Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21001) geprombolo


geprombolo
senior tag

Megszületett az új játékszabály, már csak rabolni kell! Ki kezdi? :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21002) Geri Bátyó válasza geprombolo (#21001) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Saját lényeket is lehet rabolni? Ez ugyanis nem derül ki a szabályból! Fontos lenne tisztázni szerintem!
Én amondó vagyok, hogy csak másét lehessen (magam ellen beszélek a 9 pontos miatt).

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21003) molnarpeter válasza Zolinho1026 (#21000) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Hö, 21k :C Grat :)

mp

(#21004) geprombolo válasza Geri Bátyó (#21002) üzenetére


geprombolo
senior tag

Sajátokat is lehet :K , eszembe se jutott, hogy ilyesmi felmerülhet. Na, akkor rabolj gyorsan magadnak 9 pontot! ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21005) Geri Bátyó válasza geprombolo (#21004) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Igaz, hogy én eredetileg ellene voltam, de ha már így felbátorítottál, akkor lerabolom magamat! ;] ...és ezzel egyben elkezdem e havi játékunkat is!

A Zsiráfóka egy meglehetősen fura megjelenésű élőlény. Teste a fókákhoz hasonló, de nyaka rendkívül hosszú és mozgékony. Erdős partszakaszok közeli vizekben él, de nem kötődik kifejezetten a tengerekhez és óceánokhoz, közepes, vagy nagyobb méretű folyókban is megtalálható. Vadászterülete nem túl nagy, talán emiatt van az, hogy mindenevő. A vizekben halakra vadászik, vagy az algamezőket legeli. Amikor a vizekben evés az élelem, a szárazföldön próbál élelmet keresni és hosszú nyaka segítségével a part közeli fák leveleit ritkítja. Eközben gyakran találkozik a Nyúlemúr fészkével, amit gondolkodás nélkül kirabol. Nem csak a fiókákat, hanem a felnőtt állatokat is előszeretettel fogyasztja, de csak akkor, ha a fészekben meglepi, mivel a szárazföldön esetlenül mozog. A fészket védő Rigorilla számára nem akadály, inkább csak előétel!
Szaporodása a fókáéhoz hasonló. A vízben párzik és 1 utódot hoz a világra, aki nagyon hamar önállósodik. A születési helyéhez közel keres vadászterületet. Talán ez az oka annak, hogy a vadászterületük ennyire kicsi.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21006) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Basszus! Kicsúsztam a szerkesztési időből!

Romboló nem kellene a múlt havi játékban eredményt hirdetni?

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21007) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha már állatok, akkor Medve-táncdal. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21008) geprombolo válasza Geri Bátyó (#21006) üzenetére


geprombolo
senior tag

Tegnap már nem volt rá időm, most pótolom.
sKata™ nyerte a játékot 31 ponttal,
geprombolo második 23 ponttal,
Geri Bátyó harmadik lett 15 ponttal
Shallamea negyedik 12 ponttal,
molnarpeter és talmida holtversenyben ötödik 1 ponttal
Gratulálok mindenkinek! :C :C :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21009) picur220 válasza Geri Bátyó (#20999) üzenetére


picur220
veterán

Nem tudom kinek drukkolsz, én akit nem szeretek, az Alonso. Valahogy nagyon nem jött be az, amit a 2008-as Magyar Nagydíjon Hamiltonnal csinált az időmérőn (pedig őt sem szeretem, mert nagyon hülyén megy, az első kanyarban nyerni akar). Én akkor azért az egész FIA-ból kitiltottam volna (de a McLarenből biztos kirugtam volna), ha rajtam múlt volna. Ilyet semmilyen sportoló nem csinálhat, pláne a saját csapattársával. Pofátlan, szemét, sportszerűtlen húzás volt.

Schumacher pedig már elért valamit, amíg versenyzett, mindig is őt szerettem. Pont annyira agresszív, hogy nem bánt vele senkit, és jól ment még régebben, amikor normális autó volt a segge alatt. Viszont ezzel már nem lehet nyerni, és Ross Brawn sem hozza a formáját, mint amikor Schumi kiment a 4. helyről a boxba, és az élre jött vissza:DDD

(#21010) Geri Bátyó válasza picur220 (#21009) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Sajnos a mostani mezőnyből hiányzik 2 kedvencem: Raikonnen és Kubica. Szerencsére Button még itt van!
Én sem kedvelem Alonsot és Hamiltont sem. Valahogy nem jön be a stílusuk, sem mint ember, sem mint versenyző.

Akit még kedvelek, az Kobajasi, de idén nem igazán hozza a tavalyi formáját.

Romboló: Gondoltam, hogy Kata lealáz mindenkit! :K Ezúton is gratula neki! :R

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21011) sKata™ válasza Geri Bátyó (#21010) üzenetére


sKata™
csendes tag

Kööszi:)) Majd most már biztos más fog jeleskedni. El vagyok havazva:(

(#21012) geprombolo válasza sKata™ (#21011) üzenetére


geprombolo
senior tag

Megérdemelten nyertél, jól játszottál. :C
De ez kötelez, ebben a játékban is jeleskedned kell, hogy el ne rontsd a saját hírneved. :DD

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21013) sKata™ válasza geprombolo (#21012) üzenetére


sKata™
csendes tag

Egyszer fent, egyszer lent:)

(#21014) Geri Bátyó válasza sKata™ (#21013) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Menni fog ebben a hónapban is, biztos vagyok benne! :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21015) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Mi ez a pangás?
Az egy dolog, hogy én le vagyok rokkanva és nem ülök a gép előtt, de legalább egy rablásom már volt!

Shallamea is eltűnt, Kata elfoglalt, Egérke bojkottál, Romboló sem túl aktív. :(

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21016) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#21015) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem bojkottálok, csak hatalmas görcs van bennem. Ahogy közeledik az utolsó aktív munkanapom, úgy leszek egyre feszültebb. Érti a csuda. Talán a túl erős vágyakozás a szabad életre okozza.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21017) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#21016) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ne lepődj meg! Akármennyire is várod, mégis az életed egy fontos szakasza fog véget érni!
Pont ezért kellene gyakrabban itt lenned, hogy oldódjon ez a feszültség. :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21018) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#21017) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szikla ez, amely hamarosan legördül a mellkasomról. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21019) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#21018) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Mikor lesz? Valahol írtad és tudom, hogy hamarosan, de a pontos dátumra nem emlékszem.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21020) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#21019) üzenetére


Vakegérke
veterán

23-án ünneplem fennállásom 60. évfordulóját. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21021) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#21020) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ezek szerint az lesz az utolsó munkanapod is? :)

Az már tényleg nem sok idő, mindössze két hét!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21022) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#21021) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem iiis... 22-ével vége. Végre! :DD

Ma bementem, (délutános vagyok,) meló meg nyista. Mondom szupi, nincs rám szükség. Van még 3 nap szabim, a góré áldását adta rá. Mondom stimmt, a maradék meg fizetés nélküli.
Majd kiderül. Annyiban maradtunk, hogy pénteken felhív, akkor majd kiderül a végleges megoldás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21023) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#21022) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ezek szerint már tényleg nem sok! :DD De jó!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21024) PhoenixK válasza Vakegérke (#21022) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ehhez ismételten csak gratulálni tudok! Mármint nem a korodhoz, hanem a vele együtt levő kitartásodhoz és a nyugdíjhoz!

Viszont ahogy elnézlek, nem fogsz tudni megülni a hátsódon, neked is kell az a kis plusz valami, amit a munka adott. Itt nem a hajtásra, idegeskedésre, stresszre gondolok, hanem a pörgésre, arra az egy-két emberre, ami/akik miatt azért egy pici jó érzéssel megy be dolgozni az ember.
Bár gondolom már vannak terveid a békés nyugdíjas éveidre... :D

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#21025) Vakegérke válasza PhoenixK (#21024) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi. :)

Nincs terv. Minek? Egy gyerek soha nem unatkozik. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21026) PhoenixK válasza Vakegérke (#21025) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ha megmaradsz továbbra is ennek a gyereknek, az már egy terv! :P

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#21027) Vakegérke válasza PhoenixK (#21026) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tervnek nevezhető lételemem? :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21028) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#21027) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tényleg nem terv, hanem életfilozófia (illetve nálad alapvető)!
Nem is tudnálak elképzelni másként! :))

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21029) geprombolo


geprombolo
senior tag

Vagyok én, csak nem otthon. Egy kocsma wifijéről használom a netet, kerülöm a felesleges bejelentkezéseket, azért nem írtam eddig. Kicsit nagy volt itt a pangás, de látom, Vasegér nyögdíja mindenkit lázba hozott. :C

És játszani nem akar már senki? Nincs mit számoljak! :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21030) Vakegérke válasza geprombolo (#21029) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még van 21 kemény nap a hónapból. Volt már olyan, hogy a finisben pörögtek fel az események. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21031) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Na, ezen is túl vagyok! Vakegérke tudja, hogy kire és miért akadtam ki, de senki nem vette a lapot az érintettek közül!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21032) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#21031) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kár volt érte. :(

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21033) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#21032) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Reménykedtem, hogy néhány érintettnek felnyílik a szeme, de sajnos nem!
Ha nem jelentem magam, lehet, hogy észre sem veszik, de azt nem tartottam volna jogosnak. Minden esetre nagyon elnézőek voltak a modik!

Az meg külön öröm, hogy KrenAtesz és Ollie járt el az ügyben, mert mindketten Kispestiek, ahogy én is! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21034) picur220 válasza Geri Bátyó (#21031) üzenetére


picur220
veterán

Na ennek semmi értelme nem volt.
Mármint nem annak, amit csináltál, hanem a 60 percnek a modi részéről. Szerintem csak jót tett veled, hogy elszakított a géptől 1 órára:DDD
Egyáltalán nem látom értelmét az ilyen "temp ban"-oknak, szerintem egy ideig tűrjük meg az illetőt, aztán ha nagyon komoly dolgot művel többször is, akkor ne jöjjön ide többet. Vagy legalább ne ilyen 1 napra meg 1 hétre szabaduljunk meg tőle, hanem 6-12 hónapra. Abból tanulhat (talán). Rád ez túl súlyos lett volna, akkor meg nem egyszerűbb lenne törölni a hszt meg esetleg privátban figyelmeztetni?
Mondjuk van, akin az örök ban sem fog, pl itt volt a névtelen kollégánk:DDD Hány ember kapott bant miatta... pl gamerkiller (ugye az övé miatta volt?), cizoe (ő visszatért már?)

[ Szerkesztve ]

(#21035) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mivel nem dübörög a játékos kedv, ezen topic kapcsán hadd ismételjem, amit ott leírtam.

Nos, zene nélkül üres lenne az életem. Egyik kedvencem a Republic együttes, ez a zenéjük különösen favorit számomra. Bárhányszor hallgatom, elvarázsol.

Arra nem gondoltam volna, hogy az élményt megtetézni is lehet. Márpedig lehet.
Ez "csak" feldolgozás, de amit Kerékgyártó Edina előad, az nem mindennapi, hozzátesz a csodához, ha ez még lehetséges.

Ha pedig Republic és Kerékgyártó Edina, akkor itt van még ez is.
Szinte fáj, úgy élvezem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21036) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Mi ez a nagy behalás itt?

Az egy dolog, hogy én még mindig nem érek rá, de a lányok is eltűntek, mint szürke szamár a ködben.

Romboló: Te is játszhatasz, szerintem nem tiltják a szabályok! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21037) sKata™ válasza Geri Bátyó (#21036) üzenetére


sKata™
csendes tag

Én is elfoglalt vagyok sajnos, bocsi srácok:( Hétköznap a nagymamám kell intézni, hétvégén meg meló. Alig jutok ide néha. Addigra meg lefárad az agyam=/ De azért gondolkodom majd:)

(#21038) Geri Bátyó válasza sKata™ (#21037) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem szemrehányás volt, csak ténymegállapítás! :)

Ne aggódj, mert én is maximum balhézok mostanában játék helyett! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21039) geprombolo válasza sKata™ (#21037) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem tudom, mennyire etikus, hogy beírd ide, hogy elintézed a nagyidat. ;] Az ilyet szépen csendben szokták intézni! :DDD :DDD :DDD
Komolyra fordítva a szót, remélem a nagyidnak nincs komoly baja és minél hamarabb viszontláthatunk, nagyon jó játszótársunk vagy! :R
Srácok, játszanék én, de az előbb estem be az ajtón, egy pár napig nem voltam magamnál (sem), meg gépközelben sem. Majd teszek fel videjót, ha meg lesz vágva, nagyon szép helyen jártunk. Na meg képek is lesznek, mert csináltunk egy párat. :K
Geri: ne balhézz, nem tesz jót a hajhagymáknak! :DDD

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21040) Geri Bátyó válasza geprombolo (#21039) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nyaralás volt? Akkor nem szóltam! :)

Viszont az én hajhagymáimnak szerintem már teljesen mindegy! :DDD

Balhéval kapcsolatban ezek szerint lemaradtál, úgyhogy megy egy PÜ hamarosan!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21041) sKata™ válasza geprombolo (#21039) üzenetére


sKata™
csendes tag

Most nézem, miért írtam intéznit?:D Ez nem nagyon passzol. Szerintem rendeznire gondoltam:) Egyébként nem túl jó a helyzet, de ha minden igaz, hamarosan lesz változás a helyzetben,de ez már nem fórumtéma:)

Köszi, hogy jó játszótársnak gondolsz!:) Ti is azok vagytok, és remélem hamarosan megint összecsődül a társaság:)

(#21042) geprombolo


geprombolo
senior tag

Ja, mondtam már, hogy lehet rablás nélkül is tolni? A rablás, mint olyan, csak egy lehetőség arra, hogy több pontot szerezzen az ember.
Geri: RePült. Tényleg el vagyok maradva, olvastam a hsz-t, amit itt írtál, de nem gondoltam volna, hogy közöm van a témához, így nem böktem a linkre. :B

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21043) Vakegérke válasza geprombolo (#21042) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez egy ilyen hónap. Még nyaral aki megteheti, főleg a diákok. Szeptembertől helyreáll a rend, meglódul itt is minden. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21044) Badman 4ever válasza geprombolo (#20798) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Sziasztok, visszatértem! :) És ha már a perverz fantáziánál tartunk, ezt most találtam:

:D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#21045) Vakegérke válasza Badman 4ever (#21044) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélhetőleg maradsz is. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21046) Badman 4ever válasza Vakegérke (#21045) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Igyekszem, csak ez az egyetem nevű dolog és az új ismerősök nagyon elvitték a figyelmem más irányokba, de ahogy a régi dakota mondás tartja, a pingvin nem vész el, csak fapapucs. :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#21047) picur220 válasza Badman 4ever (#21044) üzenetére


picur220
veterán

Nem semmi! :D

(#21048) geprombolo válasza Badman 4ever (#21044) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hát ez jóóó! :C :C :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21049) geprombolo


geprombolo
senior tag

Asszonykám kapott egy levelet, megosztom veletek:

Azoknak, akik állandóan amiatt aggódnak, hogy mit egyenek, itt az összefüggés a táplálkozás és az egészség között. Megkönnyebbülés végre megtudni az igazat a sok téveszme olvasása után.

1. A japánok nagyon kevés zsírt fogyasztanak, és kevesebb náluk a szívinfarktus, mint a magyaroknál.

2. A mexikóiak nagyon zsírosan étkeznek, és kevesebb náluk a szívinfarktus, mint a magyaroknál.

3. A kínaiak nagyon kevés vörösbort fogyasztanak, és kevesebb náluk a szívinfarktus, mint a magyaroknál.

4. Az olaszok sok vörösbort isznak, és kevesebb náluk a szívinfarktus, mint a magyaroknál.

5. A németek sok sört isznak, sok kolbászt esznek, és kevesebb náluk a szívinfarktus, mint a magyaroknál.
Mi ebből a tanulság?

Egyél, igyál azt és annyit, amennyi jól esik. Amiatt fogsz meghalni, hogy magyarul beszélsz..........

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21050) picur220 válasza geprombolo (#21049) üzenetére


picur220
veterán

Ennyi! :DDD

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.