Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23051) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

:DD : Éppen vigyorogva sétáltam az utcán.
:DDD : De összefutottam egy csajjal, akit velem csalt a pasija, bevallottam neki, és megütött.
:(( : Ez a nézés örökre az emlékeim közt fog maradni.
:O : Nagyon fáj a fogam, és sírtam a fogorvosnál, de kielégitettem.
;) : De ez a mi titkunk marad ugye?
:C : Összejöttem a fogdokival, leszarja hogy 50 éves vagyok és van már 3 gyerekem.

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23052) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#23050) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meglestem, megszólaltam. Nem töltelék, udvariasság, komolyan gondoltam. :)

Szerk: Jó az elemzés. :K
Ha akad még, ne tartsd magadban. :N

Szerk 2: Igen, átmentél a házi vizsgán. ;)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23053) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#23052) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Vááálasz is meeeent! :)

Nade kiálltam a próbát? :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23054) geprombolo válasza Earl_Muttley (#23053) üzenetére


geprombolo
senior tag

nem is tudtam, hogy 50 éves nő vagy 3 gyerekkel! ;] :P
Na, akkor mehet a következő lépés, ha van kedved, mesélj valamit ennek értelmében!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23055) Vakegérke válasza geprombolo (#23054) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jogos a kérés, csak félek, hogy elriasztjuk vele épp most beilleszkedett társunkat.
Habár igazad van. Mesélni ő is tud, és ha 50 éves( :D ), van is miről. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23056) geprombolo


geprombolo
senior tag

Múlt havi játékunk győztese Vasegér 6 ponttal, második netpeti98 5 ponttal, harmadik Geri bátyó 4-gyel. Gratulálok mindenkinek, aki megerőltette agytekervényeit és velünk játszott! :C
Ehavi játékunk meg jól áll, Vasegér 2 ponttal vezet, de itt a kihívó, legújabb cimbink, anevemearl, aki reményeink szerint majd jól megszorongatja egerünk virtuális torkát! :DDD
A mindenkori állás itt tekinthető meg.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23057) Vakegérke válasza geprombolo (#23056) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak (hogy stílusos legyek,) levesbe került hajszállal előztem meg netpeti98 versenytársamat. Nem volt könnyű legyőzni, sokszorosan értékes az első helyezés.

Nos, a mostani játék az én lételemem. Majd visszafogom magam, hogy másnak is legyen esélye.
Vagy lehet, hogy félnek a kihívástól nemes játékostársaim? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23058) netpeti98 válasza Vakegérke (#23057) üzenetére


netpeti98
addikt

Gratulálok! :C

Üdv netpeti98

(#23059) Vakegérke válasza netpeti98 (#23058) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi!
Nemes, szinte legyőzhetetlen ellenfelem voltál. :K

Mesélni nem akarsz?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23060) netpeti98 válasza Vakegérke (#23059) üzenetére


netpeti98
addikt

Majd fogok azt is csak kicsit össze kell szedni hozzá a gondolataimat hogy visszaemlékezzek! :K

Üdv netpeti98

(#23061) Vakegérke válasza netpeti98 (#23060) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meséről van szó. Tehát lehet a fantázia szüleménye is a történet. Vagy egy fura álom.
Húzz bele, mert kajakra legyőzlek! ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23062) geprombolo válasza Vakegérke (#23061) üzenetére


geprombolo
senior tag

Mondjuk többet ér a valós történet, kitalálni bárki tud, ha adott a téma. Maradjunk a megtörtént dolgoknál, olyan ember nincs, aki bezárt szobában nőtt fel és soha semmi érdekeset nem tapasztalt. :N

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23063) Shallamea


Shallamea
újonc

Hello mindenkinek! Szégyenlem magam, hogy az előző játékban nem vettem részt, holott hatalmas ötletek voltak és biztos én is képes lettem volna néhány "klassz" fogyókúrás receptet kitalálni. :DDD
Mindegy, azért jókat röhögtem az ötleteiteken és nemsokára mesélni is fogok nektek. :D (Amint anyu visszaenged majd a géphez, mert most ő fog egy kicsit ügyködni.)
Addig is cuppantalak benneteket. :D

[ Szerkesztve ]

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#23064) Vakegérke válasza Shallamea (#23063) üzenetére


Vakegérke
veterán

Őszinte szeretettel várunk. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23065) geprombolo


geprombolo
senior tag

Sok évvel ezelőtt Bukarestben jártam asszonykámmal (talán még nem is volt asszony), barátokkal sétáltunk az utcán, amikor megláttam, hogy az utca túloldalán a buszmegálló előtt lévő vízelvezető csatornából termetes patkány mászik elő. Szóltam páromnak, hogy lássa, mekkora lények élnek alattunk... Ezzel a dolog nem ért véget, mert a megállóban többek között állt egy szűk szoknyában lévő ötvenes hölgy, jó vastag lábakkal. Patkányunk azt gondolhatta, hogy az őszi hűvös szél elől felmenekül a fentebb említett tisztes "oszlopok" egyikén. Meg is tette, de az oszlop elkezdett hirtelen le-fel és minden irányban járni, közben a hölgy sikított, ahogy a torkán kifért. Persze a körülötte állók nem tudták, hogy mi okozza a kitörést, értetlenül néztek rá. Patkányunk tisztességgel kapaszkodott és úgy döntött, hogy feljebb mászik, hátha nagyobb nyugta lesz. Valahogy sikerült keresztülbújjon a szoknya dereka alatt, mire a nő hula-hula táncosokat megszégyenítő mozgásba kezdett, míg végül szegény rémült állatunk sikerült a hölgy felöltőjének ujjába bújjon. Addigra a bámészkodók felfogták, hogy mi a szőr, így egy nagy lélekjelenléttel megáldott úr segített a nőnek levetni a felöltőt és az leesett a földre. Vakegérke távoli rokona halálra rémülten kifutott a ruhaneműből és elbújt ott, ahonnan fél perce előbukkant.
Párom az utca innenső oldalán fuldokolt a nevetéstől... :)) :)) :))
Shallamea: szívünk a tiéd!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23066) netpeti98 válasza geprombolo (#23065) üzenetére


netpeti98
addikt

Nem lehetett semmi :))

Patkányról jut eszembe:

:DDD

Szerk: nem mozog a gif kép mindjárt megoldom :)

Szerk2: most már jónak kell lennie

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#23067) Vakegérke válasza geprombolo (#23065) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szegényke csak melegedni akart. :)

netpeti98: Ez nagyon jó! :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23068) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Rövid sztorit akartok? Megkapjátok.

Egyszer megkérdeztem Édesanyámat hogy régi időkben is a maihoz hasonló volt-e a morál a BKV járgányain. Erre két esetet emlegetett fel.

- A kaktuszos néni. Nevéhez méltóan kaktusszal járkált, és aki nem engedett utat, annak igen csak beleállította a hátsó felébe. Kellemetlen élmény lehetett.

A másik alany se a fiatal korosztályhoz tartozik, de szeret a saját stílusukkal interaktálni velük. 80-as évek eleje, akkor jött be ez a nagy káromkodós, rapperkedős style. Ugye minden második szavuk b+ és társai. Nénike megunja, jó fenhangon. Bazmeg jeleznétek nekem? Állítólag a suhancok csak pislogtak mint hal a szatyorban.

De legyen egy sokkal frissebb sztori is.

Biológia tanárnőm a korai 40-esek közé tartozik, egy nagyon jó stílussal és humorral megáldott nő. Helyes táplálkozás, rostokról illetve azok hiányáról beszélt. Hogy jobban megértethesse velünk ezzel a mondattal dobta fel, az álmos csütörtöki napunkat. "Nem kell rostot enni gyerekek, de majd nem én fog szenvedni a klotyón a Budha-szobrokkal." Erre az egész osztályból kitört a röhögés. Aztán a magyar kajáról kezdett ilyen jó parasztos hanglejtéssel beszélni. "Öt kiló gáluska, két gyesnó, tele Erőspistivel, 5karéj fehér kenyír" és ekkor szakadt el nálam a cérna. Negyed óráig fuldokolva, sírva röhögtem.
Azóta a kedves tanárnő ezt kihasználta. Beszélenm kellett a rostokról... A folytatás innentől magától értetődik.

Tudom nem lett valami nagy szám :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23069) geprombolo válasza Vakegérke (#23067) üzenetére


geprombolo
senior tag

Az augusztus végéhez képest rendesen novemberi hideg szél fújt, persze, hogy fázott! :DDD
anevemearl: méghogy nem jó! nekem tetszett!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23070) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#23068) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pazarolsz, pazarolsz?
Ebből három mese is kikerekedhetett volna, ha (főleg az elsőt) bővebb lére ereszted. :K

Nagy szám, vagy sem, nekem is tetszett. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23071) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#23070) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ezt a kettőt tényleg csak anyum szavai által tudom idézni, de a harmadik friss ropogós sztori :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23072) Earl_Muttley válasza geprombolo (#23054) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Node node.

Nő műtét után lennék :D
-14 vagyok nem 50.

Gyereknek meg itt vagyok én magam :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23073) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#23072) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem ismerlek személyesen, de büszke lennék, ha ilyen fiam lenne.
Unokát már nem is mertem mondani, mert akkor azt hangsúlyoznám, hogy vén trotty vagyok. :B

- o -

Nos, akkor hadd jöjjön egy abszolút friss mese.

Lencsefőzeléket csinálok, mert úri passzióm úgy tartja, és mert megkívántam.
Az egy dolog, hogy a főzelékeket be kell rántani, csak mivel lusta vagyok, másként oldom meg a dolgot.
Ez az első ilyen irányú kísérletem.
Először is az apróra vágott hagymát megpároltam a zsírban, aztán belenyomtam a lisztet, és halványsárgára pirítottam. A fazekat félrehúztam a lángról, pirospaprika bele, elkevertem, egy bögre hideg vízzel felöntöttem, eldogoztam.
Idáig jó, tetszett az eredmény.
Visszatettem a lángra a fazekat, beleöntöttem a megmosott lencsét, fakanállal jól feldúltam a kaja lelkiállapotát. Hozzátettem a kétujjnyi füstölt szalonnát, egy szál apró kockára vágott házikolbászt, meg egy jó maréknyi apróra vágott császárszalonnát, babérlevelet, két elmorzsolt macskapöcsűt, meg találomra ételízesítőt. Volt lefagyasztott csontlé, hadd szóljon, beleraktam. Öntöttem hozzá még vizet, mert túl sűrű lett volna.
Most szép csöndesen rotyog a kaja. Az illata rendben, az íze sem rossz, habár csak a levet kóstoltam, a lencse még kemény.
Még nem tudom mi lesz, hogy sikerül, de hogy mesés, az biztos. Vagy azért, mert újításom mesébe illő, vagy azért, mert mesébe illő kitartással csak azért is meg fogom enni kulináris alkotásomat.
A mesének akkor lesz vége, legalábbis számomra, amikor kiderül, hogy érdemes volt újítanom főzőcske ügyben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23074) netpeti98


netpeti98
addikt

Akkor ugye nincs minimum hogy mennyinek kell lenni egy történetnek? :)
Olyan 3-5 sor elég? Nekem most ilyen rövidebb sztorik jutnak az eszembe, persze lehet hogyha neki ülök lesz hosszabb is. :K

Üdv netpeti98

(#23075) Shallamea


Shallamea
újonc

Nna, itt vagyok. :D Hosszabb sztorik egyenlőre nem jutnak eszembe, na de asszem ez is elég lesz, így estére:

Kicsi koromban volt egy Rexi nevű németjuhász kutyánk.(Ezt csak azért írtam ki, hogy értsétek majd a poént. :) )
Egyik nap én épp játszottam a nappaliban, anyu meg az egyik bátyámmal a dinoszauruszokról beszélgetett, amit én játék közben fél füllel hallgattam. Szóba került mindenféle dínó, így a Tirannoszaurusz Rex is, amire én felkaptam a fejem és megkérdeztem:
- Dinoszaurusz Rexi? :DDD

geprombolo: :B

[ Szerkesztve ]

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#23076) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#23073) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Köszi :R

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23077) geprombolo válasza Shallamea (#23075) üzenetére


geprombolo
senior tag

Dinoszaurusz Rexi! Tetszik! Gyorsan el is képzeltem magamnak. :C
Persze, hogy elég egy ilyen sztori! A Vasegéré viszont nem tudom eldönteni, hogy történet-e, vagy recept... :F

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23078) Vakegérke válasza geprombolo (#23077) üzenetére


Vakegérke
veterán

Inkább recept lustáknak. :K
Nem mondom, hogy nem lett jó a kaja, de egy kicsit fura az íze.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23079) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Dikházzuk mán, he! Sukár anevemearl barátunk szenyor tag lett!

Gratula! :DD :DDD :(( :O ;) :C

Apropó, melyik topicban léptél előre? Ha itt, akkor él a hagyomány. Jó néhányan itt lettünk "súlyosabbak". :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23080) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#23079) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Há dikk!

Noshát. Itt is, a posztjaimnál is, de a löketet az egyik apróhírdetésemhez írt válasz adta :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23081) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

:L

lol nincs is ilyen smile... :D

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23082) geprombolo válasza Earl_Muttley (#23081) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nincs bizony! Kinézete alapján valami kiábrándult szmájli lehetne, esetleg emós. :DDD De minket nem érdekel, szórakozunk és passz. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23083) Shallamea válasza geprombolo (#23082) üzenetére


Shallamea
újonc

Nekem inkább nyálcsorgatósnak tűnik. :D
Ebből is látszik, hogy nem vagyunk egyformák...De ez így jó! :K

#23077Elképzelted? Lol, még én sem jutottam odáig! :DDD

[ Szerkesztve ]

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#23084) geprombolo válasza Shallamea (#23083) üzenetére


geprombolo
senior tag

Most hogy mondod: tényleg lehetne nyálcsorgatós is! :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23085) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Következő challenge mi lesz?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23086) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#23085) üzenetére


Vakegérke
veterán

De kis kíváncsi vagy. Egyelőre mesélj, és próbáld megnyerni ezt a játékot. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23087) Shallamea


Shallamea
újonc

Helló mindenkinek! Most egy kis ideig max csak olvasás szinten leszek, mert ebből:

Ezt:

csináltam és még nincs kész. Plusz valami klassz kis animációt akarok majd kihozni belőle. :DDD
Rajzpad nélkül, Paint-tel ez elég nehéz és sok-sok időt igényel.

De azért puszilok mindenkit és remélem, sok mesét olvashatok majd! :D

Szerk.: Majd ha kész lesz, megmutatom, hogy sikerült. :D

[ Szerkesztve ]

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#23088) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#23086) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Na, kértek még? :) Itthon vagyok, mesélhetek :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23089) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#23088) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tapsra ne várj, úgyse hallanád. Mesélj. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23090) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#23089) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

oké, kicsit később, legyetek türelemmel :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23091) geprombolo válasza Earl_Muttley (#23090) üzenetére


geprombolo
senior tag

Türelem? Hát persze, az nálam a legkevesebb! ;] :P
Várjuk a mesét! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23092) talmida


talmida
Közösségépítő

Majd egyszer én is jövök :B , de most szusszanásnyi időm sincs. :o

IN GOD WE TRUST!

(#23093) Vakegérke válasza geprombolo (#23091) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kitöltöm én a várakozást. :K

No, eljött az ideje, eljegyeztük egymást Marikámmal. Nem volt nagy hepáré, mert az anyja a szememet is kiszedte volna, ha rajta múlik. Megvettük a gyűrűket...
Tiszta röhej volt. Már nem tudom hol jártunk, amikor úgy döntöttünk, hogy itt az ideje. Bementünk az ékszerboltba, ahol az én ujjamra azonnal akadt gyűrű, Marikámnak viszont olyan vékony, mondhatnám kecses ujjai voltak, hogy az ő méretében nem volt. Napokig jártuk a várost, a helyzet ugyanaz. Végül hol találtunk egy pár gyűrűt? A lakásuktól 5 percnyire lévő ékszerboltban...
Szóval megvettük, vagyis vettem, 1.492 Forint volt a pár. Az övé belefért az enyémbe. Volt a vékony, a széles, mi közepest vettünk.
Tehát megvoltak a gyűrűk, és minden ceremóniát mellőzve felhúztuk egymás ujjára. Egy csókkal megpecsételtük összetartozásunkat, és kész.
Hú, volt ám balhé, amikor leendő anyósom kiszúrta a gyűrűt. Marikám provokatívan úgy tartotta a kezét, hogy csak a vak nem vette volna észre. Mit képzelünk mi, meg minden ilyen. Marikám félt megszólalni, én viszont azt mondtam, hogy másfél év után úgy döntöttünk, hogy a világ előtt is összetartozunk. Jött a duma, hogy meg kell adni a módját, lánykérés, meg minden. Kérdésemre, hogy hozzám adná-e a lányát, ha kérem, rövid volt a válasz: nem. Na, hát ezért nincs lánykérés, mondtam én, aztán hagytam, hadd puffogjon.
No, az érdekesség most jön.
Friss volt az élmény, friss volt az érzés, hogy karikagyűrű van az ujjamon. Forgattam balra, forgattam jobbra, élveztem a dolgot.
Rákoshegyen laktam albérletben, és mivel volt időm, bementem a Madách moziba, amely már nem létezik. Vettem egy jegyet, és beültem a nézőtérre. Jó kis film volt, de hogy mi, arra már nem emlékszem.
Forgattam a gyűrűt az ujjamon, aztán egyszer szerelmünk záloga önállósította magát, és leugrott az ujjamról. Tinnng, tinnng, tinnng, pattogva eliramodott valamerre. Azonnal kicsordult a könnyem, bár nem sírtam. Hogy kapom vissza? Visszaadják egyáltalán? Különben is, a csengő pattogás után már nem lesz hangja, ha gurul, és a fene se tudja, hogy hol áll meg.
Csoda történt. A gyűrű megcsillant a sötét padlón, és miután kifickándozta magát, lábaim közé gurult, és eldőlt. Felkaptam, visszahúztam az ujjamra, és ökölbe szorított kézzel adtam hálát Istennek.
Jel volt, beigazolódott. Nem tudta kapcsolatunkat semmi elszakítani, csak a halál.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23094) geprombolo válasza Vakegérke (#23093) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ritka az ilyen szép történet, még akkor is, ha a vége hamarabb jön el, mint azt az ember szeretné. A Sors (vagy Isten, kinek hogy tetszik) ennyit adott a párodnak, de legalább jó sok emléked van vele. :K Elélhetsz vele egészen... életed végéig. :D Képzeld, vannak olyan peches emberek, akik ha tehetnék, kiradíroznák "életük párját" még az élők közül is, nem hogy a fejükből... :(((
Fel a fejjel, Marika nagyon örül odafent, hogy szeretettel gondolsz rá és vár rád, hogy végre örökre egymáséi lehessetek, amint azt megígértétek egymásnak anno... :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23095) Vakegérke válasza geprombolo (#23094) üzenetére


Vakegérke
veterán

Talán egy újabb mese... Vagy mégsem?

Volt egy nagyon eleven álmom nemsokkal a halála után.
Mentem be hozzá a kórházba, lógtak belőle a csövek, és még ő vigasztalt engem.
Váltott az álom, a kórház udvarán voltam, és bámultam egy hatalmas mosóberendezést. Hogy mit mosott, nem tudom, talán a szennyest, akár ruhát, vagy átvitt értelemben.
Egyszer csak szólt egy fehér köpenyes, de nem volt egyedül, nővérke is volt vele. Itt írjam alá, ha egyetértek, a feleségem már aláírta.
Fogalmam sincs, mit írtam alá. Az avatottak szerint azt, hogy majd egyszer újra egymáshoz kötjük az életünket. A mosóberendezés pedig azt jelképezi, hogy nem lesz múltunk, csak jövőnk.
Úgy legyen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23096) geprombolo válasza Vakegérke (#23095) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szerintem angyalok voltak. Te hiszel az angyalokban?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23097) Vakegérke válasza geprombolo (#23096) üzenetére


Vakegérke
veterán

Is, meg nem is. Csak remélni tudom, hogy ők voltak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23098) netpeti98 válasza Vakegérke (#23093) üzenetére


netpeti98
addikt

Nagyon szép történet! :K

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#23099) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

amíg írom a sztorit, lessétek meg a blogomat! :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23100) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Szánom-bánom tegnap bealudtam! Ma viszont itthon vagyok a tanszünet miatt, kárpótollak benneteket! :)

Rövid lesz, mert 15-20 percen belül kilövik az áramot az egész tömbben, karbantartás miatt.

A 6110es Nokia:

Most ősszel történt, hogy az egyik jobbfej szomszédom adott egy régi Nokiát. Színjátszós "kaméleon" előlappal, hibátlan működéssel. Bár szegénykémen látszott a kora. Előlap egyik sarka repedt, máshol egy kis darab hiányzott, a gombsor kopott volt, a plexi karcos volt. No sebaj, mert volt egy kijelző nélküli roncsom. Az előlap szép állapotban volt, gombsoron csak egy apró hiba, és a plexin 2-3 karc. Na, bele is kezdtem. Először 4 csavar kicsavarása után a bele 5 darabban hullott az asztalomra, és a padlóra. A donor szintén.

Összerakom. Próbahívás, én hallok, akivel tesztelem, ő nem. Megismétlem, belerakom. Csak megint 5--6 darab, forditva sikerül betenni a beszédhangszórót. Szétszedem, helyrerakom, kijön 2 csavarmenet, visszaragasztom.

Tanulság: Ne szerelj őstelefont este 11-kor! ;)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.