Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31001) geprombolo válasza Vakegérke (#31000) üzenetére


geprombolo
senior tag

Az biztos. De a csajok is jól nyomják, pici fiam imádja őket. Egészen más dimenzióba teszik át a rockot.
De legyen kívánságod szerint, idegkisimítónak ezt ajánlom. Valami csodálatos!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#31002) moonlight115 válasza Vakegérke (#31000) üzenetére


moonlight115
tag

Szerintem is. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31003) moonlight115 válasza geprombolo (#31001) üzenetére


moonlight115
tag

Nem mondom, hogy nem jó, csak én mindenben jobban szeretem az eredetit.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31004) geprombolo válasza moonlight115 (#31002) üzenetére


geprombolo
senior tag

A lányoknak viszont szép a hajuk. ÉS találtam valami olyat, amit esetleg jobban megfelel nektek, Amúgy minden dalukat végighallgattam már picurral. :D
most jött ide és már nyaggat, hogy néni néni :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#31005) moonlight115 válasza geprombolo (#31004) üzenetére


moonlight115
tag

"néni néni" De édes lehet! Aztán ne csodálkozz, ha majd hárfát kér karácsonyra. 🎶😃 Vagy nénit. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31006) geprombolo


geprombolo
senior tag

Kérni kérhet bármit, nálunk az angyalok pénzért vásárolnak, abból pedig kevés van. Szóval akkor lesz hárfája, ha megütöm a lottóötöst. :O Amúgy szerintem ezek a csajok pont jók egy kozmetikai szalonba háttérzajnak. Aki kellemes zenét akar, megkapja, aki metált, az is. Egyszerre. Sok elégedett, jókedvű kliens. :C :DD
Nénit karácsonyra, szuper 5let! Majd írok nekik.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#31007) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha akusztikus hangszer, akkor ez is megérdemel egy kis figyelmet. Csoda, hogy mit ki lehet hozni egy fa csőből.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31008) geprombolo válasza Vakegérke (#31007) üzenetére


geprombolo
senior tag

Az az érdekes, hogy a didgeridoo testvére, a havasi kürt valahogy nem lett így felkapva. pedig van pár változata Európaszerte. :(

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#31009) moonlight115


moonlight115
tag

,

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31010) moonlight115 válasza moonlight115 (#31009) üzenetére


moonlight115
tag

Tájkép csata után. Az a két levágott fej a bal felső sarokban csak illusztráció!!!😃

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31011) Vakegérke válasza moonlight115 (#31010) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jobbra a tükörben látszik, hogy épp nyiszálják valakinek a nyakát. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31012) moonlight115 válasza Vakegérke (#31011) üzenetére


moonlight115
tag

Nem én voltam! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31013) Vakegérke válasza moonlight115 (#31012) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor te vagy az, aki középen háttal áll... :P

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31014) moonlight115 válasza Vakegérke (#31013) üzenetére


moonlight115
tag

Most lebuktam... ;]

(Ő egy annyira lelkes tanulófiú, hogy szinte haza kell zavarni; jobban szeret bent lenni, mint otthon. :) )

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31015) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#31014) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Akkor tényleg lelkes! :K
Én akkor voltam lelkes, amikor az Öregekkel dolgoztam a csatornás munkákon. Akár főmunkaidőben, akár normál 8 órás munka mellett, de gond nélkül csináltam hónapokig a napi 12-16 órát heti 6 napon keresztül. Szerettem azt a munkát és szerettem velük dolgozni. :K

Most nem vagyok ilyen lelkes. :(

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#31016) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#31015) üzenetére


moonlight115
tag

Az kemény lehetett! De ha jól érzed magad valahol, repül az idő.
Én, amikor sokan vannak bejelentve, legszívesebben megállítanám az órát, nehogy torlódás legyen. Na, ilyenkor szuperszonikusra vált az idő, én meg kapkodhatok. Mint tegnap. Déryné-frizurát kreáltam egy álarcosbálra, ráadásul rövid hajból! :DD
Azt nem szeretem, mikor pl. egy nyugdíjas néni megérkezik félórával előbb, mint ahogy be van írva, aztán ha vár 20 percet a kitűzött időpont után, panaszkodik, hogy már egy órája vár! Közben meg jobb volt neki, mint otthon egyedül. Kapott kávét, dumcsizott, melegben volt...láthatóan jól érezte magát, csak lételeme a panaszkodás. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31017) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#31016) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A nyugdíjas nénik mindenhol panaszkodnak. Sajnos orvoshoz is csak azért járnak, hogy panaszkodjanak, mert sokszor tényleges bajuk az nincs.

Ma a változatosság kedvéért megint voltam dokinál. Megint vacakol a derekam, de szerencsére nem nagyon, viszont elfogyott a gyógyszerem (és nem elgurult! :DDD ). Flector granulátumot szedek ilyenkor, de az vényköteles.
Fölhívtam a dokit, mondta, hogy mivel ma meglepő módon kevesen vannak, meg is vizsgál. Mikor odaértem, pont jött ki egy idősebb nő, de nem várt senki, mehettem is be. Recept már ki is volt állítva. A dokinéni kicsit figuráztatott, hogy lássa, hogyan mozgok, megtapogatott (szigorúan orvosi szempontból) aztán a biztonság kedvéért adott egy szokásos injekciót (algopyrin, voltaren, mideton), megelőzendő az esetleges későbbi rosszabbodást. Talán 5 percet voltam bent, de amikor kijöttem, már ott ült egy öregasszony és szemrehányó tekintettel közölte, hogy: "Már megint annyit kellett várnom!"
Kicsit kiröhögtem. ;]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#31018) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#31017) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én 3 havonta járok dokihoz. Időpontot kapok, mert csak a receptekért megyek. Szinte soha nem kell várnom, mert az az új módi, hogy a rendelés második órájában csak az időre berendelt emberekkel foglalkoznak, kivétel az extra sürgős eset.

Amúgy a fene megette ezt a buta vérnyomást. Érthető, hogy felment, hiszen csőstől jött a baj, úgymint munkahelyi túlterheltség, a feleségem halála, a temetés, és bizony meg kellett tanulni egyedül élni. Ma már nincs gondom, mégse akar normalizálódni. Azzal próbálkozom, hogy elhagyom a gyógyszer szedést. Pár napig, egy hétig rendben is van, de utána magasra szöknek az értékek. Újra elkezdem szedni, nem merem kísérteni a sorsot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31019) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#31018) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Azért jó néhány napig, mert addig még ott van a szervezetedben a gyógyszer, de amint kiürül, máris másznak el az értékek. :K
Sajnos ritka az, hogy a vérnyomásprobléma rendbe jön, hiába nincs már meg az ok, ami kiváltotta.

Apám el tudta hagyni a vérnyomás és a szívgyógyszert is, de ennek valószínűleg az az oka, hogy leszoktattam a dohányzásról és már ő is elektromost szív. Az egyéb gondok nagyjából nála is megszűntek, de az nála sem volt elég, viszont tudtunk változtatni valamin, ami szintén jótékony hatású.

Te viszont nem dohányzol, ha jól emlékszem és gyanítom, hogy a kávét sem iszod literszámra, úgyhogy legfeljebb az segíthet, ha elkezdesz rendszeresen meditálni.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#31020) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#31019) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sajnos dohányzom, elég sok fogy. Kávé már csak reggel, pedig aktív koromban napi 3 volt a kvóta.

Az a helyzet, hogy igyekeztem tájékozódni e-cigi ügyben, de elriasztott a sok izé, mint kazán, meg tekercselés, meg a kiskutya füle tudja. Sokkal egyszerűbb "dugni" a cigit, és olcsóbb, mint a dobozos.

Ami meg a vérnyomást illeti, bízom benne, hogy alább hagyja a kínzásom. Évek alatt lett magas az érték, így nem várhatom, hogy máról holnapra egészséges legyek.

A meditálás nem butaság, ahogy a légzésgyakorlatok sem, csak valahogy nincs hozzá kedvem, pedig időm volna rá.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31021) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#31020) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az elektromos sem feltétlenül bonyolult. Nagyon jó úgynevezett integrált tankok vannak már. Csak annyi a "felújítás" mint egy izzócsere. Régit ki újat be és kész. Az élmény is van olyan jó, mint a komoly, házilag felújítós tankok.
Apám kifejezetten élvezi és még a szívnivalót is maga keveri.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#31022) moonlight115


moonlight115
tag

Nekem van egy titkos módszerem. Akiknek eddig ajánlottam, azoknak bevált, én néhány hete csinálom.
Egyszerű: mondogatni kell magadban (hangosan is lehet, ha az a cél, hogy bolondnak nézzenek!), hogy: szeretem magamat. És ennyi. Nem kell meditálni, nem kell lemenni alfába, csak mondogatni, amikor csak eszedbe jut. Márpedig eszedbe fog jutni, ha már egyszer elkezdted. Ez is egyike a sok rejtélynek, ami a tudatalattival kapcsolatos. Nem kell hinni se benne, csak mondogatni. A tudatalattid elhiszi, és nekilát azon ügyködni, hogy jól érezd magad. Nálam ez határtalan jókedvben nyilvánul meg (na jó, eddig se voltam búval bélelt), minden gondom ellenére. Nem hat rám a stressz, vagyis a distressz, mert jó stressz is van ám. Ha "csak" ennyi a hatása, már megérte, hisz nem kerül se időbe, se pénzbe, se fáradságba, és aki beteg, annak pláne, mivel elindít valamiféle gyógyító folyamatot. Ez biztos.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31023) Vakegérke válasza moonlight115 (#31022) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó trükk, és ha nem is mindennaposan, de élek vele. Két ilyen mondatom is van.
1. Szeretem magam, hiszen ha én nem, akkor ki?
2. Hiába mond rólam bárki bármi rosszat, úgysem hiszem el.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31024) moonlight115 válasza Vakegérke (#31023) üzenetére


moonlight115
tag

Jó.
Meg fogod látni, hogy mindennapossá válik majd. De szerintem jobb, ha maradsz az eredeti kétszavasnál. Ki tudja, hogy reagál a titokzatos tudatalattid a cifrázásra... :D
Egyébként érdekes, hogy a nagyon beteg vendégeimnek, akiknek ajánlottam, kivétel nélkül az volt az első mondatuk: De hát én utálom magam! - így, felkiáltójellel.
Egy jó kedélyű barátnőm pedig: De én szeretem magam! - meg se fordult a fejében az ellenkezője. 😊

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31025) Vakegérke válasza moonlight115 (#31024) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érdekes dolog ez. Ha ragozom egy kicsit, az jut az eszembe, hogy aki még önmagát sem tudja szeretni, az képtelen arra, hogy mást szeressen. Érzelmi sivatag.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31026) moonlight115 válasza Vakegérke (#31025) üzenetére


moonlight115
tag

Szerintem attól még mást szerethet, pl. a gyerekét...
Hoppá, erről jut eszembe: Egy krónikus beteg vendégem, amellett, hogy "de hát én utálom magam", azt is elárulta, hogy ő is szokott mondogatni, mégpedig ezt: "szeretlek Istenem" - pufffff...Ő egyike az ájtatos, templomos (hova lesz a frizura, Valika? - hát vasárnapra, a templomba! 😇), panaszkodósoknak. Még az arca is mindig ilyen szigorú... Én tapintatlan, meggondolatlanul rávágtam: És látod, hova vezetett ez? Beteg vagy! Erre olyan riadt, meglepett képet vágott, hogy rögtön finomítottam kicsit, bár kevés meggyőződéssel... 😊

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31027) Vakegérke válasza moonlight115 (#31026) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, eszembe jutott a nárcizmus, arról meg egy történet.
Mikor katona voltam, az egész laktanyában két csaj volt, polgári alkalmazottak. Mit mondjak, egyik sem volt Miss Isaszeg, és akkor még finoman fogalmaztam. Egyszer róluk szólt a tracsi, hogy meg kéne valamelyiket kütymütyölni, én meg azt találtam mondani, hogy inkább nárcista leszek. Na, ezt befújta valaki a góréknak, így engem berendeltek az ezredparancsnoki irodába. Piros szőnyeg széle, sapka bal kézben a comb mellett, vigyázzállás. Ordítottak a górék, nem tűrnek meg egy nácistát a néphadseregben, megyek a börtönbe. Mikor végre szóhoz jutottam, elmondtam, hogy volt egy Narcissus nevű görög, aki önmagába szeretett, és a nárcisz róla kapta a nevét, és az önimádat jelképe...
Abbamaradt az ordítás. Engem leintettek, befogtam a számat. A górék tanácstalanul néztek egymásra, aztán elkezdtek telefonálgatni, érdeklődtek a görögről, hogy létezett-e. Végre akadt valaki, aki igazolt, megnyugodtak a kedélyek.
Engem azzal bocsájtottak el, hogy ne legyek túl okos, és ne legyek barom. Azt már meg sem mertem kérdezni, hogy melyik a fontosabb. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31028) moonlight115 válasza Vakegérke (#31027) üzenetére


moonlight115
tag

:)) :C :C :C :)) Te nááárcííí! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31029) Vakegérke válasza moonlight115 (#31028) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is szeretlek. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31030) moonlight115 válasza Vakegérke (#31029) üzenetére


moonlight115
tag

Nem ezt kell mondogatni :N :Y nááárciii :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31031) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#31025) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Igazából egyetértek. Az esetek túlnyomó többségében ez tényleg így van.

Ugyanakkor van az a verzió is, aki már annyira szereti önmagát, hogy mást már nem tud, de nem is akar.

A harmadik változat pedig az, aki mindenkiben a jót látja, vagy próbálja látni és az apróságok miatt is képes szeretni őket, viszont önmagában nem lát sok szeretnivalót.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#31032) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#31031) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bár nem tartozik szorosan ide, elmesélek valamit, amit nagyon régen olvastam.

A férfi dolgozni indult. Az eső esett, egy autó belehajtott a járda melletti pocsolyába, és beterítette a sáros trutymóval. Látta ezt az ablakból a felesége, és nagyot nevetett. Ezt viszont a férfi látta, és még aznap elindította a válópert. Indoka az volt, hogy aki kellemetlen helyzetben lévő párját kineveti, az nem szereti.

Hogy igaz-e a történet, nem tudom. Ha valóban így történt, a válópert túlzónak tartom, de igazat adok a férfinak. Nálunk elképzelhetetlen volt, hogy kinevessük egymást. Mi együtt sírtunk, együtt nevettünk. Talán ezt is nevezhetjük a szeretet jelének, nem tudom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31033) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#31032) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Lehet nevetni a másikon, ha vele nevetsz és nem rajta! :K
Ez még akkor is igaz lehet, ha te nevetsz előbb, de ez csak akkor igaz, ha jól ismeritek és megértitek egymást és a nevetéseddel feloldod a másik bosszúságát.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#31034) geprombolo


geprombolo
senior tag

Pici fiam egyik kedvence, minden nap megköveteli. Naagggyonjóóóóóóóó.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#31035) Vakegérke válasza geprombolo (#31034) üzenetére


Vakegérke
veterán

Volt már. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31036) moonlight115 válasza geprombolo (#31034) üzenetére


moonlight115
tag

Picifiamról láthatnánk egy frissen lőtt fotót? :)
Egérke, ide ne írd, hogy vótmá'! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31037) Vakegérke válasza moonlight115 (#31036) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én csak azt szerettem volna jelezni, hogy már korábban is élvezhettük a vonószaggató bácsikat. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31038) moonlight115 válasza Vakegérke (#31037) üzenetére


moonlight115
tag

Mutass újat! 🐧

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31039) Vakegérke válasza moonlight115 (#31038) üzenetére


Vakegérke
veterán

Régi ugyan, de itt még nem volt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31040) moonlight115 válasza Vakegérke (#31039) üzenetére


moonlight115
tag

Szeretem a Heepet. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31041) Vakegérke válasza moonlight115 (#31040) üzenetére


Vakegérke
veterán

Látod, pedálozok a kegyeidért... :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31042) moonlight115 válasza Vakegérke (#31041) üzenetére


moonlight115
tag

:C Kegy, megérett a meggy. 😊

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31043) moonlight115 válasza moonlight115 (#31042) üzenetére


moonlight115
tag

Kizárólag fülessel, és a hangerővel se kell takarékoskodni: [link]

Egérke, boldog névnapot neked! :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31044) Vakegérke válasza moonlight115 (#31043) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm szépen. :)

Lyó a mlyúzik. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31045) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#31044) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nagyon utólag is boldogat! :K

Nekem mázlim van, mert Geri Bátyó nap nincs a naptárban! :DDD

Amúgy meg kellemes és hosszú tavaszt mindenkinek! :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#31046) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#31045) üzenetére


moonlight115
tag

Úgyis tudjuk, hogy Gerzson vagy! ;]
Boldog nyuszit nektek, pingvinek! :DD

Előre szólok, engem április 18-án kell felköszönteni❕☺ :DDD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31047) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#31046) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

:P Nem!

Andrea vagy? Legalább ezt is tudjuk! :K (Nem kellett rákeresnem, az exem is Andrea)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#31048) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#31047) üzenetére


moonlight115
tag

De de, Gerzson bátyó! :DDD :)) ;]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31049) Mahrenburg válasza moonlight115 (#31046) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#31050) moonlight115 válasza Mahrenburg (#31049) üzenetére


moonlight115
tag

De jó, kaptunk nyuszit, köszi 😊
Neked is legyen kellemes! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.