Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24901) AusWolf válasza moonlight115 (#24900) üzenetére


AusWolf
őstag

Gimiben volt egy kanadai származású angol nyelvi civilizáció tanárom. Őt alig lehetett érteni, mert zártan beszélt, és mindig elharapta a mondat végét. Azt hittem, ez általános kanadai vonás.
Nem vagyok egy kimondott TV-rajongó (sőt!), de ha már sorozatok, akkor számomra a Kaliforgia (Californication) az első számú és legjobb. :K

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#24902) moonlight115 válasza AusWolf (#24901) üzenetére


moonlight115
tag

DVD-n kell nézni....
Én már beszéltem kanadaiakkal, minden szavukat megértettem, de biztos ők sem egyformák.
A Californication-ból talán 1 részt láttam, nem rossz.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24903) old rocker


old rocker
veterán

Mi van, kispolgárok, senki sem dicséri a kis fülledt erotikás történetem?

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#24904) Vakegérke válasza old rocker (#24903) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még nem jutottam szóhoz a sokktól... ;)

Lágy erotika, tetszik. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24905) moonlight115 válasza old rocker (#24903) üzenetére


moonlight115
tag

Elmentek a vasbánoshoz.... :D
De de, én dicsérem, beindul tőle a fantázia, szinte érzem a körömlakk bódító illatát, a fuvola hangjának játékos trilláit hallom, és már a lakk is megszáradt ujjacskáimon... :D .

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24906) old rocker


old rocker
veterán

viszem a fuvolát

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#24907) moonlight115 válasza old rocker (#24906) üzenetére


moonlight115
tag

LOL! Majd megpróbálok előcsalogatni belőle valami szépet, élvezeteset... :))
Zongorán is játszottam...

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24908) old rocker válasza moonlight115 (#24907) üzenetére


old rocker
veterán

ööö talán a fehér karácsonyt, ha kérnem szabad...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#24909) moonlight115 válasza old rocker (#24908) üzenetére


moonlight115
tag

tessék, itt van :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24910) old rocker válasza moonlight115 (#24909) üzenetére


old rocker
veterán

ez nem oboa... vagy furulya ... vagy fuvola... mindig keverem ezeket a szív... fújós hangszereket

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#24911) moonlight115 válasza old rocker (#24910) üzenetére


moonlight115
tag

Pedig egyszerű: mindegyik merev, és fújni kell.... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24912) Vakegérke válasza moonlight115 (#24911) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van ám szívós-fújós hangszer is. Igaz, az szögletes, de a merevségével nincs baj. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24913) old rocker válasza moonlight115 (#24911) üzenetére


old rocker
veterán

az én fuvolám olyan, mint a szájharmónikám: időnként szívni kell

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#24914) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Közben játszunk is, mondok három szót: szilánk, májkrém, oson.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24915) moonlight115 válasza Vakegérke (#24914) üzenetére


moonlight115
tag

varázspálca, üveggyöngy

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24916) old rocker válasza Vakegérke (#24914) üzenetére


old rocker
veterán

és az értékelés???? Majd legközelebb leírom nektek a Szép asszonyok egy gazdag házban-t ... vagy Warrenné mesterségét.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#24917) moonlight115 válasza old rocker (#24916) üzenetére


moonlight115
tag

Azokban is van furulya? :)
Az értékelés gepromboló dolga, ő az uralkodó

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24918) moonlight115


moonlight115
tag

szóval mindenkinek van valami merev szívni-fújni valója. LOL! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24919) old rocker


old rocker
veterán

Egérke oson
májkrém szag-nyomon.
Varázspálca segít
kedvesem nyakára
szilánkból üveggyöngyöt
csal varázsa.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#24920) moonlight115 válasza old rocker (#24919) üzenetére


moonlight115
tag

Ez jóóóóó! :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24921) Vakegérke válasza old rocker (#24919) üzenetére


Vakegérke
veterán

:C

Tudod mi jutott erről eszembe?
Szavak mágusa.
Hogy miért, azt nem tudom, csak egyszerűen bekattant.

Idáig ez a legrövidebb, mégis nyerő, és verses megoldás. Gratula. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24922) moonlight115 válasza Vakegérke (#24921) üzenetére


moonlight115
tag

ez lehetne egy új rang......

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24923) AusWolf válasza old rocker (#24903) üzenetére


AusWolf
őstag

Én a történet végére tartogatom az elismerő szavakat. ;)
Bár meg kell hagyni, a combok közé tévedő ujjak kellemes érzéseket indítanak útjukra. :U

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#24924) Vakegérke válasza moonlight115 (#24922) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én támogatnám tiszta szívből. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24925) AusWolf válasza AusWolf (#24821) üzenetére


AusWolf
őstag

Az ajtó csapódása szilánkként hatolt Sanyi agyába. Egyedül maradt a hatalmas házban. Egy hirtelen gondolat hatására előkereste mobiltelefonját a nappaliban heverő nadrágja zsebéből, majd egy kis további italozás reményében barátja, Lajos számát hívta. Kicsengett, de nem vette fel. Délelőtt tíz óra is elmúlhatott már, Lajos ilyenkor minden bizonnyal dolgozik. Sanyi dühében bevágta a telefont a sarokba. Rájött, hogy szabadnapját egyedül kell töltenie. Körülnézett a szobában. Tisztuló fejének köszönhetően egyre világosabban látta, milyen rendetlenséget hagyott maga után. Legjobban mégsem ez bántotta, hanem a csalódás, amit feleségének, Annának okozott. Az italozás régóta bevett szokása és szenvedélye volt, ami miatt korábban is sokat veszekedtek, de most először úgy érezte, felesége nem iyen férjet érdemel. Elhatározta, hogy egyetlen varázspálcasuhintással rendet rak a lakásban és a saját fejében is. Elkezdett haditervet kovácsolni felesége újbóli meghódításához. Tudta, hogy a szokásos májkrémes kenyér vacsora nem lesz elegendő. Virágok kellenek, sok. És üveggyöngy. Anna ugyanis köztudottan szerette a csillogó dolgokat, és az eltúlzott díszítést a házban. Magára kapta hát Sanyi a ruháit, majd kiosont a házból megvenni a kellékeket.

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#24926) moonlight115 válasza AusWolf (#24925) üzenetére


moonlight115
tag

" Elkezdett haditervet kovácsolni felesége újbóli meghódításához"
Óóóó, majd itt jön képbe a franciaágy...... ;) :C

Szilágyi Áron olimpiai bajnok ! :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24927) AusWolf válasza moonlight115 (#24926) üzenetére


AusWolf
őstag

Úúúúgy bizony!!! :K Mindjárt megírom azt a részt is, mert lendületben vagyok.

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#24928) netpeti98


netpeti98
addikt

Na akkor folyt. köv.:

Miután felestem éreztem fáj a tenyerem hát persze beleállít egy szilánk csodálatos, most nincs más hátra megnézni min buktam ez bizony egy üveggyöngy, a gyöngyöt mérgemben földhöz csaptam, hirtelen egy varázspálcává változott. Tovább kellett osonom, mert a görkorcsolya kereke az incidens során eltörött. Osontam, osontam mikor összetalálkoztam a vámpírral, aki ép májkrémet habzsolt.

Folyt. köv, megkérném a topiklakókat hogy holnap is legyenek szavak hogy még befejezhessem hóvége előtt. ;)

Üdv netpeti98

(#24929) moonlight115 válasza netpeti98 (#24928) üzenetére


moonlight115
tag

körömlakk, franciaágy, fuvola, lepedő, nyögdécselés az előző 5 szó :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24930) netpeti98 válasza moonlight115 (#24929) üzenetére


netpeti98
addikt

:R
Holnap megírom, de ma már legyen egy kis hatásszünet! ;]

Üdv netpeti98

(#24931) old rocker válasza AusWolf (#24923) üzenetére


old rocker
veterán

én csak hülyéskedtem. Én outsider vagyok, nem akarok versenyezni, játszani, csak időnként írok, viccelek, kötekedek egy kicsit.. ennyi.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#24932) AusWolf válasza AusWolf (#24925) üzenetére


AusWolf
őstag

Sanyi végül egy csokor virággal, és egy gyűrűvel tért haza, amire a nemrég kapott jutalmának egészét elköltötte. Nem maradt már sok ideje Anna érkezéséig, így a gyűrűt a pipereasztalra tette, a körömlakk mellé. A virágot az előszobában hagyta egy cédulával, melyre girbegurba betűivel azt írta: "Ne haragudj." A lakás kitakarítása után főzni kezdett. Habár a konyhaművészet nem tartozott az erényei közé, egy túrós csuszát azért még össze tudott dobni. Ahogy sejtette, Anna rögtön azután lépett be az ajtón, miután a gőzölgő ételt kiszedte két tányérba. Kirohant az előszobába üdvözölni feleségét.
Az asszony fáradt tekintete a cipője levétele közben a virágra, majd Sanyira tévedt.
- Az utóbbi időben hatalmas barom voltam - kezdett bele Sanyi a jól begyakorolt monológjába. - Kérlek, ne haragudj!

Figyelem! A továbbolvasás 18 éven aluliaknak nem ajánlott!

Anna szemében a meglepettség és a remény könnye csillogott. Nem is kellett több neki, egyből a férjének esett. Ajkaik vadul csüggtek egymáson, miközben Anna egyetlen zipzár lerántásával, és Sanyi segítő kezeivel megszabadult szűk kosztümétől. Az asszony egy játékos lökéssel eltávolította magától férjét, majd arcán sokat sejttető mosollyal a hálószoba felé szaladt. Derékig érő haja finoman hullámzott háta lágy vonalain. Sanyi újra érezte magában az égető érzést: ha létezik tökéletesség a világon, az csak Anna lehet. Követte hát a hálószobába. Mire odaért, addigra az asszony már elnyúlva hevert a franciaágyon. Nem is kellett neki több, fölé hajolt, majd ismét csókolni kezdték egymást. Anna elkezdte kigombolni Sanyi ingét, miközben ő lágyan végigsimította felesége testét. A formás, kerek mellek és az érezhetően nedves bugyi tapintása tovább növelték Sanyi érzetét, hogy nadrágjában fuvolát hordoz. Gyorsan meg is szabadította magát a még rajta lévő ruhaneműktől, majd folytatta a megkezdett munkát. Ajkaival egyre lejjebb vándorolt a nő testén, aki finom nyögdécseléssel jutalmazta férje tevékenységét. Mire elhagyta a nő hasát, és délebbre vette az irányt, addigra már mindkettejükről lekerült az összes ruha. Sanyi az asszony csinos combjait simítva, és a köztük lévő ellenállhatatlanul hívogató területet kényeztetve érezte, hogy minden készen áll arra, hogy egy fokkal továbbvigye az eseményeket. Ezzel láthatóan Anna is egyetértett, úgyanis egy határozott rántással magához húzta a férfit, tovább gyűrve ezzel a testnedvektől átázott lepedőt. Egyre gyorsuló ritmikus mozgásukkal házas életük eddigi legboldogabb pillanatait hozták el egymásnak. Tüzüket a remény éltette. A remény, hogy talán lehet még minden olyan, mint régen. Vagy ha olyan nem is, de legalább ez az éjszaka az övék volt. Csak az övék.

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#24933) moonlight115 válasza AusWolf (#24932) üzenetére


moonlight115
tag

Hűűűű, ez igen! :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24934) Vakegérke


Vakegérke
veterán

netpeti98 kedvéért (is) újabb három szó: zsenge, pedál, csinnadratta.

AusWolf: Fogadd elismerésem. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24935) AusWolf válasza moonlight115 (#24933) üzenetére


AusWolf
őstag

Remélem, nem csak saját magamnál sikerült elérnem a kívánt hatást. :P

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#24936) AusWolf válasza Vakegérke (#24934) üzenetére


AusWolf
őstag

Még kettő: habozik, személyes.

Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#24937) old rocker válasza AusWolf (#24935) üzenetére


old rocker
veterán

nem, én kéccer is elélveztem...:-)

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#24938) moonlight115


moonlight115
tag

Van nekem egy varázsfuvolám
Megcsodálja minden széplány

S ha érzéki nyögdécselések közepette
A franciaágy lepedőjét összegyűrve

Játszanak a hangszeremen
Meredt szemekkel figyelem

A körömlakkos ujjacskákat
Amint ügyesen fel-le járnak

S ha a széplány jól dolgozik
Csodafuvolám karddá változik

Mit bedugok a hüvelyébe
Ott talál majd pihenőre

Míg újra elő nem veszem
Ha egy széplány kéri kedvesen.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24939) Vakegérke válasza moonlight115 (#24938) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt az erotikus mindenét... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24940) AusWolf válasza moonlight115 (#24938) üzenetére


AusWolf
őstag

Látom, megihlettelek. Csak így tovább! :P
Ebből a versből kitűnő személyes himnusz lenne. :U

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#24941) moonlight115 válasza Vakegérke (#24939) üzenetére


moonlight115
tag

Nem is erotikus. Fuvoláról és kardról szól. Mi ebben az erotika? :D

Wolfi személyes himnusz? Kardod van vagy fuvolád? :P

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24942) Vakegérke válasza moonlight115 (#24941) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kard, meg a tokja.
Ugyanígy erotikus egy csavar, ha rátekerjük az ellendarabot. Nem véletlen nevezik anyának. Befogadó, míg a csavar a hódító. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24943) moonlight115 válasza Vakegérke (#24942) üzenetére


moonlight115
tag

Azt a csavaros észjárásodat ! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24944) Vakegérke válasza moonlight115 (#24943) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak szerepjáték.
Próbáld meg beleképzelni magad élettelen tárgyakba. Éld át az érzést, és emberi ésszel kövesd.
Nem véletlen, hogy az anya "sikkant", amikor beletekerik a száraz csavart...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24945) AusWolf válasza moonlight115 (#24941) üzenetére


AusWolf
őstag

Kard? Ugyan! Egy óriási pallos, amely elképesztő erővel fúródik az ellenségbe. :P Csak tokom nincs hozzá (még).

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#24946) Vakegérke válasza AusWolf (#24945) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ápolgasd, kenegesd, fenjed, mert különben berozsdásodik. :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24947) AusWolf válasza Vakegérke (#24946) üzenetére


AusWolf
őstag

Bölcs tanács, mester. :R

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#24948) moonlight115 válasza Vakegérke (#24944) üzenetére


moonlight115
tag

Jó, megpróbálom átélni az érzést..... :)) télleg, sikkantani is kell?????

Wolfi asztaaaaaa ... egy óóóriási pallos! Hűűűűűűű..! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24949) AusWolf válasza moonlight115 (#24948) üzenetére


AusWolf
őstag

Ki tudja... egyesek szerint fokozza az élményt. :U

Bizony. Nagyon veszélyes fegyver. ;) Életek kioltására ideális, de én inkább teremteni szeretek vele. :P Hátránya, ahogy Vakegérke is említette, hogy hüvely nélkül bizony berozsdál. :U

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#24950) Vakegérke válasza moonlight115 (#24948) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kell? Muszáj. De csak ha száraz csavaranyának képzeled magad.
Ha van kenőanyag, akkor nincs rá ok. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.