Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8001) Psychonaut válasza Infranyuszi (#7999) üzenetére


Psychonaut
addikt

Megvan:

1, tölts le egy Mario-t (kismillió féle átirata van PC-re)
2, kérj meg egy programozó ismerőst, hogy a textúrákat alakítsa át kicsit, szedje le Mario fejét.
3, így megkapod a tökéletes kombót: nyomozós (nyomozd ki, hova tűnt a fejed) + platform játék egyben

És ingyen is volt.

Komolyabbra véve: platformerből esetleg Psychonauts, vagy egy újabb Sherlock Holmes

alien: B*zdmeg! Elrontottad a tökéletes 8000. postomat! :W :D

[ Szerkesztve ]

(#8002) Infranyuszi válasza Psychonaut (#8001) üzenetére


Infranyuszi
tag

eztényleggonoszvolt... :S
köszi pszi:*

(#8003) Psychonaut válasza Infranyuszi (#8002) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nincs mit! ;)

(#8004) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Én akartam 8.000-res lenni! :D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#8005) Gergő_ válasza alien_ (#8000) üzenetére


Gergő_
őstag

nyugi lesz ez még 18000 is

(#8006) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

utolsó munkanap.. és nem telik az idő. Minimális a mozgás .. nyugodt minden. Kint a recepció elött hétágra süt a nap, becsapós, mert különben 18 fok van kint. Fúj a szél. Mondhatnám azt is, hogy fúúúújjjj, a szél .. De nem teszem. Az a dolga,hogy fújjon. Nekem meg az,hogy itt üljek. Még 5 órát. Már 7 eltelt, úgyhogy mégis múlik az idő és valóban forog a föld.
Ábrándozok arról, hogy jövőhéten megveszem a hőn áhított fülest, anyámnak a szülinapi ajcsikat, meg barátnőmet is meglepem vmi ajándékkal. Tudni illik neki is szülinapja volt, csak itt annyira el vagyok zárva a világtól, hogy nem volt időm megünnepelni se. Meg semmitse. Majd kap vmi csini csajos cuccot. Mert az jó. Neki is meg nekem is. Még mindig csak 2 óra van, ésmég 15 percig 2 óra lesz. Utánna mondhatom, hogymár negyed3hpz közeledünk, de igazából azis csak 5 perccel több mint a 2 óra. Nem baj. belefér.
Rólatok meg semmit se tudok. Nem tudom ki honnan jött merre tart mit csinálsz, iszik-e kávét, van-e gyereke, sulizik vagy dolgozik vagy akármi .. Pedig jó lenne tudni. Egyszer kértem már tőletek,hogy írjátok le az adott napotokat, de nem nagyon mozgatott meg senkitse a dolog. Majd talán most valaki ad egy morzsát az élete süteményéből :c))
Én várok. Itt leszek 7ig. És frissítgetem a fórumot. :c))

(#8007) Psychonaut válasza Infranyuszi (#8006) üzenetére


Psychonaut
addikt

Vasárnap délután pihenőt tartok. Még jó, hogy nincs suli hétvégén is. :DDD
Ja, és negyed 3 múlt. :D

(#8008) Gergő_ válasza Infranyuszi (#8006) üzenetére


Gergő_
őstag

hercegnő!
én már csak ilyen titoknok vagyok, nem írok semmit ki fórumra főleg nem személyes dolgokat :P

(#8009) Infranyuszi válasza Gergő_ (#8008) üzenetére


Infranyuszi
tag

énnemfélek,hogy valkai lenyomoz :c) nincsenekharagosaim és értékeimse amit ellehetne lopni :D de te jobbanis teszed,h nem írsz személyes adatokat mertén tuti megkeresnélek jól és.. ;)

(#8010) Str8 sk8r válasza Infranyuszi (#8006) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...csak kivételes alkalomból iszom kávét, csak akkor dohányzom, ha sörözök, 31 éves vagyok(de rossz leírni), nincs gyerekem, mert nem találtam meg az igazit, pedig volt jópár jelentkező, csak vállogatós vagyok...épp melózom, mint már írtam, reggel 6-ig...én is afféle recepciós vagyok...egy hulladék-újrahasznosító telepen én vagyok a hétvégi-éjszakai személyzet...én mérem le a beérkező teherautókat, kamionokat, nekem kell felügyelni, az anyagok elhelyezését, és egyben én vagyok az éjjeliőr-portás-biztonsági személyzet...imádom a zenét, hobbim a hangtechnika, és a számítógép-buherálás... :U ...

...gondolom ez elég bemutatkozásnak...nézhetnék ki így is, de én igazából ilyen vagyok:

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#8011) Infranyuszi válasza Str8 sk8r (#8010) üzenetére


Infranyuszi
tag

dekistündércicamicavirágszálvagy :c))))))))))))) :C
köööszöööönöööm a bemutatkozót, végre megismertem valakit picit jobban :c)) *szivecske*

(#8012) Psychonaut válasza Infranyuszi (#8011) üzenetére


Psychonaut
addikt

Amúgy rólad van már bemutatkozás/kép? :P

(#8013) Vakegérke válasza Infranyuszi (#8011) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én pedig itt vagyok bemutatkozva magamatot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8014) Psychonaut válasza Vakegérke (#8013) üzenetére


Psychonaut
addikt

Jó a hajad! :K

(#8015) Infranyuszi válasza Vakegérke (#8013) üzenetére


Infranyuszi
tag

Annyira édesaranyosak vagytok! :c)

(#8016) Infranyuszi válasza Psychonaut (#8012) üzenetére


Infranyuszi
tag

rólamnincsképmerténcsúfvagyok :DDD

(#8017) Vakegérke válasza Infranyuszi (#8016) üzenetére


Vakegérke
veterán

Volt egy papagájom. Úgy hívtuk, hogy Csufika. Rá is szolgált, hiszen kopott-kék, és piszkos-sárga volt. Számított? Nem. Szerettük haláláig.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8018) Infranyuszi válasza Vakegérke (#8017) üzenetére


Infranyuszi
tag

Hanemszámít akkor majd rakok be énis ide egy képet majdha visszajön a gépem :c)))

(#8019) Str8 sk8r válasza Infranyuszi (#8016) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

..."égy kép többet mond 1000 szónál"...mondják a kínaiak...deéstényleg... :K ...itt nem arról van szó, hogy ki szép, és ki nem, hanem, hogy az emberek tudják mihez kötni, kivel beszélnek...pl Vakegegérkének nagyon szimpi az "indiános" ezüstös-őszbehajló hosszú fekete haja... :K ...és kellemes meglepi volt, hogy ídősebb tőlem, bár mindnki anyi idős, amennyinek érzi magát...

...szóval Liteonka: várjuk a képet... ;) ...

...nah és persze ez se semmi:

AfroJim

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#8020) Psychonaut válasza Str8 sk8r (#8019) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kicsit nagyobb mikrofonnal elmehetnél Hendrixnek is. :K
Na, én is mindjárt dobok fel magamról egy képet, ha találok normálisat...

SZRK: másik gépen van az összes...ehh...:D

[ Szerkesztve ]

(#8021) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

Nemvagyok biztos benne, hogy sikerült feltöltenem, de itt a kép.
Bár ez tavaly nyári.. de azért sokat nem változtam :c) :B

szerk:: akkor márcsak a skypot kell össszehozniésmindenkit felismerek majd az utcán :D

[ Szerkesztve ]

(#8022) Psychonaut válasza Infranyuszi (#8021) üzenetére


Psychonaut
addikt

Sikerült. A Birodalom nevében felszólítalak, hogy vond vissza az előző hszben elhangzott kijelentéseidet. Kifejezetten csinos vagy. :K

(#8023) Gergő_ válasza Infranyuszi (#8021) üzenetére


Gergő_
őstag

legyen minden lány "csúf"! :U

[ Szerkesztve ]

(#8024) Infranyuszi válasza Psychonaut (#8022) üzenetére


Infranyuszi
tag

köszönöm. :B : Ízlések és pofonok leginkább. De akkor neked jóízlésedvan :DD

[ Szerkesztve ]

(#8025) Infranyuszi válasza Str8 sk8r (#8019) üzenetére


Infranyuszi
tag

eztevagy?!:Dnemár,úgysehiszem:D

(#8026) Str8 sk8r válasza Infranyuszi (#8025) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

... :B :N ...itt csináltam...próbáljátok ki, jó muri...én a kapucnis pulcsiban festek teljes valómban igazán élethűen... :K ...

...de valahogy sejtettem, hogy a "falu legszebb lányához" van szerencsénk...ez amolyan férfi megérzés...

...keresgélés közben ezt a vidit találtam...a cicus printert szerel... :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#8027) Infranyuszi válasza Str8 sk8r (#8026) üzenetére


Infranyuszi
tag

:DDDD hogy ez milyen dönölű cica :c))))

(#8028) Gergő_


Gergő_
őstag

kedvenc macskás videóim egyike:

(#8029) Infranyuszi válasza Gergő_ (#8028) üzenetére


Infranyuszi
tag

nagyon gyönyörű ez a rövidszőrű britt tricolor macs :c)

megyekbabák,vége van az utolsóó napomnak

puszizlak drága titeket :c)

[ Szerkesztve ]

(#8030) Psychonaut válasza Infranyuszi (#8029) üzenetére


Psychonaut
addikt

Na látod, csak eltelt ez a nap is. Nekem holnaptól suli. :(((

(#8031) Str8 sk8r válasza Infranyuszi (#8029) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...jó pihenést...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#8032) puttputt válasza Infranyuszi (#8021) üzenetére


puttputt
őstag

Pest fele gurulok a buszon,olvasgatlak titeket mobilról,ú.hogy csak holnap mutatkozok be.
Viszont jó volt látni,hogy Hercignőnk csudacsinicsaj!:D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#8033) Psychonaut válasza puttputt (#8032) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hello puttyputty! :))

Vasárnap este van. Holnap egy újabb tipikus hét. Jippijéhájó! De egyre kevesebb van már a nyári szünetig! :D

[ Szerkesztve ]

(#8034) Badman 4ever válasza Infranyuszi (#8029) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Pápá! :)
Psychonaut: Nekem is suli, de nagyon nem akarom, viszont tényleg már egy héttel kevesebb van hátra a nyári szünetig. :DD
puttputt: Naná, hogy csini a hercegnőnk, aki ide betér, az vagy eleve csudaszép vagy megszépül tőlünk... :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#8035) Tulipanti


Tulipanti
tag

Jó estét! :)
Jelentem, elkezdtem a hsz-ek visszaolvasását. :DDD

És egy kis meglepi: :DDD

[ Szerkesztve ]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#8036) Psychonaut válasza Tulipanti (#8035) üzenetére


Psychonaut
addikt

De aranyos! :D
Tőlem ma kicsit keményebb legényt kaptok:

(#8037) gamerkiller válasza Infranyuszi (#8006) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Csak akkor iszom kávét ha utazom, ritkán gyújtok rá, igazából csak akkor amikor bulizom, imádom a sört és mindenféle alkoholt. 18 éves vagyok és persze hogy nincs gyerekem, mert még nem is kell. Éppen Keldor-nál ülök a gép elött. Hétköznapjaimat egy Dunaújvárosi szakiskolában töltöm ahol CNC gépi forgácsolónak tanulok.. Hobbim a vezetés, autószerelés, játékok, háborús és kamionos riportkönyvek. Egész európát bejártam, ez az életem.. Képet most nem tudok mutatni, nem otthon vagyok.

Általában egy átlagos napom úgy szokott telni hogy reggel 5-kor kelés 5:20-as busszal meg menés. 6:30-kor kezdődnek az óráim, és fél 2-ig tartanak. A napi osztály kupaktanács eldönti hogy hova megyünk suli után, haza e vagy sörözni, annak fügvényébe jövök haza. Elpakolok másnapra, kajálok, stb.. és dölők az ágyba.. majd minden nap ugyanez.. Unalmas ilyen téren az életem..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#8038) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Ajjaj, mostmár én sem úszom meg a bemutatkozást. Ígérem holnap megejtem, képpel együtt. De mára megyek, holnap 6-kor kelés. Jó éjt mindenkinek!

(#8039) cizoe


cizoe
őstag

Pingu Raves - rátok, pingvinmániákusokra gondoltam amint megláttam. :)

(#8040) geprombolo


geprombolo
senior tag

megjöttem épségben, elvittem az asszonykámat Nagyváradra , én meg visszajöttem, mert reggel meló. Látom, előbb-utóbb összehozzuk azt a csudajó pingubirodalmi maxiösszeröffenést, megy az ismerkedés ezerrel. Majd keresek magamról egy elfogadható képet.
Egyenesen Korizó: tiszta jedi, le sem tagadhatnád. Lehet, hogy én is csinálok magamról egy ilyen képet :D
Tulipanti: Gyorsan el is mentettem a plüsspingut a képeim közé a gyűjteményembe
Liteonka: te vagy a legszebb lányom, ezt mindigis mondtam neked, ez a képed is jól sikerült, mert a kép alanya is jól sikerült :K
Cizoe: nagyon édi pinguk, olyan igazi, gyerekeknek való mese, no erőszak
Most így hirtelen ennyi, jó éjt mindenkinek! Meló :W után jövök :K

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#8041) rarri


rarri
senior tag

Mindenkinek vidám, szép napot kívánok !

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#8042) Str8 sk8r válasza rarri (#8041) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...neked is sasmama... ;) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#8043) Mr.Csizmás válasza Infranyuszi (#8021) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:)

A fókacicáról is kérhetünk képet? :) :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8044) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Örömmel jelentem, hogy meghaladtuk a 96.000 letöltést! :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8045) geprombolo válasza rarri (#8041) üzenetére


geprombolo
senior tag

Megjöttem a melóból, rohanok szülőértekezletre. Szép jó napot mindenkinek itt a Birodalomban.
Elhappoltam a szmájlidat. :P

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#8046) gamerkiller válasza Vakegérke (#8044) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nincs már olyan messze az a 100k, és a 10k hsz :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#8047) Badman 4ever válasza geprombolo (#8045) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Sziasztok!
Hány gyerkőcöd van még a hercegnőn kívül? :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#8048) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

nincsidőm elolvasni titeket,pedig imádom az írásaitokat,de most gyorsan elmesélem nektek hogy szivattak meg

12.000 papír nyomtatvány érkezett, 3 nyelven, sorba kell őket raknom, aztán villánként (125) ki kell vinnem őket a villamappákba. Megérkezett a nyomtatvány, kibontom .. és NEMJÓ!
Nem megfelelő a sorrend és nem a megfelelő oldalakon vannak az írások, ezért ahelyett,hogy sorbarendezném őket először újra kell nyomtatnom 3 ezer oldalt, megfelelő nyelven és helyre , és utánna kezdhetem őket egybepakolni és csak aztán vihetem ki őket a villákba.
A főnököm azt ígérte,hogy szeptember elején hazamehetek, mire ezzel végzekmár szeptember közepe lesz és sose érek haza és most bőgök, mert ettől picit jobb.
szídjátok meg picit a főnökeimet,hogy ezzel megszivattak
most éjszakázom .. remélem holnap 10re végzek, aztán nekiindulok a villáknak ezeket kivinni.
200 m-en, ezzel a 12 ezer lappal mentem fel a szállásomig, aztán vissza. összesen 36x álltam meg (minden kukánál, elosztónál,kisszemetesnél ,ahol ügye le tudtam rakni egy percre a dobozt ).
És most rajtatok kívűl nagyonutálokmindenkit
titeket nagyon szeretlek és millió puszi
és szebb estét nektek

(#8049) Mr.Csizmás válasza Infranyuszi (#8048) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szívesen segítünk felgyújtani a gonosz papírhalmot :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8050) Psychonaut válasza Mr.Csizmás (#8049) üzenetére


Psychonaut
addikt

Meg a gonosz főnököket. :DDD

Szép napot mindenkinek. Lefárasztott a suli.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.