, és ezennel meghívlak a beiktatási bulimra. Remélem, kérelmem hamarosan kedvező elbírálásra kerül, időpontot majd egyeztetünk a többi lakóval, őket is meghívom, ez nem is kérdéses. Minél többen vagyunk, annál jobb a hangulat. Ördögöt is lehet hozni, vagy zsúrlovat, csak a jókedv kötelező ! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24006) Vakegérke válasza moonlight115 (#24005) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélhetőleg valami kaját is alkotsz a bulira, ami illik ide. Csakis őrült recept lehet. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24007) moonlight115 válasza Vakegérke (#24006) üzenetére


moonlight115
tag

Jujj, van egy jó sütiféle recept, még a mamám csinált ilyen....nem tudom, mit, talán desszertnek lehetne nevezni, azóta se láttam ilyet, és senki sem ismeri. Szupertitkos lehetett..... jó sok rum kell hozzá, bulira naccerű ! :DD Majd leírom a receptet, elég őrült, asszem..... :Y

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24008) Vakegérke válasza moonlight115 (#24007) üzenetére


Vakegérke
veterán

Olvastál már recepteket tőlem, valami olyasmire gondoltam. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24009) moonlight115 válasza Vakegérke (#24008) üzenetére


moonlight115
tag

Gondoltam, de nem akarlak utánozni. A kopirájt a tiéd. ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24010) Vakegérke válasza moonlight115 (#24009) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem egyénileg is képes vagy maradandót alkotni az őrült kaják palettájára. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24011) moonlight115 válasza Vakegérke (#24010) üzenetére


moonlight115
tag

Ha összekapom magam, bármi lehetséges...... :D
Nincs kedved eladni a koponyámat?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24012) Vakegérke válasza moonlight115 (#24011) üzenetére


Vakegérke
veterán

Agyalok rajta...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24013) geprombolo


geprombolo
senior tag

Ééééésssss....TÁDÁMMM!

Birodalmunk két új funkcionáriussal gazdagodott, a Krónikában megtekinthetőek. Gratulálok nekik új munkahelyükhöz! :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#24014) Vakegérke válasza geprombolo (#24013) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gratula új munkatársainknak, tisztségviselőinknek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24015) Vakegérke válasza moonlight115 (#23974) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akar ön így kinézni?

Bizonyára nem. Pedig jó esélye van rá, ha nem táplálkozik egészségesen. Pontosabban akkor, ha nem veszi meg a tápszeremet.
Magát a koponyát szinte ingyen adom, hogy minden pillanatban láthassa a fenyegető jövőt.

Az igazi érték a tápszer, amely megelőzi korát, és örök ifjúságot biztosít önnek.
Kettős hatása van.
Először is meggátolja a mértéktelen zabálást, hiszen nagyon büdös, az íze pedig egyszerűen pocsék. Garantáltan csak akkor fog enni belőle, ha már a vasszögek elfogytak.
Másodszor földöntúli módon fog látni. Nemcsak a ruhákon lát majd át, hanem mások testén is. Látni fogja ahogyan emésztenek, hogy tekereg a bélrendszerük, miként funkcionál az agyuk.

Szeretné, ha más látná önt így? Ugye nem?
Csak egy készletem van ebből a tápszerből. Megvásárolhatja a látás képességét, méghozzá mások elől. Többé nem lesz titok ön előtt senki. Ha elszalasztja, akkor más veszi meg, így kiszolgáltatottá válik, ezt ne feledje!

A koponya? Az csak 10 BAP, de csak akkor adom, ha megveszi a tápszert, amely ezerszeresen megéri. Remélem, ért a szóból...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24016) moonlight115 válasza geprombolo (#24013) üzenetére


moonlight115
tag

Köszönöm a bizalmat, igyekszem majd nagyon, hogy minél több jóarcot bevonzzak ide, a Birodalomba. Szép szóval, furfanggal, elbájolással, kecsegtetéssel, nevettetéssel, iciripiciri hízelgéssel, és nem utolsó sorban fényezéssel. :B

Köszönöm a gratulációkat. A buli időpontját meg kéne szavaznunk, ki mikor ér rá. Nekem bármelyik este megfelel.

Örlkakas, gratulálok új címedhez ! :C

Vakegérke , kösz a biztatást és támogatást ! :K A koponyához: :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24017) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:DD: Jönnek, szivárognak az új játszótársak.
:DDD: Kicsit meglepődnek, amikor rájönnek, hogy ez nem a komoly emberek tartózkodási helye. Itt lehet ökörködni, szórakozni, gyermekként játszani.
:((: A komoly nénik, meg bácsik talán még haragszanak is ránk, mert nem férünk bele a felnőttek normájába.
:O: Fájni is tud az, ha néha megrónak minket.
;): Sebaj! Fel a fejjel, le a lanttal, mondta Petőfi Antal!
:C: Most mondja meg valaki, van még egy olyan topic, ahol pár smiley több, mint húszezer hozzászólást eredményezett? Nincs! Bizony ez a mi érdemünk!
Örök hálám, kyrabaybee "anyánk"!

Nagyon élvezem!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24018) moonlight115


moonlight115
tag

BULI LESSZZZZZZZZ ! :DD :)) :DD :)) :Y :C :R

BLITZ :DD :DD :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24019) geprombolo válasza moonlight115 (#24018) üzenetére


geprombolo
senior tag

Megyek!
Rock Around the Clock

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#24020) moonlight115 válasza geprombolo (#24019) üzenetére


moonlight115
tag

Hu huhúúúúúú ! Alig retro ..! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24021) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez se tegnapi zene. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24022) moonlight115 válasza Vakegérke (#24021) üzenetére


moonlight115
tag

slade ősrégi, mint Mungo ! majdnem..... :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24023) Vakegérke válasza moonlight115 (#24022) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szupcsi! :K

De nyihí, meg nyahú, megtaláltam régi kedvenc zenémet. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24024) moonlight115 válasza Vakegérke (#24023) üzenetére


moonlight115
tag

Jujjj, de régi ! !

ez is ! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24025) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hófehérkét ki akarja eladni?

[ Módosította: föccer ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24026) netpeti98 válasza Vakegérke (#24025) üzenetére


netpeti98
addikt

Eladó hófehérke, torkában az almadarabbal. De ez nem hátrány ha van egy fülorrgégész ismerősünk simán kiveszi a torkából az almát, oszt felébred. Továbbá számíthatunk rá hogy a boszorka további próbálkozásainak szemtanúi leszünk, de ezért kárpótol a segítőkész 7 törpe.

Üdv netpeti98

(#24027) Vakegérke válasza Vakegérke (#24025) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kép meg hova tűnt? Tessék, kerestem másikat.

netpeti98: Tetszik. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24028) föccer válasza Vakegérke (#24027) üzenetére


föccer
nagyúr

Én hófehérkét nem eladnám, hanem ......

Hát őő ez így nem lenne túl szalonképes ezért inkább le se írom ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#24029) Vakegérke válasza föccer (#24028) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tiszta szerencse, hogy nem CsipkeJózsikát kínáltam eladásra. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24030) föccer válasza Vakegérke (#24029) üzenetére


föccer
nagyúr

Rabszolgának az is jöhet. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#24031) Vakegérke válasza föccer (#24030) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem tudom, hogy módodban áll-e, de innen törölni kéne a kép linkjét.
Egyrészt nem jelenik meg a kép, másrészt lelassult az oldal betöltése, frissítése. Egyébként is linkeltem újabbat, az már probléma mentes.

Ha sikerül, akkor jó, ha nem, hát nem. Egy köszönömöt megér a dolog. :)

==========
kattkattkatt.

üdv, föccer

[ Módosította: föccer ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24032) Vakegérke válasza Vakegérke (#24031) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mingyámás... :K

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24033) moonlight115


moonlight115
tag

Potenciális vevő vagyok egy olyan telefonra, ami belefér Matrjoska babám kötényzsebébe a kakukkos óra mellé. Bájboj Szása hívását várja, aki K.G.Béci megbízásából Krásznájámoszkvá kölnit csempész a svájcisapkáról elhíresült CERN-be, ahol a kölni adalékanyagként való használata után Szása részecskéit Náza méretűre gyorsítják és Lajka kutyát megszégyenítő vonyítása közepette kilövik az NDK típusú Orion űrhajóra ahol Őrjárat a kozmoszban címmel megírja emlékiratait.
:)
Nos?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24034) moonlight115 válasza Vakegérke (#24027) üzenetére


moonlight115
tag

HÓFEHÉRKE ELADÓ !

A fotó félrevezető, ez az illusztráció még hamvas tini korában készült.

Modern Fehérkénk igazi sportlédi, a világjáró hálón szörfözik a Next tenger háborgó hullámain.
Ha megveszed, automatikus hozzáférésed lesz G pontjához, a Gémél legfrissebb szájpíí alkalmazásával. Búgó hangja még a búgócsigát is felpörgeti. Csipkés kombinéjáról remek dalocska született, mely kiérdemelte a népies romantikus tucc-tucc címet. Lakktopjának ágas-blogos erdejében olvashatod orcapirító részletességgel leírt pajzán memoárját, melyben úri hölgyeket megszégyenítő stílusban meséli el kalandjait a 21.század cseppet sem búsképű lovagjaival.
Ha még ma megveszed, magadévá teheted eme mesebeli csodalényt, és a 7 törpe még fizet is, ha nézheti ! :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24035) Vakegérke válasza moonlight115 (#24034) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szóval az én Hófehérkém egy kimustrált perszóna?

Jól van na, csak butáskodtam. Jó a reklám. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24036) moonlight115 válasza Vakegérke (#24035) üzenetére


moonlight115
tag

Bi bi bíííí.... Az enyém akkoris szeeebb ! :DD És a kombinéttja is sexyseebb ! :))

Na jó, a tiéd meg szendébb.... vagy szundibb... :))

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24037) Vakegérke válasza moonlight115 (#24036) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondjuk úgy, hogy (túl)érett szépség. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24038) geprombolo válasza moonlight115 (#24034) üzenetére


geprombolo
senior tag

Megveszem! A törpék meg állhatnak hátul a lukhoz, nekik pacihusi az ülőkéjükbe! ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#24039) moonlight115 válasza geprombolo (#24038) üzenetére


moonlight115
tag

Tiéd! A nászéjszakáról fotót kérünk, vagy videót, az sokkal trendibb! :D
Örvendek, hogy végre felbukkantál, bölcs uralkodónk. Most épp lelkesen agitálok egy potenciális játékost. itt.
Ha szimatom nem csal, sikerre számíthatunk. :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24040) Vakegérke válasza Vakegérke (#24025) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ideje, hogy én is eladjam.

Uraim, árverésre bocsájtok egy házias, gyönyörű lánykát. Idáig hét törpe lízingelte, megelégedésükre szolgált.
Egyértelmű, hogy ha az ő igényeiket maradék nélkül ki tudta szolgálni, az ön személyes kiszolgálása nem okoz neki gondot.
Mos, főz, takarít, ruhái katonás rendben nyugszanak a szekrényben, lakása ragyogni fog, és hazatérvén terített asztal várja.

Tény, hogy nem dolgozik, tehát az anyagi háttér kívánatos, hiszen el kell tartani. Ettől nem kell megszeppenniük, hiszen kisfogyasztású, ráadásul egy királyfi szemet vetett rá, aki bizonyára anyagilag is beszáll a buliba. Ha tétovázna az ifjú, némi felárért verőlegényeket is biztosítunk az ön számára, hogy célját elérje.

Minden szépség kopik, idővel ráncos matrónává válhat ez a gyönyörű lányka.
Erre is van megoldás.
Igaz, hogy ez is felár kérdése, de az ön kívánságának megfelelő időpontban megjelenik ajtója előtt az általunk küldött boszorkány, aki megszabadítja a teherré váló társától.

Gondoljon bele! Önnek már nem kell, de a királyfinak igen!
A helyzet önnek kedvez.

Hagyja, hogy a boszorkány tegye a dolgát, nincs az a bíróság, amely önt elítélné.
A törpék üvegkoporsóba helyezik Hófehérkét, mert ez van beléjük kódolva.

Önnek egyéb dolga sincs, mint JÓ PÉNZÉRT értesíteni a királyfit, jöhet csókolni, aztán legyenek boldogok.

Ne tolongjanak, licitálunk. 1.000 BAP először...

moonlight115: Örülnék, ha sikerülne a csábításod, de tartok tőle, hogy nem jársz sikerrel.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24041) moonlight115 válasza Vakegérke (#24040) üzenetére


moonlight115
tag

Elmehetnél kerítőnek. :)

AlanHUN-t agitálom, nem old rockert. Végzem a dolgom. Majd meglátjuk, mi lesz.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24042) Vakegérke válasza moonlight115 (#24041) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Végzem a dolgom."

Ja, persze, Galaktikus Holdfény Agitátor vagy, így profilodba vág a dolog. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24043) AusWolf válasza Vakegérke (#24027) üzenetére


AusWolf
őstag

Eladóvá vált egy Hófehérkét ábrázoló matrica 10x15 cm-es méretben. Igazi klasszikus darab, még annak idején, a Disney rajzfilm bemutatóján osztogatták, mára viszont csak ez az egy példány maradt. Egy igazi rajongónak kötelező! Máshol már biztosan nem találsz ilyet. A hátulját maga Hófehérke írta alá, de külön kérésre a herceg kézjegyét is szívesen rárakom. :P
Egy múzeumnak akár 100.000 Ft-ot is megérne, de most kedvezményes áron, 80.000 Ft-ért a tiéd lehet. Szinte ingyen van! Ha egy napon belül megveszed, akkor egy egyedi, házi készítésű, 20x20 cm-es farostlemez darabot is adok hozzá, amire kedved szerint bármikor felragaszthatod.
Megjegyzés: Nézd meg a többi termékemet is! Külön hirdetésben elérhető a fénykép- és matricatervező szoftver és a multifunkciós nyomtató, amivel ez a páratlan, klasszikus matrica napi 1000 példányban készül, illetve az egyedi, minőségi műanyagból öntött OTP Bankos reklámtoll, amivel éjszakánként az utcám sarkán álldogáló kedves hölgy a Hófehérke aláírást készíti.

Remélem, jól értelmeztem a szabályokat. :U

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#24044) moonlight115 válasza AusWolf (#24043) üzenetére


moonlight115
tag

Bravóóóó ! ! ! :)) :C

De jó, hogy itt vagy, már kezdtem aggódni, hogy csábításom hamvába hótt. :U
Üdv a Birodalomban ! Nézz körül, mást is eladhatsz a korábbiak közül, vagy te is linkelhetsz eladnivalót.

Vakegérke na mit mondtam? szimatom nem csalt! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24045) AusWolf válasza moonlight115 (#24044) üzenetére


AusWolf
őstag

Csábításod ereje nem lebecsülendő! ;)

Köszönöm a meghívást, és a kedves fogadtatást. Hamarosan szétnézek, milyen egyéb eladható termékek várakoznak még. Jó mókának tűnik. :U

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#24046) föccer


föccer
nagyúr

Esetleg el tudná valaki adni a lakáshitelemet? ;]

Olcsón adnám, még jutalék is esne belőle: :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#24047) moonlight115 válasza AusWolf (#24045) üzenetére


moonlight115
tag

Nekem Vakegérke mutatta meg a jó játékok helyszínét, vagyis ezt az :L topicot.
Felszálltam a Birodalom virtuális körhintájára pár héttel ezelőtt, és azóta rajta ülök. :DD

A hirdetésekért pont jár. Ha eladnivalót kínálsz, azért is. Ez egy verseny, én élvezem ( én vezetek jelenleg! ) ;) de a játék öröme és a jó társaság a legfontosabb. na meg a győzelem! :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24048) Vakegérke válasza AusWolf (#24045) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van raktáron karikás ostor, kaloda, mandragóra, meg sok egyéb fittyfene.
Ha időd engedi, olvass vissza, és adj el mindent.

Pipáld le holdfény115 játszótársunkat, ha tudod. Az lenne az igazi fegyvertény.
Megjegyzendő egy tételt többször is eladhatsz, csak más legyen a csábító szöveg. Minden pályázat pontot ér.

Isten, holdfény115 Galaktikus Holdfény Agitátor, és a játékos kedv hozott köztünk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24049) moonlight115 válasza föccer (#24046) üzenetére


moonlight115
tag

FIGYELEM! A nyugalom megzavarására alkalmas hirdetés következik!

LAKÁSHITEL ELADÓ!

Ez a lakás föccer apródé, aki St.HardVer, a PH birodalom királyának szolgálatában álló hű apródja.
Nemesi származása garancia arra, hogy ez a lakás hiteles. Föccer apród kétfogú sárkánykígyó alakjában járja a királyság topikjait, vigyáz az alattvalók mentális épségére, csak azokra sziszeg, akik rossz fát tesznek a tűzre virtuális pecsenyéjük sütögetése közben.
Vegye meg ezt a hiteles lakáshitelt, és élete egycsapásra megváltozik. Kemény munkája meghozza gyümölcsét, napjai 48 órás vidám robottal telnek majd. A robot neve Mikrobi, a mikrohitel szakértő.

Ajánlatunk visszavonásig érvényes. Csak ma, csak most, csak önnek!
fröccs@hard.huhú

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.