Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24751) moonlight115


moonlight115
tag

Ha már meseév van, Vakegérkének ígértem egy sztorit, tessék:

1 évvel ezelőtt rablás történt az üzletünkkel egy épületben lévő takarékszövetkezetben. Egész délelőtt ment a találgatás a fodrászatban: ki, mi, hogy....nem tudtuk, pontosan mi történt.

Egyszer csak belépett egy rendőr, talpig gumibotban, pisztoly, minden, ahogy illik.
Már épp kérdezni kezdte, hogy láttunk-e valamit, vagy nem jött-e be hozzánk valami gyanús alak, stb., mikor Annuska, a 70 éves, kissé kíváncsi természetű, de még szemüvegben is rövidlátó kolléganőnk, aki addig békésen szunyókált a férfifodrász székben, életre kelt, odatipegett a "közeg"-hez, és félméterre tőle, az arcába bámulva, rákezdte: De jó, hogy jött, mondja már el, mi volt, elfogták már a rablót? Mennyi pénzt vitt el? Nem bántott senkit?
Kérdései golyózáporként érték szegény suhancképű rendőrfiút, aki hirtelen meg se tudott szólalni, csak ijedten pislogott őszhajú Annuskánkra, aki még közelebb lépett hozzá, és szinte már ordított, mivel ő maga kicsit nagyothalló, azt hitte, őt se hallják. Már az összes vendég körbevette őket, várták a beszámolót.
Végül Vera kolléganőnk rászólt Annuskára: Annuska, a fiatalember azért jött, hogy minket hallgasson ki, nem azért, hogy elpletykálja neked a bizalmas információkat!
Erre Annuska, nagy méltatlankodva:- De hát annyit csak elmondhat, hogy ki volt az, és elkapták-e már????
A rendőrnek ennyi idő elég is volt ahhoz, hogy összeszedje bátorságát, és rávágja:- Pontosan! Ezért jöttem!
Erre Annuska:- Hát akkor miért nem ezzel kezdte? És irtó mérgesen nézett a rend kicsit megszeppent őrére, aki ezek után tényleg elkezdett kérdezősködni, láttunk-e valamit.
Annuska többé szóba sem állt vele, sértődötten elvonult duzzogni.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24752) geprombolo válasza moonlight115 (#24751) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem semmi! :C
Vasegér: én meg a balett! :)) :)) :)) :))

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#24753) moonlight115 válasza geprombolo (#24749) üzenetére


moonlight115
tag

De jó sztori! :))

további tippek:

Balett táncos, kőfaragó, (á'la Rejtő Jenő:-)
Afrikai utazó, felfedező, régész, térképész

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24754) geprombolo válasza moonlight115 (#24753) üzenetére


geprombolo
senior tag

hideg-hideg-hideg.... ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#24755) moonlight115 válasza geprombolo (#24754) üzenetére


moonlight115
tag

Na neeeeeee...... :U
Oroszlánszelídítő, tűzoltó, bankár, olimpiai bajnok....

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24756) geprombolo válasza moonlight115 (#24755) üzenetére


geprombolo
senior tag

már fagy! :P

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#24757) moonlight115 válasza geprombolo (#24756) üzenetére


moonlight115
tag

:F :F :F
Nobel díjas tudós!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24758) geprombolo válasza moonlight115 (#24757) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jégkorszak!!!!

Na jó, segítek, ami szeretnék lenni, annak abszolúte semmi köze ahhoz, amit itt művelek...
Meg elárulom, hogy gyerek koromban civil pilóta akartam lenni, de lemondtam róla. Ennek semmi köze ahhoz, ami most szeretnék lenni. :N

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#24759) moonlight115 válasza geprombolo (#24758) üzenetére


moonlight115
tag

Áááááá megvan! Sarkkutató! ...vagy pingvinidomár :P

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24760) old rocker válasza moonlight115 (#24748) üzenetére


old rocker
veterán

Perfect!!! Meg kurafi, de ez nem érdekes...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#24761) moonlight115 válasza old rocker (#24760) üzenetére


moonlight115
tag

Tényleg, mi az a kurafi? :F
Megnézem az angol szótárban, van-e nekik ilyen. Tuti nincs.

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24762) old rocker válasza moonlight115 (#24761) üzenetére


old rocker
veterán

Majd megmutatom.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#24763) moonlight115 válasza old rocker (#24762) üzenetére


moonlight115
tag

Megkerestem: whoreson. Szó szerint. Hmm.... :P

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24764) old rocker válasza moonlight115 (#24763) üzenetére


old rocker
veterán

de leginkább tudod, mi szeretnék lenni? Free bird... [link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#24765) geprombolo válasza moonlight115 (#24759) üzenetére


geprombolo
senior tag

Az se rossz, de csak ha jössz velem és hozzám bújsz, ha fázom. Mert a sarkokon hideg van ám! :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#24766) moonlight115 válasza geprombolo (#24765) üzenetére


moonlight115
tag

Az se rossz??????? Akkor mi lennél????? :Y

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24767) geprombolo válasza moonlight115 (#24766) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem fogod elhinni, mert annyira nem vall arra az illetőre, aki én itt vagyok: természetgyógyász! Hitted volna? Valamikor csináltam is a dolgot, de bejött a törvény, hogy csak orvos tevékenykedhet ilyen téren, így felhagytam vele.
És akkor meg is van a mai első szavunk, a második meg a pingvinizáció! ;]
Ja, és mit szólsz a hozzámbújáshoz? Ezt nem kommentáltad :N

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#24768) moonlight115 válasza geprombolo (#24767) üzenetére


moonlight115
tag

Én hóember vagyok. Szerinted jó ötlet lenne hozzád bújnom? ;)
Inkább Holdfény alakomban fényezlek. Nyugi, nem leszel holdkóros! :N

Orvost is tippelhettem volna, de a Nobel díjas tudós nem olyan hétköznapi, ha már fantáziáról volt szó. A természetgyógyászat melyik ágával foglalkoztál?

És mi legyen az előző 5 szóval?
A tieidhez teszek hármat: homoksivatag, holdkóros, lépcső

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24769) geprombolo válasza moonlight115 (#24768) üzenetére


geprombolo
senior tag

Én meg pingvin. Nem fogok dideregni, erre mérget vehetsz! :DD Hóviharban meg egyenesen jó lesz, ha ott vagy velem, majd szélárnyékba menekülök :K
Az előző 5 szó még él, mint mindegyik, amit eddig betettünk a játékba. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#24770) moonlight115 válasza geprombolo (#24769) üzenetére


moonlight115
tag

Jajj, csak hóvihart ne! Meghíznék 120 kilósra, pocsékul festenék..... ! :U
De, továbbgondolva a dolgot, lehet, hogy egy hóember minél kövérebb, annál szebb. Ha éhes lennél, neked adnám az orrom. A pingvinek szeretik a répát? :F

A kérdésemre nem válaszoltál.

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24771) netpeti98


netpeti98
addikt

Fred bácsikán egy természetgyógyász, aki a homoksivatagban lakik. Minden reggel arra kel hogy a nappaliban magas fokú pingvinizáció folyik. Én sem hittem el amikor mesélte, mégis hogy amikor még pingvint se látott élőben? Végül kiderült hogy holdkóros és éjszaka lejár a lépcsőn, és a pingvinizátor csak egy hologram amit holdkórosan lopott a környéken rendezett éves kiállításról. :D

Tudom hogy ez nem a beígért folytatás, de csak most jutott eszembe és ezt már nem törlöm.

Üdv netpeti98

(#24772) geprombolo válasza moonlight115 (#24770) üzenetére


geprombolo
senior tag

Valami felett elsiklottam, melyik kérdésedre gondolsz? :F
Ja, és így van, a hóember úgy szép, ha gömbölyded! :K

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#24773) moonlight115 válasza geprombolo (#24772) üzenetére


moonlight115
tag

Arra, hogy a természetgyógyászat melyik ágával foglalkoztál?
De aranyos kép! :)

Netpeti ezt jól összehoztad, grat! :C

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24774) geprombolo válasza moonlight115 (#24773) üzenetére


geprombolo
senior tag

Megy PÜ
szerk: ment :R

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#24775) AusWolf válasza old rocker (#24764) üzenetére


AusWolf
őstag

Köszönöm. Régóta keresem már ezt a dalt. Imádom! :K

A tippek egész jók voltak. Színész, vagy rendező szívesen lennék, bár nem konkrét álmom egyik sem.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#24776) old rocker válasza AusWolf (#24775) üzenetére


old rocker
veterán

Nincs mit. Gondolom, akkor ez is érdekel:[link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#24777) moonlight115 válasza AusWolf (#24775) üzenetére


moonlight115
tag

Nem is konkrét álomról van szó, de ha már említetted, azt is elárulhatnád, ha nem titkos. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24778) AusWolf válasza old rocker (#24776) üzenetére


AusWolf
őstag

Tengernyi hálám érte. :R Pont ehhez van hangulatom így családi vita után.

moonlight: Egyáltalán nem titkos. :) Csak azért nem írtam még le, mert egyrészt korábban elhangzott, másrészt jónéhány álomhivatásom volt már életem során, így nem nagyon szoktam dobálózni ilyen dolgokkal. Amúgy jelenleg regényíró lennék a legszívesebben.

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#24779) Vakegérke válasza moonlight115 (#24777) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak most szúrtam ki, hogy vastag lettél. Gratula! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24780) moonlight115 válasza Vakegérke (#24779) üzenetére


moonlight115
tag

Köszi, ! :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24781) moonlight115 válasza AusWolf (#24778) üzenetére


moonlight115
tag

Akkor írj regényt! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24782) Vakegérke válasza moonlight115 (#24781) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már írja, épp a folytatásra várunk. :)

Szerk: Üzentem valamit. ;)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24783) moonlight115


moonlight115
tag

Barnamedve Zoli egy szép kora tavaszi napon nyújtózkodva, ásítozva, nagyokat pislogva kibújt barlangjából.
A napocska csalóka sugara épp Kacsa Fánit fényezte, aki akkor kacsázott el a barlang előtti fákkal körülvett zöldellő tisztáson, farkát illegetve-billegetve, magát kelletve. Barnamedve Zoli, bár rettenetesen éhes volt, hisz egész télen étlen-szomjan durmolt, de Kacsa Fáni látványa nem vadász, hanem férfiúi ösztönét keltette életre.
- Gyere, Fánika - dörmögte - olyat mutatok neked, amilyet még életedben nem láttál!
Fánika egy kíváncsi Fáncsika volt, hát hagyta, hogy Barnamedve Zoli mancsával felkapja, és átemelve a bejárati lépcső felett, barlangjába cammogjon vele.
Azt, hogy bent mit látott Fáncsika, a nyájas olvasó képzeletére bízom, de az biztos, hogy pár hét múlva az erdő egy új lakóval gazdagodott.

Pingvin Palika szép is volt, okos is volt, csak egy hibája volt: holdkóros volt. Álmában útra kelt, elindult a Déli-sarkra, de eltévedt, és egy homoksivatagban találta magát. Rémálmából sikoltozva ébredt. Szülei, Barnamedve Zoli és Kacsa Fáni elhatározták, elviszik csemetéjüket a pingvinizáció nagymesteréhez, a természetgyógyász Rozmár Robihoz. Ő hosszasan vizsgálgatta a kis beteget, majd végül adott neki egy PingWin feliratú, csodahólét tartalmazó fiolát, amit elalvás előtt kellett meginni.
Azóta Pingvin Palika felhagyott az alvajárással, de álmaiban gyakran a Galaktikus Pingvinbirodalom körhintáján szédítő sebességgel pörög, csak pörög és pörög, nagyokat visítva. Kissé szédülten, de kacagva ébred, majd szülei legnagyobb örömére lelkesen mesélni kezd a Birodalomról,és lakóiról, a hozzá hasonló szédült kis pingvinekről.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24784) Vakegérke válasza moonlight115 (#24783) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha meg nem bántalak vele, konkurensem vagy a bolondság művészetében. :K

Ha fenti soraim bántónak vélnéd, akkor kénytelen vagyok írásod dicséretére szorítkozni. :K

Fájintos volt, na!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24785) moonlight115 válasza Vakegérke (#24784) üzenetére


moonlight115
tag

Ha bolondság, hát bolondság, a művészet a lényeg!
Bolondnak lenni jó, dicséretet bezsebelni szintén, hol itt a probléma? :)
Köszi, egérke :)

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24786) Vakegérke válasza moonlight115 (#24785) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem bolondnak lenni nagyobb művészet, minthogy normális legyek. Egyébként is ez áll közel hozzám.
Nekem szabad (szinte) mindent, míg a normális emberek megtagadják maguktól az őszinte kitárulkozást.

Bolondnak lenni jó. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24787) moonlight115 válasza Vakegérke (#24786) üzenetére


moonlight115
tag

Eztetet írtam én is! Dilisnek lenni is jó, de legjobb szédült kis pingvinnek lenni! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24788) Vakegérke válasza moonlight115 (#24787) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azért az egérsors is vidám, ha nem is mindig fordul jóra a táncikálós élet. :)
Például ezen rokonomé.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24789) moonlight115 válasza Vakegérke (#24788) üzenetére


moonlight115
tag

Hűűűűűű.....! Az a tánc! :))
Csúúúúúúnya gonosz seprűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű :O

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24790) moonlight115


moonlight115
tag

Ha már meseév, elmesélem, mi történt ma a szépségipar fellegvárában.

Margitka, aki vén, mint az országút, megszámlálhatatlan ránca eltüntetésében bízva, fekszik a kozmetikai kezelőszékben, és jó szokásához híven, be nem áll a szája:
- Arankám, hallotta, mi történt? Máltán eltűnt egy 18 éves magyar lány, sőt, még egy orosz is, nem találják őket, már napok óta, megmondom én, mi van, a szervkereskedők rabolták el őket, erre mérget vehet, Arankám, na, így menjen az ember Máltára!
Erre a nyugalmából kizökkenthetetlen kozmetikus Aranka:
- Nyugodjon meg, Margitka, a maga szervei nem kellenek a szervkereskedőknek!
De ezt hóttkomolyan,a hupikék pakolást békésen, a legnagyobb szakértelemmel kenegetve a ráncos arcra.....

Aztán tartós szempillafestés következett. Margitka:
- Arankám, már szólhatok, hogy csíp? - (akkor azonnal le kell mosni, a türelmetlen vendégeknek akkor is csíp, ha nem csíp:-))))
- Margitkám, még fel se tettem a festéket! - így Aranka.
- Na jó, de honnan tudjam, hogy nem tette fel, ha csukva a szemem???? - (nyitva volt a szeme, hisz miközben ezt mondta, pislogott !!!!!!!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24791) Vakegérke válasza moonlight115 (#24790) üzenetére


Vakegérke
veterán

Röviden: wazzeee, ilyen lökött öreglányok is vannak? :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24792) moonlight115 válasza Vakegérke (#24791) üzenetére


moonlight115
tag

Hajajjjj, vannak még tőle lököttebbek is! :D

Elárulom, én vagyok a legkekecebb vendég a kozmetikában.
A múltkor Aranka rákent az arcomra valami cetspermát tartalmazó, egyébként méregdrága pakolást. Nem is sejtettem, mi az, csak eszméletlen halszaga volt. 2 perc múlva már sivítottam:
- Arankaaaaaaa !!!!!! Ezt a förtelmet azonnal mosd le rólam !!!!! Ezért fizetek???? Ezért a halszagú rettenetért?????

Egyébként egymást ingyomba szépítjük...... :)

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24793) Vakegérke válasza moonlight115 (#24792) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érthető a felháborodásod. A spermának nem az arcon a helye. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24794) moonlight115 válasza Vakegérke (#24793) üzenetére


moonlight115
tag

Sztorimból nyilvánvaló, hogy néha mégis....... :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24795) Vakegérke válasza moonlight115 (#24794) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ja, ha ceté...
Aztán vajon hány köbdeci lehet egy ejakuláció terméke a ceteknél?
Na, ha azt mind rád kenték volna... :DD

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24796) moonlight115 válasza Vakegérke (#24795) üzenetére


moonlight115
tag

Jaaaajjjj, az megfizethetetlen lett vóna! És azóta már szépségkirálynő lennék...... :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24797) Vakegérke válasza moonlight115 (#24796) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyébként meglepő, hogy mik használatosak a szépségiparban.
Az ámbra például kincset ér, holott egyfajta cet hányadéka.

Ami pedig a szépséget illeti, az belülről fakad. A világ legrondább nője is lehet mámorítóan vonzó, ha tiszta a szíve, kedves, és ez sugárzik belőle.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24798) moonlight115 válasza Vakegérke (#24797) üzenetére


moonlight115
tag

Ebben van valami, bölcs Egérke :)

Tényleg, csiganyálkás pakolást is tett már rám Aranka, persze, csak utólag árulta el, hogy csiganyál, de elnéztem neki, mert valamikor a mamám tanulója volt, aki országos versenyt is nyert..... :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24799) AusWolf válasza Vakegérke (#24797) üzenetére


AusWolf
őstag

Ezzel teljes mértékig egyetértek. :K
Legújabb, remélhetőleg nem túl polgárpukkasztó blogbejegyzésem is az aktuális témát firtatja.

moonlight (#24781): Jól mondod. A regény már egy ideje készül. Magyarul elkezdtem írni, talán majd egyszer folytatni is fogom. :U (lekopogom)

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#24800) moonlight115 válasza AusWolf (#24799) üzenetére


moonlight115
tag

Hajrááááááááá ! :K
Elolvasom a blogbejegyzésed, aztán majd jól hozzászólok ! Csak figyelj ! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.