Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24201) moonlight115 válasza netpeti98 (#24200) üzenetére


moonlight115
tag

Velős és tömör! :C
holnap asszem kisregényt írok , de lehet, hogy csak 1 mondat lesz.... ;]

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24202) geprombolo válasza moonlight115 (#24201) üzenetére


geprombolo
senior tag

A 1 mondat az egészen kis regény! ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#24203) geprombolo válasza geprombolo (#24202) üzenetére


geprombolo
senior tag

AZ! Marha! Hogy maradt ki a ZÉ betűm? És főleg hogy nem vettem észre? :W :W :W

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#24204) Phvhun


Phvhun
őstag

Up

(#24205) moonlight115 válasza geprombolo (#24203) üzenetére


moonlight115
tag

Én észrevettem ! :D
Az egyik topikban szidják az :L-t. Humortalan népség.... :U

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24206) Earl_Muttley válasza moonlight115 (#24205) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Melyikben?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#24207) geprombolo válasza moonlight115 (#24205) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ne törődj vele, volt itt olyan személy is, aki tönkre akarta tenni az :L-t, nem ment neki. Többször bannolták, mint ahány évet meg fog élni... :P
Inkább törődjünk a játékkal: érdekes lesz, egy-két jó szöveggel bárki, bármikor elhúzhat a többiektől. Itt a versengés ideje! Számoltam, megtekinthető, pillanatnyilag Holdfény vezet 7 ponttal.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#24208) moonlight115 válasza Earl_Muttley (#24206) üzenetére


moonlight115
tag

ebben

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24209) geprombolo válasza moonlight115 (#24208) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ja, gyorsan végigolvastam. Az egész topicot. Mindenki ott lebzsel, hogy hátha felfigyel rájuk a modik csapata. De csak Vasegér az, aki "álszerény" módon viselkedik, pedig ő javasolva lett, nem magától jelentkezett. Mindegy. A többi, :L-t ért kritikára meg jobb, ha nem is reagálok. Aki 3 perc alatt el tudja dönteni, hogy az :L rossz, az nincs is mit itt keressen. Játszottak itt már modik is, meg Nagyurak is, Házigazdák is. Ők nem kritizálták, más kritikája meg nem izgat. :N

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#24210) #04441088 válasza moonlight115 (#24205) üzenetére


#04441088
törölt tag

Tessék meghallgatni. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#24211) Vakegérke válasza #04441088 (#24210) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elvagyunk ebben a topicban, mint a befőtt. Nem ártunk senkinek, és nem megyünk sehova élcelődni másokon.

Ha jól esett, hogy szóltál egy szépet, egészségeset, váljon egészségedre. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24212) geprombolo válasza #04441088 (#24210) üzenetére


geprombolo
senior tag

Mi itt nem sírunk, hanem játszunk. Akarsz velünk hülyéskedni, játszani, viccelődni? ;)

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#24213) #04441088 válasza Vakegérke (#24211) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nem kérdeztem semmit, de köszönöm ezt a rengetek hasznos információt. És nem szóltam be, csupán belinkeltem az egyik kedvenc számomat a Király-tól. :)

geprombolo: link

[ Szerkesztve ]

(#24214) aram01


aram01
nagyúr

senkit nem zavar hogy játszotok,csak ne akarjatok ezért elismerést :R

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#24215) Vakegérke válasza aram01 (#24214) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyetértünk. :K

Akkor ugye lezárhatjuk az (egyébként nem általunk generált) ügyet? ;)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24216) aram01 válasza Vakegérke (#24215) üzenetére


aram01
nagyúr

le
okcső

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#24217) Vakegérke válasza aram01 (#24216) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Ha pedig egyszer mégis játszani támad kedved, örömmel látunk. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24218) ch003067 válasza Vakegérke (#24217) üzenetére


ch003067
addikt

hali ! Mit lehet itt játszani ? Remélem nem homokozni, mert az nem szeretem :N

(#24219) #04441088


#04441088
törölt tag

Maffiozo vezer akarok lenni :B

(#24220) Vakegérke válasza ch003067 (#24218) üzenetére


Vakegérke
veterán

Isten hozott. :)

Most éppen 5 szavasdit játszunk. A lényeget itt elolvashatod, keresd az 5szavas játék címszót.

A mai feladvány: agy, szemüveg, liliom, lángol, csicsóka.
Kerítened kell egy történetet, amelyben mindegyik szó benne van. Minta.

Sok sikert. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24221) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Egész nap azon járt az agyam, hogy mit is kellene főzni ebben a kánikulában. Végül egy tipikus nyári étel mellett döntöttem: sülthal, sültkrumplival!
Javában főzőcskéztem, mikor valami erősen belevilágított a szemembe és teljesen elvakított, pedig fényre sötétedő szemüvegem van. Kinéztem, de csak a szomszéd nyitott ablakot és azon csillant meg a déli nap, viszont észrevettem, hogy a kertben kinyílt a liliom! Ki is szaladtam, hogy megnézzem. Merengésemből az riasztott fel, hogy a konyhában már lángol a krumpli! :D
Mivel a krumplim elfogyott és nem volt kedvem boltba menni, szedtem a konyhakertben csicsókát (ami remek helyettesítője a krumplinak) és azt sütöttem a hal mellé!
Ezzel adóztam egy kicsit az ősök szellemének, mivel a csicsóka a középkorban volt népszerű köret, mind sütve, mind főve, mind pürének!

Más: Látom, korábban kicsit zenélkedtetek is. Én ugyebár általában brutálmetált hallgatok, de nemrég előkerült egy régi kedvencem, ami teljesen dallamos: Rob Halford: Fugitive.

Az újak kedvéért pedig: Itt van rólam pár kép! :D (Igaz, nem fehérneműben vagyok.)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#24222) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#24221) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudsz főzni, így könnyű. :)
Tréfa félre, jó kis történet. :K

Ami a képeket illeti, a hölgyekre való tekintettel lehettél volna magamutogatóbb is. :D

A zenélkedés meg általában működik, "csak úgy" alapon. Nem brutálmetál. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24223) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#24222) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Elvégre kaja volt a feladványban! :DDD

Amúgy a történet teljes egészében a fantázia szüleménye. Életemben egyszer ettem csicsókát. Gyerekkoromban a Balatonnál nyaraltunk és a Nagymamám talált valahol (az erdő szélén). Pürét csinált belőle. Ő a világháború alatt gyakran evett, mert vadon is meg lehetett találni és ha már rábukkant, megkóstoltatta velünk is. Tulajdonképpen nem rossz, kicsit édeskésebb, mint a krumpli, az állaga pedig nagyon hasonló.

Még egy kis zene. Régi, nagy kedvenc (20 éves), de még most is szívesen hallgatom. Kicsit brutálmetál, de nem vészes és érdekes a hangzása. Különösen a gitárszóló 2. része (3:50-től), ami úgy hangzik, mint a skótduda! Kreator: Depression Unrest

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#24224) Jester01 válasza Vakegérke (#24220) üzenetére


Jester01
veterán

Az esti szellő pajkosan játszik a sülő csicsóka illatával, hogy aztán messzire szaladjon vele. Kedvesem a tábortüzet nézi merengve, hajában a liliom meg-meglibben, szemüvegében tükörkép lángol. Én őt figyelem, zakatoló agyamban lassacskán csend lesz és csak egy érzés marad: szeretem.

Jester

(#24225) Vakegérke válasza Jester01 (#24224) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ecsééém, ez a nem semmi! Nagyon szép képet vázoltál, ragyogó írás, ha rövid is. :K

Isten hozott, remélem, hogy játszótársunk maradsz. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24226) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#24223) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na ja, beleláttad a kaját. :D

Talán nem véletlen, hogy a krumpli más néven pityóka, így már majdnem egyértelmű a csicsókával közel azonos íze. Még nem ettem csicsókát, de ha egyszer alkalmam lesz, feltétlen megkóstolom.

A zene jó, de nálam ez már nagyon a határon van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24227) AusWolf


AusWolf
őstag

Már épp befejezni készültem szokásos esti sétámat, amikor liliom illatát fújta felém a kellemes tavaszi szellő. Megfordultam, és az illat irányába indultam. Pár házzal odébb meg is találtam a forrását. Egy csinos, szemüveges lány sült csicsókát árult. Az ő parfümét éreztem. Éhes voltam, így rögtön kértem is egy adagot. Amíg a csicsóka sült, beszélgetni kezdtünk. Beszéltünk munkáról, családról, mindenféle általános dolgokról, ami két újdonsült ismerős között szóba kerülhet. A közben elkészült ételt átnyújtotta, én pedig fizettem. Megkérdeztem, hogy itt lesz-e holnap is, mire ő igennel felelt, majd gyorsan hozzátette, hogy örömmel vár. Hirtelen megcsörrent a mobilom. A szomszédom hívott. Remegő hanggal üvöltötte, hogy lángol a lakásom. Az események hevében csak egy dologra tudtam gondolni: az agyam eldobom, annyira szép mosolya van ennek a csicsókaárus lánynak.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#24228) Vakegérke válasza AusWolf (#24227) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tiszta szerencse, hogy ez csak mese, és nem égett le a lakásod. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24229) AusWolf válasza Vakegérke (#24228) üzenetére


AusWolf
őstag

Mivel nincs saját lakásom, így nehezen tudna leégni. A dolgok pozitív oldala... :D Bár magamat ismerve egy hasonló helyzetben valószínűleg ugyanígy reagálnék. :U

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#24230) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#24221) üzenetére


moonlight115
tag

Jó a sztorid, grat.! :C
Szép a versed és a hátad.....Adtál egy ötletet: vicces lenne, ha minden topiklakó megmutatná teste egy darabkáját ;)

Ha már zene, nekem Rory a No.1

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24231) moonlight115 válasza Jester01 (#24224) üzenetére


moonlight115
tag

Bravó Jester ! :C
Üdv a Galaktikus Pingvinbirodalomban!

Ha szófacsarásban jeleskedsz,
Itt vidám cimborákra lelsz!
Írva vigadunk,
Ez a jelszavunk.
Faragd a szót, ne légy gyáva,
S a gondot hagyd a külvilágra! ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24232) moonlight115 válasza AusWolf (#24227) üzenetére


moonlight115
tag

Auswolfi heep heep hurrá ! :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24233) AusWolf válasza moonlight115 (#24230) üzenetére


AusWolf
őstag

Milyen darabkára gondoltál? Csak nem a kislábujjainkra vagy kíváncsi? :P
Vannak a testemnek érdekes tulajdonságai, de ilyen művészi alkotást, mint Geri Bátyó, nem tudok felmutatni.

Köszönöm a zenét (#24232), kedvemre való. :K
zene + szöveg ;)

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#24234) moonlight115 válasza AusWolf (#24233) üzenetére


moonlight115
tag

A darabka vicc vicc vicc tetszóleges, vicc vicc vicc !
A zenét kösszzzzzzzz :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24235) geprombolo válasza #04441088 (#24213) üzenetére


geprombolo
senior tag

Köszi, szeretem látni, ahogy begerjed az öreg, aztán meg kipurcan! ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#24236) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mai szavak: csúzli, bánya, differenciálmű.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24237) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#24236) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

másik kettő: Beagle (kutyafajta) és sör

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#24238) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#24237) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24239) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#24238) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Aranyos :)

Saját:

:) ilyen is akad ám nálam :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#24240) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

visszatért a kukori :DD

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#24241) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#24240) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem ez a kukorék sokkal jobban tetszik, mint az ideiglenes. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24242) moonlight115 válasza Vakegérke (#24241) üzenetére


moonlight115
tag

Ezt én előbb mondtam neki.... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24243) Vakegérke válasza moonlight115 (#24242) üzenetére


Vakegérke
veterán

Inkább mondj valami stramm történetet a mai szavakkal. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24244) netpeti98


netpeti98
addikt

Találtam egy csúzlit és egy differenciálműt a bányában. De hogy is kerültem én a bányába? Ja megvan beugrottam a Beagle kutyám után. Remélhetőleg jön valaki segíteni. És ahogy ezt kimondtam ott termett egy sörszagú bányász, szaga nem kellemes, de legalább kihozott innen. :D

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#24245) Vakegérke válasza netpeti98 (#24244) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már csak az lenne poén, hogy mit kezdtél a csúzlival, meg a differenciálművel. Mindegy, így is jó. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24246) AusWolf


AusWolf
őstag

Az öreg Barkas recsegve megállt. Sanyi még néhányszor megpróbálta beindítani, majd kénytelen volt heves szitkozódásai közepette belátni, hogy agyonstrapált járműve nem viszi tovább. Kiszállt szemügyre venni a helyzetet. A leharcolt jármű menthetetlen volt. A motor felforrt, a kerekeket csak a vakszerencse tartotta a helyükön, és a differenciálművel is volt valami gubanc, amit Sanyi a sok elfogyasztott sör hatása miatt nem tudott megállapítani. Egyvalamit tudott biztosan. A kanyargós erdei út szélétől sokáig tart hazajutni. Elindult hűséges beagle kutyájával, hátha segítőkész emberekre lel a közelben. Az út kihalt volt, azonban nem sokkal messzebb civilizáció nyomait vélte felfedezni. A hegyoldalban egy feltehetően elhagyott bánya bejárata tátongott. Ha embereket nem is, de szerszámokat, amelyekkel autóját megjavíthatná, esetleg találhat. Elindult hát a bánya mélye felé. Sötét volt, ráadásul a sör eléggé a fejébe szállt már ahhoz, hogy nehézkesen lépkedjen a köves talajon. Különös hangokat kezdett hallani. Először azt gondolta, biztosan hallucinál, azonban kutyája visszhangzó ugatása ezt cáfolni látszott. "Ha legalább egy csúzli lenne nálam...!"

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#24247) Vakegérke válasza AusWolf (#24246) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kedvem lenne tovább olvasni. Jól írsz. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24248) moonlight115


moonlight115
tag

Beagle kutyám neve Csúzli
Őt nem lehet csőbe húzni

Gazdijához olyan hű
Mint Porsche-hoz a differenciálmű.

A párja se bánya
Hanem egy szép törpe kopó

Sört iszik de nem bánom
Akkor is a barátom.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24249) AusWolf válasza moonlight115 (#24248) üzenetére


AusWolf
őstag

Egyszerű, de nagyszerű. :K

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#24250) Vakegérke válasza AusWolf (#24249) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tud a lányka. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.