Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27001) netpeti98 válasza Earl_Muttley (#26996) üzenetére


netpeti98
addikt

Jobbulást neki!
Sírni pedig nem szégyen. ;)

Üdv netpeti98

(#27002) moonlight115 válasza geprombolo (#27000) üzenetére


moonlight115
tag

Jobb ma egy anarchista, mint holnap egy panaszlista! :D
Netpeti az anarchista, mert még mindig nem írta alá a rangját! ;]

Persze, igazad van, egy műtét kockázatos, de ez most jól sikerült, örüljünk neki. :K

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27003) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Köszönöm mindenkinek!

Geprombolo:

Ebben reménykedünk mindketten, a frontookal nmár megvan a bokája sajnos szívásnak.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#27004) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Némádehalottakvagyunk! :(

Na, gyüjjék egy szakma tőlem, nektek: Földnélküli földmérő!
Érdekes szakma, hiszen azt kell megmérnie, ami nincs! Nyugodtan mondhatjuk, hogy hiányszakma! :DDD Kétségtelen, hogy nem sokan vállalkoznak rá, mivel nehézségekbe ütközik a nemlét megléte! Pontosan ez a dolog lényege: a semmiből csinálni valamit. Sokan lehetetlennek gondolják, de a Földnélküli földmérőnek pontosan ez a feladata. Sajnos kihalófélben van a szakma, mivel a semmit rosszul fizetik, de azért vannak még néhányan, akik kitartanak és várják a szebb jövőt! :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#27005) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#27004) üzenetére


moonlight115
tag

Ez a földmérő nem az ész nélküli régész rokona? :D
:C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27006) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#27004) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, ez aztán tényleg agyament ötlet. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27007) geprombolo


geprombolo
senior tag

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#27008) Vakegérke válasza geprombolo (#27007) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mi pedig élőben élvezzük az eseményt. :D

Megjegyzendő az unokám szülinapja lesz. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27009) moonlight115 válasza Vakegérke (#27008) üzenetére


moonlight115
tag

Ááá, élőben csak húzzák az időt, én a másnapi összefoglalóra vagyok kíváncsi! :DD

Hány éves lesz a kis drága?

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27010) Vakegérke válasza moonlight115 (#27009) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kis drágaszág 14 lesz. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27011) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#27010) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Hehe, 9 hónappal fiatalabb nálam. :) :)

Nemét meg szabad tudnunk? :)

Legalább ütött a nagyapjára valamennyit? Neki is jó a beszélőkéje? :P

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#27012) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#27011) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hehe, fiú. ;)

Ő inkább az apjára ütött. Nem szószátyár. Viszont jó tanuló. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27013) moonlight115 válasza Vakegérke (#27012) üzenetére


moonlight115
tag

Gratula neki, még akkor is, ha nem szószatyor! :D
A tanulás nagyon fontos, hallod, Örl? :DDD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27014) szoke12


szoke12
őstag

Sziasztok.
Elnézést az on kérdésért, de nagyon fontos. Open Office 3.2-ben hogyan, ésmilyen formátumú videót lehet bszúrni egy bemutatóba?
:R

(Igen, tudom, régen jártam errefele, de igazából naponta max 15mp-et ph-zok, mert semmire nincs időm.) :O

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#27015) moonlight115 válasza szoke12 (#27014) üzenetére


moonlight115
tag

Szerintem itt hamarabb kapsz erre választ! :K

Gyere gyakrabban! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27016) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Nakérem! Megint találtam új zenét! :K
Valójában nem teljesen ismeretlen, mert Maynard James Keenan már több - általam is kedvelt - banda frontembere volt korábban. Zseniális zeneszerző, dalszövegíró és énekes, bár kissé elvont és ez az idő múlásával egyre erősödik! :K

A kezdetek: Tool
Tool - Forty Six & 2
Tool - Right in Two
Később: A Perfect Circle
A Perfect Circle - The Outsider
A Perfect Circle - Passive (Ez a Constantine című film zenéje volt)
Jelen: Puscifer
Puscifer - The Undertaker (Renholder Mix) (Ez "gyári" mix, tehát ő maga csinálta!)
Puscifer - Green valley

Ez az utóbbi már a legkevésbé sem az én stílusom, de valamiért mégis tetszik. Eléggé érdekes ez a manus, mert mindig képes olyan zenét csinálni, amit semmilyen stílusba nem lehet besorolni.
Egyszer megkérdezték tőle, hogy valójában milyen zenét csinál és ő ezt válaszolta: "Csak Zenét csinálok!"

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#27017) geprombolo


geprombolo
senior tag

Mi van, mincs Uralkodó, szétszéled a nép? Hát milyen dolog ez? Elmegyek nyaralni Ubuntucitybe és a végén még a topicot is zárolják, mert elavul. Ébresztő! :DD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#27018) Vakegérke válasza geprombolo (#27017) üzenetére


Vakegérke
veterán

Részemről beláttam, hogy ez a játék nem bejövős, csak ezért hallgatok.

Ubuntu? Nem Lubuntu?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27019) geprombolo


geprombolo
senior tag

Ööööö... na hogy én hogy szégyellem magam.... mindjárt vége ennek a hónapnak is és csak most számoltam össze az októberi eredményt. Hát a szívem szó szerint a torkomban dobogott az izgalomtól, mert az utolsó percig kétséges volt a játék kimenetele, de végülis netpeti98 egy hóvégi hajrával maga alá gyűrte a lustálkodó Vasegért és a majdnem győztes Holdfényt. Na, eezl el is mondtam, hogy netpeti az első, Holdfény a második és Vasegér a harmadik. A többi kiderül a táblázatból, ha meglesitek. Még külön ki kell emeljem szoke12 kollégát, aki késői belépő létére szépen felvette a ritmust és egy szőke tincs hosszával lett negyedik a családi problémákkal küszködő Örlkakas előtt. Gratulálok mindenkinek! :C :C :C :C :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#27020) moonlight115 válasza geprombolo (#27019) üzenetére


moonlight115
tag

Egy jóóóó NAGY GRATULA Netpeti98-nak! :C :C :C - és mindenkinek, aki értelmet adott a szmájliknak! :C

Mi legyen a jövő havi játék? :F
Szerintem az 5 szavas jó volt, azt kéne kibővíteni, mondjuk 7 szavasra, vagy valami más variáció esetleg?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27021) geprombolo


geprombolo
senior tag

Másik Patikűrös
Sokat jár patikába és észrevette, hogy a patikusnak mindig nagy a körme, azzal kopogtat idegtépően a patikai számítógép billentyűin naphosszat? Nem gond, hívjon engem, egyetlen mozdulattal végleg megszabadítom kedvenc patikusát mű-és igazi körmétől. Az ár darabáras, természetesen a patikussal való konzultálás után, aki remélhetőleg NEM akar megszabadulni patáitól, így aki többet ígér --és ad is, garantálom, mert visszatérek a nemfizető klienshez és rajta dupla áron végrehajtom ugyanazt a műveletet, ráadásul áfás számlát állítok ki róla--, annak a kívánságát teljesítem. Dolgomat gyorsan és fájdalmasan végzem. Megelégedettségi garanciát adok.
Szerk:
Idáig megvagyok a számolással.
Hóttfény, ha nem veszed fel a kapcsolatot a Gesztivel, nagyon pipa leszek! Valami hihetetlen bravúrral vagy képes a szavakkal játszani, szerintem szakmát tévesztettél. Neked valami szófonónak kellett volna elmenned, vagy dalszövegírónak, vagy mittomén. Ezt halál komolyan mondom! :K

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#27022) moonlight115


moonlight115
tag

favágó szakmunkás

Mindenféle favágást vállalok!
Szégyelli a családfáját? Láncfűrésszel miszlikbe aprítom!
Rosszul elsült tréfáját pozdorjává zúzom!
Intarziás nótafát adok-veszek.
Uborkafára felkapaszkodottak, figyelem! Most a pofán vágás akciós!
Bármilyen pofát tudok vágni, hívásra házhoz megyek!
Hétszilvafás nemeseknek a hetedik kivágása ingyenes.
Suszter maradjon a kaptafájánál! Virtuális kaptafákat becserélek, vagy fazonra igazítok!
Pofaviziten helyettesítést vállalok, isteni fapofát tudok vágni! Pókerezés közben feláras!

fancsali@fáni,fu

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27023) moonlight115 válasza geprombolo (#27021) üzenetére


moonlight115
tag

Patikűrös, :C egy fapipát esetleg...? :D Ne légy pipa, uralkodónk, szófonás helyett hajat fonok.
Köszi a méltatást, annak külön örülök, hogy szófonást írtál! / s helyett. :DD
Ja, és vezetek! :DD

Egérke, ne hagyd magad lepipálni! :D szerk. Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27024) Vakegérke válasza moonlight115 (#27022) üzenetére


Vakegérke
veterán

:C :C :C :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27025) netpeti98


netpeti98
addikt

:R
Hát én is bevallom hosszútávon nem vagyok jó a jelenlegi játékban. ;)

Üdv netpeti98

(#27026) Vakegérke válasza netpeti98 (#27025) üzenetére


Vakegérke
veterán

Először is gratula az előző játékban kivívott győzelmedhez. :C

Másodszor még egy hét, és másik játék lesz, amely remélhetően mindenkinek tetszik majd.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27027) moonlight115 válasza netpeti98 (#27025) üzenetére


moonlight115
tag

Csak bele kell vágni, és menni fog! Leírod az első szót, aztán a másodikat, és utána már jön a többi is, szép sorban! :K

Egérke, valami nagyon jó játékot kell kitalálnunk, amire mindenki vevő!
Mindenki törje a fejét, így kell: :W !

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27028) Vakegérke válasza moonlight115 (#27027) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sejhajra pacsi jó lesz? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27029) moonlight115


moonlight115
tag

szemszöghajlító kisiparos

Szemforgatását szemére hányta egy szemtelen szemtanú?
Szemellenzős szeme fénye szemébe nézve szembehelyezkedett szemléletével?
Szemtengelyre szemfedőt, szemfelszedőre szemafort, szemfogra szemcseppet adok-veszek!
Személyre szabott szemfényvesztést, szúrós szemre szemhegyezést, szemkötő szemhunyás nélküli felhelyezését, szemölcsös szempont szemmagasságba hozását egy szempillantás alatt vállalom! Szemnyitogató élményben lesz része!

Szemináriumon elsajátítható képzések:
Szemhatár-sértők szemmel verése szemlátomással, szemitáknak féláron!
Szemmérték testre szabása, szemlesütéssel, szemelvényekkel kiegészítve
Szemöldök ráncolása, összehúzása szemöldökfával
Szempilla rebegtetése szemtengely ferdítéssel / szemkontaktushoz szemlencsét mindenki hozzon magával!
Szemmelverés: fakultatív / Semmelweis-módszerrel

Naprakész tágra zárt szemek kaphatók!
Globe Center: trendi szemgolyók érkeztek, most ingyenes ki- és behelyezéssel, mértre szabással!

old@sam.pont

szerk. Egérke virtuális csip-csip csóka? :D

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27030) moonlight115 válasza moonlight115 (#27029) üzenetére


moonlight115
tag

Mottóm: A szemet szemért elv az egész világot vakká teheti! / Gandhi

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27031) geprombolo válasza moonlight115 (#27029) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hát ez szemtelenül jóra sikerült! :C :C :C Pont erről beszélek, szemtelenség volna nem elszemtelenkedni valami szófonó nagyiparoshoz, mert ha ez belőled így dől, akár sok pénzt is kereshetnél vele. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#27032) moonlight115 válasza geprombolo (#27031) üzenetére


moonlight115
tag

Szeretnék sok pénzt keresni! Ilyen szófacsarással pláne. :D
Köszi! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27033) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Sziasztok!

Vagyok, élek, csak nagyon rossz itt a net. Emiatt korlátozott vagyok.

Dec.1-től megint Pest, munka, etc.

Bár itt is van néhány apró meló, meg biznisz. 3 hónap után nagyon olcsón vettem ritkaságot a gyűjteménybe. Blogomban van, Miss Agitátor már gratulált is :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#27034) moonlight115 válasza Earl_Muttley (#27033) üzenetére


moonlight115
tag

Jaja, résen vagyok! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27035) netpeti98


netpeti98
addikt

Facebook iparos

Általában másodállásban csinálja, gyakran az első munkahelyével párhuzamosan és egy időben. Az okosabb fajtának van pánik gomb a billentyűzetén. Rendelkezik 500 fölötti ismerős számmal, mobilján az első helyen a facebook áll és fontosnak találja élete minden rezdülését kiposztolni. És mindemellett képes még a szomszéd szobában lévő egyeddel is chaten kommunikálni.

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#27036) Vakegérke válasza netpeti98 (#27035) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha belehúzol, akár meg is nyerheted a játékot. Lehet, de nem biztos, hogy hagyjuk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27037) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Holnaptól mit játszunk? Én már nem merek javasolni semmit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27038) moonlight115 válasza Vakegérke (#27037) üzenetére


moonlight115
tag

Miért nem?
Szerintem 7 szavas jó lenne, az olyan, mint az 5 szavas, csak 7. :D
Vagy szmájliértelmezés, de szabadon választott szmájlikkal. :F

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27039) moonlight115 válasza Vakegérke (#27037) üzenetére


moonlight115
tag

Lehetne olyan, hogy: folytasd!
Valaki leír egy mondatot, és a mondata utolsó szavával kéne folytatni a következő játékosnak, de úgy, hogy összefüggés legyen a 2 mondat között. Aki hamarabb válaszol, az kap pontot. Lehet ezt bonyolítani is.
Ötletek? :F

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27040) Vakegérke válasza moonlight115 (#27039) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kivárom az eredményt. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27041) geprombolo válasza moonlight115 (#27039) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nekem tetszik! Ha mindenki benne van, éjféltől nyomhatjuk, mint a pattanást! :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#27042) Vakegérke válasza geprombolo (#27041) üzenetére


Vakegérke
veterán

Áldásom rá. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27043) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Folytasd!

Valaki leír egy mondatot, és a mondata utolsó szavával kéne folytatni a következő játékosnak, de úgy, hogy összefüggés legyen a 2 mondat között. Aki hamarabb válaszol, az kap pontot.

Mivel nincs ellenkezés, talán kezdhetjük is az ehavi játékot. Íme az első mondat.

A lovag hazatért a háborúból, és letette a kardot.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27044) netpeti98 válasza Vakegérke (#27043) üzenetére


netpeti98
addikt

Kardot szomorúsággal nézte hisz nem kevés vér tapadt hozzá.

Üdv netpeti98

(#27045) Rimuru válasza netpeti98 (#27044) üzenetére


Rimuru
veterán

Hozzá se akar nyúlni, azt gondolja inkább ne is lássa többet.

Ugye beszállhatok így ismeretlenül is? :)

Vigyázat, csalok!

(#27046) netpeti98 válasza Rimuru (#27045) üzenetére


netpeti98
addikt

Többet nem érdekli ez a kard gondolta, majd ismét felvette és kidobta az ablakon.

Persze örömmel fogadunk mindenkit. :K

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#27047) Vakegérke válasza netpeti98 (#27046) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ablakon kihajolva még látta, hogy ér földet.

colomb2: Üdv néked köztünk. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27048) netpeti98 válasza Vakegérke (#27047) üzenetére


netpeti98
addikt

Földet akkorát még nem látott.

Üdv netpeti98

(#27049) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Javasolnám, hogy az érintett szó előtt használhassunk névelőt, úgymint "A", "Az", "Egy", hiszen elég fura nélkülük például az utolsó mondatom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27050) Rimuru válasza netpeti98 (#27048) üzenetére


Rimuru
veterán

Látott helyette sok szörnyűséget a háború alatt.

Vigyázat, csalok!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.