Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23401) Vakegérke válasza geprombolo (#23363) üzenetére


Vakegérke
veterán

Útjainkon is szaladgált néhány Felicia. Ihász Gábor böhöm nagy amcsi autókkal virított, aztán alább adta, mert sokat zabáltak. Ő is ilyennel furikázott.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23402) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#23401) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Feliciákat árultak itthon kereskedelemben, vagy csak behozatni/behozni lehetett?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23403) geprombolo válasza Vakegérke (#23398) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem a tizede, mert a 37 BAP az 370 gramm. Vagy én tudom rosszul? Nagy szégyen volna!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23404) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#23402) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úgy emlékszem, kapható volt.

geprombolo: 370*11868=43.911.600? Szerintem a helyes képlet: 370*11868=4.391.160

Nem a BAP súlyértékével volt a baj, hanem a szorzással. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23405) talmida


talmida
Közösségépítő

Hú, ti aztán utolérhetetlen tempóval termeltek! :R Még olvasni is sok. ;] Amúgy végigfutva a bejegyzéseket egy kis nosztalgiázással néztem a S.felíciát, mert anno pont ilyen volt apámnak citromsárgában. :)) (természetesen a lehúzható tető fekete volt :D )

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#23406) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Én ezt fogom beszerezni, képek majd itt, ha megjön :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23407) Vakegérke válasza talmida (#23405) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor bizonyára emlékszel a "tesóra" is. Skoda Octavia Super.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23408) geprombolo válasza Vakegérke (#23407) üzenetére


geprombolo
senior tag

vaúúúú, ködlámpa! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23409) Vakegérke válasza geprombolo (#23408) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha jól látom, eltűnt a kép. Mutatok másikat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23410) talmida válasza Vakegérke (#23409) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Igen, octavia is volt neki. :D Most ez az áprilisi játék? :F :D Képek meg viccek? Bocs, nem láttam a legújabb játékszabályokat. Pedig nem vagyok szőke. ;]

IN GOD WE TRUST!

(#23411) Vakegérke válasza talmida (#23410) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meseév van. Persze viccet is lehet mondani. :)

Ettől függetlenül úgy néz ki, hogy lesznek havi játékok is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23412) talmida válasza Vakegérke (#23411) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ha meseÉV, akkor még nem is vagyok lemaradva! :DD :DDD

IN GOD WE TRUST!

(#23413) geprombolo válasza talmida (#23412) üzenetére


geprombolo
senior tag

Meseév és vicc hónap. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23414) talmida válasza geprombolo (#23413) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Tetszik! ;) Ha lesz időm, én is jövök. ;)

IN GOD WE TRUST!

(#23415) Shallamea


Shallamea
újonc

Jujj, végigolvastam, és egyik-másik viccen nagyot röhögtem. :) Mellesleg az autók között nekem a Volkswagen Bogár a kedvencem, az álmaim autója. :B

Két rendőrvicc:

A rendőröknek vizsgázni kell angolból. Bemegy az első vizsgázó és megkérdezik:
- Do you speak english?
- Hee?!
Megbukik. Második vizsgázó is bemegy.
- Do you speak english?
- Hee?!
Ő is megbukik. Bemegy a harmadik vizsgázó is.
- Do you speak english?
- Yes, I do.
- HEE?!

A rendőr a fején fülhallgatóval mászkál és nem hallja meg, mikor szólnak hozzá. Egy férfi egy balesetet akar neki jelenteni, de mivel nem hallja, lekapja a rendőr fejéről a fülhallgatót, mire az kis idő múlva összeesik. Ekkor a férfi a füléhez emeli a fülhallgatót melyből ez szól: "Be...Ki...Be...Ki".

[ Szerkesztve ]

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#23416) Vakegérke válasza Shallamea (#23415) üzenetére


Vakegérke
veterán

A második vicc kicsit gonosz. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23417) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#23416) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ezt bkv ellenőrrel is el lehetne játszani. :P

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23418) Shallamea válasza Vakegérke (#23416) üzenetére


Shallamea
újonc

Lehet, de nem tudtam kihagyni.
Amúgy tegnap megszállt az ihlet, és írtam egy történetet. :D Később majd Logoutra is felteszem. :)

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#23419) geprombolo válasza Shallamea (#23418) üzenetére


geprombolo
senior tag

Várjuk! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23420) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Fárasztó. :D

Belép egy fickó a kocsmába, megkérdi a kocsmáros:
- Mit akar?
Mire a vendég:
- Hogyhogy mit akarok?! Egy nagyobb házat, több pénzt, szebb feleséget!
- Ugyan ember, nem úgy értettem. Mit kíván?
A vendég még ingerültebben:
- Hogyhogy mit kívánok?! Egy gyönyörű villában lakni, milliomosnak lenni, egy csodálatos feleségem lenne, gyönyörű gyerek...
- De ember, nem úgy értem. Mi legyen?
- Hogyhogy mi legye?! Hát legyen fiú! Bár ha lány lesz az se baj...
- Engem félreértett, nem ezt akartam tudni! Azt kérdem, hogy mit szeretne inni!
- Nahát, miért nem ezzel kezdte! Na, mi van?
- Nincs semmi, csak állok itt a pult mögött...

Ezt meg gondolom mindenki ismeri:

Ismerkedés a diszkóban:
L: Van autód?
F: Igen!
L: Az jó! És milyen színű?
F: Kék!
L: Az szép! És hány személyes?
F: Kettő!
L: Hűha!! És... és hány köbcentis?
F: Hatezer!!!
L: Ahh... Hú... És... ööö... milyen gyártmányú?
F: IFA!!!

És egy egysoros:

A software a számítógép azon része, amit lehet szídni, viszont a hardware az a része amit rugdosni is lehet. :DD

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23421) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#23420) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem rossz, nem rossz... :)

Én is fárasztok.
Bemegy a vevő a zár-lakat-vasalás szakboltba.
- Jó napot kívánok.
- Jó napot önnek is.
- Kérnék egy soproni zárat.
- Sajnos nem érkezett meg a szállítmány.
- Akkor kérek egy közepes lakatot.
- Sajnos épp nincsen.
- Valamilyen zárat tud ajánlani?
- Épp nincs raktáron semmilyen.
- Ha semmi nincs, miért tartanak nyitva?
- Nincs mivel bezárni az üzlet ajtaját...

Szerk: Az IFA 3 személyes. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23422) PhoenixK válasza Vakegérke (#23362) üzenetére


PhoenixK
őstag

Skoda... Kis kedvencem! :DDD Nekünk egy "kicsit" újabb Felicia van, éppen felújítás alatt:

Belegondolva: Lassan már a mienk is klasszikusnak számít! :D

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#23423) Vakegérke válasza PhoenixK (#23422) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az Octavia-t is láttad? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23424) PhoenixK válasza Vakegérke (#23423) üzenetére


PhoenixK
őstag

Láttam... Szavam nincs rá!
És az újat is... Anno amikor szervízbe vittem, várni kellett egy kicsit, és lecsapott rám egy eladó. "Nem baj, ha nem akar venni, csak nézze meg, üljön bele..." Nah, azóta az új Octavia lett az egyik mániám! :B

Viszont régi kocsikról: Dunaújvárosban volt az egyik srácnak egy Zaporozsece, gyakorlatilag egymaga hozta rendbe. Olyan állapotba került, hogy akkoriban készült az OT vizsgára!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#23425) Vakegérke válasza PhoenixK (#23424) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem a BMW Isetta volt a szívem vágya. Mire meg tudtam volna venni, már volt két gyerek, így Trabant lett a család kedvence.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23426) geprombolo válasza Earl_Muttley (#23420) üzenetére


geprombolo
senior tag

Kék IFA! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23427) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Nekem meg ez a szívem vágya, mert gyünyörű, tekintélyt parancsoló bálna. :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23428) Shallamea


Shallamea
újonc

Akkor már én is berakok egy képet az álomautómról. :)

Ó és talán pont őmiatta szerettem bele a Bogárba:

[ Szerkesztve ]

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#23429) netpeti98


netpeti98
addikt

Első:

-Miért van fehér talpa az elefántnak?
-???
-Hogy el tudjon bújni, mikor háton úszik a tejfölben. És láttál már elefántot háton úszni a tejfölben?
-Nem.
-Ugye, milyen jól csinálja!

Második:

Kohn Texasba költözött és vett egy farmertől egy szamarat 100 Dollárért.
A farmer megígérte, hogy másnap elviszi hozzá az állatot.
Másnap megjelenik a farmer Kohn házában szamár nélkül:
- Elnézést, uram, de megdöglött a szamár.
- Akkor adja vissza a pénzemet! - mondja neki Kohn.
- Sajnos, már elköltöttem.
- Akkor hozza el hozzám a döglött szamarat!
- Mit akar csinálni vele? - kérdi csodálkozva a farmer.
- Kisorsolom tombolán.
- De hát ez lehetetlen! Egy döglött állatot kisorsolni?
- Nyugi, nem fogják tudni, hogy döglött.

Eltelik egy hónap, a farmer összetalálkozik a vásárban Kohnnal:
- Mi lett végül a döglött szamárral? - kérdezi.
- Eladtam 500 sorsjegyet, darabját 2 Dollárért, és nyertem 998 Dollárt.
- Senki nem reklamált?
- Csak az az egy ember, aki nyert, de annak visszaadtam a 2 dollárját...

Harmadik:
A tegnapi szájvíz reklámban az illető szer az összes baktériumot megöli a szájban. De kinek van arra szüksége, hogy a szája tele legyen döglött baktériumokkal?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Üdv netpeti98

(#23430) Vakegérke válasza netpeti98 (#23429) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az első is jó, de a másik kettő jobban tetszett. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23431) geprombolo válasza netpeti98 (#23429) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nekem mind a három tetszett.:C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23432) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Sziasztok!
Hosszasan távol voltam megint, de újra itt. Netpeti elefántos viccéről jutott az eszembe:

- Miért van a kacsáknak nagy, lapos talpa?
- Azért, hogy el tudják taposni az erdőtüzeket.
- Miért van az elefántoknak nagy, lapos talpa?
- Azért, hogy el tudják taposni a lángoló kacsákat! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#23433) netpeti98 válasza Geri Bátyó (#23432) üzenetére


netpeti98
addikt

Ez jó! :DDD

Üdv netpeti98

(#23434) geprombolo válasza Geri Bátyó (#23432) üzenetére


geprombolo
senior tag

Már ismerem, de nagyon jó! :C
Holnaptól lehet szavazni, hogy májusban melyik játékot toljuk. Persze a szavazás nem itt, hanem a játék topicjában lesz. Köszi :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23435) Vakegérke válasza geprombolo (#23434) üzenetére


Vakegérke
veterán

Holnap ott leszek. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23436) geprombolo válasza Vakegérke (#23435) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem is vagy ott! :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23437) Vakegérke válasza geprombolo (#23436) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mármint itt? Há dehonnem, kakukkol a levelezőm, ha új hozzászólás érkezik.

Tessen szépen megmutigatni a lehetőségeket, sztán majd jól megszavazzuk. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23438) netpeti98


netpeti98
addikt

A rendőr hazamegy látja a felesége éppen főz szól neki:
- A gőz rázza a Jenőt
- Az a fedő
- De a gőz rázza a Jenőt
- De honnan szeded hogy az Jenő
- A főnök a minap azt mondta a fedő neve Jenő

Üdv netpeti98

(#23439) Vakegérke válasza netpeti98 (#23438) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez jó. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23440) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, mi lesz? Senki nem akar szavazni?

Kifulladtunk, húzzuk le a redőnyt?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23441) netpeti98 válasza Vakegérke (#23440) üzenetére


netpeti98
addikt

Én még gondolkozok! :D

Üdv netpeti98

(#23442) geprombolo válasza netpeti98 (#23441) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ráérsz gondolkodni, még nincs hó vége. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23443) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Eszembe jutott egy mókás történet. Főszereplője a nagypapám, aki egy nagyon nehéz ember volt (sajnos már csak múlt időben tudok róla beszélni), de ugyanakkor humoros és úriember is. Ebben a történetben az úriember mivolta a lényeg, ami vicces szituációt szült.

A nővérem az iskola befejezése után egy ideig a nagyszüleimnél lakott. Nagyon közvetlen kapcsolatban voltunk velük, de mint kiderült, keveset tudtunk róluk.
Este, valami filmet néztek a tévében, hármasban. Nagypapám időnként felállt a fotelből és az ablakhoz ment. Nézelődött pár percig, aztán visszaült a helyére és nézte tovább a filmet.
A nővérem a sokadik alkalommal csöndesen megkérdezte a nagymamámat: - Mit néz Papa odakint ennyire?
A nagymamám mosolyogva csak ennyit mondott: - Nem néz semmit, csak az ablakhoz megy fingani!

:DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#23444) geprombolo válasza Geri Bátyó (#23443) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nagyapád igazi úriember volt. :R Manapság ilyet már a filmeken sem lát az ember.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23445) Vakegérke válasza geprombolo (#23444) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lufi a gatyába, úgy nem zavar senkit a dolog. A film végén meg ki lehet engedni az összegyűlt aromát a szabad levegőn.
Vagy befújni a szomszédba a kulcslukon. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23446) geprombolo válasza Vakegérke (#23445) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nemsemmi 5let! Csinálhatnánk egyszer 5letelős játékot is. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23447) Vakegérke válasza geprombolo (#23446) üzenetére


Vakegérke
veterán

Írd fel a kéménybe... Ja, nem, hanem a választható játékok közé. ;)

Megjegyzem a főzést halasztom el, mert eszembe jutott egy aranyos történet.

Nos, egy téglalap alakú udvaron nőttem fel, a két rövidebbik oldalán álló emeletes házakat leszámítva utcahossznyi. Minden sarkán volt kapu. Miénk, gyerekeké volt az egész, jókat játszottunk, fociztunk, meg amit el lehet képzelni, volt hely rá bőven.
Aztán valahogy a mi életünkben is eljött a pillanat, felnőttünk. Húsz éven felüliek voltunk, és sokan már nem ott laktunk, de függetlenek lévén visszajártunk bratyizni, nosztalgiázni. Akik még ott laktak, gondoskodtak gitárokról, egyikük a klarinétját hozta le, de volt furulya, sőt, kasztanyetta is. Ja, a dorombot ki ne felejtsem. :)
Késő éjszakába nyúltak bolondozásaink, mégsem volt balhé, mert egyrészt téglából voltak a falak, tehát nem igazán hallatszott be a lakásokba éretlen bolondozásunk, másrészt sok lakó szerette hallgatni ökörködéseinket.

Nem csak zenélésből, kornyikálásból álltak a délutánok, esték, jókat marháskodtunk, viccelődtünk, élcelődtünk egymás rovására. Sértődés nem volt, hiszen akit épp kifiguráztunk, az is tudta, hogy szeretettel tesszük, és hogy holnap ő poénkodhat valaki más tulajdonságain.

Aztán ugye ki ne ismerné a hunyót, mert ugye kedvenc játékunk volt. Sötétedés után ejtettük szerét, úgy volt igazán poén.
Nagy udvar, sok fa, meg bokor, és az egyik hosszanti oldalon lévő apró boltocskák teteje ragyogó búvóhelyeket biztosítottak. A hunyót kisorsoltuk. Leült a padra, karjára hajtotta a fejét, hogy ne lásson, és tízesével számolt százig. Na nem ám kapkodva, megvolt ennek a ritmusa. Aztán jött a rituálé: száz, aki bújt, aki nem, megyek!
Ha valakire ráakadt, mindketten lélek vesztve rohantak a padhoz, és aki előbb odaért, az rácsapott a támlájára, mondván ipi-apacs, te vagy a hunyó!

Tiszta szégyen, de már nem emlékszem rá, hogy az első, vagy utolsó "leütött" bújó lett a hunyó, vagy újból sorsoltunk a "leütöttek" közt. :B

No mindegy, a lényeghez elérkeztem.
Nyári éjszaka volt, volt már vagy tizenegy óra, talán éjfél is. A hunyó már túl volt mindenkin, de valakit még nem talált meg. Óvatoskodott, leste a környezetet, beleszürkült a sötétbe. Ültünk a padon, és vártuk, mi lesz a végkifejlet. Ami történt, arra nem számítottunk.
Két rendőr bejött az egyik sarkon lévő kapun, amely közel volt hozzánk, így tanúja vagyok az eseményeknek. Minket még nem láttak, lévén sötét, de a bokorból motoszkálást hallottak, és az egyik odavilágított.
- Qrva anyád, elemlámpáról nem volt szó!
Ordította a haver, mert azt hitte, hogy a hunyó meg nem engedett segédeszközhöz nyúlt.
- Na jöjjön ki onnan!
Ordította a rendőr, mert ő volt a rend őre.
Összetereltek minket, elmeséltették, hogy mi történik, aztán mivel mindenki igazolni tudta magát, panasz pedig nem volt ránk, a rendőrök tisztességgel elköszöntek, és mentek dolgukra. Az öregebbik azért még visszanézett, és mosolyogva megfenyegette a qrva anyázót.

Ennyi, egyre ritkábban jut eszembe, de ha igen, akkor ma is nevetek. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23448) geprombolo válasza Vakegérke (#23447) üzenetére


geprombolo
senior tag

Lámpáról nem volt szó... :))

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#23449) Vakegérke válasza geprombolo (#23448) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hogy te milyen röviden meg tudod fogalmazni a lényeget... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23450) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hoppá, újabb történet jutott eszembe. :K

Aktív melós voltam, és az egyik kolléganőm behozta a kisfiát. Szabin volt, de valamit intéznie kellett, és ugye a gyerekkel büszkélkedni kell. Volt is miért, stramm gyerek kezét szorongatta.
Műszakváltás volt, amolyan lazasági időszak. Akik végeztek, azok már nem, akik kezdenek, azok még nem dolgoznak. Össznépi bagózás a csarnok kapujában.

Na ja, rájött a gyerekre a pisilhetnék. Anyu kihozta az udvarra, slicc kinyit, pucu megfog, irányba tart. Volt hova, füves rész keretezte a csarnokot.
Elérkezett a vén bolond ideje.
Vigyorogva néztem a többiekre, és ők tudták, hogy újabb baromságra készülök.
Anyu görnyedve pisiltette a kiccsákót, én meg mögé álltam. Na nem szorosan, hiszen nem szexuális töltetű volt az ötletem. Csak egy kicsit kellett várnom, értették a kollégák a poént.
Anyu végzett, elpakolta a kiccsákó bögyörőjét, és megfordult. Arcát soha nem fogom elfelejteni. :N
Álltunk szépen sorban, és vártuk, hogy minket is megpisiltessen.
Nem tette meg. Ki tudja miért...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.